Jump to content

Meizu MX5


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω να πάρω το mx5 σε χρυσό στη κοπέλα μου...απλά δεν ξέρω σε τη απόχρωση είναι το χρυσό... Είναι απαλό χρυσό όπως στο iPhone ή είναι έντονο χρυσό;;; ρωτάω τα μέλη που έχουν το χρυσό...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πηγενε other account διεγραψε το και ξανα περασε για να τα παρεις απο την αρχη

 

 

αυτο εκανα τελικα και τωρα στο google account δεν βγαζει καθολου το sync αν ειναι on ή off και το gmail μια ερχονται οι ειδοποιεισεις αμεσως μια δεν ερχονται ποτε

 

περιεργα πραματα

Link to comment
Share on other sites

αυτο εκανα τελικα και τωρα στο google account δεν βγαζει καθολου το sync αν ειναι on ή off και το gmail μια ερχονται οι ειδοποιεισεις αμεσως μια δεν ερχονται ποτε

 

περιεργα πραματα

Το gmail μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις έχει γίνει χαλια..δεν έχω mx5 αλλά ένα nexus όμως και στο δικό μπυ και στης γυναίκας μου ένα lg αναγκαστικά να αλλάξω εφαρμογη γιατί χάναμε email. Προς το παρών χρησιμοποιώ το blue mail

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω το mx5 σε χρυσό στη κοπέλα μου...απλά δεν ξέρω σε τη απόχρωση είναι το χρυσό... Είναι απαλό χρυσό όπως στο iPhone ή είναι έντονο χρυσό;;; ρωτάω τα μέλη που έχουν το χρυσό...

 

Είναι τύπου iPhone. Ωραίο είναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες, περασα πριν τρεις μερες την 4.5.4.1I και δουλευει ρολόϊ, το wifi δουλευει αψογα και το usb otg δουλευει κανονικα! Πανεμορφη η 5. που βγηκε αλλα αν δε βγει international εκδοση δε τη ξαναπερναω...δε μπορω τα κινεζικα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Tempered glass και θηκες εχουμε κσμια ακρη;

26s by CrisBall :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες, περασα πριν τρεις μερες την 4.5.4.1I και δουλευει ρολόϊ, το wifi δουλευει αψογα και το usb otg δουλευει κανονικα! Πανεμορφη η 5. που βγηκε αλλα αν δε βγει international εκδοση δε τη ξαναπερναω...δε μπορω τα κινεζικα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Tempered glass και θηκες εχουμε κσμια ακρη;

 

μπραβο ρε εισαι ωραιος! το εχω σκεφτει κι εγω αλλα βαριεμαι την διαδικασια απο την αρχη!μακαρι να ειχα τιποτα αποθεμα αλλα δενεχω τα εδωσα.

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Ενα backup και δεν ειναι τπτ η διαδικασια..πληροφοριακα απο τη 5 δε περναι 4international.. μιση μερα εκανα για να μου κοψει να περασω πρωτα τη 4.5.4.1Α και πανω της την international
26s by CrisBall :)
Link to comment
Share on other sites

Ενα backup και δεν ειναι τπτ η διαδικασια..πληροφοριακα απο τη 5 δε περναι 4international.. μιση μερα εκανα για να μου κοψει να περασω πρωτα τη 4.5.4.1Α και πανω της την international

 

ναι ετσι θελει σωστα ,το εθεσες...back up ,με τιτανιουμ .εισαι ρουτ?

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατι ετσι κι αλλιως εμεινε το ρουτ απο τη 4.5.4.1Α που εκανα για να περασω την international, καλυτερα γιατι χωρις το adaway δε παλευεται με τοσα διαφημιστηκα σκουπιδια

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παντως μεσω flyme account ρουταρεται και ξερουταρεται για πλακα...

26s by CrisBall :)
Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατι ετσι κι αλλιως εμεινε το ρουτ απο τη 4.5.4.1Α που εκανα για να περασω την international, καλυτερα γιατι χωρις το adaway δε παλευεται με τοσα διαφημιστηκα σκουπιδια

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παντως μεσω flyme account ρουταρεται και ξερουταρεται για πλακα...

 

ναι ειναι οτι ποιο ευκολο υπαρχει σε ροουτ..την εχω βρει μετα αγγλικα και βαριεμαι να αλλαζω παλι !αμα βρω ωρα κι ορεξη θα το πειραξω

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες και το βίντεο είναι καλες;; Οθονη και μπαταρια;; Επίσης να ζήτησω να μου έρθει με international rom ή με Chinese;; Ευχαριστώ
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες και το βίντεο είναι καλες;; Οθονη και μπαταρια;; Επίσης να ζήτησω να μου έρθει με international rom ή με Chinese;; Ευχαριστώ

 

καλημερα φωτογραφια απιστευτη ,βιντεο πολυ δυνατο,οθονη με ωραια χρωματα..η μπαταρια ειναι αναλογα με την χρηση που το κανεις ...απο το 100% με ολη μερα στο wifi απο το πρωι μεχρι το βραδυ βγαζει ανετα,γρηγορη φορτιση και πολυ καλη κατασκευαστικη ποιοτητα..εγω θα το επαιρνα με china και μετα θα τα εφτιαχνα ολα μονος μου..

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Είμαι κάτοχος mx4. Σκέφτομαι την μετάβαση στο mx5. Αξίζει να πάρω το 16 σε σχέση με το 32? Γίνεται μεταφορά otg σε στικακι?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Είμαι κάτοχος mx4. Σκέφτομαι την μετάβαση στο mx5. Αξίζει να πάρω το 16 σε σχέση με το 32? Γίνεται μεταφορά otg σε στικακι?

 

παρε απευθειας 32...

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν έτοιμος να πάρω το mx5 αλλά από πολλούς ακούω αρκετά παράπονα. Αυτοί που είχαν το mx4 λένε ότι είναι καλύτερο σε πολλά σημεία. Εντύπωση μου κάνει ότι σχεδόν μόνο στο Geekbench έχει πολύ υψηλό σκόρ ενώ σε ΌΛΑ τα άλλα είναι πολύ χαμηλό http://www.fonearena.com/blog/149091/meizu-mx5-benchmarks.html
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα μέσα σε μόλις 9 μέρες!!Πρώτη εντύπωση, δεν μπορώ να πιστέψω στα μάτια μου για το πόσο ποιοτική συσκευή είναι...έχουν ξεφύγει τελικά αυτοί οι κινέζοι.. :D
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν έτοιμος να πάρω το mx5 αλλά από πολλούς ακούω αρκετά παράπονα. Αυτοί που είχαν το mx4 λένε ότι είναι καλύτερο σε πολλά σημεία. Εντύπωση μου κάνει ότι σχεδόν μόνο στο Geekbench έχει πολύ υψηλό σκόρ ενώ σε ΌΛΑ τα άλλα είναι πολύ χαμηλό http://www.fonearena.com/blog/149091/meizu-mx5-benchmarks.html

 

Και εμπιστεύεσαι τα εκάστοτε κάθε είδους τεστ από οποιονδήποτε χχχχ?

Antutu πχ το δίνει 46000περιπου και στν πραγματικότητα βαραει 53000:O

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια μικρή βοήθεια. Στους λογαριασμούς έχει το My Flyme όπου συνδέομαι με τους κωδικούς και το user name που μου έστειλαν με email από το Vickmall (Πρέπει να τον αλλάξω ή είμαι οκ έτσι?), από κάτω ακριβώς έχει "άλλοι λογαριασμοί" με ένα email theodore_45@hotmail.com. Tι είναι αυτό?γιατί δικό μου email δεν είναι σίγουρα..τι τον κάνω αυτόν τον λογαριασμό?

 

(επίσης το my flyme που ακριβώς χρησιμεύει?)

Edited by tegonikos
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το otg τελικά δεν δουλεύει?

 

απ´οτι εχω ακουσει δεν δουλευει..δεν το εχω δοκιμασει κιολας,αλλα σου προτινω απευθειας 32 τουλαχιστον αυτο εκανα εγω..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδιά μια μικρή βοήθεια. Στους λογαριασμούς έχει το My Flyme όπου συνδέομαι με τους κωδικούς και το user name που μου έστειλαν με email από το Vickmall (Πρέπει να τον αλλάξω ή είμαι οκ έτσι?), από κάτω ακριβώς έχει "άλλοι λογαριασμοί" με ένα email theodore_45@hotmail.com. Tι είναι αυτό?γιατί δικό μου email δεν είναι σίγουρα..τι τον κάνω αυτόν τον λογαριασμό?

 

(επίσης το my flyme που ακριβώς χρησιμεύει?)

 

φιλε καλημερα ενοειτε οτι πρεπει να το αλλαξεις, θα συνδεθεις με τα στοιχεια που σου δωσαν θα κανεις λογκ αουτ και θα δημιουργησεις δικο σου λογαριασμο..κατα την γνωμη μου ειναι οτι ποιο σημαντικο πραγμα το fLyme account...οπως βρεις κολλημα εδω ειμαστε

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

απ´οτι εχω ακουσει δεν δουλευει..δεν το εχω δοκιμασει κιολας,αλλα σου προτινω απευθειας 32 τουλαχιστον αυτο εκανα εγω..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

φιλε καλημερα ενοειτε οτι πρεπει να το αλλαξεις, θα συνδεθεις με τα στοιχεια που σου δωσαν θα κανεις λογκ αουτ και θα δημιουργησεις δικο σου λογαριασμο..κατα την γνωμη μου ειναι οτι ποιο σημαντικο πραγμα το fLyme account...οπως βρεις κολλημα εδω ειμαστε

 

ευχαριστώ!!τον άλλο λογαριασμό που έχει από κάτω να τον σβήσω υποθέτω..

Link to comment
Share on other sites

Και εμπιστεύεσαι τα εκάστοτε κάθε είδους τεστ από οποιονδήποτε χχχχ?

Antutu πχ το δίνει 46000περιπου και στν πραγματικότητα βαραει 53000:O

 

Το πήρες ??

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...