Jump to content

Goodys vs. McDonalds


DENIOR
 Κοινοποίηση

Ποια από τις δύο αλυσίδες Fast Food προτιμάτε;  

1.119 members have voted

  1. 1. Ποια από τις δύο αλυσίδες Fast Food προτιμάτε;

    • Goodys
      933
    • McDonalds
      187


Recommended Posts

Παρεμπιπτόντως μη φαει κανείς στα Goodys της Σύγγρου στο ύψος του μετρό (Φιξ). Όχι μόνο το αυγό αλλά τα πάντα σε στέλνουν στο νοσοκομείο..... :cry:
Εχω φαει.:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρεμπιπτόντως μη φαει κανείς στα Goodys της Σύγγρου στο ύψος του μετρό (Φιξ). Όχι μόνο το αυγό αλλά τα πάντα σε στέλνουν στο νοσοκομείο..... :cry:

 

Και εγώ έχω φάει και μέχρι στιγμής είμαι μια χαρά...:p

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εχω φαει.:p
και που πηγες?:lol: :p

ειναι πιθανο καποιος να παρουσιασει στομαχικες και εντερικες διαταραχες αν φαει ειτε στα γκουντις ειτε στα μακντοναλτς.σε περιπτωσεις ευαισθησιας μην τρωτε(αν δε μπορειτε να αποφυγετε το "γευμα" σε τετοια μαγαζια) μαγιονεζα,αυγο,μαρουλι

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

... αλλαντικά, κοτόπουλο και τυρί θα συμπλήρωνα εμένα με πείραξαν.

 

Και λόγω επαγγέλματος (φοιτητής:p :lol: ) τρωω συχνά σε Goodys αλλά ποτέ δε με ενόχλησαν. Εκεί όλα μύριζαν κάπως και είχαν περίεργη γεύση που δεν έχω ξανασυναντήσει πουθενά... Το παραδέχτηκαν και άλλοι που ήταν μαζί.

Αnyway εγώ δεν ξαναπατάω στα συγκεκριμένα και ελπίζω να ήταν ιδέα μου:rolleyes: :X

Link to comment
Share on other sites

... αλλαντικά, κοτόπουλο και τυρί θα συμπλήρωνα εμένα με πείραξαν.

 

Και λόγω επαγγέλματος (φοιτητής:p :lol: ) τρωω συχνά σε Goodys αλλά ποτέ δε με ενόχλησαν. Εκεί όλα μύριζαν κάπως και είχαν περίεργη γεύση που δεν έχω ξανασυναντήσει πουθενά... Το παραδέχτηκαν και άλλοι που ήταν μαζί.

Αnyway εγώ δεν ξαναπατάω στα συγκεκριμένα και ελπίζω να ήταν ιδέα μου:rolleyes: :X

 

Όταν γράφεις «εκεί»,εννοείς τα Mc Donalds ή κάποιο συγκεκριμένο εστιατόριο Goodys;

Link to comment
Share on other sites

Όταν γράφεις «εκεί»,εννοείς τα Mc Donalds ή κάποιο συγκεκριμένο εστιατόριο Goodys;

 

Όπως λέω και παραπάνω αναφέρομαι στα Goodys της Συγγρού στο ύψος του μετρό.

Link to comment
Share on other sites

γκουντις και αργκουντακι στα καγκελααααααααααααααααααααααααααα

:p

Αχαχαχα τα Χριστουγεννα που ειχα παει μια φορα στα Γκουντις ειχα καπως τα νευρα μου και αφου λεω τι θελω, με ρωταει η ταμιας με γλυκια φωνη:"Μηπως θελετε γευμα Αργκουντακι;":p , "ΟΧΙ" της λεω, και με κοιταζε η κοπελα και ενα παιδακι διπλα μου λες και μισω τα αρκουδακια...:p :p :p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχα τα Χριστουγεννα που ειχα παει μια φορα στα Γκουντις ειχα καπως τα νευρα μου και αφου λεω τι θελω, με ρωταει η ταμιας με γλυκια φωνη:"Μηπως θελετε γευμα Αργκουντακι;":p , "ΟΧΙ" της λεω, και με κοιταζε η κοπελα και ενα παιδακι διπλα μου λες και μισω τα αρκουδακια...:p :p :p

θα ήταν ωραίο να ήμουν και εγώ εκεί...!:lol::D

Link to comment
Share on other sites

goodys... τουλάχιστον δείχνουν και έχουν (στη γεύση ) λιγότερο πλαστικά απο οτι τα McDonalds :O
Link to comment
Share on other sites

αν και τρωω σπανια Junk food αν ειναι να επιλεξω αναμεσα σε Goody's & Mac θα επιλεξω goody's

 

αν και μετα απο καμια ωρα στανταρ θα πεινασω παλι...

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

GooDys...

 

Star Club + foititiki zwi...mallon pane mazi auta...:D

 

etsi....kai meta gia cafe kai tavli kai meta clubbing!!!athanath foititiki zwh!!

Link to comment
Share on other sites

Μα Mc donalds ειναι αθλια..εχουν αθλιες πατατες και γενικα αθλια φαγητα ειναι και αμερικανικα.Τα goody's ειναι ελληνικα εχουν τελειες πατατες και γενικα καλα φαγητα(απο γευση παντα) αν και δεν παω πολυ σε τετοια φαστ φουντ και προτιμω το πιτογυρο με χιλια αν παω θα παω goody's ....

"Oh,sweet Christabel. Share with me your poem.

For I know now,Im a puppet on this silent stage show.

I'm but a poet who failed his best play.

A Dead Boy,who failed to write an ending,To each of his poems."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρα Γκουντις .

Θεωρω οτι εχουν καλυτερη ποιοτητα απο το Μακ

Τα ιδια χαλια ειναι ολα, απο ποιοτητα. Σαν γευση οκ.:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πριν από ένα μήνα υπήρχε ακόμα στα Goodys.

 

Ζήτησα σήμερα Star HAM και Star ΒΑCON στο εστιατόριο του Νέου Ηρακλείου,αλλά αμφότερα έχουν καταργηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα σήμερα Star HAM και Star ΒΑCON στο εστιατόριο του Νέου Ηρακλείου,αλλά αμφότερα έχουν καταργηθεί.

 

Φαινεται ειχαν μεγαλη ζητηση :rolleyes: :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πιστεύω πως όσον αφορά τα νηστίσιμα εδέσματα,τα Mc Donalds έχουν μεγαλύτερη ποικιλία.Το Mc Veggie και η μηλόπιτα είναι ιδανικά για όσους νηστεύουν.

Αυτό όμως δεν αναιρεί τη συνολική υπεροχή των Goodys.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...