Jump to content

Meizu M2 Note


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και σήμερα να ήταν διαθέσιμο,υπάρχει τρόπος να το πάρουμε?δεν υπάρχει περιορισμός λόγω capital controls?

Τελικά μου το παρήγγειλε ένας φίλος που μένει στο εξωτερικό. Τώρα ποτέ θα έρθει. ..άγνωστο

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου το παρήγγειλε ένας φίλος που μένει στο εξωτερικό. Τώρα ποτέ θα έρθει. ..άγνωστο

 

Παιδιά το πήρε κανένας;;;

Το θέλω για τη σύζυγο-μεση χρήση.

 

Αξίζει το κόπο;;;

Εγω έχω για εμένα ένα Honor4X

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά. Σήμερα παρέλαβα το meizu m2 note από Vickmall σε 10 μέρες. Το πήρα στα χέρια μου και έκανα τη τελευταία αναβάθμιση που μου έβγαλε. Υπάρχει άλλη ρομ που πρέπει να βάλω γιατί έμεινα με αυτήν που μου ήρθε. Λίγο τα φώτα σας παιδιά. Ααα και μετά την αναβάθμιση δεν υπάρχουν άλλο τα ελληνικά σαν γλώσσα..... Θα μπορούσε κάποιος που ξέρει να μου πει τι να κάνω;;;; το κινητό είναι σούπερ
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά. Σήμερα παρέλαβα το meizu m2 note από Vickmall σε 10 μέρες. Το πήρα στα χέρια μου και έκανα τη τελευταία αναβάθμιση που μου έβγαλε. Υπάρχει άλλη ρομ που πρέπει να βάλω γιατί έμεινα με αυτήν που μου ήρθε. Λίγο τα φώτα σας παιδιά. Ααα και μετά την αναβάθμιση δεν υπάρχουν άλλο τα ελληνικά σαν γλώσσα..... Θα μπορούσε κάποιος που ξέρει να μου πει τι να κάνω;;;; το κινητό είναι σούπερ

Exei μετά την αναβάθμιση GAAPS???

EXEI επίσης μετά την αναβάθμιση Αγγλικά;;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Exei μετά την αναβάθμιση GAAPS???

EXEI επίσης μετά την αναβάθμιση Αγγλικά;;;;

Πες μας την γενικότερη εμπειρία σου με το κινητο

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Exei μετά την αναβάθμιση GAAPS???

EXEI επίσης μετά την αναβάθμιση Αγγλικά;;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πες μας την γενικότερη εμπειρία σου με το κινητο

 

Έχει μερικά gaaps αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα. Αγγλικά έχει ναι. Πριν την αναβάθμιση είχε ελληνικά αλλά και πάλι δεν ήταν σε όλα τα σημεία. Τώρα δεν έχει καθόλου.

Καλό είναι για τα λεφτά του. Γρήγορο, είναι μια σκαλα λιγότερο πιο χαμηλό το φως από το m1 στο τέρμα..... Απλά έχω αυτό το θέμα με τα ελληνικά και δε ξέρω ποια ρομ και αν υπάρχει άλλη ρομ να βάλω για να έχει τη γλώσσα

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει μερικά gaaps αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα. Αγγλικά έχει ναι. Πριν την αναβάθμιση είχε ελληνικά αλλά και πάλι δεν ήταν σε όλα τα σημεία. Τώρα δεν έχει καθόλου.

Καλό είναι για τα λεφτά του. Γρήγορο, είναι μια σκαλα λιγότερο πιο χαμηλό το φως από το m1 στο τέρμα..... Απλά έχω αυτό το θέμα με τα ελληνικά και δε ξέρω ποια ρομ και αν υπάρχει άλλη ρομ να βάλω για να έχει τη γλώσσα

 

Μου είπαν πως η τελευταία αναβάθμιση έχει θέμα με τις γλώσσες. Θα περιμένω αναβάθμιση λογικά

Link to comment
Share on other sites

Έχει μερικά gaaps αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα. Αγγλικά έχει ναι. Πριν την αναβάθμιση είχε ελληνικά αλλά και πάλι δεν ήταν σε όλα τα σημεία. Τώρα δεν έχει καθόλου.

Καλό είναι για τα λεφτά του. Γρήγορο, είναι μια σκαλα λιγότερο πιο χαμηλό το φως από το m1 στο τέρμα..... Απλά έχω αυτό το θέμα με τα ελληνικά και δε ξέρω ποια ρομ και αν υπάρχει άλλη ρομ να βάλω για να έχει τη γλώσσα

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μου είπαν πως η τελευταία αναβάθμιση έχει θέμα με τις γλώσσες. Θα περιμένω αναβάθμιση λογικά

 

Gmail, playstore, YouTube

Έχει κανονικά;;;

Συγχρονισμό επαφών κάνει με το gmail????

Ποιότητα 4g, WiFi, GPS, ανάλυση οθόνης, αυτονομία, τριγμοι, ταχύτητα ;;;;;;

Τι νομίζεις;;

Αξίζει τα 160 ευρώ;;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Gmail, playstore, YouTube

Έχει κανονικά;;;

Συγχρονισμό επαφών κάνει με το gmail????

Ποιότητα 4g, WiFi, GPS, ανάλυση οθόνης, αυτονομία, τριγμοι, ταχύτητα ;;;;;;

Τι νομίζεις;;

Αξίζει τα 160 ευρώ;;

 

Φίλε μου playstore είχε από την αρχή. Το WiFi του πιάνει καλά.... Το ηχείο μου άρεσε πάρα πολύ.... Ακούγεται πολύ καλά..... Μόλις κόψω τις σιμ μου σε nano sim θα σου πω περισσότερες λεπτομέρειες.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φίλε μου playstore είχε από την αρχή. Το WiFi του πιάνει καλά.... Το ηχείο μου άρεσε πάρα πολύ.... Ακούγεται πολύ καλά..... Μόλις κόψω τις σιμ μου σε nano sim θα σου πω περισσότερες λεπτομέρειες.....

 

Σε όλα να κάνει όλα αυτά που λες

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το έχω 3 ημέρες το κινητά κι είναι σούπερ πανέμορφο καλή κάμερα , ήχο ικανοποίητικο ,καλη φωτεινή οθόνη με ωραία χρώματα , γενικά έμεινα ευχαριστημένος ήρθε με Google play πλήρης με ελληνική γλώσσα. Η κάμερα βγάζει πολύ καλές φώτο μέρα βράδυ λίγο σε εσωτερικό χώρο δεν ξέρω χάνει λίγο στην εστίαση δεν ξέρω πως γίνεται αυτο.Παντως για τα λεφτά του αξίζει
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το έχω 3 ημέρες το κινητά κι είναι σούπερ πανέμορφο καλή κάμερα , ήχο ικανοποίητικο ,καλη φωτεινή οθόνη με ωραία χρώματα , γενικά έμεινα ευχαριστημένος ήρθε με Google play πλήρης με ελληνική γλώσσα. Η κάμερα βγάζει πολύ καλές φώτο μέρα βράδυ λίγο σε εσωτερικό χώρο δεν ξέρω χάνει λίγο στην εστίαση δεν ξέρω πως γίνεται αυτο.Παντως για τα λεφτά του αξίζει

 

Φίλε μου να σε κάνω μια ερώτηση;;; κατέβασες τη τελευταία αναβάθμιση και έχει ελληνικά;; η με τη ρομ που ήρθε δε την πειραξες καθόλου;;

Link to comment
Share on other sites

Ο ενας το πηρε απο vickmall ο αλλος απο expansys, μαλλον εχει καποια international εκδοση rom που θα παιρνει πιο αργα ενημερωσεις, μαλλον πρεπει να μιλησετε με νουμερα για να καταλαβουμε ποια εκδοση φοραει το καθ ενα.
Link to comment
Share on other sites

Στα 125ευρω απο everbuying.com αυτο με τα 16gb!!!!!!!!!

http://www.everbuying.com/product958180.html#read_review

Στα 175ευρω αυτο με τα 32gb

http://www.everbuying.com/product958080.html

 

irovoudou & godian θα μπορουσατε να μας πειτε ποια εκδοση rom εχετε για να γνωριζουμε με ποια να το παραγγειλουμε;

rock n' roll...:kill:
Link to comment
Share on other sites

Στα 125ευρω απο everbuying.com αυτο με τα 16gb!!!!!!!!!

http://www.everbuying.com/product958180.html#read_review

Στα 175ευρω αυτο με τα 32gb

http://www.everbuying.com/product958080.html

 

irovoudou & godian θα μπορουσατε να μας πειτε ποια εκδοση rom εχετε για να γνωριζουμε με ποια να το παραγγειλουμε;

 

σε ποιο κατάστημα είναι διαθέσιμο; Το έχω παραγγείλει απο το everbuying και ακόμα με έχουν στην αναμονή. Περιμένουν παραλαβή λενε.

Link to comment
Share on other sites

σε ποιο κατάστημα είναι διαθέσιμο; Το έχω παραγγείλει απο το everbuying και ακόμα με έχουν στην αναμονή. Περιμένουν παραλαβή λενε.

Αααα και ότι σκεφτόμουν να το έπαιρνα από εκεί. Άρα όντως δεν είναι ακόμα διαθέσιμο, όπως και στο Vickmall

Link to comment
Share on other sites

Αααα και ότι σκεφτόμουν να το έπαιρνα από εκεί. Άρα όντως δεν είναι ακόμα διαθέσιμο, όπως και στο Vickmall

 

Απο 19 Ιουλιου το ειχαν.Για να εχουν τον dma στην αναμονη ομως κατι παιζει.dma θα μπορουσες να μας πεις ποτε το παρηγγειλες και με ποια μεθοδο;

Εγω μεσα στην βδομαδα θα παραγγειλω σιγουρα,εχω ομως μια αμφιβολια γιατι μ'αρεσει και το κ3 note ( http://www.everbuying.com/product895278.html )...

Τεσπα,και τα 2 ειναι σε εκπληκτικη τιμη...

rock n' roll...:kill:
Link to comment
Share on other sites

Στα 125ευρω απο everbuying.com αυτο με τα 16gb!!!!!!!!!

http://www.everbuying.com/product958180.html#read_review

Στα 175ευρω αυτο με τα 32gb

http://www.everbuying.com/product958080.html

 

irovoudou & godian θα μπορουσατε να μας πειτε ποια εκδοση rom εχετε για να γνωριζουμε με ποια να το παραγγειλουμε;

 

Ευχαριστώ να σου πω αν μου πεις που την βλέπω στο σχετικά με το τηλέφωνο ή αλλου

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ να σου πω αν μου πεις που την βλέπω στο σχετικά με το τηλέφωνο ή αλλου

 

Ναι,εκεί. Ρυθμίσεις-->Σχετικα Με Το Τηλέφωνο-->τερμα κατω κατω λεει λειτουργικό/εκδοση κτλ.

rock n' roll...:kill:
Link to comment
Share on other sites

Απο 19 Ιουλιου το ειχαν.Για να εχουν τον dma στην αναμονη ομως κατι παιζει.dma θα μπορουσες να μας πεις ποτε το παρηγγειλες και με ποια μεθοδο;

Εγω μεσα στην βδομαδα θα παραγγειλω σιγουρα,εχω ομως μια αμφιβολια γιατι μ'αρεσει και το κ3 note ( http://www.everbuying.com/product895278.html )...

Τεσπα,και τα 2 ειναι σε εκπληκτικη τιμη...

 

Με απλή αποστολή (σε περίπου 1 μήνα έρχεται).

Ωραίο και το K3 αλλά επέλεξα το meizu γιατί πιστεύω πως θα είναι πιο ποιοτικό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...