Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρα εισαι με τοσες ωρες οθονη και 37 ωρες αναμονη κινητο ειναι οχι αντιδραστηρας:)

 

Ναι! Μα για καλό το λέω. Μια χαρά μπαταρία έχει. ίσως μερικοι να εχουν ξεχασμενες μερικες ενεργοβορες εφαρμογες στο background και να τρεχουν τι να πω.

 

viber, accuweather, συγχρονισμοι διαφοροι...

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση την ζελατίνα που έχει επάνω το κινητό καινούργιο την βγάζουμε ή είναι οκ για προστασία?

 

Να την βγάλεις φυσικά και να του περάσεις ενα καλο ; tempered glass.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να αλλάζουμε αυτά που έχουμε ορίσει ως εφαρμογή προεπιλεγμένων? Όπως έχει για τα μηνύματα.

Κ κάτι άλλο. Στις ρυθμίσεις του wifi, wifi για προχωρημένους, έχει μια επιλογή να παραμένει σε λειτουργία στη διάρκεια του ύπνου. (επιλεγμένο έχει ναι από μόνο του) Τι εννοεί μ' αυτό? Σόρρυ αν ρωτάω βλακείες, είναι η πρώτη μου Lg συσκευή. :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να αλλάζουμε αυτά που έχουμε ορίσει ως εφαρμογή προεπιλεγμένων? Όπως έχει για τα μηνύματα.

Κ κάτι άλλο. Στις ρυθμίσεις του wifi, wifi για προχωρημένους, έχει μια επιλογή να παραμένει σε λειτουργία στη διάρκεια του ύπνου. (επιλεγμένο έχει ναι από μόνο του) Τι εννοεί μ' αυτό? Σόρρυ αν ρωτάω βλακείες, είναι η πρώτη μου Lg συσκευή. :)

Εννοεί να κλείνει το wifi όταν σβήνεις την οθόνη και όταν την ανοίγεις να ανοίγει ξανα το wifi

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ειμαι με ΜΜ. Ενώ μιλούσα κανονικά και έκλεισε το τηλέφωνο ο άλλος σε εμένα φαινόταν ότι ακόμα μιλάω. Πατούσα το κόκκινο πλήκτρο που τερματίζει την κλήση αλλά δεν έκανε τίποτα. Πατάω το κεντρικό και βγαίνω στο αρχικό μενού αλλά πάνω φαινόταν ότι βρίσκομαι σε ομιλία. Η μόνη λύση ήταν να βγάλω την μπαταρία γιατί ούτε επανεκκίνηση έκανε. Για να μην την ξαναπατησω έβαλα μετά να κλείνει η ομιλία με το κεντρικό κουμπί από πίσω. Μετά από 5 μέρες μιλούσα με κάποιον και δεν το πρόσεξα. Μετά από 1 ώρα που έβγαλα το κινητό φαινόταν ότι μιλουσα 58 λεπτά. Πάλι τα ίδια. Ομιλία δεν με χρέωσε γιατί το ελεγξα αλλά κάποιος που με έπαιρνε εκείνη την ώρα δεν μπορούσε να με βρει. Ούτε μήνυμα αναπάντητες ήρθε τίποτα. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος?

ΜΜ έβαλα από την πρώτη μέρα που ήρθε για τα Γερμανικά. Και έκανα επαναφορά εργοστασιακών μετά την 6αρα.

 

 

Καλησπέρα και καλή χρονία.

Από τότε που πέρασα σε Μarshmallow έχω παρατηρήσει (ακόμα) ένα θέμα.

Όταν μιλάω στο τηλέφωνο, όταν έρθει η ώρα για να κλείσω, αν δεν τερματίσω την κλήση πρώτος, δεν μπορώ να την τερματίσω ποτέ :p

Συγκεκριμένα η κλήση έχει τερματιστεί αλλά το τηλέφωνο την έχει ακόμα ενεργή και το χρονόμετρο συνεχίζει να μετρά. Επανέρχεται μόνο με επανεκκίνηση.

Έχει συναντήσει κανείς το ίδιο πρόβλημα; Λύνεται κάπως;

Σκεφτόμουν μήπως είναι πρόβλημα δικτύου αλλά με Lollipop δεν μου το έκανε

 

Αδερφέ, όπως βλέπεις έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα, το είχα ποστάρει την πρωτοχρονιά.

Αυτό τις τελευταίες ημέρες, γίνεται σχεδόν σε κάθε μου κλήση.

Αυτό σε συνδυασμό με το πρόβλημα που έχω με τα bluetooth, με κάνουν να σκέφτομαι σοβαρά να γυρίσω σε Lollipop αλλά βαριέμαι να στήνω πάλι το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρον!

 

Some phones also have a locked boot loader which prevents you from booting and installing other operating systems. If you want to buy an Android phone, make sure that the boot loader can be unlocked. On some devices it can only be unlocked with clever hacks and their manufacturers tend to declare your warranty void when you unlock their device's boot loader. But, given European Directive 1999/44/CE, just the fact that you modified or changed the software of your device, is not a sufficient reason to void your statutory warranty.

 

Όλο το κείμενο ΕΔΩ

Lifestyle σε χάπια έχετε? Γιατί γεννήθηκα μίζερος και κακόμοιρος...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρον!

 

Some phones also have a locked boot loader which prevents you from booting and installing other operating systems. If you want to buy an Android phone, make sure that the boot loader can be unlocked. On some devices it can only be unlocked with clever hacks and their manufacturers tend to declare your warranty void when you unlock their device's boot loader. But, given European Directive 1999/44/CE, just the fact that you modified or changed the software of your device, is not a sufficient reason to void your statutory warranty.

 

Όλο το κείμενο ΕΔΩ

 

To θεμα ειναι να το δεχθουνε στην αντιπροσωπια οταν χρειαστει σερβις ομως.

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

Το άφησα τελικά σήμερα στην procordia...2-3 εργάσιμες μου είπαν...Όλα καλά.
Link to comment
Share on other sites

Το άφησα τελικά σήμερα στην procordia...2-3 εργάσιμες μου είπαν...Όλα καλά.

Με το καλό να σου δώσουν καινούργιο...!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

..........,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Edited by Barfly
Lifestyle σε χάπια έχετε? Γιατί γεννήθηκα μίζερος και κακόμοιρος...
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα έφυγε χθες. Το δικό σου ήταν σπασμένο?

Τι εννοείς σπασμένο;

Link to comment
Share on other sites

........................................................ Edited by Barfly
Lifestyle σε χάπια έχετε? Γιατί γεννήθηκα μίζερος και κακόμοιρος...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα και χρόνια πολλά...

Σήμερα μου ήρθε μια ενημέρωση OTA και έχει τίτλο : V20c-DEC-18-2015και μέγεθος 931,44mb.....

Τι ακριβώς είναι αυτό....? (βασικά φαντάζομαι τι είναι....:) έτσι μου ήρθε και στο nexus.... Γιαυτό ρωτούσα)

 

Είμαι σε 5.1 v10g και όλες μέσω OTA.... Δεν έχω πειράξει τίποτα

Edited by BOST
Link to comment
Share on other sites

ναι έτσι πιστεύω...απλά έλεγαν τα παιδιά για 1,5gb σε lg bridge..Και μόνο σε bridge..γι'αυτό είπα να ρωτήσω.....χώρα BAL....οπότε όσοι έχετε απο την ίδια προέλευση για κάντε έναν έλεγχο απο το τηλέφωνό σας :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε σήμερα για Εσθονία η v20c. Μάλλον το κινητό του φίλου είναι παραεισαγωγης.
Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

9ebe3c42d6163c923e1230dacb4ba4c3.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βγήκε σήμερα για Εσθονία η v20c. Μάλλον το κινητό του φίλου είναι παραεισαγωγης.

Λογικό άρα.....αφού το κινητό μου είναι απο χώρες Βαλτικής.....Μια χαρά λοιπόν :happy:

Link to comment
Share on other sites

9ebe3c42d6163c923e1230dacb4ba4c3.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λογικό άρα.....αφού το κινητό μου είναι απο χώρες Βαλτικής.....Μια χαρά λοιπόν :happy:

 

Dual Sim ειναι το κινητο σου. ?

Link to comment
Share on other sites

Πως βρίσκουμε εφαρμογές που τις Έχουμε κάνει αναγκαστική διακοπή και αποκρυψη ;;; κάτι έκανα στην εφαρμογή google που ειχε το κινητό και πλέον δεν μπορώ να μπω google play μου ζητάει να ανοίξω Νέο google+ Για να μπω.

 

Edit: εντάξει έφτιαξε μόνο του μετά από επανεκκίνηση της συσκευής .

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

9ebe3c42d6163c923e1230dacb4ba4c3.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λογικό άρα.....αφού το κινητό μου είναι απο χώρες Βαλτικής.....Μια χαρά λοιπόν :happy:

Καλησπερα και χρόνια πολλά μου ηρθε και εμενα η v20c τι ειναι αυτη γνωρίζει κανένας εχω το 815?

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε σήμερα για Εσθονία η v20c. Μάλλον το κινητό του φίλου είναι παραεισαγωγης.
Εμένα την έβγαλε μέσω LG BRIDGE .BALTICS έχω
LG G4 RED
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...