Jump to content

Meizu M2 Note


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια να σας ρωτησω αγορασα μια quick circle θηκη για το meizu εχει κανεις καμια ιδεα πως την ενεργοποιω η δεν γινεται;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδια, να πω κι εγω τη γνωμη μου..εχω εδω και 10 μερες περιπου το κινητο. εχω μεινει αρκετα εντυπωσιασμενος. με δεδομενα συνεχεια ανοιχτα και με μετρια χρηση η μπαταρια μου βγαζει 2.5 μερες. το παρηγγειλα απο minideal και ηρθε με την Flyme OS 4.5.4U. Ωστοσο αυτο δεν ειναι προβλημα, καθως εχει ελληνικη γλωσσα και ελληνικο λεξικο ενω εχουν εγκαταστησει και το Google Play. Εχει βεβαια 3 κινεζικες εφαρμογες μεσα τις οποιες ομως τις ειδα και στο μοντελο των public οποτε δεν τις αποφευγεις!γενικα νομιζω οτι αξιζει με χιλια! Στα 138ευρω με θηκη η παραγγελια μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να κανω ομως και μια ερωτηση...σε τι οφελειται καποιος αν απο U παει σε International?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,κατι παίζει με το led notification..Ενώ δουλευει κανονικά σε αναπάντητες κλήσεις,σε ενημερώσεις του instagram,fb κτλ δεν αναβοσβήνει..έχω δώσει δικαιώματα κανονικά στις εφαρμογές αλλά και πάλι.. Στην μπάρα του multitasking έχω βάλει το 'λουκετο' στις εφαρμογές που με ενδιαφέρουν...Μήπως μπορείτε να μου δώσετε κάποια συμβουλή;;τι φταίει;;
Link to comment
Share on other sites

Ενας ξαδελφος εχει παρει το κινητο απο ελλαδα και εχει ενα περιεργο προβλημα. Οταν δεχεται κληση τις περισσοτερες φορες ΔΕΝ του βγαζει την κληση στην κεντρικη οθονη αλλα του την βγαζει στην μπαρα ειδοποιησεων ,πρεπει να κατεβασει την μπαρα για να απαντησει στην κληση.

Ειναι καποια ρυθμιση αυτο;

Link to comment
Share on other sites

σε τι οφελειται καποιος αν απο U παει σε International?

 

Καποιος να απαντησει?

 

Στην U όπως και στην Α αν αναβαθμίσεις την έκδοση θα χάσεις τα Ελληνικά. Αν δεν θέλεις να αναβαθμίσεις ποτέ το κινητό σου δεν έχεις κάποιο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει 4.5.4ι και μου δινει αναβαθμιση σε 4.5.4.2ι να δεχτω? η θα γινει της Ποπης!!

 

Από όσο ξέρω όχι μόνο ΔΕΝ θα γίνει της ποπης αλλά είναι και καλύτερα....!

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα το εχει φερει επιτελους η Electroline Κυπρου στα 200ευρω τετοια ευκαιρια την εψαχνα απο τοτε που το Public της Κυπρου το ειχε στην ιδια τιμη και δεν το τσιμπισα και τωρα το ψυλο βλεπω για την μητερα μου. Καμια θηκη βρισκουμε επισης ειστε ευχαριστημενοι ; Εκει στην Ελλαδα ειναι η International εκδοση με τα ελληνικα μετα αν το κανω αναβαθμιση θα χαθουν τα ελληνικα ; Κανεις που να εχει το παραμικρο προβλημα και θεμα με τις ειδοποιησεις LED ή αλλα προβληματα ; Αναφερθε τα για να ξερω.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα το εχει φερει επιτελους η Electroline Κυπρου στα 200ευρω τετοια ευκαιρια την εψαχνα απο τοτε που το Public της Κυπρου το ειχε στην ιδια τιμη και δεν το τσιμπισα και τωρα το ψυλο βλεπω για την μητερα μου. Καμια θηκη βρισκουμε επισης ειστε ευχαριστημενοι ; Εκει στην Ελλαδα ειναι η International εκδοση με τα ελληνικα μετα αν το κανω αναβαθμιση θα χαθουν τα ελληνικα ; Κανεις που να εχει το παραμικρο προβλημα και θεμα με τις ειδοποιησεις LED ή αλλα προβληματα ; Αναφερθε τα για να ξερω.

 

Εγώ το πήρα 176 ευρώ από Ελλάδα για την γυναίκα μου

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα 176 ευρώ από Ελλάδα για την γυναίκα μου

Καλημερα Πανο για Ελλαδα μιλαμε οκ εκει το βρισκεις λιγο πιο φτηνα 30% ειναι η διαφορα. Εδω στην Κυπρο ομως δεν παει κατω απο 200ευρω δυστοιχως.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

[quote=ccypruss000;6528634

Καμια θηκη βρισκουμε επισης ειστε ευχαριστημενοι ; Εκει στην Ελλαδα ειναι η International εκδοση με τα ελληνικα μετα αν το κανω αναβαθμιση θα χαθουν τα ελληνικα ; Κανεις που να εχει το παραμικρο προβλημα και θεμα με τις ειδοποιησεις LED ή αλλα προβληματα ; Αναφερθε τα για να ξερω.

 

Θήκη δεν βρήκα Ελλάδα, πήρα από vickmall, όπου έχεις πολλές επιλογές.

 

Πολύ ευχαριστημένη η γυναίκα μου (δικό της είναι), και εμένα μου έχει αφήσει εξαιρετικές εντυπώσεις, γενικά όποιος το βλέπει το τηλέφωνο από τους γνωστούς μας κολλάει.

 

Αν το πάρεις από Κύπρο με Ι έκδοση, συνεχίζεις τις Ι αναβαθμίσεις κανονικά, πάντα με ελληνικό μενού.

Link to comment
Share on other sites

Θήκη δεν βρήκα Ελλάδα, πήρα από vickmall, όπου έχεις πολλές επιλογές.

 

Πολύ ευχαριστημένη η γυναίκα μου (δικό της είναι), και εμένα μου έχει αφήσει εξαιρετικές εντυπώσεις, γενικά όποιος το βλέπει το τηλέφωνο από τους γνωστούς μας κολλάει.

 

Αν το πάρεις από Κύπρο με Ι έκδοση, συνεχίζεις τις Ι αναβαθμίσεις κανονικά, πάντα με ελληνικό μενού.

Σιγουρα επισης θα παρει και την εκδοση 6.0 Marshmallow ή δεν ξερουμε ακομα. Κανενα προβλημα αντιμετοπιζεται ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω από θέμα κάμερας πως τα πάει το κινητό? Μπρος πίσω..

 

Τίποτα το ιδιαίτερο. Περίμενα καλύτερα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα το ιδιαίτερο. Περίμενα καλύτερα πράγματα.

 

Συμφωνώ...!

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα επισης θα παρει και την εκδοση 6.0 Marshmallow ή δεν ξερουμε ακομα. Κανενα προβλημα αντιμετοπιζεται ;

 

 

Θα πάρεi marshmallow Android 6.0

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεi marshmallow Android 6.0

Απο που το ξερουμε ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσε αρκετα, αλλα το flyme με προβληματιζει.

Αν το παρω απο public με την εν λογω rom μπορει να ενεργοποιηθει αλλος launcher χωρις root?

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσε αρκετα, αλλα το flyme με προβληματιζει.

Αν το παρω απο public με την εν λογω rom μπορει να ενεργοποιηθει αλλος launcher χωρις root?

 

Αγόρασε το καλύτερα από eshop που το έχει 179,90€ μέχρι το Σάββατο. Όσο για τον launcher εννοείται πως μπορείς να κατεβάσεις και να εγκαταστησεις οποίον θελεις χωρίς root...

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...