Jump to content

[CAR] Citroen C4


SKALP
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο θέμα των αντιπροσώπων ΠΑΝΤΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ! .- Υπάρχουν οι καλοί υπάρχουν κ οι κακοί.

To θεμα ειναι οτι στην επαρχια (παντου δηλαδη εκτος της Αθηνας) ΔΕΝ υπαρχουν εναλακτικες λυσεις. Απλα εισαι υποχρεωμενος να πας εκει. Ό,τι και να ειναι αυτος. Καλος ή κακος.

Και δυστυχως απο την ταπεινη πειρα που εχω, ΔΕΝ εχω ακουσει καλα λογια για καμια, μα καμια αντιπροσωπεια... Δεν ειναι τυχαιο αυτο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΥΓ. λες για τον συμπλέκτη...εάν μπεις στο 4τ φόρουμ θα διαβάσεις αρκετά στο Golf section από τα TSi...τι πάει να πει αυτό ; ότι είναι για τον λούτσο...όχι βέβαια. ΔΕΝ τσουβαλιάζουμε...εσύ το κάνεις στον υπερθετικό βαθμό. Πούλα το να ησυχάσεις εσύ να ησυχάσουν και οι άλλοι.

 

 

...Πραγματι στα πρωτα TSI/GT (απο Ιουν 2006 εως Δεκ 2006)υπηρξε προβλημα στο γραναζι της 2ας και το οποιο σε οσα Golf εμφανιστηκε,αντικατασταθηκε με νεο,καινουργιας σχεδιασης (απο Αυγ 2007).Φυσικα αυτο σημαινει οτι το αυτοκινητο μενει αντιπροσωπεια για δυο-τρεις μερες,αλλα τουλαχιστον υπαρχει αποτελεσμα χωρις ιδιαιτερες διαδικασιες.Παραπονα κατα καιρους εχουν παντως ακουστει απο την περιοχη των Χανιων Κρητης για τον εκει αντιπροσωπο.Το εχει το νησι?Αλλο γνωστο προβλημα ειναι ενας τριγμος σ'εναν επιπλεον κεντρικο αεραγωγο του ταμπλω (πανω απο τους γνωστους δυο που υπαρχουν και πανω απο το CDplayer),για την διορθωση του οποιου βασιζεσαι στην καλη διαθεση και εμπειρια του τεχνικου που θα ασχοληθει.Απο εκει και περα κανενα προβλημα ευρειας φυσεως.Παντως κακα τα ψεμματα παιδια,εαν υπαρχει η οικονομικη δυνατοτητα,δεν πρεπει να κραταμε αυτοκινητα πανω απο 3-4 χρονια ανεξαρτητου μαρκας και συντηρησης-χρησης.Ειναι κατι που αλλωστε ισχυε απο παλια και παρατηρειστε οτι και οι εταιρειες leasing που στοχο εχουν το κερδος,τα πουλανε χωρις δευτερη σκεψη στα 3-4 χρονια η στα 70-90000χλμ.

GT SPORT 140 TSI INTERCOOLER!

[sigpic][/sigpic]

My Garage : http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php/cat/500/ppuser/89922

Link to comment
Share on other sites

ανα γεια σου!

 

πέστα ρε άνθρωπΑ...:lol:.....γιατί θα τρελαθούμε εδώ μέσα.

 

Εάν αγόραζα τώρα αμάξι θα σκεφτόμουν πολύ σοβαρά το GT170 αλλά......και την C5...:lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

To θεμα ειναι οτι στην επαρχια (παντου δηλαδη εκτος της Αθηνας) ΔΕΝ υπαρχουν εναλακτικες λυσεις. Απλα εισαι υποχρεωμενος να πας εκει. Ό,τι και να ειναι αυτος. Καλος ή κακος.

Και δυστυχως απο την ταπεινη πειρα που εχω, ΔΕΝ εχω ακουσει καλα λογια για καμια, μα καμια αντιπροσωπεια... Δεν ειναι τυχαιο αυτο...

 

στην Κομοτηνή που έκανα 2 σέρβις στο προηγούμενό μου saxo VTS έμεινα πολύ ευχαριστημένος και από δουλειά κ από κόστος.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

ανα γεια σου!

 

πέστα ρε άνθρωπΑ...γιατί θα τρελαθούμε εδώ μέσα.

 

Εάν αγόραζα τώρα αμάξι θα σκεφτόμουν πολύ σοβαρά το GT170 αλλά......και την C5...:lol:

 

Πριν απο δυο χρονια ημουν ετοιμος να κλεισω το C4 1.6 110HP,αλλα τελικα μαθαινοντας οτι θα κυκλοφορησει το TSI,αποφασισα να κρατησω το P206XS που ειχα τοτε και να μαζεψω κατι παραπανω για την αγορα του.(Ειναι οντως πιο ακριβο για αυτο και πιανει ομως πιο πολλα στη μεταπωληση).Επισης εδωσα ενα χρονο περιθωριο για τυχον παιδικα προβληματα και επιτελους φετος το καλοκαιρι το αποκτησα στην ανανεωμενη εκδοση GTsport.To αυτοκινητο ειναι φανταστικη εμπειρια,ενα κινητο εργοστασιο ροπης που δε σε κρεμαει ποτε και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!Ιδιως τις πρωτες μερες νομιζα οτι αγορασα δε ξερω και γω τι!Φυσικα τωρα αρχιζω και συνειδητοποιω τι συγκινησεις προσφερουν τα ακομη πιο δυνατα αυτοκινητα αλλα πιστευω οτι το συγκεκριμμενο αποτελει τη χρυση τομη κοστους-αποδοσης για τις τωρινες μου αναγκες.(επιδοσεις,καταναλωση 7,5-9,0λιτ/100χλμ,ποιοτητα κατασκευης,κoστος service κοντα στα επιπεδα των του Peugeot).Αυτα τα ολιγα ομως γιατι αγγιζω το off-topic...

GT SPORT 140 TSI INTERCOOLER!

[sigpic][/sigpic]

My Garage : http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php/cat/500/ppuser/89922

Link to comment
Share on other sites

Γιωργη....είσαι φάουλ!

 

Μηδενίζεις τα πάντα. Προβληματα υπάρχουν παντού. Το ότι εσένα δεν σε εξυπηρετούν στην Κρήτη δεν σημαίνει ότι κι εμένα δεν με εξυπηρετούν στην Αττική. ΕΛΕΟΣ δηλ.

 

Δεν με προσέχεις Σάββα...

Ποτέ δεν είπα ότι γενικεύω μόνο απο τις εμπειρίες που έχω απο τα service εδώ στην Κρήτη. Διαβάζω τα όσα γράφονται εδώ, εδώ, εδώ και εδώ και πιστεύω ότι αρκούν και περισσεύουν για να γενικεύσεις!

 

Που είναι τα κεντρικά είναι να μας προστατέψουν απο όλες αυτές τις περιπτώσεις;;;;; Μου αρέσει που έχουν και καλά τμήμα after sale service.... για να κοροϊδεύουν τον κόσμο... Διάβασε το μήνυμα εδώ μαζί με την παράθεση να δεις ποια είναι η υπευθυνότητα τους.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ καιρό τις συζητήσεις σας και ιδιαιτέρως αυτά που αντιμετωπίζει ο georgep800 στον οποίο θα ήθελα να πω κάτι..

Φίλε Γιώργο,έχεις δεδομένα προβλήματα με το αυτοκίνητο.Όπως και με τις αντιπροσωπείες στις οποίες έχεις απευθυνθεί για να στα λύσουν.Κανείς δεν λέει ότι δεν ισχύουν όλα αυτά.Όμως η στάση που ακολουθείς όλο αυτό τον καιρό και εννοώ το να γράφεις με κάθε ευκαιρία,σε κάθε thread που αναφέρεται στο C4,τα ίδια απαξιωτικά και γενικά σχόλια είναι κάτι που πρέπει να σταματήσει.Αν μη τι άλλο γίνεσαι κουραστικός και χάνεις και το δίκιο σου μιλώντας έτσι.Δεν βγαίνει κάτι με το να το λες συνέχεια και σε κάθε ευκαιρία..

 

Υ.Γ. Θα παρακαλέσω να μην γίνεται σχολιασμός posts που έχουν γραφτεί σε διαφορετικό forum από το myphone.Γενική παρατήρηση προς όλους.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, κατανοητό.

Τα σχετικά σχόλια μου λοιπόν, σταματάνε εδώ.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Eπειδή πρόκειται να αγοράσω το C4 5θυρο 1400 και επειδή βλέπω ότι στην αρχή του φορουμ (2004) κάποιοι το αγόρασαν,

Στα δύο αυτά χρόνια τους παρουσίασε βλάβες ? είναι ικανοποιημένοι απο το αυτοκίνητο?

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως αν το όχημα το πάρεις τώρα, δεν θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα. Το C4 της οικογενείας το πήραμε τέλη Φεβρουαρίου 07, έχει 19.000χλμ και μέχρι στιγμής δεν είχαμε ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ πρόβλημα.

Φυσικά αυτό δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει περίπτωση να σου βγάλει κάτι, αλλά έχοντας το όχημα 3 χρόνια στην αγορά, πλέον είναι σίγουρα αξιόπιστο.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως αν το όχημα το πάρεις τώρα, δεν θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα. Το C4 της οικογενείας το πήραμε τέλη Φεβρουαρίου 07, έχει 19.000χλμ και μέχρι στιγμής δεν είχαμε ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ πρόβλημα.

Φυσικά αυτό δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει περίπτωση να σου βγάλει κάτι, αλλά έχοντας το όχημα 3 χρόνια στην αγορά, πλέον είναι σίγουρα αξιόπιστο.

 

+1

 

Αν σου βγαλει προβληματα θα ειναι μικρα και αμελητεα και κυριως, εντος εγγυησης. Ως συνολο, για μενα που ειχα κανει καλη ερευνα πριν αγορασω το αυτοκινητο, ειναι απο τις κορυφαιες προτασεις (εξοπλισμος-ασφαλεια-οδηγικη συμπεριφορα-ανεση) μαζι με το Κια Ceed που το απερριψα λογω νεοτητας του μοντελου.

 

Φυσικα αναφερομαι σε συγκεκριμενα χρηματικα ποσα.

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια

Σε 5-7 μηνες προσανατολιζομαι στην αγορα αυτοκινητου.

Να αναφερω οτι ειμαι αρχαριος οδηγος.(κ ας εχω διπλωμα απο το 99.)

Μεσα λοιπον σε ολες τις επιλογες,εχω αρχισει κ ψαχνω,κοιταζω κ αυτη του c4(coupe)

 

Το ερωτημα ειναι πως βλεπετε την προοπτικη αγορας ενος τετοιου αυτοκινητου απο αρχαριο??

Εννοω πως ειναι στην καθημερινη συμβιωση.Ειναι ευκολο στο παρκαρισμα,σε μανουβρες,ελιγμους ή ειναι δυσχρηστο??Απο ορατοτητα??Εχω υψος 1.74

Το αυτοκινητο θα εχει μια χρηση οπως του καθε μεσου Ελληνα.Δλδ γραφειο-σπιτι,καμια βολτα 2-3 φορες την εβδομαδα κ κανα ταξιδακι 1 φορα τον διμηνο κ αν.

Επισης απο κοστος συντηρησης??

Μιας κ δεν ειμαι γνωστης,απο αυτα που εχω διαβασει ειναι οτι τσιμπαει στην καταναλωση κ στις τιμες/service ανταλλακτικων.Αληθευει??

Προσανατολιζομαι κυριως για το 1.4.Θα αρκει για την παραπανω χρηση που αναφερω??

 

(Ειμαι ενας κλασικος εργαζομενος με ενα μεσο μισθο)

Η αγορα θα γινει με μια προκαταβολη 4000-5000 κ τα υπολοιπα σε δοσεις

 

Τελος

1)Η αγορα κατα 90% θα γινει με την ηλιοροφη.Εχω μια απορια.Στην εκδοση 1.4i VTR κανει 857ευρο ενω στις υπολοιπες 907.Υπαρχει καμια διαφορα??Μηπως ειναι πιο μικρη??

Επισης ξερετε αν η ηλιοροφη ανοιγει κ ποσο μεγαλη ειναι??

2)Ειμαι μεταξυ 2 χρωματων.Μαυρο ή λευκο θα προτιμουσατε??

Το λευκο εχει το πλεονεκτημα οτι ειναι απλο κ οχι μεταλλικο κ ετσι τα 430 ευρο τα γλιτωνω κ πανε για την ηλιοροφη.

Επισης πιο ωραια η ηλιοροφη θα δειχνει σε μαυρο ή ασπρο χρωμα??

 

Οι τιμες οπως μου τις εβγαλε το site της citroen

 

Λευκο χρωμα κ ηλιοροφη

 

1.4i VTR = 14157

1.4i VTRs = 14917

1.6i VTR = 15527

 

Mαυρο χρωμα κ ηλιοροφη

 

1.4i VTR = 14567

1.4i VTRs = 15327

1.6i VTR = 15957

 

Νομιζω η 1.4i VTR = 14157 Λευκο χρωμα κ ηλιοροφη ειναι η πιο συμφερουσα

 

*Αυτο που μου την δινει ειναι οτι δεν υπαρχει δυνατοτητα τοποθετησης ηλιοροφης στο 1.4i XΤ

 

Ευχαριστω ,περιμενω σε βοηθεια κ συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις

Παναγιωτης

Link to comment
Share on other sites

Απο προσωπικη πειρα αλλα και απο οτι διαβαζω απο αλλα παιδια που εχουν το αυτοκινητο πολυ περισσοτερο καιρο, ειναι πολυ αξιοπιστο οδηγικα και αρκετα οικονομικο οσον αφορα την καταναλωση. Για ανταλλακτικα δεν μπορω να εχω γνωμη καθως δεν ξερω αντιστοιχες τιμες αλλων εταιρειων. Πιστευω ομως οτι ειναι νορμαλ οι τιμες, ειδικα για τα σερβις του.

 

Οσον αφορα αν ειναι ευκολο στην οδηγηση, τις πρωτες μερες θα σου δωσει την εντυπωση οτι οδηγας ενα πολυ μεγαλυτερο αυτοκινητο. Θα το συνηθησεις ομως ευκολα και γρηγορα και δεν θα εχεις το παραμικρο προβλημα.

 

Μαυρο η ασπρο... Εγω εχω gris fer. Πολλοι εχουν ερωτευτει το ασπρο το οποιο ειναι οντως πολυ ομορφο. Εγω παλι, δεν θα επελεγα το εντελως μαυρο λογω χμμ καθαριοτητας.

 

Για την ηλιοροφη κτλ, καλυτερα να μιλησεις με αντιπροσωπο της Σιτροεν :) Για περισσοτερες πληροφοριες και εφοσον σε ενδιαφερει θα σου προτεινα να ριξεις ενα βλεφαρο στο κλαμπ της σιτροεν οπου θα βρεις απαντησεις σε τυχον ερωτηματα σου.

 

Ελπιζω να βοηθησα λιγο,

 

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

και αρκετα οικονομικο οσον αφορα την καταναλωση.

 

Ποσο δηλαδη??

 

Πιστευω ομως οτι ειναι νορμαλ οι τιμες, ειδικα για τα σερβις του.

 

Παλι μου τα λες γενικα.Ποιο συγκεκριμενα??Κατοχος του αυτοκινητου δεν εισαι??

Παντως YpNoS σε ευχαριστω για τον χρονο σου

 

Επισης εχω διαβασει οτι δεν αξιζει να βαλω parking randar κ συναγερμο απο την αντιπροσωπεια γιατι θα κανουν το αμαξι

μπου:Xο.Ισχυει??

Link to comment
Share on other sites

Ποσο δηλαδη??

 

 

 

Παλι μου τα λες γενικα.Ποιο συγκεκριμενα??Κατοχος του αυτοκινητου δεν εισαι??

Παντως YpNoS σε ευχαριστω για τον χρονο σου

 

Επισης εχω διαβασει οτι δεν αξιζει να βαλω parking randar κ συναγερμο απο την αντιπροσωπεια γιατι θα κανουν το αμαξι

μπου:Xο.Ισχυει??

 

Ο πρωτος ελεγχος των 2000 χλμ ειναι δωρεαν. To πρωτο σερβις (αλλαγη λαδιων, φιλτρων κτλ) στην ουσια ειναι αυτο των 10.000 χλμ και κυμαινεται απο 70-90 ευρω. Το μεγαλο σερβις των 30.000χλμ ειναι γυρω στα 200 αν δεν κανω λαθος.

Απο καταναλωση, μεσα στην πολη και χωρις πληρως στρωμμενο κινητηρα εχω γυρω στο 8-8.5λ/100χλμ ενω στην εθνικη και σε ανοικτους δρομους κατεβαινει γυρω στο 7-7.5 (τονιζω οτι αλλαγες στην καταναλωση βλεπεις επειτα απο τα 10.000 χλμ).

Εμενα μου εκαναν δωρο πισω αισθητηρες παρκαρισματος, αλλα δεν ηταν κριτηριο αγορας. Στην πορεια βεβαια αποδειχθηκαν πολυ χρησιμοι. Για συναγερμο δεν γνωριζω καθως δεν εχω.

Το μπου..λο ισχυει για το αν θα σου βαλουν συναγερμο ΜΕΤΑ (δηλαδη οχι μαμα) οπου πετσοκοβουν καλωδια κτλ.

 

Επισης αρκετοι λενε πως τα 90 αλογα των 1400 ειναι λιγα για το βαρυ αμαξωμα. Και αυτο σχετικο ειναι. Εμενα με καλυπτουν πληρως (Αθηνα-Θεσσαλονικη σε 4 ωρες με μαξ 175 χλμ πριν 2 ημερες χωρις να το ζορισω καθολου) καθως το προβλημα θα το εχεις αν φορτωσεις το αμαξι με κοσμο οπου και φυσικα δεν θα πιανεις υψηλες ταχυτητες τοσο ευκολα.

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Αν το 7-7,5 για τέτοιο αυτοκίνητο δεν σου φαίνεται οικονομικό μπορείς να πάρεις ένα χιλιάρι που δεν καίει τίποτα.
http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

Τονισα το γεγονος οτι το αυτοκινητο αρχιζει και δειχνει τις δυνατοτητες του μετα τις 10-15.000 χλμ.. Εχω 6.000.. Λοιπον, το αυτοκινητο ειναι αρκετα οικονομικο τουλαχιστον εν συγκρισει με τα υπολοιπα της κατηγοριας του, το κινητηρα και το βαρος του. Συγνωμη που ειμαι κατηγορηματικος, αλλα το εκανα σαφες στο προηγουμενο μου μηνυμα :)

 

Για θορυβο.. Θα σου μονο οτι οσοι μπαινουν μεσα, μου λενε να βαλω μπροστα.. Δεν ακουγεται καθολου ο κινητηρας και στις υψηλες στροφες εχει ελαχιστοτατο θορυβο. Μου εκανε και εμενα πολυ εντυπωση και στην αρχη δυσκολευτηκα να το συνηθισω.

Για ακομα πιο αθορυβο, μπορεις να βαλεις εξτρα μονωση που προσφερει η Σιτροεν αλλα εμενα τουλαχιστον μου φαινεται αχρειαστο.

 

:)

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Για χαρα σε όλους τους!

 

Εχω παραγκείλει το C4 προς αντικατάσταση του μέχρι τώρα punto(1996) (1242cc) μου

και ομολογω πως ειμαι καταενθουσιασμένος. Η ανάγκη για την αντικατάσταση ήταν άμεση. Εμφανισιακά το C4 έιναι super. Για τεχνικά και τετοια δεν το εψαξα σε τόσο μεγαλό βάθος όπως αρκετοι εδώ. Μετά την παραγκελεια ψάχνωντας για photos κτλ βρηκα τυχαία αυτο το fotum. Διαβάζοντας τις 60 πρώτες σελίδες αρχισα να ανησυχώ για την επιλογή μου (Ηλεκτρονικά προβληματάκια κτλ.). Λετε να έκανα Λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Για χαρα σε όλους τους!

 

Εχω παραγκείλει το C4 προς αντικατάσταση του μέχρι τώρα punto(1996) (1242cc) μου

και ομολογω πως ειμαι καταενθουσιασμένος. Η ανάγκη για την αντικατάσταση ήταν άμεση. Εμφανισιακά το C4 έιναι super. Για τεχνικά και τετοια δεν το εψαξα σε τόσο μεγαλό βάθος όπως αρκετοι εδώ. Μετά την παραγκελεια ψάχνωντας για photos κτλ βρηκα τυχαία αυτο το fotum. Διαβάζοντας τις 60 πρώτες σελίδες αρχισα να ανησυχώ για την επιλογή μου (Ηλεκτρονικά προβληματάκια κτλ.). Λετε να έκανα Λάθος?

 

Με το καλό να σου έρθει φίλε μου και να το χαρείς! :)

Το αν έκανες λάθος, αργά ή γρήγορα θα το διαπιστώσεις μόνος σου...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Για χαρα σε όλους τους!

 

Εχω παραγκείλει το C4 προς αντικατάσταση του μέχρι τώρα punto(1996) (1242cc) μου

και ομολογω πως ειμαι καταενθουσιασμένος. Η ανάγκη για την αντικατάσταση ήταν άμεση. Εμφανισιακά το C4 έιναι super. Για τεχνικά και τετοια δεν το εψαξα σε τόσο μεγαλό βάθος όπως αρκετοι εδώ. Μετά την παραγκελεια ψάχνωντας για photos κτλ βρηκα τυχαία αυτο το fotum. Διαβάζοντας τις 60 πρώτες σελίδες αρχισα να ανησυχώ για την επιλογή μου (Ηλεκτρονικά προβληματάκια κτλ.). Λετε να έκανα Λάθος?

 

Εγώ το έχω 6 μήνες με 4.000χλμ και δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Βέβαια είναι και νωρίς ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Για χαρα σε όλους τους!

 

Εχω παραγκείλει το C4 προς αντικατάσταση του μέχρι τώρα punto(1996) (1242cc) μου

και ομολογω πως ειμαι καταενθουσιασμένος. Η ανάγκη για την αντικατάσταση ήταν άμεση. Εμφανισιακά το C4 έιναι super. Για τεχνικά και τετοια δεν το εψαξα σε τόσο μεγαλό βάθος όπως αρκετοι εδώ. Μετά την παραγκελεια ψάχνωντας για photos κτλ βρηκα τυχαία αυτο το fotum. Διαβάζοντας τις 60 πρώτες σελίδες αρχισα να ανησυχώ για την επιλογή μου (Ηλεκτρονικά προβληματάκια κτλ.). Λετε να έκανα Λάθος?

Μην ανησυχεις. Εγω το εχω τρια χρονια, και ολα τα ηλεκτρονικα του δουλευουν σωστα. Κι ειναι και exclusive (περισσοτερα ηλεκτρονικα) :)

Για ο,τι θες να μαθεις,ρωτα ή μπες στο www.greekcitroenclub.gr

Link to comment
Share on other sites

3 χρόνια έχω κλείσει κι εγώ και δεν έχω πρόβλημα. ;)

..όλα καλά, δεν έχω μετανιώσει στιγμή που πήρα C4 exclusive.:)

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...