Jump to content

Δωρεάν τηλεφωνήματα σε Ευρώπη-ΗΠΑ!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι μισοι απο αυτους αναρωτιουνται γιατι οταν κατεβαζουν και χρησιμοποιουν p2p δεν δουλευει το voip σωστα :ninja:

 

Ειδαμε και την ιδιωτικη πρωτοβουλια τι εχει κανει, χειροτερη απο τον οτε εχει καταντησει :X

 

Τα μηνύματα που έβαλα στο συνολό τους ούτε καν που αναφέρονται σε P2P.

Αν θες να εξακολουθείς να υποστηρίζεις τον ΟΤΕ, δικαιωμά σου.

Θα μπορούσα να γράψω, ότι πολλοί άλλοι έχουν προβλήματα, επίτηδες τα έβαλα για να δουν και οι άλλοι εδώ και να κρίνουν. Υπάρχουν και πολλά άλλα αντίστοιχα βέβαια, για προβλήματα που υπάρχουν στισ γραμμές 512 και 1024.

Ότι λέω το λέω με επιχειρήματα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατέβασα και εγκατέστησα το voipstunt , έκανα register και login, προσπάθησα πρώτα να τηλεφωνήσω σε κινητό Γαλλίας αλλά μου είπε ότι χρειάζεται credits, μετά προσπάθησα σε σταθερό Γαλλίας και ενώ έδειχνε ότι καλεί, συνέχεια έκανε log off και όταν ξαναπροσπαθούσα έκανε το ίδιο.

Με λίγα λόγια δεν κατάφερα να τηλεφωνήσω..Τελικά λειτουργεί;Το έχει χρησιμοποιήσει κανείς ; Μήπως πρέπει να ανοίξουμε καμιά Port ;

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα και εγκατέστησα το voipstunt , έκανα register και login, προσπάθησα πρώτα να τηλεφωνήσω σε κινητό Γαλλίας αλλά μου είπε ότι χρειάζεται credits, μετά προσπάθησα σε σταθερό Γαλλίας και ενώ έδειχνε ότι καλεί, συνέχεια έκανε log off και όταν ξαναπροσπαθούσα έκανε το ίδιο.

Με λίγα λόγια δεν κατάφερα να τηλεφωνήσω..Τελικά λειτουργεί;Το έχει χρησιμοποιήσει κανείς ; Μήπως πρέπει να ανοίξουμε καμιά Port ;

ALR εγώ που γράφτηκα, πήρα στην Αγγλία σε σταθερό και όλα κανονικά. Καμιά πόρτα δεν άνοιξα, τίποτα απολύτως. Ποιότητα τελειότατη. Καλύτερη κι από ΟΤΕ. :) Χωρίς κανένα λίμιτ, χωρίς κατάθεση μίλησα 25 λεπτά. Μετά βαρέθηκα. :p

 

Όσο για κινητά Κύπρου που είπε ο φίλος, μάλλον κάποιο λάθος κάνεις φίλε... Ζητάει κρέντιτς, οπότε είναι κανονικά με πληρωμή όπως γράφει στο σάιτ.

Link to comment
Share on other sites

ALR εγώ που γράφτηκα, πήρα στην Αγγλία σε σταθερό και όλα κανονικά. Καμιά πόρτα δεν άνοιξα, τίποτα απολύτως. Ποιότητα τελειότατη. Καλύτερη κι από ΟΤΕ. :) Χωρίς κανένα λίμιτ, χωρίς κατάθεση μίλησα 25 λεπτά. Μετά βαρέθηκα. :p

 

Όσο για κινητά Κύπρου που είπε ο φίλος, μάλλον κάποιο λάθος κάνεις φίλε... Ζητάει κρέντιτς, οπότε είναι κανονικά με πληρωμή όπως γράφει στο σάιτ.

 

 

Ego pantos file mou tilefono se kinhto kyprou pou einai 00357990..., kai mou douleuei. Mipos to diko sou einai allis etaireias?

Link to comment
Share on other sites

Ego pantos file mou tilefono se kinhto kyprou pou einai 00357990..., kai mou douleuei. Mipos to diko sou einai allis etaireias?

Καταρχάς μετά το 0035799 δεν βάζεις 0... :wacko: Εγώ καλώ 003579933... και λέει θέλει credits...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς μετά το 0035799 δεν βάζεις 0... :wacko: Εγώ καλώ 003579933... και λέει θέλει credits...

 

Ego omos vazo 0 kai pistepse me einai kinhto. Den exo logo na sou po psemata.

Cyta kinito einai.

Link to comment
Share on other sites

Ego omos vazo 0 kai pistepse me einai kinhto. Den exo logo na sou po psemata.

Cyta kinito einai.

Κι εγώ αυτό που καλώ Cyta/Vodafone είναι... Δε ξέρω τι παίζει. Και μιλάς δωρεάν εσύ; :blink:

 

Δεν αμφισβητώ τα λεγόμενά σου, απλά μου φαίνεται πολύ παράξενο...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτό που καλώ Cyta/Vodafone είναι... Δε ξέρω τι παίζει. Και μιλάς δωρεάν εσύ; :blink:

 

Δεν αμφισβητώ τα λεγόμενά σου, απλά μου φαίνεται πολύ παράξενο...

 

an thes pare sto +35799035258. agnosto noumero einai. apla dokimase to, kai tha deis oti sou bgazei "this call is free".

Link to comment
Share on other sites

an thes pare sto +35799035258. agnosto noumero einai. apla dokimase to, kai tha deis oti sou bgazei "this call is free".

Έχεις δίκιο... :w00t: Λέει είναι free, το άφησα μάλιστα και να χτυπάει.

 

Καλά πώς είναι δυνατόν να παίρνει σε αυτά που είναι από 0 και όχι σε αυτά που είναι 003579933xxxx; :confused: Πολύ περίεργο δεν είναι; Και αυτός ο αριθμός πάλι Cyta/Vodafone είναι...

 

Αδέρφια Κύπριοι δοκιμάσατε κανένα δικό σας κινητό;

 

Υ.Γ. Αφαίρεσε τα δυο τελευταία ψηφία, γιατί αυτός που θα το έχει θα μας κυνηγάει, άμα τον χτυπάνε όλοι τώρα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο... :w00t: Λέει είναι free, το άφησα μάλιστα και να χτυπάει.

 

Καλά πώς είναι δυνατόν να παίρνει σε αυτά που είναι από 0 και όχι σε αυτά που είναι 003579933xxxx; :confused: Πολύ περίεργο δεν είναι;

 

Υ.Γ. Αφαίρεσε τα δυο τελευταία ψηφία, γιατί αυτός που θα το έχει θα μας κυνηγάει, άμα τον χτυπάνε όλοι τώρα. :lol:

 

na to afaireso?:wacko:

mpaaaaaa.........:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

pantos poli periergo.....

Είχα ένα φίλο ο οποίος ήταν στην ΕΛΔΥΚ και σήμερα επαναπατρίστηκε. Τώρα διαπιστώνω ότι ο αριθμός του ξεκινούσε από 0035799-0! :w00t: Σήμερα μας το λες ότι παίρνει σε αυτά τα κινητά τζάμπα; :p Τώρα πάει. Αν θέλετε δοκιμάστε. Δε το σηκώνει κανείς, κλειστό είναι, άλλωστε γύρισε Ελλάδα για πάντα. Βγαίνει η κοπέλα και λέει ότι το έχει κλειστό και δοκιμάστε αργότερα.

0035799095580. Πάρα πολύ περίεργο...

 

Ρε παιδιά δοκιμάζοντας για σταθερό Ελλάδα γράφει 0,01cent/λεπτό, αλλά καλεί κανονικά χωρίς να έχω προσθέσει χρήματα... ΓΤΠ μήπως είναι η εταιρεία; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Είχα ένα φίλο ο οποίος ήταν στην ΕΛΔΥΚ και σήμερα επαναπατρίστηκε. Τώρα διαπιστώνω ότι ο αριθμός του ξεκινούσε από 0035799-0! :w00t: Σήμερα μας το λες ότι παίρνει σε αυτά τα κινητά τζάμπα; :p Τώρα πάει. Αν θέλετε δοκιμάστε. Δε το σηκώνει κανείς, κλειστό είναι, άλλωστε γύρισε Ελλάδα για πάντα. Βγαίνει η κοπέλα και λέει ότι το έχει κλειστό και δοκιμάστε αργότερα.

0035799095580. Πάρα πολύ περίεργο...

 

Ρε παιδιά δοκιμάζοντας για σταθερό Ελλάδα γράφει 0,01cent/λεπτό, αλλά καλεί κανονικά χωρίς να έχω προσθέσει χρήματα... ΓΤΠ μήπως είναι η εταιρεία; :confused:

 

Το δοκιμασα και σε αφηνει μονο για 10δευτερολεπτα, μετα λεει οτι ειναι test call και να βαλεις χρηματα.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα και σε αφηνει μονο για 10δευτερολεπτα, μετα λεει οτι ειναι test call και να βαλεις χρηματα.

 

To stathero einai ontos test call. Pantos to kinito gia kypro isxyei sas leo kai exo milisei arketi ora.

 

Tsakiste to voipstunt me tilefona se kinita kyprou!!

Link to comment
Share on other sites

re paidia ligo mperdeytika egw giati arxisa na diavazw apo thn prwti selida kai ginetai xamos...thelw kana 2wro na diavzw mhnymata gia na vgalw akri kai tha ginoyn ta matia moy ...ana..

eimai sthn italia...poio einai telika to programa poy moy epitrepei na kanw free calls sthn ellada?an mporw kai se kinhto akoma kalytera...

thanks

Link to comment
Share on other sites

re paidia ligo mperdeytika egw giati arxisa na diavazw apo thn prwti selida kai ginetai xamos...thelw kana 2wro na diavzw mhnymata gia na vgalw akri kai tha ginoyn ta matia moy ...ana..

eimai sthn italia...poio einai telika to programa poy moy epitrepei na kanw free calls sthn ellada?an mporw kai se kinhto akoma kalytera...

thanks

http://www.voipbuster.com

Κατεβάζεις το προγραμματάκι, κάνεις μια καταθεσούλα των 10€, μικροφωνάκι, ακουστικά και έχεις απεριόριστες κλήσεις προς σταθερά Ελλάδας και άλλων 15 χωρών δωρεάν. :D

 

Παλιά ήταν 1€ αυτή η κατάθεση, αλλά όσοι είχαν προλάβει (μεταξύ αυτών και εγώ :O) πρόλαβαν. Μετά έγινε 5€ και τώρα 10€. Αν δε κάνεις την κατάθεση αυτή ανά λεπτό θα σου κλείνει η γραμμή.

 

Αξίζει με τα 1000. Για κινητά είναι χρεώσιμες οι κλήσεις. Απλά κάτι συμβαίνει με τα κινητά Κύπρου που ξεκινούν από 00357990xxxxx και δε τα χρεώνει ως θα έπρεπε.

Link to comment
Share on other sites

Grafei 10 euro minimum katathesi. omos otan ksekinas tin diadikasia pliromis sou dinei kai to option twn 5 euro. Panta milao gia paypal.
Link to comment
Share on other sites

Grafei 10 euro minimum katathesi. omos otan ksekinas tin diadikasia pliromis sou dinei kai to option twn 5 euro. Panta milao gia paypal.

Ακόμα καλύτερα λοιπόν για έναν νέο. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα θα σου ενεργοποιησουν τις απεριοριστες με 5 ευρω?

 

Εγο 5 ευρω εβαλα και εχω απεριοριστες. οποτε... :)

Link to comment
Share on other sites

Εγο 5 ευρω εβαλα και εχω απεριοριστες. οποτε... :)

 

:ninja: :X :happy:

 

Χρησιμοποιεις καποιο ΑΤΑ ή ακουστικα+μικροφωνο?

Link to comment
Share on other sites

:ninja: :X :happy:

 

Χρησιμοποιεις καποιο ΑΤΑ ή ακουστικα+μικροφωνο?

 

Akoustiko kai mikrofono( 3 euro apo plaisio)! Mia xara timi e?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ομως παρε ΑΤΑ να βρεις την υγεια σου!! Και εγω με ακουστικο+μικροφωνο ημουν αλλα πιστεψε με καμια σχεση με το να μιλας με το ασυρματο σου DECT ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...