Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έτσι!Οι περισσότεροι μας για την κάμερά του το επιλέξαμε ;)

 

Αγορι μου παει το τζι3 ; παντως αξιζε η μεταβαση και σε αυτονομια το τζι4 τα παει καλυτερα οχι ομως και απο την ναυαρχιδα χαχαχα

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στη παρεα.. Θελω να παραγγειλω το g4 red. Πηρα τηλ στο city shop κ μου ειπαν οτι εχουν την 602 παρτιδα απλα δε ρωτησα για την version την 1 ή 2.. Λετε να περιμενω την 603? Η να το παραγγειλω? η να παρω για επιβεβαιωση για την version πρωτα? Γτ εχω μπαιρδευτς.. Μια βοηθεια παρακαλω..!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στη παρεα.. Θελω να παραγγειλω το g4 red. Πηρα τηλ στο city shop κ μου ειπαν οτι εχουν την 602 παρτιδα απλα δε ρωτησα για την version την 1 ή 2.. Λετε να περιμενω την 603? Η να το παραγγειλω? η να παρω για επιβεβαιωση για την version πρωτα? Γτ εχω μπαιρδευτς.. Μια βοηθεια παρακαλω..!!

 

Δε νομιζω να εχεις προβλημα απο 601 και δωθε και στις προηγουμενες δεν ετυχε σε ολους σε μερικους μη φοβου.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ προχώρησα άφοβα! Είναι πλέον επίσημο.Επαναπατρισμός μετά από σχεδόν 2 χρόνια παραμονης (παρά ένα μηνά) στα αφιλόξενα εδάφη της άσπονδης φίλης samsung:D

Red Leather s/n 602 το περιμένω! Μόλις τελείωσα και τις αγορές από ebay για περιφερειακά. Πάω για τρέξιμο με το s4 που λίγες μέρες μετράει ακόμα μιας και το πούλησα.:lol:

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορια:

 

Δεν θα επρεπε να συνδεεται αυτοματα στο πιο ισχυρο/κοντινο wifi? Εχω 2 router στο σπιτι και οταν ειχα το HTC ONE, αναλογα με το που βρισκομουν, "εβλεπε" το πιο κοντινο και αλλαζε αυτοματα....... :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο.....το μοναδικο τηλ που εχω ευχαριστηθει...μετα απο πολλες αλλαγες κινητων...τι να πεις..

Απο αλλαγη σε δερμα και εχει νεο κινητο ? Απο καμερα...??? Απο οθονη...???

 

Η μπαταρια για την χρηση μου με ικανοποιει...:rolleyes:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Το χω πεθανει από το πρωί 23 τα εκατό μπαταρία...ίντερνετ φωτογραφίες φεις στήσιμο απ την αρχή...κοντεύει τις 5 ώρες sot από χθες τέτοια ώρα...πολύ καλύτερο από το g3.!
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Αντε να πάρει λίγο τα πάνω του το νήμα γιατί μέχρι τώρα μόνο για bootloops λέγαμε! :eek: :eek: το τηλέφωνο πραγματικά είναι όπλο και στα λεφτά που πωλείται είναι ληστεία! Δεν μετανιώνω στιγμή που έδωσα το nexus 6 μου το οποίο με είχε ικανοποιήσει αρκετά θα έλεγα! :D :D :D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αντε να πάρει λίγο τα πάνω του το νήμα γιατί μέχρι τώρα μόνο για bootloops λέγαμε! :eek: :eek: το τηλέφωνο πραγματικά είναι όπλο και στα λεφτά που πωλείται είναι ληστεία! Δεν μετανιώνω στιγμή που έδωσα το nexus 6 μου το οποίο με είχε ικανοποιήσει αρκετά θα έλεγα! :D :D :D

 

Εγω που εδωσα το ip6 και πηρα κανουργιο κινητο,και εβαλα στην τσεπη μου και 120 ευρω...:p:lol:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !

Μετά από μέρες (μια δεκαρια) με την 6 , δεν τα πάει τόσο καλά η μπαταρία ... Να δοκιμάσω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ? Μετά που την πέρασα από το bridge , δεν έκανα κατι

Link to comment
Share on other sites

....ληστείες λέμε.. :lol:

Δε βλεπετε που αρχιζουν και κατεβαζουν το note4 μπας και τσιμπησουν κανεναν αγοραστη;Το τζι 4 ειναι αρχηγος λεμε και τζαμπαααα.Οσοι το πηρατε με την 6 περασμενη μαμα μετα απο στρωσιμο μπαταριας πειτε πως τα παει γιατι οι υπολοιποι που την περασαν απο οπου την βρηκαν νομιζω δεν ειδαν αλλαγες

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δε βλεπετε που αρχιζουν και κατεβαζουν το note4 μπας και τσιμπησουν κανεναν αγοραστη;Το τζι 4 ειναι αρχηγος λεμε και τζαμπαααα.Οσοι το πηρατε με την 6 περασμενη μαμα μετα απο στρωσιμο μπαταριας πειτε πως τα παει γιατι οι υπολοιποι που την περασαν απο οπου την βρηκαν νομιζω δεν ειδαν αλλαγες

Το δικο μου μετα απο 15 μερες χρησης και με την 6 περασμενη(lg bridge) και στρωσιμο της μπαταριας μου εχει 1+ μιση μερα μπαταρια.Με νορμαλ χρηση.:)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήταν να έρθει το κινητό αλλά με το καθηστερισαν μία επιπλέον μέρα για να με το στείλουν από Αθήνα.... :/ οπότε αύριο με γενική ταχυδρομική...
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα ειμαι νεος χρηστης και κατοχος του κινητου 8 μερες τωρα με παρτιδα 512 ειμαι απιστευτα ικανοποιημενς μεχρι στιγμης μετα την μεταβαση απο xperia Ζ χωρις προβληματα απλα για αλλαγη και μεγαλητερης οθονης αλλα καταλαβα την διαφορα στη λειτουργεια και στη γρηγοραδα αμεσα το πηρα 320 με την καφε πλατη και ειναι απιστευτο. Εβαλα και γω την 6 πανω απο την 5 με WI FI γιατι δεν ειχα διαβαει ολα αυτα που γραφεται και χωρις εργοστασιακες ρυθμισεις παει σφαιρα δεν κολλαει καθε φορα μετα απο φορτιση η μπαταρια για την δικια μου χρηση παει και καλυτερα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος . Μακαρι να παει καλα για να το κρατησω περισσοτερο απο το Ζ μια και οι εποχες ειναι δυσκολες
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες στο lg g4 club :) καλοδουλευτο κι από μένα...είχα κι εγώ για κάνα εξάμηνο περίπου Ζ. Καμια σχέση χορταστικό γρήγορο κ με χρωματαρες το lg. ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες στο lg g4 club :) καλοδουλευτο κι από μένα...είχα κι εγώ για κάνα εξάμηνο περίπου Ζ. Καμια σχέση χορταστικό γρήγορο κ με χρωματαρες το lg. ;)

 

Εγω το ειχα περιπου δυο χρονια κανενα προβλημα και με γερη χρηση ειδικα σε ομηλια αλλα πηρα καλα χρηματα πιστευω και το πουλησα αν δεν επιανε τιποτα δεν θα το εδινα αλλα ερωτευτικα το g4 και θα το κραταγα για δευτερο. Ηταν σκυλι ομως και με ολεσ τισ αναβαθμησειςκανενα προβλημα αλλα οπως ειπεσ καμμια σχεση με g4 :)

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά σήμερα μου έβγαλε εικονίδιο στη status bar όταν συνδεσα handsfree! Σε εσάς γενικά το εμφάνιζε; έχουν φτιάξει κάποιο ιδιαίτερο μενού γι αυτά;
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το είχα δώσει πολύ καλά και είχα κάνει μετάβαση στο εξαιρετικό g2 το οποίο κράτησα ένα χρόνο περίπου ,μετά πήγα στο g3 για ένα τρίμηνο (πιο κρυστάλλινη οθόνη από όλα με υποδεεστερα όμως χρώματα και μπαταρία τόσο από g2 εννοείται όσο κι από το g4).Το g4 είναι το πλήρες πακέτο...να'χε και τα μαζεμένα bezels του g3 τότε θα ήταν το απόλυτο!....λογικά τα αυξησαν για να αποφύγουν τις γνωστές ρωγμές που ειχαν εμφανιστεί σε πολλά g3 ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το είχα δώσει πολύ καλά και είχα κάνει μετάβαση στο εξαιρετικό g2 το οποίο κράτησα ένα χρόνο περίπου ,μετά πήγα στο g3 για ένα τρίμηνο (πιο κρυστάλλινη οθόνη από όλα με υποδεεστερα όμως χρώματα και μπαταρία τόσο από g2 εννοείται όσο κι από το g4).Το g4 είναι το πλήρες πακέτο...να'χε και τα μαζεμένα bezels του g3 τότε θα ήταν το απόλυτο!....λογικά τα αυξησαν για να αποφύγουν τις γνωστές ρωγμές που ειχαν εμφανιστεί σε πολλά g3 ;)

Ενα μειον που του δεινω αν και δεν θα εβγεναι η μπαταρια που τελικα ισως και να ειναι θετικο ειναι οτι δεν ειναι καθολου αδιαβροχο στο Ζ αυτο δεν μου χρειαστικε αλλα ειναι κατι που μπορει να σου συμβει ανα πασα στιγμη το ατυχημα αν ειχε και αυτο θα ηταν σουπερρρρρρ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...