Jump to content

Meizu MX5


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια αλλά το mortal combat x δεν παίζει στο mx5, ακόμα και με τα setting στο performance.

Ασυμβατότητα εννοείς και δεν ανοίγει καθόλου ή κολλάει και είναι unplayable;

Galaxy s6 edge+
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To minideal με ποια ρομ το στέλνει; Θα έχει τις αναβαθμήσεις από την μαμα meizu ?

To vickmall γιατί σε ρωτάει ποια να βάλει ενώ το minedeal όχι;

http://www.minideal.net/meizu-mx5-4g-lte-smartphone-mtk6793-2-3ghz-octa-core-5-5-inch-fhd-screen-16gb-rom-android-5-0.html

 

Πάντως βλέπω οτι έχει λίγο καλύτερη τιμή σε σχέση με vickmall, σκέφτομαι να το ξαναπροτιμήσω! Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Ασυμβατότητα εννοείς και δεν ανοίγει καθόλου ή κολλάει και είναι unplayable;

Παίζει η εισαγωγή αλλά όταν το παιχνίδι γίνεται playable, κολλάει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια αλλά το mortal combat x δεν παίζει στο mx5, ακόμα και με τα setting στο performance.

 

Κι εγώ αυτό έγραψα..Και δε δικαιολογείται από τα χαρακτηριστικά του τηλεφώνου

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτό έγραψα..Και δε δικαιολογείται από τα χαρακτηριστικά του τηλεφώνου

 

το κατεβαζετε απο google play?

ή απο καπου αλλου?:O:O

θελω να πω μηπως δεν κανει για τη συγκεκριμενη καρτα γραφικων και θελει αλλο τυπο

το εχω συναντησει στο παρελθον να ξεκινα ενα παιχνιδι και μετα να σταματα επειδη ειναι για αλλο τυπο καρτας γραφικων τα αρχεια

μου κανει εντυπωση αυτο που λετε γιατι το συγκεκριμενο το εχω παιξει σε lg optimus g!!!

Link to comment
Share on other sites

το κατεβαζετε απο google play?

ή απο καπου αλλου?:O:O

θελω να πω μηπως δεν κανει για τη συγκεκριμενη καρτα γραφικων και θελει αλλο τυπο

το εχω συναντησει στο παρελθον να ξεκινα ενα παιχνιδι και μετα να σταματα επειδη ειναι για αλλο τυπο καρτας γραφικων τα αρχεια

μου κανει εντυπωση αυτο που λετε γιατι το συγκεκριμενο το εχω παιξει σε lg optimus g!!!

 

Mx4 και mx5 έχουν την ίδια Κάρτα γραφικών οπότε δεν νομζιω να φταίει αυτο γιατί όπως ειοα και πριν εμένα επαιαζε μια χαρά στο mx4, σε παλιότερη έκδοση βέβαια του παιχνιδιού γιατί το έχω διαγράψει εδώ και καιρο γιατί είχα προωθεί. :lol::p

Link to comment
Share on other sites

Mx4 και mx5 έχουν την ίδια Κάρτα γραφικών οπότε δεν νομζιω να φταίει αυτο γιατί όπως ειοα και πριν εμένα επαιαζε μια χαρά στο mx4, σε παλιότερη έκδοση βέβαια του παιχνιδιού γιατί το έχω διαγράψει εδώ και καιρο γιατί είχα προωθεί. :lol::p

 

Παρατηρώ ότι το πρόβλημα είναι γενικότερο. Κατέβασα και ένα ποδοσφαιράκι από το playstore και κολλάει με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ότι το πρόβλημα είναι γενικότερο. Κατέβασα και ένα ποδοσφαιράκι από το playstore και κολλάει με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.

 

Τι γίνεται ρε παιδιά αυτά που λέει ο φίλος είναι σοβαρά πράγματα. Έχετε παρατηρήσει τίποτα τέτοιο οι υπόλοιποι χρήστες;

Link to comment
Share on other sites

θα δοκιμασω και εγω το mortal combat στο mx4 pro και θα σας πω

παραξενα πραγματα;)

 

Λοιπον το εγκατεστησα στο προ και δουλευει μια χαρα!

Edited by sakis88888
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχθες παρελαβα κι εγω κι σημερα αποφασισα να το σεταρω,λοιπον εχω την 4.5.2.4U και flyme 5.0.1 ολα ειναι για αλλαγη...η ερωτηση μου ειναι να βαλω την τελευταια 4.5.2.7 α η την προηγουμενη??η να μεινω με την καινουργια U??? ετσι οπως ειμαι τωρα δεν δουλευει το viber...λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο σε αυτη την εκδοση....το εχει συναντηση κι αλλος αυτο το θεμα...??σιγα σιγα ξεκιναω και κατι ακομα ανοιγω επαφες ρυθμισεις και θελω να επιλεξω το gmail μου να παρω της επαφες και να το εχω σαν κυριο δεν θελω το flyme εκει αλλα δεν με αφηνει δεν μου δινει αλλη επιλογη περα απο το flyme defualt ....τι παιζει εδω???μηπως επηδει δεν εχω σιμ ,εφαγε κανα σκαλωμα..? Edited by panagiotisspu

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,εχω μια παρατηρηση ενω βρισκομαι σε σημειο,οπου εχει 4g δεν με βαζει παραμονο στο Η+..ρυθμισεις ενεργοποιημενες, επιλογη 4g ενεργοποιημενη αλλα ...το 4g δεν βλεπω ..την τελευταια beta φοραω..το εχει δει και κανεις αλλος αυτο?

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,εχω μια παρατηρηση ενω βρισκομαι σε σημειο,οπου εχει 4g δεν με βαζει παραμονο στο Η+..ρυθμισεις ενεργοποιημενες, επιλογη 4g ενεργοποιημενη αλλα ...το 4g δεν βλεπω ..την τελευταια beta φοραω..το εχει δει και κανεις αλλος αυτο?

Έχεις ενεργοποίηση το 4g στην εταιρεία σου;

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ενεργοποίηση το 4g στην εταιρεία σου;

 

απο την εταιρια ειναι ενεργοποιημενο..δεν ξερω τι αλλο να κοιταξω...

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,εχω μια παρατηρηση ενω βρισκομαι σε σημειο,οπου εχει 4g δεν με βαζει παραμονο στο Η+..ρυθμισεις ενεργοποιημενες, επιλογη 4g ενεργοποιημενη αλλα ...το 4g δεν βλεπω ..την τελευταια beta φοραω..το εχει δει και κανεις αλλος αυτο?

 

είναι πιθανό στην περιοχή σου να εκπέμπει στην 800 ο παροχος,αν έχεις wind είναι ακόμη πιο πιθανό

Link to comment
Share on other sites

απο την εταιρια ειναι ενεργοποιημενο..δεν ξερω τι αλλο να κοιταξω...

 

είναι πιθανό στην περιοχή σου να εκπέμπει στην 800 ο παροχος,αν έχεις wind είναι ακόμη πιο πιθανό

 

εχω vodafone...για εξηγησε μου τι ειναι η 800? και πως αλλαζει αυτο..?

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

εχω vodafone...για εξηγησε μου τι ειναι η 800? και πως αλλαζει αυτο..?

Είναι μια μπάντα 4g που δεν υποστηρίζουν οι αυσκσυες της meizu και χρησιμοποιεί κυρίως η wind στη Θεσσαλονίκη. Αν είσαι Αθήνα και δεν πιανεις 4g τους σίγουρα κάτι άλλο φταίει.. Χαζή ερώτηση αλλά φαντάζομαι το έχεις ενεργοποιημένο από τις ρυθμίσεις έτσι;

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Είναι μια μπάντα 4g που δεν υποστηρίζουν οι αυσκσυες της meizu και χρησιμοποιεί κυρίως η wind στη Θεσσαλονίκη. Αν είσαι Αθήνα και δεν πιανεις 4g τους σίγουρα κάτι άλλο φταίει.. Χαζή ερώτηση αλλά φαντάζομαι το έχεις ενεργοποιημένο από τις ρυθμίσεις έτσι;

 

οχι φιλε αλεξανδρουπολη ειμαι...ρυθμισεις σε ποιο σημειο ακριβως μηπως μου εχει ξεφυγει κατι..

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε αλεξανδρουπολη ειμαι...ρυθμισεις σε ποιο σημειο ακριβως μηπως μου εχει ξεφυγει κατι..

 

πηγαινε στα notifications. κάτω από το σηματάκι που ενεργοποιείς τα δεδομένα έχει ένα μικρό βελάκι. πάτα το και σιγουρέψου ότι λέει 4G first. Κάποιες φορές όταν πέφτει η μπαταρία το γυρνάει σε 2G first για εξοικονόμηση ενέργειας.

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε στα notifications. κάτω από το σηματάκι που ενεργοποιείς τα δεδομένα έχει ένα μικρό βελάκι. πάτα το και σιγουρέψου ότι λέει 4G first. Κάποιες φορές όταν πέφτει η μπαταρία το γυρνάει σε 2G first για εξοικονόμηση ενέργειας.

 

ειναι ενεργοποιημενο κι εκει..αρα κατι αλλο παιζει..

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

ειναι ενεργοποιημενο κι εκει..αρα κατι αλλο παιζει..

 

εβαλες την ΣΙΜ στην πρωτη θεση;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

εβαλες την ΣΙΜ στην πρωτη θεση;

 

χαχααααχααα,εισαι απατεωνας! ναι ρε ενοειτε...λοιπον ακου τωρα τι αλλο συμβαινει το viber δεν δουλευει σωστα αν δεν τρεχει στο παρασκηνιο,δεν παιρνω ειδοποιησεις...πειραξα εκει κατι στο σεκιουριτι αλλα παλι τιπιτα..συμβαινει και σε καποιον αλλο αυτο?

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

χαχααααχααα,εισαι απατεωνας! ναι ρε ενοειτε...λοιπον ακου τωρα τι αλλο συμβαινει το viber δεν δουλευει σωστα αν δεν τρεχει στο παρασκηνιο,δεν παιρνω ειδοποιησεις...πειραξα εκει κατι στο σεκιουριτι αλλα παλι τιπιτα..συμβαινει και σε καποιον αλλο αυτο?

Νομίζω μπορείς να το κλειδώσεις να μένει μόνιμα στο παρασκήνιο παντως

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...