Jump to content

Meizu M2 Note


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

flyme flyme OS 4.5.11 baseband MOLY LET. 14 4. MD LWTG. GOCH. MR. VI. P8, 2015/06/13 17.30

 

Αν μπορεσει και ο dma να μας δωσει την δικια του εκδοση θα του ειμασταν υποχρεοι... :rolleyes:

rock n' roll...:kill:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξερει κανεις αν αυτο το site ειναι εμπιστο και αν αυτο ειναι οντως το meizu m2 note σε τοσο χαμηλη τιμη?

 

http://www.everbuying.com/product958180.html#read_review

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν αυτο το site ειναι εμπιστο και αν αυτο ειναι οντως το meizu m2 note σε τοσο χαμηλη τιμη?

 

http://www.everbuying.com/product958180.html#read_review

 

Το site ειναι ok,αργουνε να φτασουν τα κινητα αλλα ουσιαστικα ειναι εμπιστο. Στειλε ενα μηνυμα-mail για να εισαι σιγουρος οτι ειναι in stock γιατι μπορει να εχει λιστα αναμονης η συγκεκριμενη συσκευη μιας και κυκλοφορει μολις εδω κι ενα μηνα....

rock n' roll...:kill:
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα τιμές... κ μεις με τα κ@λ@ capital controls δεν μπορούμε να το αγοράσουμε...Στα ίδια λεφτά παίρνεις Moto E εδω...και αν...
Link to comment
Share on other sites

απο βδομαδα μπαινω και εγω στην παρεα σας...ατιμο CAPITAL CONTRol....σχεδον 100ε ποιο πανω στην ελλαδα που εκανα παραγγελια...

ξερουμε τροπους για roοt ,roms κτλ?

Edited by ulvergr
Link to comment
Share on other sites

Rom σε κινητό meizu απλά το ξεχνάς! Root έχει μόνο του με ένα κλικ αλλά δεν θα παίρνεις OTA! :p
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Rom σε κινητό meizu απλά το ξεχνάς! Root έχει μόνο του με ένα κλικ αλλά δεν θα παίρνεις OTA! :p

 

rom γιατι?λογω καινουργιου η κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Είναι κλειδωμένος ο bootloader...Οπότε δεν μπορείς να παίξεις με άλλες rom! :)
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, να το αγοράσω από everybuying ? το έχει σε καλή τιμή, το μόνο που με προβληματίζει είναι πως το έχει σε 2 εκδόσεις, η 2η international , όπως την λέει η καπέλο καμιά 20αριά ευρώ. Επίσης, προτρέπει να μην κάνουμε updates γιατί θα χαθούν τα Ελληνικά!!!!

Παράξενα πράγματα

Link to comment
Share on other sites

Είναι κλειδωμένος ο bootloader...Οπότε δεν μπορείς να παίξεις με άλλες rom! :)

 

....f....ck!!...εποχες atrix μου θυμιζει αυτο

Edited by ulvergr
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεσει και ο dma να μας δωσει την δικια του εκδοση θα του ειμασταν υποχρεοι... :rolleyes:

 

Τελικά ακύρωσα την παραγγελία από everbyuing γιατί περιμένω εδώ κ 2 εβδομάδες περίπου και ακόμα δεν το έχουν διαθέσιμο.

Μάλλον θα κάνω παραγγελία απο gearbest

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ακύρωσα την παραγγελία από everbyuing γιατί περιμένω εδώ κ 2 εβδομάδες περίπου και ακόμα δεν το έχουν διαθέσιμο.

Μάλλον θα κάνω παραγγελία απο gearbest

 

μην κανεις το λαθος!εδω και καιρο το gearbest δεν στελνει σε κανεναν ,εγω κατεληξα σε claim για 2 παραγγελιες

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχω το κινητό από χθες και μπορώ με σιγουριά να πω ότι είναι πολύ πολύ τίμιο! Είμαι πολύ ευχαριστημένος με την αγορά, μετά από το Huawei p8 lite, νομίζω ότι το meizu είναι ναυαρχίδα!!! :P
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Εκανα και εγω παραγγελια το m2 απο το everybuying, θα ειναι σε stock απο 15/8 οπως μου ειπαν και οι αποστολες θα γινουν σε 5-10 μερες απο την ημερομηνια αυτη.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το παρειγγειλα κι εγω.... Μετα απο δυο αποτυχημένες προσπαθειες απο expansys οπου η κάρτα μου απορριφθηκε, για ενα περιεργο λογο χθές το βράδυ απο amazon .it εκανα παραγγελια , δεσμεύτηκε το ποσο απο την κάρτα (πειραιως χρεωστική) και σημερα μου εστειλαν μηνυμα οτι εχει γίνει αποστολή και θα παραλάβω δευτέρα. 214€ express αποστολή πωλητής το amazon.

Φαντάζομαι οτι ειναι ιντερνασιοναλ εκδοση οπως ελεγε και το το expansys. Παίζει κάτι διαφορετικό με εγγυηση απο το amazon ή πάλι κίνα πρέπει να το στείλεις για επισκευή ή οτι αλλο χρειαστεί ξερει κανεις?

Edited by yiannisoooo
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το παρειγγειλα κι εγω.... Μετα απο δυο αποτυχημένες προσπαθειες απο expansys οπου η κάρτα μου απορριφθηκε, για ενα περιεργο λογο χθές το βράδυ απο amazon .it εκανα παραγγελια , δεσμεύτηκε το ποσο απο την κάρτα (πειραιως χρεωστική) και σημερα μου εστειλαν μηνυμα οτι εχει γίνει αποστολή και θα παραλάβω δευτέρα. 214€ express αποστολή πωλητής το amazon.

Φαντάζομαι οτι ειναι ιντερνασιοναλ εκδοση οπως ελεγε και το το expansys. Παίζει κάτι διαφορετικό με εγγυηση απο το amazon ή πάλι κίνα πρέπει να το στείλεις για επισκευή ή οτι αλλο χρειαστεί ξερει κανεις?

 

Aν το πουλα η ΙΔΙΑ η ΑΜΑΖΟΝ, εχεις εγγυηση από εκει...

Αν ειναι πωής ΜΕΣΩ ΑΜΑΖΟΝ πας στον πωλητη, οπου και αυτος αν ειναι

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

παιδια σε αυτα τα λεφτα παιζει και ελλαδα,μην ψαχνεται εξω

εγω το εχω παραγγειλει απο ελληνικο μαγαζι στα 220 μαζι με θηκες.(δεν αναφερω ,μην πει κανεις για διαφημηση)κοιταξτε μια στο bestprice

Link to comment
Share on other sites

μην κανεις το λαθος!εδω και καιρο το gearbest δεν στελνει σε κανεναν ,εγω κατεληξα σε claim για 2 παραγγελιες

Οκ Ευχαριστώ για την προειδοποίηση ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το παρειγγειλα κι εγω.... Μετα απο δυο αποτυχημένες προσπαθειες απο expansys οπου η κάρτα μου απορριφθηκε, για ενα περιεργο λογο χθές το βράδυ απο amazon .it εκανα παραγγελια , δεσμεύτηκε το ποσο απο την κάρτα (πειραιως χρεωστική) και σημερα μου εστειλαν μηνυμα οτι εχει γίνει αποστολή και θα παραλάβω δευτέρα. 214€ express αποστολή πωλητής το amazon.

Φαντάζομαι οτι ειναι ιντερνασιοναλ εκδοση οπως ελεγε και το το expansys. Παίζει κάτι διαφορετικό με εγγυηση απο το amazon ή πάλι κίνα πρέπει να το στείλεις για επισκευή ή οτι αλλο χρειαστεί ξερει κανεις?

Βρε παιδιά πως παραγγειλατε από έξω??ο ένας από Ιταλία και ο ένας Κίνα??

Έγινε η παραγγελία χθες στο geekbuying. Άντε να δούμε
Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος εχουν παραγγειλει με visa απευθειας,και εγω το σκεφτομουν αλλα...ρισκο.εδω με paypal μας κανουν παγαποντιες..
Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος εχουν παραγγειλει με visa απευθειας,και εγω το σκεφτομουν αλλα...ρισκο.εδω με paypal μας κανουν παγαποντιες..

Αφού δεν μπορούμε να παραγγειλουμε από έξω.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...