Jump to content

2καρτο κινητό μέχρι 150 γιουρο


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παίδες!!θέλω να αγοράσω ένα κινητό 2καρτο μέχρι 150 ευρώ..τι προτείνετε;; Να σας αναφέρω ότι από μια μικρή αναζήτηση που έχω κάνει έχω επιλέξει το Lenovo k3 note...τι λέτε εσείς;;προτείνετε κάποιο άλλο;μ αρέσει ΓΤ έχει 2 ραμ μνήμη κ φουλ hd ανάλυση..τι λέτε;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
Link to comment
Share on other sites

Εδω εισαι: https://www.fastcardtech.com/goods.php?id=13669

 

Η συγκεκριμενη προσφορα του m1 note ειναι σουπερ.......με 144 ευρω το 16αρι και 170 το 32αρι τετοια συσκευη δεν βρισκεις...γιαυτο και το εχουμε παρηγγειλει κι ολας καμποσοι αν δεις το αντιστοιχο τοπικ αλλοι το περιμενουμε (προσωπικα εγινε shipped σε 24 ωρες απο την παραγγελια μου με NL post) και αλλοι εχουν παραλαβει ηδη!!

 

Δικαρτο, με τελευταιας γενιας 8πυρινο soc, 2gb Ram, 5.5 ιντσες full hd οθονη εξαιρετικης ποιοτητας οπου και να το ψαξεις και απο επωνυμη και αξιοπιστη κινεζικη εταιρια........κλοπη ειναι!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το προτείνετε δλδ σε σύγκριση με το Lenovo k3 note???

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω κολλήσει με το Lenovo περισσότερο λόγω της επωνυμίας..προτιμάτε το άλλο;;

Link to comment
Share on other sites

???lenovo η meizu???

 

ποιοτικότατα και τα 2

και σε εξαιρετικές τιμές

δες μικρολεπτομέρειες, ράδιο κτλ

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο ειναι εξαιρετικες συσκευες.Προσωπικα θεωρω το Lenovo λιγο πιο vfm αφου το βρισκεις στα 150$ στο Gearbest με κουπονι LK3NOTE και εχει 2 καρτες SIM και επεκταση με SD.Ενω το Μ1 Note δεν εχει SD και το Μ2 Νote εαν βαλεις SD θα χεις μια SIM.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

θελω σγρ να παιρνει 2 sim..κλεινω προς το lenovo ρε παιδες...το gearbest ειναι αξιοπιστο???να παραγγειλω απο εκει η απο vickmall,igogo???...
Link to comment
Share on other sites

Το vickmall ειναι με διαφορα το καλυτερο.Θεωρω πως αξιζει τα 10$ παραπανω σε σχεση με το Gearbest,καθως θα στο στειλει και αμεσα (σε 24 ωρες) με Singpost ωστε σε 7-12 μερες (με τα τωρινα δεδομενα που παραλαμβανουμε) να ειναι στα χερια σου και κορυφαιο after sales εχει αν χρειαστεις κατι.

Το Gearbest το εβαλα,γιατι ειναι η χαμηλοτερη τιμη της αγορας.Αξιοπιστο ειναι αλλα vickmall δεν ειναι...

Τελος,μεγαλο συν ειναι οτι το vickmall το στελνει με την καλυτερη rom που υπαρχει (στα μαγαζια).

Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ φιλε μου για τις πληροφοριες αλλα να δουμε ποτε θα καταφερουμε να παρουμε με ολα αυτα που γινονται τωρα:cry:
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εγω πηρα το lenovo .... Εκανα την παραγγελια 15 του μηνα και σημερα μου ηρθε... Απο vickmall τωρα απο αυριο θα μπορω να σου πω ποσο καλο ειναι :P
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

παιδες καλησπερα!!!ακομη δεν εχω καταφερει να παρω καποιο κινητο απο κινα μιας και μας εκλεισαν τα συνορα:p

προτεινετε ακομη το lenovo???να το αγορασω απο vickmall και τι να προσεξω ρε παιδες???

μπορει να σας ζαλιζω αλλα δεν εχω αγορασει παλι απ εξω κ φοβαμαι λιγακι...

Link to comment
Share on other sites

τι έκαναν οι αλήτες λέει??? :X

http://luben.tv/web/www/61154

:lol: :rotfl: :lol:

Είσαι σίγουρος ότι δε θα σου πέσει λίγο μεγάλο το 5,5?

Vickmall εγγύηση.

Αν επιμένεις σε κινητό παντόφλα πάντως μπορείς να δεις και το παρακάτω,ανώτερο κινέζικο, που είναι σχεδον στο μπάτζετ σου:

http://www.vickmall.com/original-xiaomi-redmi-note-2-prime-2-2ghz-2gb-32gb-smartphone-4g-fdd-lte-mtk-helio-x10-octa-core-5-5-inch-fhd-13-0mp.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...