Jump to content

Σχετικά με το ξύρισμα


t300
 Κοινοποίηση

Τί χρησιμοποιείτε για να αφαιρέσετε τις ανεπιθύμητες τρίχες ?  

969 members have voted

  1. 1. Τί χρησιμοποιείτε για να αφαιρέσετε τις ανεπιθύμητες τρίχες ?

    • Wax - κερί
      43
    • Ξυραφάκι
      646
    • Μηχανή ξυρίσματος
      307
    • Ειδικό spray
      15
    • Άλλο
      34


Recommended Posts

λοιπον δωστε τα φωτα σας,ξυριζομαι με την mach 3 την απλη ομως οχι την καινουρια ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλα το κακο ειναι οτι εχω πολλα και σκληρα γενια κι οποτε ξυριζομαι στο πηγουνι μου βγαινει ο πατος και παλι μενουν κατι ψιλα,τι να κανω γι αυτο ρε παιδια ειναι σπασιμο νευρων καθε φορα,λετε να παρω την καινουρια m3???η καμια λοσιον για το δερμα???προτεινετε κατι παιδια

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

apla iparxei enas mikros donitis sti lavi mesa, me apotelesma na donite oli i mixani+to xirafaki

exei pio xodri lavi apo tin apli mach3

 

Χμμμμμ δε μας φτάνει που ήδη μας παίρνουν τις ξυριστικές μας μηχανές για να ξυρίσουν πόδια και ...τα λοιπά, τώρα το κακό θα παραγίνει :X :X :X :X

http://briefcase.pathfinder.gr/download/LL_NEO/5373/187775/0/sig80.JPG

Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσι

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμ δε μας φτάνει που ήδη μας παίρνουν τις ξυριστικές μας μηχανές για να ξυρίσουν πόδια και ...τα λοιπά, τώρα το κακό θα παραγίνει :X :X :X :X

Κλειδωστην :lol: :lol: :rolleyes:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

H M3 δηλαδή, δεν θέλει αντικατάσταση κεφαλής όπως οι κανονικες MACH3 , MACH3 TURBO?

 

 

Γιατί όντως αυτό με τα ανταλλακτικά είναι ασύμφορο...Κάθε 3 και λίγο 7 ευρώ δε συμφέρει αν σκεφτείς ότι στα 3 ξυρίσματα μέσο ορο έχει ξεφτίσει η "λιπαντική" ταινία και απλά αν δεν αλλάξεις και συνεχίζεις να ξυρίζεσαι, η μούρη σου γίνεται κομμάτια απο τα κοψίματα....

:X
Link to comment
Share on other sites

diladi egw pou pairnw kati (wilkinson nomizw legodai) me 2 lepides..mou kanoun polu kalh douleia k as tis exw 1mhna...k parapanw..

Κωστα καθε ποσες μερες περιπου ξυριζεσαι; Σ'αρεσει να ξυριζεσαι η σαν αγκαρια το κανεις;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

H M3 δηλαδή, δεν θέλει αντικατάσταση κεφαλής όπως οι κανονικες MACH3 , MACH3 TURBO?

 

 

Γιατί όντως αυτό με τα ανταλλακτικά είναι ασύμφορο...Κάθε 3 και λίγο 7 ευρώ δε συμφέρει αν σκεφτείς ότι στα 3 ξυρίσματα μέσο ορο έχει ξεφτίσει η "λιπαντική" ταινία και απλά αν δεν αλλάξεις και συνεχίζεις να ξυρίζεσαι, η μούρη σου γίνεται κομμάτια απο τα κοψίματα....

Θέλει, πως δεν θελει :O

Παίρνει τα ανταλλάκτικα είτε οποιασδηποτε mach3, αν και εχω την εντυπωση πως οι δικες της με την πορτοκαλι ταινιουλα (λιπαντικη) κραταει λιιιγο παραπανω απο της turbo.

Ισως να ειναι και ιδεα μου.Παντως αφου ξεφτισει οντως δεν λεει, γδερνει πολυ...maximum μεσος ορος "ζωής" πεντε ξυρισματα.Και πολύ λεω

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

ποτέ δεν χώνεψα το ξύρισμα...ξυρίζομαι Δευτέρα Τετάρτη Παρασκευή εδώ και πολλά χρόνια , από τις αναφορές στο στρατό και τώρα λόγω κυριλέ δουλειάς...άρχισα πολύ αργά, νομίζω καλοκαίρι Β΄Λυκείου ξύρισα το μουστακάκι...για την Μαχ3 τούρμπο έχω να πω ότι το΄4ο ξύρισμα είναι πολύ δύσκολο, με 3 είναι οκ...αυτήν με το δονητή εκτός από ακριβή είναι και λίγο gay...makria!

NEVER WITH THE CLIENTS,NEVER WITH THE STAFF

<ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!!!>

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, εγω ξυρίζομαι με Mach 3 Turbo, αφρό Gillete, και για μετά το ξύρισμα χρησιμοποιώ ένα, κάτι σαν γαλάκτωμα ειναι, Nivea Balsam κάπως έτσι γράφεται...

και ξυρίζομαι κάθε 3 μέρες και χρησιμοποιώ το κάθε ξυραφάκι μονο για 4 με 5 ξυρίσματα

Link to comment
Share on other sites

Eida na diafhmizoyne ena kainoyrio ksyrafaki ths WILKINSON me tesseris lepides kai dyo perostateytika.Prepei na einai apaikto :cool: :up: .

Prosopika ksyrizomai mia fora kathe dyo-treis meres.Synhthos ksyrizomai kanonika kai epeita me kontra.Einai poly kalytero to apotelesma etsi...

Link to comment
Share on other sites

πηρα σημερα κι εγω την καινουρια m3 θα ξυριστω αυριο να δω αν εχει διαφορα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δε χρειαζεται μικρος εισαι ακομα φιλε μου απλα μετα που βγαινουν λιγο πιο αγρια τα γενια χρειαζεται και να τα περνεις κοντρα ωστε να καθαριζει καλυτερα το προσωπο σου

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ειναι λειο επειδη εισαι σε μικρη ηλικια ακομα ασε που ειναι και τα πρωτα σου ξυρισματα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

για ποιο σημείο του σώματος ενδιαφέρεσαι να σου πούμε? :whistle: :X :lol:
http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ksyristika gia proth fora gyro sta 14.5.Ostoso akoma kai tora den exo ksyristei se olo to prosopo moy...

Καλα, ενταξει βρε. Την μυτη και το μετωπο ουτε εγω το ξυριζω :lol: :w00t: :D . Σοβαρα τωρα. Που δεν ξυριζεσαι;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

μην ξυρισετε ποτε τα ζυγωματικα παιδια...θα αγριεψουν και εκει οι τριχες... κακο αυτο ακουστε με. Το προσωπο πιθηκοποιειται
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...