Jump to content

OnePlus 2


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά δεν βλέπω να παίρνουμε επίσημα την 6...σκατα τα έχουν κάνει εκεί στην oneplus

 

send from my cave using smoke signals

 

Κάπως έτσι δυστυχώς.. :( :mad:

 

Γιατι να μην την παρει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατι να μην την παρει?

Ότι θα την πάρουμε θα την πάρουμε σίγουρα. Απλά είναι λίγο κοροϊδία από την εταιρεία με τις υποσχέσεις που δίνει. Πραγματικά έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα. Υποτίθεται μέχρι τέλος Μαρτίου θα είχαμε την ota αναβάθμιση σε marshmallow. Και τι μας έδωσαν; Μία beta έκδοση που προκάλεσε σε πολλούς και προβλήματα...

Ούτε καν καμία ενημέρωση ασφαλείας δεν μας έδωσε. Ακόμα με του Φεβρουαρίου είμαστε...

Link to comment
Share on other sites

Ότι θα την πάρουμε θα την πάρουμε σίγουρα. Απλά είναι λίγο κοροϊδία από την εταιρεία με τις υποσχέσεις που δίνει. Πραγματικά έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα. Υποτίθεται μέχρι τέλος Μαρτίου θα είχαμε την ota αναβάθμιση σε marshmallow. Και τι μας έδωσαν; Μία beta έκδοση που προκάλεσε σε πολλούς και προβλήματα...

Ούτε καν καμία ενημέρωση ασφαλείας δεν μας έδωσε. Ακόμα με του Φεβρουαρίου είμαστε...

Θα σου έλεγα τι θα πάρουμε αλλά θα φαω μπαν :mad:

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ότι όποιος θέλει Android 6 θα πρέπει να βολευτεί με άλλη rom

 

Στάλθηκε από το ONE A2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οποτε η λυση ειναι μια...το πουλαω και παω σε nexus 5X και τελειωνει η ιστορια..!!!

Ούτε καν...

Να μου πεις το 6P ok. Αν είχα τα λεφτά θα το χτυπούσα. Αλλά όχι 5X για μία έκδοση android.

Link to comment
Share on other sites

Οποτε η λυση ειναι μια...το πουλαω και παω σε nexus 5X και τελειωνει η ιστορια..!!!

 

Φιλε ως κατοχος και του op2 και του 5χ και μιλωντας αντικειμενικα θα σου ελεγα πως δεν συγκρινονται.το op2 ειναι σαφως καλυτερο απο το 5χ. Από πο ταχυτητα,ποιοτητα κατασκευης.Τωρα εγω ειλικρινα δεν εχω bug με την beta εκδοση του marshmallow στο op2.Θ α θελα βεβαια και λιγο καλυτερη μπαταρια.Στο 5χ εβαλα την beta N.Κ αι εκει δεν εχω θεματα.Δεν ξερω αν αξιζει η μεταβαση σου αυτη....

Link to comment
Share on other sites

Ούτε καν...

Να μου πεις το 6P ok. Αν είχα τα λεφτά θα το χτυπούσα. Αλλά όχι 5X για μία έκδοση android.

 

Φιλε ως κατοχος και του op2 και του 5χ και μιλωντας αντικειμενικα θα σου ελεγα πως δεν συγκρινονται.το op2 ειναι σαφως καλυτερο απο το 5χ. Από πο ταχυτητα,ποιοτητα κατασκευης.Τωρα εγω ειλικρινα δεν εχω bug με την beta εκδοση του marshmallow στο op2.Θ α θελα βεβαια και λιγο καλυτερη μπαταρια.Στο 5χ εβαλα την beta N.Κ αι εκει δεν εχω θεματα.Δεν ξερω αν αξιζει η μεταβαση σου αυτη....

 

Συμφωνω απολυτως και με τους δυο σας αλλα ως πρωην κατοχος του nexus 5 δεν μου αφησε καμμια αρνητικη εντυπωση και για αυτο παλι πηγα σε καθαρο android και προτιμησα να αλλαξω μαρκα,για κατι καλυτερο αλλα βλεπω οτι πανε με ρυθμους χελωνας εκει περα.. ουτε εγω εχω θεματα με την beta παντως..ειδωμεν..

Οταν θα παρουσιασουν το O.P.3 με beta θα ειναι και αυτο?.. εχω μεγαλη απορια παντως!!!

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα οτι κάτι καλό λέει θα δώσουν αυτή την εβδομάδα, ελπίζω να είναι marshmallow στο op2 :(

Χορτάσαμε υποσχέσεις...

Μέχρι τέλος του μήνα υπάρχουν και φήμες ότι μπορεί να παρουσιαστεί και το OP3.

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζουμε να βλέπουμε φως στο τούνελ...

https://forums.oneplus.net/threads/447425/

 

+ ένα ακόμη...

https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-community-build-update.447426/

Edited by Kozi0
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια γι αλλη μια φορα! Πριν δυο τρεις μερες μου αρχισε κατι κουλα! Το google search μολις το ανοιγω, μετα απο 2-3 δευτερολεπτα κλεινει μονο του! Το ιδιο κι ο chrome! Οι αλλες εφαρμογες της google δουλευουν μια χαρα ,ακομη και το google now! μολις παω να κανω search ομως κλεινει κι αυτο! καυεβασα τον chrome developer κι ενω στην αρχη δουλεψε για 15 λεπτα μετα αρχισε κι αυτος τα ιδια! Αφαιρεσα την εφαρμογη google και τον chrome με το titanium, τα επανεγκατεστησα, εκανα clear cache/dalvik, απενεργοποιησα το gravity box, τσεκαρα τα appops, τι αλλο να κανω; δουλεω με τον dolphin και τον opera τωρα αλλα με ειχε βολεψει ο chrome και βεβεαια το google search!

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Αρχίζουμε να βλέπουμε φως στο τούνελ...

https://forums.oneplus.net/threads/447425/

 

+ ένα ακόμη...

https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-community-build-update.447426/

 

Υπαρχει rooted εκδοση της rom αυτης ή οχι ακομη;

Εναλακτικα καμια καλη ιδεα για καθαρη, σταθερη και μπαταριατη ρομ;

Edited by lavramid
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια γι αλλη μια φορα! Πριν δυο τρεις μερες μου αρχισε κατι κουλα! Το google search μολις το ανοιγω, μετα απο 2-3 δευτερολεπτα κλεινει μονο του! Το ιδιο κι ο chrome! Οι αλλες εφαρμογες της google δουλευουν μια χαρα ,ακομη και το google now! μολις παω να κανω search ομως κλεινει κι αυτο! καυεβασα τον chrome developer κι ενω στην αρχη δουλεψε για 15 λεπτα μετα αρχισε κι αυτος τα ιδια! Αφαιρεσα την εφαρμογη google και τον chrome με το titanium, τα επανεγκατεστησα, εκανα clear cache/dalvik, απενεργοποιησα το gravity box, τσεκαρα τα appops, τι αλλο να κανω; δουλεω με τον dolphin και τον opera τωρα αλλα με ειχε βολεψει ο chrome και βεβεαια το google search!

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

 

 

Υπαρχει rooted εκδοση της rom αυτης ή οχι ακομη;

Εναλακτικα καμια καλη ιδεα για καθαρη, σταθερη και μπαταριατη ρομ;

Αν έχεις εγκατεστημένο το amplify, βγαλτο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζουμε να βλέπουμε φως στο τούνελ...

https://forums.oneplus.net/threads/447425/

 

+ ένα ακόμη...

https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-community-build-update.447426/

 

beta έκδοση, η επίσημη πότε ?? προς το παρόν Purity και βλέπουμε.

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

beta έκδοση, η επίσημη πότε ?? προς το παρόν Purity και βλέπουμε.

Σωστός...

Οι μερικές βδομάδες που λένε για την ota μπορεί να συμπέσουν με την παρουσίαση του OP3.

Κάνα δωρεάν VR χτυπήσαμε;;;

Edited by Kozi0
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις εγκατεστημένο το amplify, βγαλτο!

 

Τόσο ευκολο;;;;;;:mad: ουφ

Οποτε ξεχναμε το amplify τελειως ε; δε πρεπει να εκανε και σοβαρη δουλεια εξ αλλου ε;

Ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τόσο ευκολο;;;;;;:mad: ουφ

Οποτε ξεχναμε το amplify τελειως ε; δε πρεπει να εκανε και σοβαρη δουλεια εξ αλλου ε;

Ευχαριστω!!!!

Κάτι έγινε με την τελευταία έκδοση που τσεκαρε στο play όσους είχαν κάνει donation. Μεταξύ αυτών κι εγώ... μου έκανε μπιπ το κινητό χωρίς λόγο και δεν μπορούσα να το χρησιμοποιησω. Τώρα αν γλιτώνει και 2% μπαταρία σκοτιστηκα κιόλας!

Link to comment
Share on other sites

Σωστός...

Οι μερικές βδομάδες που λένε για την ota μπορεί να συμπέσουν με την παρουσίαση του OP3.

Κάνα δωρεάν VR χτυπήσαμε;;;

 

Καρντάση δεν πρόλαβα ήμουν στην δουλειά και όταν είδα τα μηνύματα ήταν πλέον αργά, εσύ πήρες τίποτα ?? μην βιάζεσαι για την ROM ας περιμένουμε λίγο ακόμα, εγώ έβαλα την Purity προς το παρόν καλή είναι, περιμένουμε να την αναβαθμίσουν και βλέπουμε πάει καλά, στο +Google που μιλάμε με τα παιδιά ευχαριστημένα είναι όλα.

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

Καρντάση δεν πρόλαβα ήμουν στην δουλειά και όταν είδα τα μηνύματα ήταν πλέον αργά, εσύ πήρες τίποτα ?? μην βιάζεσαι για την ROM ας περιμένουμε λίγο ακόμα, εγώ έβαλα την Purity προς το παρόν καλή είναι, περιμένουμε να την αναβαθμίσουν και βλέπουμε πάει καλά, στο +Google που μιλάμε με τα παιδιά ευχαριστημένα είναι όλα.

Το πρόλαβα εγώ το τσίμπησα..

Άντε να δούμε τι θα δούμε πάλι..

Περιμένω πως και πως για την επίσημη ota και αν δεν με καλύψει θα κοιτάξω και γω αλλού..

Link to comment
Share on other sites

Κάτι έγινε με την τελευταία έκδοση που τσεκαρε στο play όσους είχαν κάνει donation. Μεταξύ αυτών κι εγώ... μου έκανε μπιπ το κινητό χωρίς λόγο και δεν μπορούσα να το χρησιμοποιησω. Τώρα αν γλιτώνει και 2% μπαταρία σκοτιστηκα κιόλας!

 

Τσάμπα λοιπόν το donation που είχαμε κάνει! Τεσπα, δε πειράζει, ευτυχώς λύθηκε το πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Σκέφτομαι να πάρω τη συσκευή σε αντικατάσταση του N5 μου. Θέλω να πιστεύω ότι, τουλάχιστον σε επίπεδο hardware, θα είναι ανώτερη.

Ψάχνοντας όμως έχω 2 απορίες που δεν μου έχουν λυθεί, καθώς δεν έχω δει να αναφέρονται.

 

1) Υπάρχει Led ειδοποίησης;

2) Nfc;

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1) Ναι

2) Όχι

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...