Jump to content

[CAR] Citroen C4


SKALP
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, ήδη μου λύσατε κάποιες απορίες ήδη από την πρώτη μου ερώτηση.

Από ότι φαίνεται θα ανέβω στο Exclusive Hatchback 1.6i.

 

Σας έχω πρήξει στις ερωτήσεις αλλά είναι οι τελευταίες πρίν πάω τώρα

πιά για το Exclusive...

 

α) Ο συναγερμός που βάζουν αξίζει? Το αυτοκίνητο σου παραδίδεται με

το συναγερμό ή το πάς εσύ σε συνεργάτη τους?

 

β) Το ESP που υπάρχει στο exclusive έχει "ενδειξη" πότε ενεργοποιείται?

Που βρίσκεται η ένδειξη αυτή και που το πλήκτρο απενεργοποίησης?

 

γ) Τί παίζει με τα κρύσταλλα ασφαλείας ?(είναι, πχ παχύτερα ή διπλά)?

Αξίζει να τα βάλω γιατί πχ μειώνουν τον θόρυβο?

Μάλιστα σκέφτομαι να ζητήσω (απαιτήσω :O ) σαν "δώρο" είτε τον

συναγερμό είτε τα κρύσταλλα (μια και κάνουν σχεδόν όσο ο συναγερμός).

 

Αυτά και ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για το ESP υπάρχει κουμπάκι κάτω αριστερά. Όταν το πατήσεις σου βγαίνει στο καντράν ένα θαυμαστικό με τη λέξη "ESP" απο κάτω.

Ενεργοποιήται όμως και πάλι (μόνο του) σε ταχύτητες πάνω απο 50χλμ/ώρα.

 

Όταν ενεργοποιήται (π.χ. σε περιπτώσεις που πάει το αυτοκίνητο να σπινιάρει), το προαναφερθέν θαυμαστικό αναβοσβήνει γρήγορα...

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πω ρε φιλε απο την 1.4 στην 1.6 Exclusive!!!!!!!! Καταρχας οσον αφορα το συναγερμο η τους αισθητηρες παρακαρισματος να βαλεις τους εργοστασιακους ειναι και τα δυο πολυ καλυτερα αυτων που θα σου βαλουν σαν δωρο εδω τα οποια ειναι απλως μετρια(αλλα μπορει να σε ικανοποιουν και ετσι να μην περιμενεις +2 μηνες). Στην exclusive ομως οι αισθητηρες ειναι στανταρ οποτε αν αρκεισε σε εναν απλο συναγερμο ζητατον σαν δωρο και θα στον βαλουν εδω και δε θα περιμενεις. Αν ομως θες κατι καλυτερο καντο παραγγελια με αυτο απο την εταιρεια(οποτε ομως δε μπορουν να σου κανουν εκεινο δωρο). Οσον αφορα τα κρυσταλλα πανε απο τα 3" στα 3,8". Το αυτοκινητο γενικα δεν ειναι θορυβωδες οποτε δεν ξερω αν θα σου χρειαστει αλλα αν παρεις exclusive τι αλλο να ζητησεις σαν δωρο(αφου θα ειναι τσαμπα No problem);!;! Για το ESP σου ειπαν. Παντως και η SX Pack πιστευω θα σε καλυπτε δεν ξερω κατα ποσο χρειαζεσαι τις 17αρες ζαντες, τα φωτα xenon κτλ Αν ομως θες οπωσδηποτε ESP τοτε παρε αυτη γιατι αν παρεις SX Pack+ESP θα σου βγει πολυ κοντα στην exclusive χωρις να εχεις βαλει τα υπολοιπα. Αντε να σε φακελωσουμε κι εσενα!!!! Οσο για το οτι μας ζαλισες στις ερωτησεις(ελεος 2 posts εγραψες χαλαρωσε).... αν διαβασες ολο το θεμα απο την αρχη θα εβλεπες ποσες εκανα εγω πριν το παρω!!!
Link to comment
Share on other sites

Τί ήθελα και μίλησα? Και άλλη ερώτηση προέκυψε από την... σύζυγο

σχετικά με το HB 1.6i exclusive

 

Τί χρωματικές επιλογές (!!!) δίνουν για το εσωτερικό σε σχέση

με το εξωτερικό χρώμα?

 

πχ...

 

α) Έρχεται το εσωτερικό "FIXED" ανάλογα με το εξωτ. χρώμα και την

έκδοση (πχ exclusive)?

 

ή...

 

β) Μπορείς να παίξεις με το εσωτερικό χρώμα?

 

Sorry παιδιά αλλά αυτά σκέφτονται οι γυναίκες και εμείς πρέπει να

έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο... :cry:

 

Π.χ σκέφτομαι...

 

α) Είτε το Gris Fer που είναι "σοβαρό" αλλά ίσως θα είναι πολύ μαύρο εσωτερικά

β) Είτε το Gris Aluminium (κάτι ενδιάμεσο, αλλά "σούπα"), και φοβάμαι ότι

εσωτερικά θα είναι ανοιχτόχρωμο που λερώνει

γ) Είτε το κόκκινο (ποιό νεανικό) που δεν έχω ιδέα πως είναι μέσα

 

Το κόκκινο, τί εσωτερικό έχει ? Δεν έχω δεί ΚΑΝΕΝΑ κόκκινο στο δρόμο

και αυτό είναι ιδιαίτερα ανησυχητικό :confused:

Link to comment
Share on other sites

Hello boys - opws oloi mas edw, agorasame to C4 gia mhn pesoume gia upno kata thn diarkeia odhghshs h kai gia na mhn to xasoume sto parking to IKEA sto El. Venizelos. Twra omws erxontai oi erwthseis pou endexomenws den 0a uphrxan sthn periptwsh pou eixame parei to...Focus h Golf.. H anarthsh. Paidia, einai aparadekth kai psaxnw tropo na brw tropo na thn allaksw. Exei kaneis balei anarthseis diaforetikes? Prosoxh - oxi gia na xamhlw0ei.. An exei kaneis kammia idea, mou lete.

 

Idees?

 

Y.G. To 1600cc htan psofio (prin eixame Xantia 2.0turbo) alla me 100stara Cyclon (1 euro/l) kai 5 ba0mous kelsiou ekswterikh 0ermokrasia, metamorfwnetai! Osoi den to exoun dokimasei na mhn to kanoun giati 0a epibarunoun apo 'dw kai pera ton proupologismo tous.. :)

 

-Dimitris

Link to comment
Share on other sites

Twra omws erxontai oi erwthseis pou endexomenws den 0a uphrxan sthn periptwsh pou eixame parei to...Focus h Golf.. H anarthsh. Paidia, einai aparadekth kai psaxnw tropo na brw tropo na thn allaksw. Exei kaneis balei anarthseis diaforetikes? Prosoxh - oxi gia na xamhlw0ei.. An exei kaneis kammia idea, mou lete.

Idees?

Ρε φιλε ελεος δηλαδη. Απαραδεκτη;;;; Τοσο χαλια σου φανηκε σε σχεση με το golf; Το εχεις οδηγησει; Σε θεμα σκληροτητας και κλισεων το C4 ειναι καλυτερο απλως στο golf λογω διαφορετικης φιλοσοφιας(πολλαπλων συνδεσμων) δεν κοπαναει κιολας και προσφερει καλυτερη ανεση. Προφανως τη φιλοσοφια της αναρτησης δεν μπορεις να την αλλαξεις αρα τι ακριβως ψαχνεις; Κατι σκληροτερο ενταξει αλλα μη μου λες για το golf γιατι σκληροτερο δεν ειναι. Αν θες τωρα κατι σκληροτερο δες μηπως βολευεσε με του 2λιτρου που ειναι λιγο πιο σφικτες αλλιως δεν ξερω.

 

Y.G. To 1600cc htan psofio (prin eixame Xantia 2.0turbo) alla me 100stara Cyclon (1 euro/l) kai 5 ba0mous kelsiou ekswterikh 0ermokrasia, metamorfwnetai! Osoi den to exoun dokimasei na mhn to kanoun giati 0a epibarunoun apo 'dw kai pera ton proupologismo tous.. :)

-Dimitris

Κοιτα ψοφιο δεν ειναι. Τοτε τι να πουν ολα τα 1600-102hp του VAG; Σε σχεση με το 2λιτρο που ειχες χαιρω πολυ τι περιμενες και τι συγκρινεις;

Κατα τα αλλα καλως ηρθες στην παρεα μας και πες μας κυβισμο, αμαξωμα, χρωμα και εκδοση του αυτοκινητου να σε φακελωσουμε κι εσενα :)

 

kanenasanonas μερικοι πωλητες μπορει να σου πουν οτι το μπλε πχ ερχεται μονο με αυτην την ταπετσαρια κτλ αλλα μην τους ακουσεις. Ολα τα χωματα εχουν ολους τους συνδιασμους ταπετσαριας(δεν ξερω αν υπαρχει καμια εξαιρεση αλλα ο κανονας ειναι αυτος). το θεμα ειναι αν το παρεις ετοιμοπαραδοτο τι θα υπαρχει διαθεσιμο και αν εισαι διατεθιμενος να περιμενεις 2 μηνες για αλλη ταπετσαρια. Παντως η ανοιχτοχρωμη ειναι πολυ ωραια και μουρατη :cool: αλλα ισως λερωνει. Εγω εχω μπλε με γκρι ταπετσαρια μου αρεσει παντως δεν ειναι και τελειως σκουρο. Οσο θα λες οτι τελειωσαν οι ερωτησεις σου θα σου ερχονται κι αλλες εκτος αν διαβασες τις δικες μας :D

 

Υ.Γ.:Φυσαει απιστευτα πολυ εδω περα. εχω παρκαρει απεξω(για πρωτη φορα μετα απο 3 βδομαδες) και καθε ωρα πηγαινω να ξαναβαλω στη θεση της την κουκουλα μου που την εχει παρει ο αερας. τι μανταλακια εχω βαλει, τι ταινια....

Link to comment
Share on other sites

To δικό μου το πήρα gris fer με μπεζ σαλόνι και αποχρώσεις του μπεζ στις επενδύσεις του ταμπλό και των θυρών, είναι κούκλα αλλά θέλει προσοχή.

Νομίζω ότι μπορείς να παίξεις με τους χρωματισμούς δεν ξέρω όμως το χρόνο αναμονής.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Hello boys - opws oloi mas edw, agorasame to C4 gia mhn pesoume gia upno kata thn diarkeia odhghshs h kai gia na mhn to xasoume sto parking to IKEA sto El. Venizelos. Twra omws erxontai oi erwthseis pou endexomenws den 0a uphrxan sthn periptwsh pou eixame parei to...Focus h Golf.. H anarthsh. Paidia, einai aparadekth kai psaxnw tropo na brw tropo na thn allaksw. Exei kaneis balei anarthseis diaforetikes? Prosoxh - oxi gia na xamhlw0ei.. An exei kaneis kammia idea, mou lete.

 

Idees?

 

Y.G. To 1600cc htan psofio (prin eixame Xantia 2.0turbo) alla me 100stara Cyclon (1 euro/l) kai 5 ba0mous kelsiou ekswterikh 0ermokrasia, metamorfwnetai! Osoi den to exoun dokimasei na mhn to kanoun giati 0a epibarunoun apo 'dw kai pera ton proupologismo tous.. :)

 

-Dimitris

 

Μην γίνεσαι ισοπεδωτικός! Το αν δεν σε βολεύει εσένα δεν σημαίνει ότι έτσι θα πρέπει να είναι κ για όλους!

Η ανάρτηση είναι μια χαρά ενώ πολλοί την βρίσκουμε και λίγο πιο σκληρή από όσο θα έπρεπε. Το αμάξι δεν πλέει, δεν παίρνει κλίσεις ενώ έχει πολύ καλή ποιότητα κύλισης.

 

Το μοτέρ δεν είναι το κορυφαίο αλλά δεν είναι και ψόφιο, αλλωστε και τα υπόλοιπα 1600άρια 5 εώς 10hp έχουν παραπάνω max.

το ότι συγκρίνεις 2λιτρο turbo με 1600 ατμόσφαιρα δείχνει πολλά. Οταν καταλάβεις το άτοπο τότε θα μπορέσουμε να συζητήσουμε περισσότερο λογικά.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Hello boys - opws oloi mas edw, agorasame to C4 gia mhn pesoume gia upno kata thn diarkeia odhghshs h kai gia na mhn to xasoume sto parking to IKEA sto El. Venizelos. Twra omws erxontai oi erwthseis pou endexomenws den 0a uphrxan sthn periptwsh pou eixame parei to...Focus h Golf.. H anarthsh. Paidia, einai aparadekth kai psaxnw tropo na brw tropo na thn allaksw. Exei kaneis balei anarthseis diaforetikes? Prosoxh - oxi gia na xamhlw0ei.. An exei kaneis kammia idea, mou lete.

 

Idees?

 

Y.G. To 1600cc htan psofio (prin eixame Xantia 2.0turbo) alla me 100stara Cyclon (1 euro/l) kai 5 ba0mous kelsiou ekswterikh 0ermokrasia, metamorfwnetai! Osoi den to exoun dokimasei na mhn to kanoun giati 0a epibarunoun apo 'dw kai pera ton proupologismo tous.. :)

 

-Dimitris

 

 

γιατι ρε μια χαρα αναρτηση εχει !!!!τοσο καλη αναρτηση εχει το golf και το focus2 ?

 

 

παντως τα εχτρα του exlusive αξιζουν δινει πολυ και τα xenon και οι 17αρες οπως και οι γραμμες "νικελ" που εχει κατω απο τα φωτα

 

εγω αν ειχα τα χρηματα σιγουρα θα επερνα το exclusive ποσο εχει το ενα και ποσο το αλλο ? θελει να μου γραψει καποιος τα εχτρα του exclusive σε σχεση με το sx .επειδη δεν βρισκω το εντυπο της Citroen

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε τι τα εχω βαλει ολα αυτα στην υπογραφη μου;;; για να τα κατεβαζω εγω;;; :p :p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Μολίς πρίν λίγο γήρισα απο ένα ταξιδάκι που είχα πάει..

Η απόσταση ήταν 100 χιλιόμετρα. Η κατανάλωση που είχα όταν πήγα ήταν 6.2. Όταν επέστρεψα ανέβηκε στο 6.9, είχα όμως τον κλιματισμό και έβρεχε καρεκλοπόδαρα...

Μέσα στην πόλη η κατανάλωση είναι περίπου στο 10.7.

Πώς σας φαίνοντε, έχοντας υπόψη ότι το στρώνω ακόμα; :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Με τον πονο μου παιζεις;;; Κι εμενα 10.6 ειναι η καταναλωση κοντευω τα 3000χλμ αλλα εχω κοψει το στρωσιμο εδω και 1500 χλμ.(δεν αντεχα αλλο ο παπαρας).
Link to comment
Share on other sites

σημερα το αμαξακι μου με το που το ξεκελειδωσα μου εβγαλε αλερτ για παγο :) απο τους 3 βαθμους και κατω το βγάζει .
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια , για αλυσιδες που θελω βρηκα στα Αλεχ pack τσαμπα απο 8-9 ευρω ελεγε το φυλλαδιο. Τι γινετε αν βαλω αλυσιδα στις 17αρες (το βιβλιο το απαγορευει) αντι για τα αλλα με το πανι που λεγαμε παλια . 100-120 ευρω εχουν στο practiker . Δεν ειμαι τωρα για 2-3 βολτες στο χιονι να δωσω τοσα.

Με αλυσιδα τι θα παθει δηλαδη ?

C4 COUPE 1,6 VTR Pack
Link to comment
Share on other sites

Οσο θα λες οτι τελειωσαν οι ερωτησεις σου θα σου ερχονται κι αλλες

Κι άλλη ερώτηση λοιπόν:

 

Υπάρχει κανείς στο forum, έστω και ένας, με τον εργοστασιακό συναγερμό?

 

Αν ναί...

 

Επειδή σκοπεύω να... τον πληρώσω και να κάνω ζήτημα εξ' αρχής να

είναι ο εργοστασιακός και όχι μετατοποθετημένος...

 

Πως ξεχωρίζει? Τηλεχειρίζεται ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ κλειδί που έχει το αυτοκίνητο?

Έχει κανένα κουμπί/ένδειξη στο display?

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε τι τα εχω βαλει ολα αυτα στην υπογραφη μου;;; για να τα κατεβαζω εγω;;; :p :p

 

pantos me skotoses me 12kb/sec na katevazo tosa MB!!! vale kamia dsl kaimene! :p :p

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλη ερώτηση λοιπόν:

 

Υπάρχει κανείς στο forum, έστω και ένας, με τον εργοστασιακό συναγερμό?

 

Αν ναί...

 

Επειδή σκοπεύω να... τον πληρώσω και να κάνω ζήτημα εξ' αρχής να

είναι ο εργοστασιακός και όχι μετατοποθετημένος...

 

Πως ξεχωρίζει? Τηλεχειρίζεται ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ κλειδί που έχει το αυτοκίνητο?

Έχει κανένα κουμπί/ένδειξη στο display?

 

 

θα το γραφει στο Pc οταν κανεις την παραγκελια και στο συμβολαιο .

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλη ερώτηση λοιπόν:

 

Υπάρχει κανείς στο forum, έστω και ένας, με τον εργοστασιακό συναγερμό?

 

Αν ναί...

 

Επειδή σκοπεύω να... τον πληρώσω και να κάνω ζήτημα εξ' αρχής να

είναι ο εργοστασιακός και όχι μετατοποθετημένος...

 

Πως ξεχωρίζει? Τηλεχειρίζεται ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ κλειδί που έχει το αυτοκίνητο?

Έχει κανένα κουμπί/ένδειξη στο display?

διαβασε μερικές σελιδες πριν τα εχουμε ξαναπει για το συναγερμό.

εγω εχω εργοστασιακό. σε συντομια ενεργοποιειται/απενεργοποιειται απο το ιδιο τηλεχειρηστηριο με τα κουμπια κλειδωματος/ξεκλειδωματος. το πληκτρο κατω αριστερα απο το τιμονι απενεργοποιει την ογκομετρικη προστασια και εχει ενσωματωμενο το led.

δεν φαινονται ρανταρ,σειρηνες και καλώδια πουθενα. γενικα θα πρεπει να λειτουργει οπως ακριβως λενε οι οδηγιες του αυτοκινητου (ναι στις οδηγιες εχει και για το συναγερμο).

Link to comment
Share on other sites

Energy αυτο που του ειπα να κατεβασει για τις εκδοσεις ειναι 400kb... maine αν τις βαλεις το πιο πιθανο ειναι μολις στριψεις το τιμονι να βρισκουν οπως σε φιλο μου με 147 οποτε αν τις βαλεις και στριψεις πολυ μπορει να ξειλωσειςκανα εσωτερικο φτερο... Παντως αν θες οπωσδηποτε πηγαινε και δοκιμασε καποια... kanenasanonas σκεψου κι εσυ αυτο που θα παρεις exclusive. για το συναγερμο ειναι οπως στα λενε παραπανω, ο εργοστασιακος ειναι αρκετα καλυτερος(δεν ξερω αν στον μετατοποθετημενο εχεις και το κουμπι κατω αριστερα παντως δουλευει κι αυτος με το κλειδι) ομως θα χρειαστει να περιμενεις καθοτι παραγγελια.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξαναρωταω. Εχει κανεις το δίλιτρο C4 για να μου πει εντυπώσεις;

salinas καλλιο αργα παρα ποτε.

λοιπον ο κινητηρας διαμαντι, η ροπη πολλη και διαθεσιμη σε ολο το φασμα των στροφων ( οχι σαν το saxo vts που ηταν ψοφιο χαμηλα) ενω η δυναμη ψηλα εντυπωσιακη (και ηχος του κινητηρα επισης) ενω ανεβαζει 7000+ .το τιμονι ελαφρυ αλλα πολυ ακριβες . το στησιμο του καλα ζυγισμενο, οι αναρτησεις σφιχτες περισσοτερο απο οτι περιμενα απο εργοστασιακο citroen δεν γινονται κουραστικες ποτε ομως , η συμπεριφορα ουδετερη και με μεγαλα περιθωρια προσφυσης, στις φουρκετες αλλα και στις κλειστες στροφες με γκαζι θα βγαλει υποστροφη.

για υπερστροφη ουτε λογος θα πρεπει να το προσπαθησεις πολυ. οι κλισεις του αμαξωματος μικρες.

στην εθνικη ειναι βασιλιας, πολυ ανετο τα χιλιομετρα ανεβαινουν χωρις να το καταλαβαινεις και πρεπει να χρησιμοποιεις τον limiter γιατι τα ρανταρ καραδοκουν.

γενικα ο χαρακτηρας του ειναι περισσοτερο gt θα ελεγα αλλα αν θελεις να διασκεδασεις μπορεις.

απο τιμη και εξοπλισμο καμια σχεση με τον ανταγωνισμο αλλα αυτα τα βλεπεις και σε μια εκθεση.

Link to comment
Share on other sites

Me parekshghsate - den psaxnw gia sklhroterh anarthsh - psaxnw gia pio malakh! H anarthsh tou focus I p.x. einai idanikh... exei allaksei kaneis anarthseis? Oxi na balei pio sklhres, alla diaforetikes...

 

Aplws krinw to autokinhto me bash thn xantia pou eixame - profanws den krinw me bash antistoixa montela.. den metaniwnw thn epilogh ka0olou bebaia - koitaw na dw an mporw na thn beltiwsw se kapoia shmeia.. :)

-dimitris

Link to comment
Share on other sites

Me parekshghsate - den psaxnw gia sklhroterh anarthsh - psaxnw gia pio malakh! H anarthsh tou focus I p.x. einai idanikh... exei allaksei kaneis anarthseis? Oxi na balei pio sklhres, alla diaforetikes...

 

Aplws krinw to autokinhto me bash thn xantia pou eixame - profanws den krinw me bash antistoixa montela.. den metaniwnw thn epilogh ka0olou bebaia - koitaw na dw an mporw na thn beltiwsw se kapoia shmeia.. :)

-dimitris

:wacko: :wacko: :D Πιο μαλακη;;; Σε αυτο δε θα διαφωνισω οτι σε μερικες λακουβες και γενικα ανωμαλιες κοπαναει αλλα στην Ελλαδα εισαι! Ποιος βαζει ποιο μαλακες αναρτησεις;;;; Στους τελειους δρομους που εχουμε;;; :confused: :worry: Δυστυχως δεν ξερω αν θα βρεις κατι δοκιμασμενο πουθενα...

Link to comment
Share on other sites

leftpap

Που το εχει το led?

Εκει που ειναι και το κεντρικο κλειδωμα?

 

οχι στο πληκτρο κατω αριστερα απο το τιμονι. οταν κλειδωνει με συναγερμο

αναβοσβηνει και αυτο και του κεντρικου κλειδωματος.

Link to comment
Share on other sites

Ιts alive!!!! :lol:

 

Γιεςςςς, αι αμ αλαιβ!!!! :alien:

 

P.S.:Kerouac, καλώς μας ήρθες. Νομίζω ότι είσαι λίγο υπερβολικός.... :D

Σίγουρα η ανάρτηση θεωρητικά δεν είναι η κορυφαία πρόταση της κατηγορίας (αν κι εγώ είμαι άκρως ικανοποιημένος και εντυπωσιασμένος από την απόδοσή της), αλλά όχι και απαράδεκτη :X Πιστεύω αν ήταν πιο μαλακή, όπως θα ήθελες, το αυτοκίνητο θα άρχιζε να κλείνει προς το "βάρκα γιαλό" :D

Όσον αφορά στον κινητήρα, δεν βάζει φωτιά στην άσφαλτο αλλά είναι άκρως ικανοποιητικός και επαρκής. Εξάλλου (εξαιρομένου του Corolla - μιλάω από προσωπική πείρα) όλα τα άλλα μοντέλα αυτής της κατηγορίας στα ίδια επίπεδα κυμαίνονται. Άσε που το συγκρίνεις με υπερτροφοδοτούμενο μοτέρ, οπότε τελείως άστοχη (και άνιση) η σύγκριση

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...