Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει αγοράσει κανείς από sevenspot;;;

http://www.sevenspot.gr/gr/GamesInner/b58358497046b2fb4c772e6688886673/4870-55851.html Πως σας φαίνεται σαν κατάστημα;

Λέτε να προχωρήσω στην αγορά του από αυτό το κατάστημα ;;;

Αν και ξέρω ότι από κάποια άλλα σκρουτζομαγαζα στο κέντρο της Αθήνας το βρίσκω γύρω στα 10€ φθηνότερα. Δεν έχω τον χρόνο όμως να κατέβω! Γι αυτό λέω να το πάρω από seven Που έχω στην γειτονιά μου κοντα!

 

ενα tablet lenovo πηρα της κορης μου, κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς από sevenspot;;;

http://www.sevenspot.gr/gr/GamesInner/b58358497046b2fb4c772e6688886673/4870-55851.html Πως σας φαίνεται σαν κατάστημα;

Λέτε να προχωρήσω στην αγορά του από αυτό το κατάστημα ;;;

Αν και ξέρω ότι από κάποια άλλα σκρουτζομαγαζα στο κέντρο της Αθήνας το βρίσκω γύρω στα 10€ φθηνότερα. Δεν έχω τον χρόνο όμως να κατέβω! Γι αυτό λέω να το πάρω από seven Που έχω στην γειτονιά μου κοντα!

Δυο κινητά αγόρασα από εκεί το προηγούμενο μου lg g3 και το τωρινό g4. Μέχρι στιγμής και τα δύο βγήκαν καλά. Το g4 πριν κάνα μηνα και είναι γερμανικό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χρονια πολλα σε ολους! Θελω να κανω μια ερώτηση! εχετε παρει όλοι την τελευταία αναβάθμιση σε 6 ?
Link to comment
Share on other sites

Δυο κινητά αγόρασα από εκεί το προηγούμενο μου lg g3 και το τωρινό g4. Μέχρι στιγμής και τα δύο βγήκαν καλά. Το g4 πριν κάνα μηνα και είναι γερμανικό.

 

ενα tablet lenovo πηρα της κορης μου, κανενα προβλημα.

Ωραία!!!! Πήγα από κει και δεν το είχε ετοιμοπαραδωτο!! Το παραγγείλαμε όμως! στα 443€! Σε μαύρο δέρμα! Την Τρίτη θα το φέρουν και θα περάσω να το παρω!

Το μονο που ξέχασα να ρωτήσω είναι Αν θα είναι Ευρωπαϊκό ........

Link to comment
Share on other sites

Ωραία!!!! Πήγα από κει και δεν το είχε ετοιμοπαραδωτο!! Το παραγγείλαμε όμως! στα 443€! Σε μαύρο δέρμα! Την Τρίτη θα το φέρουν και θα περάσω να το παρω!

Το μονο που ξέχασα να ρωτήσω είναι Αν θα είναι Ευρωπαϊκό ........

Εννοείται θα είναι ευρωπαϊκό μην αγχώνεσαι! Καλοδούλευτο και καλορίζικο!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται θα είναι ευρωπαϊκό μην αγχώνεσαι! Καλοδούλευτο και καλορίζικο!

 

Γνωρίζει κανεις με σιγουρια να μου πει αν θα υπαρχει προβλημα να φορτισω με το φορτιστη του G4 ενα απλο κινητο με μικρη μπαταρια? samsung galaxy s3 mini συγκεκριμενα.

 

Φοβαμαι τα πολλα αμπερ που βγαζει ο ταχυφορτιστης. Παιζει το samsung να τραβαει μονο οσα χρειαζεται?

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανεις με σιγουρια να μου πει αν θα υπαρχει προβλημα να φορτισω με το φορτιστη του G4 ενα απλο κινητο με μικρη μπαταρια? samsung galaxy s3 mini συγκεκριμενα.

 

Φοβαμαι τα πολλα αμπερ που βγαζει ο ταχυφορτιστης. Παιζει το samsung να τραβαει μονο οσα χρειαζεται?

 

Νομίζω ότι ο φορτιστής δίνει όση τάση χρειάζεται οπότε δεν έχεις θέμα.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται θα είναι ευρωπαϊκό μην αγχώνεσαι! Καλοδούλευτο και καλορίζικο!

Μακάρι!!! Ευχαριστώ!!! Όταν μου έρθει και το δω λίγο θα πω εντυπώσεις !!!!

Link to comment
Share on other sites

Απέφυγε το καλύτερα...το αντίστροφο δεν θα είχε κανένα πρόβλημα...προσωπική μου άποψη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το θέμα της φόρτισης εννοώ

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ο φορτιστής δίνει όση τάση χρειάζεται οπότε δεν έχεις θέμα.

 

 

Απέφυγε το καλύτερα...το αντίστροφο δεν θα είχε κανένα πρόβλημα...προσωπική μου άποψη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το θέμα της φόρτισης εννοώ

 

 

 

Debate! :worry:

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γνωριζει κανείς πως μπορώ να βάλω το φακό στο πάνω πληκτρο συντόμευσης?

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

Debate! :worry:

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γνωριζει κανείς πως μπορώ να βάλω το φακό στο πάνω πληκτρο συντόμευσης?

 

Κατεβάζεις την μπάρα και πας τέρμα δεξιά που έχει ένα εικονίδιο με 3 γραμμές. Αυτο είναι το κουμπί της επεξεργασίας. Το επιλέγεις και είσαι κομπλέ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις την μπάρα και πας τέρμα δεξιά που έχει ένα εικονίδιο με 3 γραμμές. Αυτο είναι το κουμπί της επεξεργασίας. Το επιλέγεις και είσαι κομπλέ.

 

κατεβασε το KEYPLUS+ απο το playstore... δε χρειαζεται root...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καί χρόνια πολλά.

Άντε να βάλουμε καί κάνα screenshot από την Homescreen

Edited by Antonybak
LG G4 RED
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καί χρόνια πολλά.

Άντε να βάλουμε καί κάνα screenshot από την Homescreen

 

Χρόνια πολλά..ας κάνω την αρχή.:rolleyes:

 

23373883454_746d268685_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανεις με σιγουρια να μου πει αν θα υπαρχει προβλημα να φορτισω με το φορτιστη του G4 ενα απλο κινητο με μικρη μπαταρια? samsung galaxy s3 mini συγκεκριμενα.

 

Φοβαμαι τα πολλα αμπερ που βγαζει ο ταχυφορτιστης. Παιζει το samsung να τραβαει μονο οσα χρειαζεται?

Κανενα προβλημα εκτος του οτι θα αργει η φορτιση..Εγω αφηνω ολο το βραδυ σε εναν φορτιση απο Galaxy ace 2..1Α και κανει 3μιση ωρες κοντα..Τοσο κανει και σε ασυρματη φορτιση.

Οσο πιο αργα θεωρητικα καλυτερη φορτιση.

Εχω και ενα ταχυφορτιστη που φορτιζει σε μια ωρα και 10 για ωρα αναγκης.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά..ας κάνω την αρχή.:rolleyes:

 

23373883454_746d268685_z.jpg

Όχι! Λυπήσου τουλάχιστον εμάς που δεν το έχουμε ακόμα στα χέρια μας και.... ζηλεύουμε !!!!! :D :D

Πολύ καλή!!!!! Πρέπει να έχει φοβερη οθόνη/ανάλυση !!!

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το KEYPLUS+ απο το playstore... δε χρειαζεται root...

 

Ευχαριστω! το κατεβασα κ δουλευει μια χαρα!

Giannis12a εννοουσα να μπει ο φακος σε συντομευση στο πανω πισω πληκτρο. Να ανοιγει δηλαδη με διπλο πατημα οπως ανοιγει η καμερα με το κατω πληκτρο

 

----- προσθήκη μηνύματος 112 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κανενα προβλημα εκτος του οτι θα αργει η φορτιση..Εγω αφηνω ολο το βραδυ σε εναν φορτιση απο Galaxy ace 2..1Α και κανει 3μιση ωρες κοντα..Τοσο κανει και σε ασυρματη φορτιση.

Οσο πιο αργα θεωρητικα καλυτερη φορτιση.

Εχω και ενα ταχυφορτιστη που φορτιζει σε μια ωρα και 10 για ωρα αναγκης.

 

Το αναποδο αναρωτιεμαι. Αν ο φορτιστης του G4 που δινει πολλα αμπερ μπορει να αποτελεσει προβλημα σε ενα απλο κινητο με μπαταρια 1500mah

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

Λιγότερα αμπερ πιο αργή φόρτιση κ λιγότερη επιβάρυνση της μπαταρίας...γνώμη μου όχι περισσότερα αμπερ απο τα ονομαστικά , λιγότερα Ναι!..με έναν 0.45 ΝΟΚΙΑ φορτιζω τη νύχτα το g3 μου και πάει τέλεια η μπαταρία του.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Λιγότερα αμπερ πιο αργή φόρτιση κ λιγότερη επιβάρυνση της μπαταρίας...γνώμη μου όχι περισσότερα αμπερ απο τα ονομαστικά , λιγότερα Ναι!..με έναν 0.45 ΝΟΚΙΑ φορτιζω τη νύχτα το g3 μου και πάει τέλεια η μπαταρία του.

 

Δεν είναι θέμα γνώμης. Το 99.99% των σύγχρονων τηλεφώνων έχουν κύκλωμα φόρτισης που τραβάει όσο ρεύμα χρειάζεται (και όχι περισσότερο), εφόσον ο φορτιστής μπορεί να το δώσει. Το βασικό χαρακτηριστικό του φορτιστή είναι η τάση του - εφόσον αυτή είναι σωστή, το κινητό θα φορτίσει χωρίς πρόβλημα.

Βεβαίως γίνεται ακόμη πιο σύνθετο με κάποιες παραλλαγές γρήγορης φόρτισης που έχουν προφίλ που αλλάζει και την τάση, αλλά ως γενίκευση ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Launcher--TSF 3D Shell

Εικονίδια & wallpaper--7null Icon Pack

Kαιρός--3D Sense Clock & Weather

http://www1.pubcloud.cosmote.gr/cwp?action=downloadFile&fileName=Screenshot_2015-12-27-16-31-53.jpg&fileUuid=6c1eb7b3cc4942a838d2b690d4444208a789f559&viewMode=2&rootFolder=6c1eb7b3cc4942a838d2b690d4444208a789f559

Edited by Antonybak
LG G4 RED
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου http://postimg.org/image/ryz5d1bqt/ Edited by hall2001
Σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω! το κατεβασα κ δουλευει μια χαρα!

Giannis12a εννοουσα να μπει ο φακος σε συντομευση στο πανω πισω πληκτρο. Να ανοιγει δηλαδη με διπλο πατημα οπως ανοιγει η καμερα με το κατω πληκτρο

 

αυτη ειναι η δουλεια του KEYPLUS

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω! το κατεβασα κ δουλευει μια χαρα!

Giannis12a εννοουσα να μπει ο φακος σε συντομευση στο πανω πισω πληκτρο. Να ανοιγει δηλαδη με διπλο πατημα οπως ανοιγει η καμερα με το κατω πληκτρο

 

----- προσθήκη μηνύματος 112 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το αναποδο αναρωτιεμαι. Αν ο φορτιστης του G4 που δινει πολλα αμπερ μπορει να αποτελεσει προβλημα σε ενα απλο κινητο με μπαταρια 1500mah

9b1b64038a4d20f949d516d6ccaf2f51.jpgc3b87eb1f614188b66a518f8e156fffd.jpg κατέβασε από πάνω την κουρτίνα πήγαινε τέρμα δεξιά λέει επεξεργασία. Πατάς εκεί και βρίσκεις τον φακό τον τικαρεις και voila

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

66fb0a2ab7115b256f91e5927d3fb4a5.jpg αν και off topic γιατί υπάρχει ειδικό νήμα για homescreens να και η δική μου

 

Edit :Gispect τώρα κατάλαβα τι εννοείς κάτσε να ψάξω να δω αν γίνεται

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@takaros31 μου απαντησανε πιο πριν τα παιδια. Κατεβασα την εφαρμογη keyplus. Πολυ απλο κ ευκολο να ρυθμιστει.

Κριμα που δεν εχει κ για διπλο κλικ το κεντρικο πληκτρο αν κ δεν ξερω τι αλλο να εβαζα

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...