Jump to content

[CAR] Citroen C4


SKALP
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει να μου πει o ryback3 ποσο του εφτασε το exclusive συν πινακιδες κλπ. και τι χρωμα ; Εγω το πηρα απο Πατρα και νομιζω υπαρχει διαφορα στις τιμες σε σχεση με Αθηνα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

loipon exo mia aporia , o bombitis gia ti zoni xtipaei mono ston odigo i se oloys ? exo paratirisei oti an ksekinisei to aytokinito kai kapoios epibatis px sinodigos den balei th zoni toy den ginete tipota eno an den balo ego sfiraei . etsi prepei i na pao na to ftiakso ?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε SKALP ετσι πρεπει. Μονο αν καποιος επιβατης βγαλει τη ζωνη την ωρα της οδηγησης σφυραει κι αναβοσβηνει η λυχνια για 2 λεπτα. Μετα αναβει μονο η λυχνια. Πρεπει για καποιες λεπτομερειες να διαβασεις το βιβλιαρακι που σου εδωσαν. Οσο πιο πολλα ηλεκτρονικα τοσο πιο πολυ διαβασμα...
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ VTS 1.6 ΓΙΑ ΑΡΧΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΑΡΧΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΜΑΛΛΟΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΝΕ ΖΑΝΤΕΣ 17" ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ. ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/3523c4_vts_1_61.JPG
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα την παρέλαβα...1,6lt 5d Exclusive!

 

Είμαι ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΜΕΝΟΣ!

Μεγιες-μεγιες αντε καλοταξιδο!

Απο ποιον το πήρες?

Θελω και εγώ καινουργιο αμάξι γ@μτ αλλα πρέπει να ξεχρεώσω πρωτα αυτο που έχω και μετα βλέπουμε :D

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγοράσει κανείς αρωματικές αμπούλες...;

Πόσο τις πωλούν;

 

Δεν εχω ιδεα...μια με αρωμα βανιλια:D ειχε μεσα το car και ακομα μια μου εδωσαν για να εχω ανταλλακτικο...τιμες δεν ρωτησα..και μαλλον δεν με νοιαζει ακομα!:p

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και η λυση να κανετε οικονομια κλεινοντας το διακοπτη του αποσμητικου. Εγω (σαν κλασικος τσιγγουνης) ζητημα να τον εχω ανοιξει δυο φορες στον ενα μηνα περιπου που εχω το αυτοκινητο... Βεβαια προτιμω να μοιριζω τις μυρουδιες των πλαστικων και των αλλων. Μ΄ αρεσει το αρωμα "ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΛΑ"...
Link to comment
Share on other sites

Και γιατι δεν ζητας ενα τετοιο αρωμα απο την Citroen φιλε Mpompio??? Χε χε!!

Σωστος. Δεν το ειχα σκεφτει. Μολις σταματισει η "καινουργιλα" θα παραγγειλω μια καινουργια...

Link to comment
Share on other sites

8 του βάζω αλλά δεν τρελαίνομαι για τρελές εντάσεις!

Αντίθετα μου αρέσει απαλή μουσική (ροκ μπαλάντα)...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...