Jump to content

Δωρεάν τηλεφωνήματα σε Ευρώπη-ΗΠΑ!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φανταζομαι οτι θα κοπει συντομα το free, οπως εγινε και στο babble. Εγω ειχα αγορασει χρονο ομιλιας 10 ευρω, και μπορω να πω οτι ειμαι καταευχαριστημενος. Μακαρι να μεινει ετσι!

Παιδιά ακόμα και να κοπεί το τζάμπα, εγώ προσωπικά θα συνεχίσω στο voipbuster γιατί θα έχει χαμηλές τιμές πιθανότατα. Αν σας βάλουν δηλαδή 1cent το λεπτό θα πείτε όχι στις κλήσεις με τέτοια ποιότητα;

 

gkp για την ένταση του μικροφώνου δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει. Μόνο στο voipbuster σου το κάνει αυτό ή γενικά μειώνεται η ένταση σε όλα τα προγράμματα; Τσέκαρε λίγο τους drivers από την κάρτα ήχου σου. Κι εγώ χρειάστηκε να ξαναπεράσω τους drivers πρόσφατα γιατί και μένα μου αυξομειωνόταν η ένταση χωρίς λόγο αλλά σε όλα τα προγράμματα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1cent το λεπτο δε νομιζω να βαλουν! Αλλα οπως και να εχει, ακομη και εαν κρατησουν τις ισχυουσες τιμες, λεει πολυ!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποσοι τροποι πληρωμης υπαρχουν; Μονο πιστωτικη; Με 1 ευρω ποση ωρα μιλας; Ποση ειναι τωρα η χρεωση;

 

Πιστωτικη/χρεωστικη αλλα και paypal το οποιο παλι χρειαζεται καρτα, αλλα σιγουρα ειναι πιο ασφαλες! Δεν υπαρχει χρεωση, ειναι εντελως δωρεαν,προς Ελλαδα αλλα και στις υπολοιπες χωρες που αναφερει ο πινακας, απλα για να μη κλεινει η γραμμη καθε 1λεπτο πρεπει να καταθεσεις 1 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θα βαλω 1 ευρω και θα μιλαω για παντα (μεχρι να αλλαξουν τις χρεωσεις);

 

Ναι μεχρι να αλλαξουν τις χρεωσεις, προσεξε αυτο μπορει να γινει αυριο, σε ενα μηνα ή του χρονου!

Link to comment
Share on other sites

Καλο αλλα δεν συνηθηζω να βαζω πιστωτικη στο internet οποτε τζαμπα το τζαμπα τηλεφωνημα :D

Ασε ειμαι και 56αρης και εχω πολλα προβληματα με κατι δοκιμες που εκανα.

Link to comment
Share on other sites

Πλέον μπορείς και με δεύτερη φορά να κάνεις κατάθεση πάλι για 1€. :D

Μέχρι πρότεινος το είχαν μόνο για την πρώτη φορά κατάθεση 1€ και από την δεύτερη μόνο 10€ και 25€.

Όλο και βελτιώνεται το προγραμματάκι. Η ποιότητα αγγίζει την τελειότητα. Τι άλλο θέλουμε. Voipbuster rulezzzz. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλό το voipbuster αλλά πολύ καθυστερεί ρε παιδιά.

Σε εσάς το κάνει ή μόνο σε μένα;;

Πού σε καθυστερεί; :confused: Κανένα απολύτως πρόβλημα δεν παρουσιάζει σε μένα. :O

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι καθυστερεί ο ήχος μερικά μικροδευτερόλεπτα να φτάσει.

Επίσης μερικές φορές ο άλλος με ακούει διακεκομμένα.

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι καθυστερεί ο ήχος μερικά μικροδευτερόλεπτα να φτάσει.

Επίσης μερικές φορές ο άλλος με ακούει διακεκομμένα.

Να μην χρησιμοποιείς κανένα άλλο πρόγραμμα που να σου τρώει bandwidth και να είσαι σίγουρος ότι δεν θα σου καθυστερεί καθόλου. Επίσης αν πειράζεις το ποντίκι, ο άλλος το εκλαμβάνει ως παρεμβολές και κόβεται στιγμιαία η γραμμή.

 

Με λίγα λόγια όσο μιλάτε στο Voipbuster, ξεχάστε ότι έχετε υπολογιστή για να έχετε άριστη επικοινωνία. Καλώς ή κακώς τηλέφωνο ή υπολογιστή διαλέγουμε. Μέχρι να κλείσει η επικοινωνία έχουμε κάποιους περιορισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Να μην χρησιμοποιείς κανένα άλλο πρόγραμμα που να σου τρώει bandwidth και να είσαι σίγουρος ότι δεν θα σου καθυστερεί καθόλου. Επίσης αν πειράζεις το ποντίκι, ο άλλος το εκλαμβάνει ως παρεμβολές και κόβεται στιγμιαία η γραμμή.

 

Με λίγα λόγια όσο μιλάτε στο Voipbuster, ξεχάστε ότι έχετε υπολογιστή για να έχετε άριστη επικοινωνία. Καλώς ή κακώς τηλέφωνο ή υπολογιστή διαλέγουμε. Μέχρι να κλείσει η επικοινωνία έχουμε κάποιους περιορισμούς.

 

Den to iksera afto, na stamatiso na pezo pasietza otan tilefono e? lol

Samsung Note 8

Microsoft Surface Pro 4

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι καθυστερεί ο ήχος μερικά μικροδευτερόλεπτα να φτάσει.

Επίσης μερικές φορές ο άλλος με ακούει διακεκομμένα.

 

Εχεις dsl?

Link to comment
Share on other sites

Καλό το voipbuster αλλά πολύ καθυστερεί ρε παιδιά.

Σε εσάς το κάνει ή μόνο σε μένα;;

 

Προυποθετει μια καλη συνδεση παντα, ε;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Για ενημερωσε μας τι συνδεση εχεις εδω στην Αθηνα.... :shifty:

To έχω πει πολλές φορές σε αυτό εδώ το τόπικ, αλλά το ξαναλέω. Έχω 256 από Forthnet με 128 upload. Την πιο απλή DSL δηλαδή.

 

Den to iksera afto, na stamatiso na pezo pasietza otan tilefono e? lol

Ναι φίλε όσο τηλεφωνείς δεν πρέπει να παίζεις ούτε πασιέντζα. Αλλιώς θα έχεις παρεμβολές. Έτσι είναι αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Προυποθετει μια καλη συνδεση παντα, ε;

 

512K έχω ...

Και με e-mule,kazaa και azurea κλεισμένα φυσικά.

Άσε που 64Κ νομίζω είναι αρκετά για voip...

Link to comment
Share on other sites

To έχω πει πολλές φορές σε αυτό εδώ το τόπικ, αλλά το ξαναλέω. Έχω 256 από Forthnet με 128 upload. Την πιο απλή DSL δηλαδή.

Sorry αν μου διεφυγε οντως!!Δεν ειναι το θεμα αν ειναι η πιο απλη αλλα στο ποια εταιρια εχεις γιατι εχει σχεση με το ping της προς το Server του voipbuster κ γενικως τη lag της γραμμης!!!Εγω λοιπον εχω acn και μου παρουσιαζει αρκετες μικροδιακοπες αλλα οκ με λιγη προσπαθεια απο τον αλλον κ αν με γνωριζει και εχουμε μιλησει αρκετα στο τηλεφωνο με καταλαβαινει.....Αν εχω την ευκαιρια θα παρω ενα demo της forth να το δοκιμασω και απο κει.....

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Sorry αν μου διεφυγε οντως!!Δεν ειναι το θεμα αν ειναι η πιο απλη αλλα στο ποια εταιρια εχεις γιατι εχει σχεση με το ping της προς το Server του voipbuster κ γενικως τη lag της γραμμης!!!Εγω λοιπον εχω acn και μου παρουσιαζει αρκετες μικροδιακοπες αλλα οκ με λιγη προσπαθεια απο τον αλλον κ αν με γνωριζει και εχουμε μιλησει αρκετα στο τηλεφωνο με καταλαβαινει.....Αν εχω την ευκαιρια θα παρω ενα demo της forth να το δοκιμασω και απο κει.....

Μπορεί να φταίει και αυτό που λες φίλε. Πάντως ειλικρινά χωρίς υπερβολές, η επικοινωνία είναι ΑΡΙΣΤΗ. Καμιά μικροδιακοπή δε συμβαίνει εκτός αν αρχίσω καμιά εφαρμογή/πρόγραμμα. Πάρε κάποια demo και δοκίμασε. :)

Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA , ISXUEEI AKOMA AUTO? NA TO KATEVASO I EINAI KAMIA MUFA?

Έχω βαρεθεί να λέω τα ίδια και τα ίδια. Διάβασε 1-2 σελίδες πριν, όχι όλα τα ποστς.

 

Είναι κορυφαίο. Πρόκειται για δωρεάν τηλεφωνήματα σε 20 δημοφιλείς χώρες μεταξύ αυτών και η Ελλάδα (σε σταθερά τηλέφωνα). Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να κατεβάσεις το πρόγραμμα από http://www.voipbuster.com και να κάνεις μια κατάθεση 1€ μόνο. Ακόμα και αν δεν κάνεις την κατάθεση αυτή όμως, μπορείς να μιλάς ελεύθερα δωρεάν, απλά κάθε 1 λεπτό θα κλείνει η γραμμή και θα χρειάζεται να ξανακαλείς. Οπότε κάνεις την κατάθεση του 1€ και καθαρίζεις.

 

Απαιτεί 8Κ/sec up και 8Κ down. Αυτό σημαίνει ότι με μια 256 DSL είσαι υπερκαλυμμένος, παιδιά όμως και με 64άρα είπαν ότι έχουν πολύ καλή επικοινωνία. Με 56άρα θα έχεις κάποιες μικροκαθυστερήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...