Jump to content

[Επίσημο] Motorola V620


realaraole
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοώ αν μετράει χωριστά τις εξερχομενες από τις εισερχόμενες και αν μπορείς να τους μηδενίζεις κάθε μήνα.

 

Ναι τις μετραει χωριστα και μπορεις να τις μηδενισεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 320
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανένας κάποιο site με themes, java παιχνίδια και εφαρμογές για το κινητό; Επίσης υπάρχει τρόπος να στείλω κάποιον εργοστασιακό ήχο του κινητού στο pc ή σε άλλο κινητό; Συγκεκριμένα θέλω τον ήχο Zen.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

'Eχω κατεβάσει νέους ήχους κλήσεις στο κινητό,αναπαράγονται κανονικά πατάω "όρισε κουδούνι" όλα καλά μέχρι εκεί.Μόνο που όταν με καλούν δεν ακούγεται τίποτα,(με το κουδούνι στο δυνατό)......Ενώ με τους ήχους Μοtorola που ήδη υπήρχαν στο τηλ.,όλα μια χαρά,ακούγονται κανονικότατα όταν με καλούν.

Ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας κάποιο site με themes, java παιχνίδια και εφαρμογές για το κινητό; Επίσης υπάρχει τρόπος να στείλω κάποιον εργοστασιακό ήχο του κινητού στο pc ή σε άλλο κινητό; Συγκεκριμένα θέλω τον ήχο Zen.

 

Κοίτα στο θέμα που δημιούργησε ο ALTUS για το V525. Είναι ακριβώς ίδια για όλη τη σειρα Vxxx.

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Με τα wallpapers τι γίνεται; Τα γράμματα της κεντρικής οθόνης (provider, ώρα κλπ) έχουν περίγραμμα έτσι ώστε να μην κρύβονται από την εικόνα; Αυτό το πρόβλημα έχω στο Nokia 6230.
Link to comment
Share on other sites

Με τα wallpapers τι γίνεται; Τα γράμματα της κεντρικής οθόνης (provider, ώρα κλπ) έχουν περίγραμμα έτσι ώστε να μην κρύβονται από την εικόνα; Αυτό το πρόβλημα έχω στο Nokia 6230.

 

Στα Μοτορόλα αυτό διορθώνετε με κάποιες εύκολες επεμβάσεις στα seems του τηλεφώνου....

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα.

Για το τηλεφωνακι αυτο ενδιαφερεται μια φιλη μου κ για το λογο αυτο θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με το βιντεο ποιο ειναι το μεγιστο του οταν ειναι περιπου τα 4ΜΒ της μνημης ελευθερα?Δηλαδη ποσα δευτερολεπτα περιπου ειναι αυτο το περιβοητο "μεγιστο"?

Σας παρακαλω απαντηστε μου αμεσα.

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!

ΥΓ.και κατι αλλο...εχει στερεοφωνικο παιξιμο στα Mp3?Παρεχει και στερεοφωνικα ακουστικα η συσκευασια?

Link to comment
Share on other sites

Kalispera singer.Oson afora tin mnimi den mporw na se enimerwsw.

H suskevasia omws sigoura den periexei akoustika!!!

Oute handsfree!

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Στα Μοτορόλα αυτό διορθώνετε με κάποιες εύκολες επεμβάσεις στα seems του τηλεφώνου....

Πως το κάνεις αυτό δηλαδή;

Link to comment
Share on other sites

Το μεγιστο ειναι γυρω στα 45 δευτ. ή περιπου 500ΚΒ. Η μνημη ειναι 5070 ΚΒ. Αξιοσημειωτες ειναι οι ικανοτητες της καμερας σε πολυ χαμηλο φωτισμο! Δεν υπαρχει τιποτε καλυτερο και με λιγωτερο θορυβο. Ουδεμια σχεση με V600 ή Ε398!

-ευχαριστω το φιλο-η ITSETO για την απαντηση.

-φιλε haki τι εννοεις "με λιγοτερο θορυβο"?

 

-κατι τελευταιο...(χωρις να στεναχωρεσω κανεναν...συζητηση κανουμε περι τηλεφωνων αλλωστε..)

- λοιπον,σκεφτομαι ως εναλλακτικη λυση το Ζ1010 της sony ericcson!!!

ΠΟΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(αν γνωριζετε βεβαια)

(και παλι συγνωμη που κανω τετοια ερωτηση σε αυτο το τοπικ...ελπιζω να μην δημιουργω προβλημα..) :cry:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να κάνει back up και restore τα sms που βρίσκονται στην μνήμη του τηλεφώνου (και αν είναι δυνατό και της sim) ; Το motorola mobile phone tools (η τελευταία έκδοση) κάνει μόνο τον κατάλογο και τις καταχωρήσεις του ημερολογίου. Το χρειάζομαι άμεσα.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

@singer: Θορυβος ειναι οι μπλε(κυριως) και ασπροι κοκκοι, σαν χιονι, που παραγει το λογισμικο στην προσπαθεια του να αναπληρωσει την ελλειψη αρκετου φωτος ωστε να μη βγει σκοτεινη η φωτογραφια.

 

Το Ζ1010 ειναι μια εξαιρετικη χειμωνιατικη επιλογη γιατι οταν το ανοιξεις διαπλατα μπορει να χρησιμοποιηθει και σαν πεδιλο του snowboarding για τους παροικουντες εν Παρνασσω!!! :p :p :p Νομιζω οτι η αποψη μου ειναι σαφης...σωστα;;; :D

ε...τι να πω...μαλλον εννοεις πως ειναι υπερβολικα μεγαλο(δεν το εχω πιασει στα χερια μου,ουτε το εχω δει live-μονο σε φωτο απ το νετ)

Τελος παντων...για να το λες μαλλον κατι θα ξερεις..

απο κε κ περα ειναι θεμα γουστου κ αναγκων του καθενος μας.

Σ'ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σου haki

Link to comment
Share on other sites

Ποιές είναι οι διαφορές του V600 απο το V620?????

 

 

Εδω μπορεις να τις δεις αναλυτικα:

 

http://www.phonescoop.com/phones/compare.php?id%5B%5D=592&id%5B%5D=247&id%5B%5D=&id%5B%5D=&id%5B%5D=

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ξερω ποσο σημαντικο ειναι να εχεις καλη διαχειρηση(στο επακρον)μιας μνημης των 5 ΜΒ ,εχω να προτεινω οσον αφορα τα mp3,το εξης:

Kατεβαστε το προγραμμα Audiograbber v1.83.

Eχει την επιλογη να μετατρεπει ενα αρχειο σε mp3 απο wav,ή ακομα κ απο cd,με τον τροπο κ την ποιοτητα που εσυ επιλεγεις.

Αν λοιπον επιλεξεις τη χαμηλοτερη ποιοτητα σε kbps και τσεκαρεις την παραμετρο που λεει φωνη-μονοφωνικο.Τοτε η ποιοτητα μενει σχεδον αναλοιωτη αλλα το αρχειο μικραινει σε πολυ εντυπωσιακο βαθμο!!!

Α,κατι σημαντικο!!!πρεπει οποσδηποτε να κατεβασεις κ τον codec lame-3.96 ή κ νεωτερο,για να σου δωθει η προαναφερουσα επιλογη!!!

Θα προσπαθησω να παραθεσω κ φωτο...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να κάνει back up και restore τα sms που βρίσκονται στην μνήμη του τηλεφώνου (και αν είναι δυνατό και της sim) ; Το motorola mobile phone tools (η τελευταία έκδοση) κάνει μόνο τον κατάλογο και τις καταχωρήσεις του ημερολογίου. Το χρειάζομαι άμεσα.

 

Ξέρει τίποτα κανένας για αυτό;

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει τίποτα κανένας για αυτό;

Παλαιοτερη εκδοση εκανε μπακαπ αν και μονο ενα μερος του μηνυματος και οχι ολο λογω των ελληνικων!!! Στην τελευταια εκδοση δυστυχως δε μου κανει ουτε εμενα!!! :X

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Με την ταχύτητα απόκρισης στήν πλοήγηση στο μενού τι γίνεται; Είναι αργό όπως το V600; Μήπως υπάρχει νέο firmware που διορθώνει το πρόβλημα; Το ίδιο παρατηρείται και όταν σώζει το video. Ο χρόνος αποθήκευσης είναι περίπου ίδιος με τον χρόνο εγγραφής :blink:
Link to comment
Share on other sites

Παλαιοτερη εκδοση εκανε μπακαπ αν και μονο ενα μερος του μηνυματος και οχι ολο λογω των ελληνικων!!! Στην τελευταια εκδοση δυστυχως δε μου κανει ουτε εμενα!!! :X

 

Δεν με ενδιαφέρει να είναι το πρόγραμμα της Motorola. Θέλω οποιοδήποτε πρόγραμμα μπορεί να κάνει back up και restore τα μηνύματα του κινητού.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Paidia mia erwtisi,sas tuxainei sto V620 ekei pou vgazete mia foto ksafnika na kollaei kai meta na kanei restart to thlefwno xwris na apothikevei kiolas tin foto?Exete kamia idea ti mporw na kanw?Euxaristw

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Psaxno gia kinhto !Αξιζει το ν 620???εχει βγει πουθενα προβληματικο?

Be best and f@ck the rest..

 

http://www.dzygn.com/forums/images/avatars/animated/lsvader.gif

 

http://www.thewushucentre.com/characters/anjin.gif

Link to comment
Share on other sites

Psaxno gia kinhto !Αξιζει το ν 620???εχει βγει πουθενα προβληματικο?

 

Αξίζει με το παραπάνω! Η τιμή του είναι πάρα πολύ καλή ανάλογα με αυτά που προσφέρει. Το μόνο ΜΕΓΑΛΟ μειονέκτημά του είναι η μικρή μνήμη (μόνο 5 mb) και το ότι δεν παίρνει κάρτες μνήμης. Και το κουφό; Υποστηρίζει mp3... Αυτό που σίγουρα είναι πολύ θετικό για το κινητό είναι η καλή ποιότητα κατασκευής του. Το μαύρο που βλέπετε γύρω-γύρω δεν είναι πλαστικό αλλά αλουμίνιο (αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος) ;) Αν μπορείς πάρτο από το Πλαίσιο. Είναι το φθηνότερο μέχρι τώρα ( τελική 260 ευρώ!! ) ενώ πριν από ένα μήνα περίπου το είχα πάρει από το Πλαίσιο 288 ευρώ τελική! Μια κάρτα μνήμης να έπαιρνε και θα ήταν κορυφή.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει με το παραπάνω! Η τιμή του είναι πάρα πολύ καλή ανάλογα με αυτά που προσφέρει. Το μόνο ΜΕΓΑΛΟ μειονέκτημά του είναι η μικρή μνήμη (μόνο 5 mb) και το ότι δεν παίρνει κάρτες μνήμης. Και το κουφό; Υποστηρίζει mp3... Αυτό που σίγουρα είναι πολύ θετικό για το κινητό είναι η καλή ποιότητα κατασκευής του. Το μαύρο που βλέπετε γύρω-γύρω δεν είναι πλαστικό αλλά αλουμίνιο (αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος) ;) Αν μπορείς πάρτο από το Πλαίσιο. Είναι το φθηνότερο μέχρι τώρα ( τελική 260 ευρώ!! ) ενώ πριν από ένα μήνα περίπου το είχα πάρει από το Πλαίσιο 288 ευρώ τελική! Μια κάρτα μνήμης να έπαιρνε και θα ήταν κορυφή.

 

 

Το κινητο ειναι παρα πολυ καλο. Αψογο. Κι οντως το μαυρο γυρω γυρω ειναι απο αλουμινιο. Ενα μικρο προβληματακι υπηρξε σε μια παρτιδα και το οποιο εστιαζεται στην επαφη που ενεργοποιει το κινητο οταν ανοιξεις το πορτακι με αποτελεσμα να τρωει διαφορα φλας και να τερματιζει τις κλησεις μονο του, οταν ανοιγε το πορτακι, καθως και να κραταει ανοιχτο τον φωτισμο επειδη δεν εκλεινε καλα. Το δικο μου ετυχε να ειναι ενα απο αυτα, το πηγα μου αλαξαν πληκτρολογιο κι επαφη κι ολα τελεια ξανα. Ενα απο τα καλυτερα κινητα που εχουν περασει απο τα χερια μου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες με ταλαιπωρεί το phonebook! Αυτό που θέλω να κάνω είναι να προσθέσω νέα τηλέφωνα σε μια ήδη υπάρχουσα επαφή. Πηγαίνω στην επιλογή "more" και επιλέγω να προσθέσω τον νέο αριθμό. Όμως αφού γίνει αυτό, στη λίστα των ονομάτων μου εμφανίζει κάθε πρόσθετο αριθμό τόυ ίδιου ονόματος ξεχωριστά. Έχω ενεργοποιήει την επιλογή να φαίνεται από κάθε επαφή μόνο ο "primary" αριθμός αλλά και πάλι για κάθε επαφή φαίνονται όλες οι καταχωρήσεις αριθμών ξεχωριστά :wacko:

 

Επίσης ξέρει κανείς αν μπορώ να εμφανίζω στον κατάλογο μόνον τις επαφές που είναι αποθηκευμένες στη μνήμη της συσκευής κι όχι και αυτές της SIM;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...