Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πραγματικά ισως απο τα καλυτερα τηλ που εχω παρει κ εχω παρει ολες τις ναυαρχιδες φοβερο μπραβω lg για την υλοποίηση

 

Συμφωνώ κι εγώ Φίλιππε

Είναι πολύ καλό η αλήθεια είναι... Αν δεν είχε γίνει και αυτό με τα bootloops που όπως και να έχει μας δημιουργεί ένα άγχος θα ήταν ακόμα καλύτερο... Γενικά κάτι πρέπει να κάνει αυτή η μπιπ η LG για να κολλήσει ρετσινια σε ένα τηλέφωνο... Αν και είναι σε μικρό σχετικά βαθμό σε σχέση με τις συσκευές που έχουν πουληθεί δυστυχώς με την τόση συζήτηση που έχει γίνει αυτομάτως οποίος ακούει g4 πάει το μυαλό του εκεί... Και πράγματικα είναι πάρα πολύ καλό

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλό η αλήθεια είναι... Αν δεν είχε γίνει και αυτό με τα bootloops που όπως και να έχει μας δημιουργεί ένα άγχος θα ήταν ακόμα καλύτερο... Γενικά κάτι πρέπει να κάνει αυτή η μπιπ η LG για να κολλήσει ρετσινια σε ένα τηλέφωνο... Αν και είναι σε μικρό σχετικά βαθμό σε σχέση με τις συσκευές που έχουν πουληθεί δυστυχώς με την τόση συζήτηση που έχει γίνει αυτομάτως οποίος ακούει g4 πάει το μυαλό του εκεί... Και πράγματικα είναι πάρα πολύ καλό

Το g4 με τα boot loop είναι όπως τα g2 με τις κιτρινισμενες οθόνες! Ίσα ίσα να έχουμε ένα άγχος μη τυχόν πάθει κάτι αυτή η lg...

Δεν ξέρεις ποτε θα σου τύχει!

Link to comment
Share on other sites

Το g4 με τα boot loop είναι όπως τα g2 με τις κιτρινισμενες οθόνες! Ίσα ίσα να έχουμε ένα άγχος μη τυχόν πάθει κάτι αυτή η lg...

Δεν ξέρεις ποτε θα σου τύχει!

Έτσι για να μας κρατάει σε εγρήγορση... ;)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τι προβλημα παρουσιαζουν τα κινητα αυτα.πως μπορω να γνωριζω τι εκδοση θα παρω;

 

@ Παρήγγειλα σήμερα το κινητό. Είναι 512.. Έχουν θέματα αυτά; Δεν βρήκαμε 601

Link to comment
Share on other sites

τι προβλημα παρουσιαζουν τα κινητα αυτα.πως μπορω να γνωριζω τι εκδοση θα παρω;

 

@ Παρήγγειλα σήμερα το κινητό. Είναι 512.. Έχουν θέματα αυτά; Δεν βρήκαμε 601

 

Παρουσιάζουν bootloop σε καποιες συσκευές των αρχικών παρτίδων αλλα σε λιγες απο οτι εχω καταλαβει.

Το εχω γραψει το ιδιο δυο τρεις φορες εχω 505 και δεν εχω κανενα προβλημα.

Ειναι η πρωτη παρτίδα.

Link to comment
Share on other sites

τι προβλημα παρουσιαζουν τα κινητα αυτα.πως μπορω να γνωριζω τι εκδοση θα παρω;

 

@ Παρήγγειλα σήμερα το κινητό. Είναι 512.. Έχουν θέματα αυτά; Δεν βρήκαμε 601

Μην αγχώνεσαι φίλε μου και να χαρείς την συσκευή σου!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μια βοήθεια παρακαλώ.

 

Θέλω να ξέρω πριν πάρω το κινητό απο ποια χώρα είναι. υπάρχει κάποια σελιδα που βάζεις το ιμει ή άλλο αριθμό και μπορείς να το βρεις?

Επίσης, είναι καλύτερα να πάρω πχ Γερμανικό αντί Ρουμάνικο ή κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

μια βοήθεια παρακαλώ.

 

Θέλω να ξέρω πριν πάρω το κινητό απο ποια χώρα είναι. υπάρχει κάποια σελιδα που βάζεις το ιμει ή άλλο αριθμό και μπορείς να το βρεις?

Επίσης, είναι καλύτερα να πάρω πχ Γερμανικό αντί Ρουμάνικο ή κάτι τέτοιο?

 

Οχι φιλε.

Παρε οποιο ναναι αρκει να ειναι H815 δεν εχουν καμια διαφορα.

Εγω εχω απο Ουγγαρία και δεν εχω κανενα θεμα.

Το μονο που αλλαζει ειναι ο χρόνος αναβαθμίσεων που στην ουσια ειναι λιγες μερες διαφορα αλλες φορες μπορει και γρηγορότερα.

Link to comment
Share on other sites

μια βοήθεια παρακαλώ.

 

Θέλω να ξέρω πριν πάρω το κινητό απο ποια χώρα είναι. υπάρχει κάποια σελιδα που βάζεις το ιμει ή άλλο αριθμό και μπορείς να το βρεις?

Επίσης, είναι καλύτερα να πάρω πχ Γερμανικό αντί Ρουμάνικο ή κάτι τέτοιο?

Κατεβάζεις την εφαρμογή lg phone from και βάζεις το imei και σου λέει απο που ειναι. Την κατεβάζεις οποιοδήποτε μοντέλο κ αν είναι το κινητό σου και απλά βάζεις το imei

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς widget για την εφαρμογή email ;

Δεν μπορώ να βρω τίποτα πουθενά

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις προβλημα με το wifi οταν ειναι σε λειτουργια πτησης το κινητο;

Μου λεει πως δεν ειναι δυνατη η ευρεση δυκτιου wifi να κανω check τη sim...

Με το που βγαινω απο λειτουργια πτησης κουμπωνει αμεσως.. :blink:

 

Eμένα οταν ειμαι σπιτι κ εχω wifi και μετα το βαλω λειτουργία πτησης για το βραδυ, κλεινει ταυτοχρονα κ το wifi και το ξανανοιγω μετα.

Kαι μενα μου λεει κατι τετοιο αλλα μετα συνδεεται κανονικα στο wifi.

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

Eμένα οταν ειμαι σπιτι κ εχω wifi και μετα το βαλω λειτουργία πτησης για το βραδυ, κλεινει ταυτοχρονα κ το wifi και το ξανανοιγω μετα.

Kαι μενα μου λεει κατι τετοιο αλλα μετα συνδεεται κανονικα στο wifi.

 

Καλημερα.

Αποτι εχω καταλαβει δεν βρισκει το σημα. Δοκιμασα επαναφορα και στο ρουτερ και στο κινητο και κανει τα ιδια.

Το ρουτερ ειναι στο διπλανο σπιτι του ξαδερφου μου οποτε κατι παιζει... ή bug ή να μειωνει επιτηδες καπως το σημα για να ειναι ασφαλες μεσα στο αεροπλανο με αποτελεσμα να μη πιανω σημα...; Κατι αλλο δεν μπορω να σκεφτω.. μιας και δεν πιανω με το κινητο φουλ σημα λογο αποστασης οποτε ισως να με περιοριζει..Σπαστικο...

Αν μπορει καποιος να τσεκαρει πριν την λειτουργια πτησης και μετα ποσα δυκτια θα βρει θα βοηθουσε.. Καλο ειναι να αναφερει και την εκδοση android που εχει στο κινητο του.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

 

Αν μπορει καποιος να τσεκαρει πριν την λειτουργια πτησης και μετα ποσα δυκτια θα βρει θα βοηθουσε.. Καλο ειναι να αναφερει και την εκδοση android που εχει στο κινητο του.

 

16 πριν και παλι 16 υστερα απο την ενεργοποιηση πτησης.

Τα ιδια λοιπον βρισκω.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,παραγγειλα το κινητο χθες βραδυ ενημερωσα το καταστημα για το serial number,και τωρα σε ανομονη για την παραλαβη.ας βγει καλο και ας ηταν η καλυτερη επιλογη σε σχεση με τον ανταγωνισμο και φυσικα την τιμη του!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, να ρωτήσω κάτι; Η παρτίδα 601, έρχεται με εγκατεστημένη την ΜΜ όπως η 602; ή την περνάμε εμείς.
Link to comment
Share on other sites

Μην την βάλεις την 6 δεν αλλάζει ουσιαστικά τίποτα...γνώμη μου απλά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι κι εμένα με 5.1 ήρθε...αλλά δεν λέει κάτι η ΜΜ προσωπικά για μένα.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, να ρωτήσω κάτι; Η παρτίδα 601, έρχεται με εγκατεστημένη την ΜΜ όπως η 602; ή την περνάμε εμείς.

Aπο οτι εχει αναφερθει εαν δε κανω λαθος,ερχεται με την ΜΜ ετοιμο στην 601 κ μετα.

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κ εγώ να πω ότι παρόλο που είχα πολλές επιφυλάξεις μετά την εμπειρία μου με το G3, το τηλέφωνο είναι εξαιρετικό και το έχω καταευχαριστηθεί.. :D
:mobile:
Link to comment
Share on other sites

Παίδες κ εγώ να πω ότι παρόλο που είχα πολλές επιφυλάξεις μετά την εμπειρία μου με το G3, το τηλέφωνο είναι εξαιρετικό και το έχω καταευχαριστηθεί.. :D

Κ εγώ φοβομουν να το πάρω γιατί διάβαζα ότι δεν κρατάει η μπαταρία του! Ότι πέφτει γρήγορα! Αλλά τελικά όλα εντάξει!

Παρόλο που το έχω πολύ φορτωμένο !

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν άντεξα μετά από τέτοια πτώση τιμής. Το (ξανά) αγόρασα σε καφέ δερμάτινο, αφού το είχα πουλήσει τον Οκτώβρη για οικονομικούς λόγους. Το έχω δίπλα δίπλα με το ζ2 αν και νιώθω το ζ2 ελάχιστα πιο γρήγορο. Η αλήθεια όμως είναι μου έλειψε η καμερα του
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...