Jump to content

Συζήτηση για ρολόγια


EWS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο georgehh το θελω εγω :lol:

α φτηνουτσικο ειναι βλεπω! μονο 7 καγιεν κανει! σε 7 ζωες μπορει να τα καταφερουμε να το αποκτησουμε

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

προτείνω να ανοίξουμε 2 ρολογάδικα 1 για redcon ghostdoc και 1 με εμένα και dimatha ton opoio συμπαθώ γιατι έχει και αυτός γνώσεις na δούμε πιοσ θα πουλήσει περισσότερο πέρα απο την πλάκα είστε μεγάλοι άνθρωποι και όχι παιδάκια και πρέπει να υπάρχει ένας ευγενής ανταγωνισμός, όσο αναφορα το corum bubble είναι κουκλί το άτιμο

 

εγώ πάντως θα είμαι ανάμεσα στα μαγαζιά σας και θα πουλάω μόνο Breitling Emergency Mission (αυτά που εκπέμπουν το σήμα κινδύνου - ο νονός νονήτω) :lol:

 

http://www.breitling.com/en/models/professional/emergency_mission/

μην το ψάχνεις, εσύ το 'χεις
Link to comment
Share on other sites

καλα και αυτά τα πιο πολλά breitling, δεν προτοτυπούν όμως σε σχήμα είναι όλα ενα και ενα λιγότερο απο 1300 euros de τα βρήκα πάντως, αν υπήρχε κάποιο πιο προσητό

 

http://www.blitzwatches.co.uk/images/breitling%20140.jpg

 

http://watchesplanet.com/breitling.htm

 

όλα κάτι τέτοια σχήματα έχουν δηλαδή καλούπι

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

α φτηνουτσικο ειναι βλεπω! μονο 7 καγιεν κανει! σε 7 ζωες μπορει να τα καταφερουμε να το αποκτησουμε

 

kalimera

 

ghostdoc taiepame auta mhn xechans k ta laxeio......ama einia 8a paro ena gia ton ka8ena mas eod mesa....ego,esy,dimatha,redcon ,marketer ktl ktl:lol: :p :O

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

μπααα αυτό θα έχει κανα 2000 euros απλά το παρέθεσα γιατί όλα μιάζουν κάπως έτσι

 

k ligo parapano...gyro sta 2300-2500...k o logos to oti exei louraki alios meta exei na kanei analogos me to louraki pu 8a tou kotsareis!!!....poly omrfa ta breitling einia macho(ena mu epitrapei h ekfrash) roloi,bary stibaro k gia mena omorfo!!!;-)...blepe superocean k navitimer:O

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

 

oraio...k se poly kalh timi...tseph ,megalh na exume file mu na agorazume!!!!:p :lol:

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

μπορούμε να ξέρουμε ποιοι θα έρθουν τελικά την κυριακή παίδες στη συνάντηση ρολογάδων? για δηλώστε ξανά να μετρήσω λίγο εγω μέσα
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

καλα και αυτά τα πιο πολλά breitling, δεν προτοτυπούν όμως σε σχήμα είναι όλα ενα και ενα λιγότερο απο 1300 euros de τα βρήκα πάντως, αν υπήρχε κάποιο πιο προσητό

 

http://www.blitzwatches.co.uk/images/breitling%20140.jpg

 

http://watchesplanet.com/breitling.htm

 

όλα κάτι τέτοια σχήματα έχουν δηλαδή καλούπι

 

αντιθέτως, υπάρχει σεβαστή ποικιλία μεταξύ των breitling σε κορώνες (διάσταση 38-44mm), πάχη, πλάκες (χρωματισμοί δείκτες και νούμερα) και κουμπιά (βιδωτά ή μη) και άλλα μικροχαρακτηριστικά που σε κάνουν αμέσως να αναγνωρίσεις τα διαφορετικά μοντέλα. Συν την γκάμα απο λουράκια ή μπρασελέ.

 

Το Colt GMT μου αρέσει κι εμένα αλλά δες αμέσως τη διαφορετικότητα μεταξύ αυτού και π.χ του SuperOcean και του Β2!

μην το ψάχνεις, εσύ το 'χεις
Link to comment
Share on other sites

http://i9.ebayimg.com/04/i/05/14/70/4c_12.JPG

 

θα με βοηθήσει κάποιος να πάμε να το κλέψουμε? καλόοοοοοοο

πολυ καλο!! Υπαρχει και σε πιο κακη εκδοση :-)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

παντως για μενα 2 απο τα ομορφοτερα μοντελα της εταιρείας είναι αυτα.

Πως σας φαίνονται;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

αντιθέτως, υπάρχει σεβαστή ποικιλία μεταξύ των breitling σε κορώνες (διάσταση 38-44mm), πάχη, πλάκες (χρωματισμοί δείκτες και νούμερα) και κουμπιά (βιδωτά ή μη) και άλλα μικροχαρακτηριστικά που σε κάνουν αμέσως να αναγνωρίσεις τα διαφορετικά μοντέλα. Συν την γκάμα απο λουράκια ή μπρασελέ.

 

Το Colt GMT μου αρέσει κι εμένα αλλά δες αμέσως τη διαφορετικότητα μεταξύ αυτού και π.χ του SuperOcean και του Β2!

Πολυ Σωστα. Υπαρχει αρκετα μεγαλη ποικιλια και οι τιμες ειναι λιαν ικανοποιητικες για τα επιπεδα ποιοτητας της εταιρείας. Απλα απευθυνονται σε πιο φουσκωτους ή σπορτιβ τυπους (ξερετε, τα παιδια με τις κουκουλες και τα μπρατσα)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι οτι καλό είναι που ξεφύγαμε λίγο απο τους μηχανισμούς αυτα τα corum που έχουν ανάγλυφα σχέδια είναι άψογα γενικά η σειρά bubble είναι στολίδι, και μόνο απο το σχήμα και το κρύσταλο (και τα απλά χωρις ζωγραφική) αρχίζουν απο 1500 euros περίπου τα quartz(αυτά με τις ζωγραφιές είναι πιο ακριβά), και είναι πραγματικα πανέμορφα η εταιρία συνεργάζεται με ειδικούς καλλιτέχνες οι οποίοι κατέχουν αριστα την τέχνη της ζωγραφικής, πολύ καλά και τα 2 ghostdoc
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια μηχανη της ριτσμοντ!

ο δευτεροδειχτης μηδενιζει αυτοματα με το τραβηγμα της κορονας: πατεντα της Lange εδω και 10 χρονια.

balance wheel με 2 ακτινες και ελευθερο σπιραλ: η κλασικη καρδια της JL.

3 spring wheels 8 ημερων: παλια μου τεχνη κοσκινο της IWC.

τελος IWC θυμιζει και η λοιπη αρχιτεκτονικη της μηχανης.

αραγε ποιος να την εφτιαξε?

 

knowledge is deadly my friend,

who ever doesnt have it ...

buys Panerai.

 

:) :rolleyes: :cool: :D :lol: :p ;)

Link to comment
Share on other sites

Ποια η γνωμη σας για το cartier σειρα roadster (σε ατσαλι με ασπρη πλακα- μεσαιο μεγεθος)? Εχω ηδη το rolex datejust ατσαλινο και ενα απλο technomarine, και αυτο μου το πηραν τωρα οι γονεις μου αλλα μου φαινεται οτι απευθυνεται σε μεγαλυτερες ηλικιες... Απο μηχανισμο τι λενε?
Link to comment
Share on other sites

Ποια η γνωμη σας για το cartier σειρα roadster (σε ατσαλι με ασπρη πλακα- μεσαιο μεγεθος)? Εχω ηδη το rolex datejust ατσαλινο και ενα απλο technomarine, και αυτο μου το πηραν τωρα οι γονεις μου αλλα μου φαινεται οτι απευθυνεται σε μεγαλυτερες ηλικιες... Απο μηχανισμο τι λενε?

 

Μια χαρα ειναι. Δεν ειναι για μεγαλη ηλικια, εξαρταται βεβαια ποσο εισαι. Παντως ειναι η σπορ σειρα. Θα προτιμουσα να το επαιρνες με ροζ πλακα. Και τα αλλα 2 που εχεις μια χαρα ειναι. Κομπλε εισαι.

Link to comment
Share on other sites

Μου βρήκε η μητέρα μου ένα παλιό casio που είχα πριν απο 6-7 χρόνια δουλεύει ακόμα αθάνατοοοοοοοο συγκινήθηκα και θυμήθηκα τα παλιά ζήτωωω και ναι το βρήκα νάτο

 

http://www.shopbug.com/store/images/w92h1avh.png

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Ποια η γνωμη σας για το cartier σειρα roadster (σε ατσαλι με ασπρη πλακα- μεσαιο μεγεθος)? Εχω ηδη το rolex datejust ατσαλινο και ενα απλο technomarine, και αυτο μου το πηραν τωρα οι γονεις μου αλλα μου φαινεται οτι απευθυνεται σε μεγαλυτερες ηλικιες... Απο μηχανισμο τι λενε?

Ευγε για τα ομορφα ρολογια που διαθετεις αν και τόσο νεα. Πιο είναι το αγαπημενο σου μοντελο (και εκτός συλλογής σου);

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...