Jump to content

OnePlus 2


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλά δεν υπαρχουν οι τύποι εκεί στην dhl.. Αφού κάνανε λάθος και στείλανε το κινητό στη Δανία, το ξαναγυρισανε ορθώς πίσω στην Γερμανία και τώρα παλι το στείλανε στη Δανία!!

Τι να κάνω? Να ανοιξω λέτε ticket στην one plus? Express shipping κατα τα αλλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν υπαρχουν οι τύποι εκεί στην dhl.. Αφού κάνανε λάθος και στείλανε το κινητό στη Δανία, το ξαναγυρισανε ορθώς πίσω στην Γερμανία και τώρα παλι το στείλανε στη Δανία!!

Τι να κάνω? Να ανοιξω λέτε ticket στην one plus? Express shipping κατα τα αλλα.

Τι σου είπε η DHL; Πήρες τηλέφωνο;

Εμένα πάντως έφτασε κανονικά πριν λίγο Ελλάδα, και περιμένω παραλαβή!

Link to comment
Share on other sites

Τι σου είπε η DHL; Πήρες τηλέφωνο;

Εμένα πάντως έφτασε κανονικά πριν λίγο Ελλάδα, και περιμένω παραλαβή!

 

Πήρα τηλέφωνο στην dhl Ελλάδας και μου ειπαν θα επικοινωνήσουν μαζί τους να τους πουν να το στείλουν Ελλάδα. Μα τι βλακες να πάρει.

Ελπιζω να μην αργησουν σε σενα, αντε με το καλο!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στην dhl Ελλάδας και μου ειπαν θα επικοινωνήσουν μαζί τους να τους πουν να το στείλουν Ελλάδα. Μα τι βλακες να πάρει.

Ελπιζω να μην αργησουν σε σενα, αντε με το καλο!

 

Εμενα ειναι Λειψια on hold αντε να δουμε ποιος θα παραλαβει πρωτος.... κ γω θεσσαλονικη ειμαι :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε! Η συσκευασία ήταν τοποθετημένη σε αντικραδασμική συσκευασία κάτι που δεν είχε η συσκευασία που μου ήρθε από Αγγλία! Το κακό όμως ήταν ότι τελικά αυτό που ήρθε από Αγγλία ήταν πιο φρέσκο με ημ.παραγωγης 10-9-2015 ενώ αυτό που μου το έστειλαν από τα κεντρικά της Κίνας είχε ημ.παραγωγης 2-9-2015!!!!! Παρόλο που παρήγγειλα και σχεδόν μια εβδομάδα αργότερα από το 1ο! :shock::worry::cry::!: Μικρό το <<κακό>>. Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε invite για το oneplus 2 (64gb)

Την θέλει κανείς;

 

[edit] την έδωσα.

Edited by charlatanos
Link to comment
Share on other sites

Παντός η μπαταρία μέχρι στιγμής είναι σε κατώτερο επίπεδο από το ένα.
Link to comment
Share on other sites

Παντός η μπαταρία μέχρι στιγμής είναι σε κατώτερο επίπεδο από το ένα.

 

Αχ μη μου λες τέτοια :(

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμενα ειναι Λειψια on hold αντε να δουμε ποιος θα παραλαβει πρωτος.... κ γω θεσσαλονικη ειμαι :)[/QUOT

Εμένα ειναι ακόμη Δανία.. Αρα εσύ λογικά! :)

Link to comment
Share on other sites

Κυρίες και Κύριοι,

έχω μία πρόσκληση, όποιος ενδιαφέρεται σοβαρά και κατά προτίμηση παλαιό μέλος, του την διαθέτω.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κυρίες και Κύριοι,

έχω μία πρόσκληση, όποιος ενδιαφέρεται σοβαρά και κατά προτίμηση παλαιό μέλος, του την διαθέτω.

 

Θα με ενδιέφερε η πρόσκληση εάν βέβαια είναι ακόμη διαθέσιμη.

Σε ευχαριστώ.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα σήμερα έφτασε Θεσσαλονίκη και θα ερχόταν σπίτι, όμως τους πήρα τηλ και κανονισα να το φέρουν αύριο στη δουλεια.

Και γω το περιμένω πως και πως, ελπίζω να μην με απογοητευσει!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα πηραν φορα με τις προσκλησεις. Μου ηρθε σημερα ενω δεν περιμενα να ερθει για μηνες ακομα. Κριμα που το ειχα ηδη παραγγειλει. Σημερα εφυγε απο ολανδια για ελλαδα. Για να το δουμε.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.Σημερα μου ηρθε και εμενα invite αλλα δυστηχως ειναι για το αμερικανικο store. :(

Αν καποιος εχει προσκληση και δεν την θελει θα με υποχρεωσει αν μου κανει την εξηπηρετηση και μου την δωσει.

ευχαριστω προκαταβολικα.

HTC HD2 ---> Galaxy S2 ---> Galaxy Nexus ---> Moto Atrix ---> Moto Razr ---> Galaxy Note --->Galaxy note 2--->Moto G--->Note 3 :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρέλαβα και εγώ.. Η πρώτη εμφανής διάφορα σε σχέση με το one που με ενόχλησε... Ή οθόνη του είναι πολύ πιο θερμή από το one. Βάζοντας τα δίπλα δίπλα προτιμώ με μεγάλη διάφορα το ψυχρό λευκό του one. Το εύρος που δίνουν στο feature του να αλλάζουμε χρώματα οθόνης στο oxygen 2.1, είναι πολύ μικρό. Ελπίζω να το μεγαλώσουν κάποια στιγμή :(
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρέλαβα και εγώ.. Η πρώτη εμφανής διάφορα σε σχέση με το one που με ενόχλησε... Ή οθόνη του είναι πολύ πιο θερμή από το one. Βάζοντας τα δίπλα δίπλα προτιμώ με μεγάλη διάφορα το ψυχρό λευκό του one. Το εύρος που δίνουν στο feature του να αλλάζουμε χρώματα οθόνης στο oxygen 2.1, είναι πολύ μικρό. Ελπίζω να το μεγαλώσουν κάποια στιγμή :(

 

οντως το παρατηρησα και εγω αυτο.

Μεγαλη διαφορα τα δυο display.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.Σημερα μου ηρθε και εμενα invite αλλα δυστηχως ειναι για το αμερικανικο store. :(

Αν καποιος εχει προσκληση και δεν την θελει θα με υποχρεωσει αν μου κανει την εξηπηρετηση και μου την δωσει.

ευχαριστω προκαταβολικα.

 

Τι εννοείς είναι για το Αμερικάνικο store?

Περιμένω και εγώ στη λίστα και δε θέλω να σκέφτομαι ότι θα μου έρθει μια πρόσκληση που δε θα μπορώ να χρησιμοποιήσω.

Μπορώ κάπως να το ελέγξω;

 

Ευχαριστώ.

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρέλαβα και εγώ.. Η πρώτη εμφανής διάφορα σε σχέση με το one που με ενόχλησε... Ή οθόνη του είναι πολύ πιο θερμή από το one. Βάζοντας τα δίπλα δίπλα προτιμώ με μεγάλη διάφορα το ψυχρό λευκό του one. Το εύρος που δίνουν στο feature του να αλλάζουμε χρώματα οθόνης στο oxygen 2.1, είναι πολύ μικρό. Ελπίζω να το μεγαλώσουν κάποια στιγμή :(

Εσένα τι ημ.παραγωγης έχει;;;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει αμερικανική κ ευρωπαϊκή πρόσκληση παιδιά απλά πρέπει να μπείτε στην ελληνική σελίδα του τηλεφώνου για να την χρησιμοποιήσετε...

 

 

 

QUOTE=Lord British;6315511]Τι εννοείς είναι για το Αμερικάνικο store?

Περιμένω και εγώ στη λίστα και δε θέλω να σκέφτομαι ότι θα μου έρθει μια πρόσκληση που δε θα μπορώ να χρησιμοποιήσω.

Μπορώ κάπως να το ελέγξω;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς είναι για το Αμερικάνικο store?

Περιμένω και εγώ στη λίστα και δε θέλω να σκέφτομαι ότι θα μου έρθει μια πρόσκληση που δε θα μπορώ να χρησιμοποιήσω.

Μπορώ κάπως να το ελέγξω;

 

Ευχαριστώ.

 

Η προσκληση που μου ηρθε ηταν για το US store.Μετα απο αναμονη 1+ ωρας στο live support τελικα μου εστηλαν καινουργια σωστη προσκληση.Οταν σου ερθει η προσκληση στο mail απο κατω γραφει για ποιες χωρες ειναι.Εμενα ελεγε US/Canada Store.

 

Ερωτηση προς τους κατοχους.

Σε ποσες μερες εκαναν shipout την παραγγελια σας απο το ευρωπαικο μαγαζι?Γιατι εμενα στο mail λεει κατι για ως 10 εργασημες μερες :(

 

 

Δεν υπάρχει αμερικανική κ ευρωπαϊκή πρόσκληση παιδιά απλά πρέπει να μπείτε στην ελληνική σελίδα του τηλεφώνου για να την χρησιμοποιήσετε...

 

Please αν δεν γνωριζεις κατι σιγουρα μην απαντας τοσο καταφατικα γιατι μπορει να παρεις κανενα στον λεμο σου :)

Τσεκαρε τα screenshot.

http://i58.tinypic.com/2ahcqd2.jpg

http://i58.tinypic.com/kf4opc.jpg

Edited by Petros64
HTC HD2 ---> Galaxy S2 ---> Galaxy Nexus ---> Moto Atrix ---> Moto Razr ---> Galaxy Note --->Galaxy note 2--->Moto G--->Note 3 :D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...