Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

νοκια κλαμπ:μεγαλη μπουρδα...

πηγα σημερα το νοκια 6630 για αναβαθμιση (το εχω μια εβδομαδα) και λεω στο υπαλληλο του νοκια club (θεσ/νικης) το κινητο εχει τιν παλια εκδοση λογισμικου και θα ηθελα την καινουρια...λεω πως κανει επανακινησεις μονο του ως δικαιολογια για να μην πληρωσω και μου λεει αυτος πως ειναι μεσα στην εγγκυηση αλλα πρωτα θα πρεπει να το ανοιξει για να δει αν εχει υγρασια μεσα ή αν εχει σπασει απο πτωση(οποτε καταστρεφεται η εγγυηση) ενταξει λεω ας γινει ετσι(αυτος ειναι πισμενος πως το κινητο τηλεφωνο μιας βδομαδας εχει υγρασια (και να μην ειναι παλι θα μου πει πως ειναι βρεγμενο μεσα)μετα τον ρωταω ποσο ειναι η χρεωση και μου λεει 25€ του λεω πως αλλοι πληρωνουν 15€ και μου λεει 15€ χρεωνω τιν αναβαθμιση στο 3310...στα καινουρια χρεωνω 25€ . 1)Η ερωτηση μου ειναι : την τιμη για αναβαθμιση ποιος την οριζει, η alpha copy ,η νοκια ή ο υπαλληλος? 2)το νοκια κλαμπ ανοικει στην alpha copy η το εχει ενας ασχετος?

Φιλε μου αφου εισαι Θεσσαλονικη! περνα μια βολτα απο το νοκια στην καμαρα και θα δεις... ;) Τελικα την αναβαθμιση στην εκανε? :blink:

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

δεν το αφησα γιατι δεν μενω θεσ/νικη . θα μου απντησει κανεις σε αυτα που ρωτησα?

να προσθεσω πως ο υπαληλος ειπε πως χρειαζεται πολυ ωρα η αναβαθμιση...και πως εχει πολλες δουλειες τωρα τελευταια...εκεινη τη στιγμη μπενει ενας κυριος ο οποιος ειχε το ιδιο τηλ. αλλα θα πληρωνε κιολας και του ειπε πως θα ειναι ετιμο σε 2 ωρες συμπερασματα δικα σας

Link to comment
Share on other sites

δεν το αφησα γιατι δεν μενω θεσ/νικη . θα μου απντησει κανεις σε αυτα που ρωτησα?

να προσθεσω πως ο υπαληλος ειπε πως χρειαζεται πολυ ωρα η αναβαθμιση...και πως εχει πολλες δουλειες τωρα τελευταια...εκεινη τη στιγμη μπενει ενας κυριος ο οποιος ειχε το ιδιο τηλ. αλλα θα πληρωνε κιολας και του ειπε πως θα ειναι ετιμο σε 2 ωρες συμπερασματα δικα σας

Φίλε μου 1ον η αναβάθμηση από την ημερομηνία της αγοράς και για ένα χρόνο,που ισχύει η εγγύηση,είναι δωρεάν!(δεν είσαι υποχρεωμένος να πληρώνεις τα bugs της νοκια)και 2ον η αναβάθμηση σε άλλες περιπτώσεις πάει 15 ευρώ και ασφαλώς η τιμή δεν επιρρεάζεται από το βάρος ή το μέγεθος της συσκευής.

Υ.Γ. Έχει γεμίσει ο κόσμος απατεώνες λίγο να μην έχεις τα μάτια σου ανοιχτά ή να μην ξέρεις...

Link to comment
Share on other sites

tchris νοκια κλαμπ:μεγαλη μπουρδα...

πηγα σημερα το νοκια 6630 για αναβαθμιση (το εχω μια εβδομαδα) και λεω στο υπαλληλο του νοκια club (θεσ/νικης) το κινητο εχει τιν παλια εκδοση λογισμικου και θα ηθελα την καινουρια...λεω πως κανει επανακινησεις μονο του ως δικαιολογια για να μην πληρωσω και μου λεει αυτος πως ειναι μεσα στην εγγκυηση αλλα πρωτα θα πρεπει να το ανοιξει για να δει αν εχει υγρασια μεσα ή αν εχει σπασει απο πτωση(οποτε καταστρεφεται η εγγυηση) ενταξει λεω ας γινει ετσι(αυτος ειναι πισμενος πως το κινητο τηλεφωνο μιας βδομαδας εχει υγρασια (και να μην ειναι παλι θα μου πει πως ειναι βρεγμενο μεσα)μετα τον ρωταω ποσο ειναι η χρεωση και μου λεει 25€ του λεω πως αλλοι πληρωνουν 15€ και μου λεει 15€ χρεωνω τιν αναβαθμιση στο 3310...στα καινουρια χρεωνω 25€ . 1)Η ερωτηση μου ειναι : την τιμη για αναβαθμιση ποιος την οριζει, η alpha copy ,η νοκια ή ο υπαλληλος? 2)το νοκια κλαμπ ανοικει στην alpha copy η το εχει ενας ασχετος?

 

tchris δεν το αφησα γιατι δεν μενω θεσ/νικη . θα μου απντησει κανεις σε αυτα που ρωτησα?

να προσθεσω πως ο υπαληλος ειπε πως χρειαζεται πολυ ωρα η αναβαθμιση...και πως εχει πολλες δουλειες τωρα τελευταια...εκεινη τη στιγμη μπενει ενας κυριος ο οποιος ειχε το ιδιο τηλ. αλλα θα πληρωνε κιολας και του ειπε πως θα ειναι ετιμο σε 2 ωρες συμπερασματα δικα σας

 

Filarako mou ta idia skeftomai kai ego k exo tis idies apories me esena.

Kai epeidi rotas ayta ta pragmata pou einai poli simantika tha po kai ego tin "peripeteia" mou , etsi gia na mathainoun oi kainourgioi kai na ta empedonoun oi palioi fun tis nokia opos ego.

Prin liges meres poulisa ena 6630 se ena filo.Den eixe Ellinika.Paei loipon se ena club nokia stin Athina kai zitaei allagi glossas kai anavathmisi , kai tou lene 22 euro!!! :wacko: Leei , opa re paidia ego ksero 15 euro. Tou apantane : 15 euro exei i allagi glossas kai ta ypoloipa einai i anavathmisi. :wacko: Kai leei kante mou mono allagi glossas! K telika tou perase k tin nea ekdosi .... Fisika ola ayta xoris apodeiksi ! :mad:

Kai rotao ego ... Pos tin exoun dei oi ypalliloi ton club nokia ?

Kai sto diko mou exo kanei anavathmisi prin ligo kairo ,plirosa ta 15 euro alla den mou eipan tetoies istories (kai pali xoris apodeiksi vevaia...)

Krima pantos ! Aporo giati sta perissotera club nokia vazouyn olous tous antipathestastous fragkofoniades !

:down:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

πριν λιγες ημερες (σας το ειχα αναφερει) εκανα hard forma στο τηλεφωνο.Ενω ειχα παρει buck up στην καρτα μνημης οταν πηγα να κανω restore δε μου μετεφερε τις επαφες και τις ομαδες ενω μου κρατησε τις ρυπολοιπες ρυθμισεις του τηλ καθως και τα προφιλ.Δοκιμασα λοιπον σημερα παλι το ιδιοπ χωρις να ρισκαρω να χασω ολες τι επαφες και τις ομαδες.Πηρα πρωτα bauck up στην καρτα μετα εσβησα μια ομαδα και 3 επαφες απο το τηλ.Οταν εκανα restore (θα επρεπε κανονικα να μου εχει κρατησει την ομαδα και τις 3 επαφες) δυστυχως παλι δε μου τις επανεφερε.

 

μπορειτε να μου πειτε τι να φταιει;

 

συγνωμη αν κουρασα

 

φιλικα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Έχω να κάνω μια πρόταση σχετικά με το θέμα Vodafone Live 3G και 6630.

Σήμερα έστειλα το ακόλουθο e-mail στην Vodafone:

 

"Είμαι συνδρομητής στην Vodafone εδώ και 3 χρόνια και κάτοχος 2 συνδέσεων.Έχω το 6630 της Nokia και θα ήθελα να μάθω πότε και ΑΝ σκοπεύει η Vodafone να συμπεριλάβει το 6630 στο Vodafone Live 3G.Πρίν 2 μήνες σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών μου είπαν οτι μέχρι 1-3-05 θα είναι ολα ΟΚ.Απ'ότι βλεπω έχει περάσει ακόμη ένας μήνας και τίποτα.Επίσεις δέν μπορώ να καταλάβω γιατί όσοι έχουν ΤΙΜ μπορούν να δούν Live TV απο το κινητό τους ενώ εμείς όχι.Μήπως πρέπει να αλλάξετε πολιτική ή μήπως πρέπει να αλλάξουμε εμείς εταιρία κινητής τηλεφωνίας;

Ευχαριστώ πολύ."

 

Δέν ξέρω άν θα ιδρώσει το αυτί τους αλλά για σκεφτείτε να έπερναν καμιά 500 τέτοια e-mail απο συνδρομητές τους;

Με απλά λόγια όποιος θέλει και ενδιαφέρεται μπορεί να κάνει το ίδιο χάνοντας 15 λεπτά απο το χρόνο του, αλλά κερδίζοντας λίγη αξιοπρέπεια και αυτοσεβασμό οτί δεν θα τους περάσει έτσι για να προοθούν τα Sharp τους.

Άντε μπας και δούμε και εμείς καμιά άσπρη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήμουν σε vodafone live κατάστημα για αγορά κινητού μιάς φίλης με επιδότηση και κάποια στιγμή έφτασε η κουβέντα για το 6630 και ρώτησα γιατί δεν το έχει κάνει vodafone live.Η απάντηση που πήρα ήταν ότι η vodafone δοκιμάζει όλα τα κινητά πρίν τα κυκλοφορήσει με το λογότυπο τους (εξού και ο λόγος που πάντα καθυστερούν περισσότερο τα μοντέλα vodafone live) ώστε να πληρούν κάποια δικά τους στάνταρ,ασχέτως άν το κινητό πληρεί της προδιαγραφές της ΕΟΚ.Οπότε μάλλον το 6630 δεν πληρεί τις προδιαγραφές της vodafone και μάλλον,αφού δεν βγήκε μέχρι στιγμής,δεν θα βγεί ποτέ.

Βέβαια για το 6680 μου είπε ότι θα έρθει κανονικά με vofafone live 3G.

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas
νοκια κλαμπ:μεγαλη μπουρδα...

πηγα σημερα το νοκια 6630 για αναβαθμιση (το εχω μια εβδομαδα) και λεω στο υπαλληλο του νοκια club (θεσ/νικης) το κινητο εχει τιν παλια εκδοση λογισμικου και θα ηθελα την καινουρια...λεω πως κανει επανακινησεις μονο του ως δικαιολογια για να μην πληρωσω και μου λεει αυτος πως ειναι μεσα στην εγγκυηση αλλα πρωτα θα πρεπει να το ανοιξει για να δει αν εχει υγρασια μεσα ή αν εχει σπασει απο πτωση(οποτε καταστρεφεται η εγγυηση) ενταξει λεω ας γινει ετσι(αυτος ειναι πισμενος πως το κινητο τηλεφωνο μιας βδομαδας εχει υγρασια (και να μην ειναι παλι θα μου πει πως ειναι βρεγμενο μεσα)μετα τον ρωταω ποσο ειναι η χρεωση και μου λεει 25€ του λεω πως αλλοι πληρωνουν 15€ και μου λεει 15€ χρεωνω τιν αναβαθμιση στο 3310...στα καινουρια χρεωνω 25€ . 1)Η ερωτηση μου ειναι : την τιμη για αναβαθμιση ποιος την οριζει, η alpha copy ,η νοκια ή ο υπαλληλος? 2)το νοκια κλαμπ ανοικει στην alpha copy η το εχει ενας ασχετος?

 

δεν το αφησα γιατι δεν μενω θεσ/νικη . θα μου απντησει κανεις σε αυτα που ρωτησα?

να προσθεσω πως ο υπαληλος ειπε πως χρειαζεται πολυ ωρα η αναβαθμιση...και πως εχει πολλες δουλειες τωρα τελευταια...εκεινη τη στιγμη μπενει ενας κυριος ο οποιος ειχε το ιδιο τηλ. αλλα θα πληρωνε κιολας και του ειπε πως θα ειναι ετιμο σε 2 ωρες συμπερασματα δικα σας

 

Filarako mou ta idia skeftomai kai ego k exo tis idies apories me esena.

Kai epeidi rotas ayta ta pragmata pou einai poli simantika tha po kai ego tin "peripeteia" mou , etsi gia na mathainoun oi kainourgioi kai na ta empedonoun oi palioi fun tis nokia opos ego.

Prin liges meres poulisa ena 6630 se ena filo.Den eixe Ellinika.Paei loipon se ena club nokia stin Athina kai zitaei allagi glossas kai anavathmisi , kai tou lene 22 euro!!! Leei , opa re paidia ego ksero 15 euro. Tou apantane : 15 euro exei i allagi glossas kai ta ypoloipa einai i anavathmisi. Kai leei kante mou mono allagi glossas! K telika tou perase k tin nea ekdosi .... Fisika ola ayta xoris apodeiksi !

Kai rotao ego ... Pos tin exoun dei oi ypalliloi ton club nokia ?

Kai sto diko mou exo kanei anavathmisi prin ligo kairo ,plirosa ta 15 euro alla den mou eipan tetoies istories (kai pali xoris apodeiksi vevaia...)

Krima pantos ! Aporo giati sta perissotera club nokia vazouyn olous tous antipathestastous fragkofoniades !

 

Φιλε tchris τα club Nokia ειναι μια αλυσιδα καταστηματων franchise και δουλευουν ανεξαρτητα με βαση τιμικαταλογων της ALPHA COPY η αλλιως ΝΟΚΙΑ Ελλας. Ο καθε μικρο απατεωνακος ιδιοκτητης μπορει βεβαια να πουλαει οσο θελει και οτι θελει χωρις αποδειξη φυσικα αλλα με μια μικρη καταγγελια στην ALPHA COPY του κοβεις τον Κ***ΛΟ. Σε καποιο προηγουμενο post μου εχω ξαναπει περιπου τα ιδια σε καποιον αλλο φιλο του forum. Εαν θελεις την γνωμη μου κανε αυτο που σου λεει ο φιλος Γ. matrb πηγενε στην Καμαρα και θα εχεις αμεση εξυπηρετηση. Απο οτι λεγετε τουλαχιστον εδω εκει τα παιδια ειναι ΟΚ.

 

Φιλικα Γιωργος

 

Γεια σου ρε INDY.. καλα εισαι φιλε?? Παει το 6630ακι μου :(

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήμουν σε vodafone live κατάστημα για αγορά κινητού μιάς φίλης με επιδότηση και κάποια στιγμή έφτασε η κουβέντα για το 6630 και ρώτησα γιατί δεν το έχει κάνει vodafone live.Η απάντηση που πήρα ήταν ότι η vodafone δοκιμάζει όλα τα κινητά πρίν τα κυκλοφορήσει με το λογότυπο τους (εξού και ο λόγος που πάντα καθυστερούν περισσότερο τα μοντέλα vodafone live) ώστε να πληρούν κάποια δικά τους στάνταρ,ασχέτως άν το κινητό πληρεί της προδιαγραφές της ΕΟΚ.Οπότε μάλλον το 6630 δεν πληρεί τις προδιαγραφές της vodafone και μάλλον,αφού δεν βγήκε μέχρι στιγμής,δεν θα βγεί ποτέ.

Βέβαια για το 6680 μου είπε ότι θα έρθει κανονικά με vofafone live 3G.

 

Αν είναι έτσι φίλε SERCREEP τότε με γειά τους με χαρά τους.Εγώ θα αλλάξω εταιρία και θα βάλω ΤΙΜ.Ας πουλάνε μόνο τα Sharp τους οι καραγκιόζηδες.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε tchris τα club Nokia ειναι μια αλυσιδα καταστηματων franchise και δουλευουν ανεξαρτητα με βαση τιμικαταλογων της ALPHA COPY η αλλιως ΝΟΚΙΑ Ελλας. Ο καθε μικρο απατεωνακος ιδιοκτητης μπορει βεβαια να πουλαει οσο θελει και οτι θελει χωρις αποδειξη φυσικα αλλα με μια μικρη καταγγελια στην ALPHA COPY του κοβεις τον Κ***ΛΟ. Σε καποιο προηγουμενο post μου εχω ξαναπει περιπου τα ιδια σε καποιον αλλο φιλο του forum. Εαν θελεις την γνωμη μου κανε αυτο που σου λεει ο φιλος Γ. matrb πηγενε στην Καμαρα και θα εχεις αμεση εξυπηρετηση. Απο οτι λεγετε τουλαχιστον εδω εκει τα παιδια ειναι ΟΚ.:(

 

Φιλικα Γιωργος

Επισης εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενος και στο νοκια shop απεναντι απο το θεαγενειο περιοχη ευκληδη,αριστη και γρηγορη εξυπηρετηση χωρις κινεζικα και ιστοριες με δρακους :p

[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

Βασικά παιδιά μόλις πήρα και εγώ το 6630 :D και είναι το πρώτο μου...smart phone :cool: ,αλλά έχω ένα πρόβλημα!Το λοιπόν κλασικά το driver του καλωδίου USB κάθε φορά που το συνδέω το ξανακάνω εγκατάσταση (έχω τα Xp-pro service pack 2) αλλά ώς εδώ όλα καλά, το πρόβλημα είναι ότι το Nokia PC suite δεν μου βρίσκει κινητό μου!Ενώ την ίδια στιγμή τα Windows το αναγνωρίζουν κάθε φορά..Εντομεταξύ ακολουθώ όλες τις οδηγίες.. :wacko: :wacko: :wacko:
http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

Βασικά παιδιά μόλις πήρα και εγώ το 6630 :D και είναι το πρώτο μου...smart phone :cool: ,αλλά έχω ένα πρόβλημα!Το λοιπόν κλασικά το driver του καλωδίου USB κάθε φορά που το συνδέω το ξανακάνω εγκατάσταση (έχω τα Xp-pro service pack 2) αλλά ώς εδώ όλα καλά, το πρόβλημα είναι ότι το Nokia PC suite δεν μου βρίσκει κινητό μου!Ενώ την ίδια στιγμή τα Windows το αναγνωρίζουν κάθε φορά..Εντομεταξύ ακολουθώ όλες τις οδηγίες.. :wacko: :wacko: :wacko:

Έχω να κάνω ένα σχόλιο στον εαυτό μου..Δεν πρόσεχα..τελικά όλα δουλεύουν σωστά! :lol:

http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλούς μάγκες!!! :tease: Όσο αναφορα για το Nokia Shop της καμάρας πρέπει και εγώ με την σειρά μου να πώ οτι είναι άψογο :up: οχι σαν του κλ...ες της επταλόφου :hunter: που μου ζήτησαν και εμένα 25 ευρώ για την αναβάθμισει παλιότερα. Ο φίλος στην καμάρα ειναι πολύ jet σε 2 λέπτα έκανε την αναβάθμισει και τέλος!!! :wink: Όποιος έχει τέτοιο πρόβλημα με την μία καταγγελία στην Alfa Copy. :rtfm: Αν και αυτοι ειναι και λιγο... Τελος πάντων My Phonefor ever!!!! :love: Φίλε RouKouNas welcome back είχα καιρο να σε δω στο forum!!! :cool:
Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

re paidia eleos sovareytite , na pate na ton katagilete stin lapha copy stilte ena mess den boroume na zoume mia zoi me vromoellhnares apateones.

 

*

episis exo to proto firm sto 6630 To mobile to pari prin ena mina boro an pao se opiadipote nokia shop stin athina na mou kani tsaba anavathmisi ekini tin ora ? prepi na exo tis apodiksis egoras mazi?

Link to comment
Share on other sites

exo to proto firm sto 6630 To mobile to pari prin ena mina boro an pao se opiadipote nokia shop stin athina na mou kani tsaba anavathmisi ekini tin ora ? prepi na exo tis apodiksis egoras mazi?

 

Αναλογως την δουλεια που εχουν,μπορει να ειναι ετοιμο και σε 15' .

Η αποδειξη αγορας δεν χρειαζεται παντα,εμενα ποτε δεν την εχουν ζητησει.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει κανεις καταφερει να λειτουργησει το route66 στο 6630?
[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

re paidia eleos sovareytite , na pate na ton katagilete stin lapha copy stilte ena mess den boroume na zoume mia zoi me vromoellhnares apateones.

 

*

episis exo to proto firm sto 6630 To mobile to pari prin ena mina boro an pao se opiadipote nokia shop stin athina na mou kani tsaba anavathmisi ekini tin ora ? prepi na exo tis apodiksis egoras mazi?

Την αποδειξη αγορας καλο ειναι να την εχεις μαζι σου! :) Αφορα την εγγυηση! ;)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

bergyr Kalo. :)

An kai me tetoia pragmata den paizeis :P

 

SeCuRiTaS:

Gia na paizeis vinteakia dokimase to smartmovie. (*.avi)

kai gia na kaneis ta mpg se avi exei converter

Σόρυ παιδιά, αλλά έτσι για το καλό!!! :)

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει κανεις καταφερει να λειτουργησει το route66 στο 6630?

 

Προσωπικα οχι γιατι δεν εχω το 6630 αλλα δεν εχει αναφερει κανεις καποιο προβλημα με το route66.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει κανεις καταφερει να λειτουργησει το route66 στο 6630?

 

Στο δικο μου το 6630 και ενως φιλου δεν εχει κανενα προβλημα. Βασικα για να καταλαβεις το εχο περασει σε εμενα πανω απο 4 φορες αφου πανω απο τοσες εχω κανει φορματ για ασχετους λογους. Μαλλον κατι κανεις λαθος στην εγκατασταση . Ισως και η εκδοση που εχεις να μην ειναι καλη.

Θανάσης

_______________

Νοκια 6600->Νοκια 6630 ->Eten G500 -> HTC Touch Pro ->

Samung Galaxy SII ->Samung Galaxy Note

Link to comment
Share on other sites

@eggonos symbainoyn ayta mallon epeses se ellatomatiko.

To photographes bgazei kalyteres photo apo to programma tis nokia?

 

 

αν έχω πέσει σε ελλατωματικό τότε είμαι πολύ άτυχος μιας και μου το άλλαξαν μια φορά και πάλι έχω πρόβλημα αύριο που θα μου το αλλάξουν για δεύτερη φορά θα σας πω.

ΠΟΛΥ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΣ παντως απο την ΝΟΚΙΑ και ειδικά απο το 6630

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια μήπως ξέρει κανείς κάποια email της μαμάς εταιρίας ΝΟΚΙΑ για παράπονα.

Ακόμα θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανεία αν μπορώ να πάρω τα λεφτά μου πίσω απο τους αλήτες αφού το πρόβλημά τους με το τηλέφωνό τους δεν διορθώνεται....

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει κανεις καταφερει να λειτουργησει το route66 στο 6630?

 

 

mmm iparxi megali pithanotita na to exeis egatastisei lathos na kseris giati theli mikri patenta

 

egw exo katevasi apo to #mobizone ena zippaki to opoio exei ena katalogo ROUTE66 pou to vazo arxika copy paste sto E:\ opos ine ton fakelo, meta iparxi allos enas katalogos pou lei \APPS\ROUTE66 ston opoio episis ton vazis

ston katalogo E:\SYSTEM kai meta apo mia sosti antigrafi eki anigis ena arxio

sis pou legete apo ti thimame ROUTE66aivanet.sis apoti mou fenete.

 

exi ligi diskolia alla nomizo apo tote pou exi vgi tha vgi kamia aytomatopiimeni egatastasi me ena sis pistevo....pantos ego afto exo... an thes perissotera

stile fragment.gr@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια μήπως ξέρει κανείς κάποια email της μαμάς εταιρίας ΝΟΚΙΑ για παράπονα.

Ακόμα θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανεία αν μπορώ να πάρω τα λεφτά μου πίσω απο τους αλήτες αφού το πρόβλημά τους με το τηλέφωνό τους δεν διορθώνεται....

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

E-mail για επικοινωνια μπορεις να βρεις σιγουρα εδω :)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...