Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία θα την έχω στα υπόψιν Με τις γραμματοσειρές τι γίνεται ; μπορώ να κατεβάσω από κάπου εκτως του lg store; θέλει ρουτ για το play store μάλλον !! Υπάρχει (νόμιμη ) σελίδα που να μπορώ να κατεβασω ;

Ολόκληρο g4 και δεν το κανανε να μπορούμε να βάζουμε από το play....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτή χρησιμοποιώ σε όλες τις συσκευές https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager

 

Για κάποιο λόγο με έχει βολέψει

 

Tην εβαλα μολις αλλα δε μου εμφανιζει ασπρο led για το hangouts που δοκιμασα. Μηπως δεν εχει ασπρο το κινητο?

 

Πρασσινο εμφανιζει στις αναπαντητες αλλα αναβει πολυ αραια κ δεν ειναι τοσο πρακτικο σκεφτομαι. Το εβαλα να αναβει για 1sec αλλα κ παλι

 

edit: Ουτε το μπλε εμφανιζει για το Messenger του facebook. που σιγουρα εχει μπλε led το κινητο.

 

Μηπως εχω κανει καμια λαθος ρυθμιση καπου? any ideas?

Edited by Gispect
In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια που μπορω να βρω και να κατεβασω το 6.0???μου ειπαν στην lg bridge που ομως???αμα εχει καποιος λινκ ας μου πει...
Ήμουν δυστυχισμένος που δεν είχα παπούτσια μέχρι που είδα κάποιον που δεν είχε πόδια
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια που μπορω να βρω και να κατεβασω το 6.0???μου ειπαν στην lg bridge που ομως???αμα εχει καποιος λινκ ας μου πει...

 

Δεν υπάρχει λινκ. Κατεβάζεις το LG bridge, συνδέεις το κινητό και πας τέρμα δεξιά που λέει software update και αν υπάρχει για την συσκευή σου θα στο βγάλει εκεί.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λινκ. Κατεβάζεις το LG bridge, συνδέεις το κινητό και πας τέρμα δεξιά που λέει software update και αν υπάρχει για την συσκευή σου θα στο βγάλει εκεί.

 

Εσύ Γιάννη Την Έβαλες Την 6.0 Mm??

Link to comment
Share on other sites

Εσύ Γιάννη Την Έβαλες Την 6.0 Mm??

 

Τελικά πήρα την απόφαση και την πέρασα σήμερα.

2,5 ώρες έκανε να κατέβει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα την απόφαση και την πέρασα σήμερα.

2,5 ώρες έκανε να κατέβει.

 

Άρα θα περιμένω εντυπώσεις Από Αύριο να υποθέσω??

Link to comment
Share on other sites

Άρα θα περιμένω εντυπώσεις Από Αύριο να υποθέσω??

 

Μπαα απ` ότι είπαν όσοι την πέρασαν θέλει 4-5 μέρες να κάνει το optimization η μπαταρία. Εκ πρώτης δεν βλέπω κάτι το ιδιαίτερο, στο δούλεμα τουλάχιστον.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Μπαα απ` ότι είπαν όσοι την πέρασαν θέλει 4-5 μέρες να κάνει το optimization η μπαταρία. Εκ πρώτης δεν βλέπω κάτι το ιδιαίτερο, στο δούλεμα τουλάχιστον.

 

Το Θέμα Είναι να Μην σου κολλάει Και σου κάνει νερά όπως ακούω Από τα Παιδιά εδώ...Γιατί λίγοι είναι ευχαριστημένοι από αυτή την μετάβαση:(

Link to comment
Share on other sites

Το Θέμα Είναι να Μην σου κολλάει Και σου κάνει νερά όπως ακούω Από τα Παιδιά εδώ...Γιατί λίγοι είναι ευχαριστημένοι από αυτή την μετάβαση:(

 

Για την ώρα δεν βλέπω κάτι , ίσα ίσα που μου φαίνεται λίγο πιο σβελτο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Το Θέμα Είναι να Μην σου κολλάει Και σου κάνει νερά όπως ακούω Από τα Παιδιά εδώ...Γιατί λίγοι είναι ευχαριστημένοι από αυτή την μετάβαση:(

Αυτοί που έχουν προβλήματα τα αναφέρουν και γράφουν περισσότερο όχι οι ευχαριστημένοι.

Link to comment
Share on other sites

Απο αγγλια το αγορασε κανεις να μου πει και μενα να πω σε δικα μ ατομα απο εκει να μ το αγορασουν ; Ομολογο οτι ειναι πολυ φτηνοτερο απο εκει σε συγκισει με τιμες της Κυπρου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία όλα αυτά με το software. Αν σου πάθει αυτό που έχει πάθει το δικό μου και μερικών χιλιάδων εκεί έξω, και να μην μπαίνει ούτε σε recovery ούτε πουθενά τι κάνεις φίλε μου;

1e4054edec4989ce2f7d2789c4d20249.jpg

 

Ξέρω πως θα ξενερώσω πολλούς αλλά όπως βλέπετε το δικό μου είναι revision 1.1 παρτίδα 505. Γιατί χθες διάβαζα πως όσα είναι με revision 1.0 έχουν κίνδυνο.

 

κι εμένα 1.1 είναι, ακριβώς ίδια και παρτίδα 505xxxxxxxxxx

Lifestyle σε χάπια έχετε? Γιατί γεννήθηκα μίζερος και κακόμοιρος...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προς το παρόν μην το ματιασω δεν έχω θέμα με την 6.0. Βέβαια είχα πάρει μια πρώτη γεύση με το nexus. Και στο g4 μια χαρά τρέχει και δεν μου έχει λείψει καθόλου η γρηγοραδα του nexus το βλέπω εξίσου γρήγορο το g4. Γενικά είμαι πολύ ικανοποιημενος από την μετάβαση εκτός από την μπαταρία που είναι καθαρά θέμα της δικής μου συσκευής και σύντομα θα την αντικατάστησω με καινούργια.

 

Edit : έβγαλα σήμερα λίγο το μαύρο δερμάτινο καπάκι και έβαλα το χρυσό έτσι για αλλαγή... Ωραίο και με το χρυσό δεν το περίμενα! Πρώτη φορά έχω gold συσκευή and I like it :o

Ένα αυτοκόλλητο σε σχήμα "Π" που είχε πίσω το καπάκι είχε λόγο ύπαρξης, γιατί το αφαίρεσα...? Ή ήταν και καλά για προστασία?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ένα αυτοκόλλητο σε σχήμα "Π" που είχε πίσω το καπάκι είχε λόγο ύπαρξης γιατί το αφαίρεσα...? Ή ήταν και καλά για προστασία?

 

Για προστασία ήταν, δεν έχει καμία σημασία που το έβγαλες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Tην εβαλα μολις αλλα δε μου εμφανιζει ασπρο led για το hangouts που δοκιμασα. Μηπως δεν εχει ασπρο το κινητο?

 

Πρασσινο εμφανιζει στις αναπαντητες αλλα αναβει πολυ αραια κ δεν ειναι τοσο πρακτικο σκεφτομαι. Το εβαλα να αναβει για 1sec αλλα κ παλι

 

edit: Ουτε το μπλε εμφανιζει για το Messenger του facebook. που σιγουρα εχει μπλε led το κινητο.

 

Μηπως εχω κανει καμια λαθος ρυθμιση καπου? any ideas?

 

Και εγώ αυτήν έχω και λειτουργεί μια χαρά. Φαντάζομαι πατάς σε κάθε εφαρμογή μου το βάζεις να λειτουργεί πάνω πάνω που λέει ενεργοποίηση Ε;

Link to comment
Share on other sites

Πως κάνουμε κλείσιμο προγραμματων (τερματισμο); πατώντας το τετράγωνο μου βγάζει σε μικρογραφία τις εφαρμογες που έχω ανοιχτές και από κάτω μου λέει μόνο εκκαθάριση όλων
Link to comment
Share on other sites

Πως κάνουμε κλείσιμο προγραμματων (τερματισμο); πατώντας το τετράγωνο μου βγάζει σε μικρογραφία τις εφαρμογες που έχω ανοιχτές και από κάτω μου λέει μόνο εκκαθάριση όλων

 

Αν θες να τις σταματήσεις ολες επιλέγεις αυτην δηλαδη εκκαθάριση ολες.

Για μια μια τραβάς την οι κοντα της εφαρμογής δεξια η αριστερα και κλείνει.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να τις σταματήσεις ολες επιλέγεις αυτην δηλαδη εκκαθάριση ολες.

Για μια μια τραβάς την οι κοντα της εφαρμογής δεξια η αριστερα και κλείνει.

Κ αυτό σωστό που λες αλλά δε κάνει για όλες τις εφαρμογες. Παράδειγμα το viber δεν κλείνει με αυτόν τον τρόπο. Μπορεί να φεύγει από μπροστά αλλα Μένει στο παρασκήνιο και με δείχνει on line. Δεν κλεινει

Link to comment
Share on other sites

Κ αυτό σωστό που λες αλλά δε κάνει για όλες τις εφαρμογες. Παράδειγμα το viber δεν κλείνει με αυτόν τον τρόπο. Μπορεί να φεύγει από μπροστά αλλα Μένει στο παρασκήνιο και με δείχνει on line. Δεν κλεινει
Καλημέρα.Δοκίμασε αυτό η αυτό η καί τα δύο κάνουν πολύ καλή δουλειά.ΟΧΙ όμως το clean master
LG G4 RED
Link to comment
Share on other sites

Το πήγες εσύ ο ίδιος στην procordia ή το έστειλες; μου φαίνονται υπερβολικές οι 10 μέρες για procordia...

 

απο Κυπρο ειμαι, και το πηρα στην ΜΤΝ απο οπου το αγορασα για να το στειλουν αυτοι στο εξουσιοδοτημενο service που εχουμε εδω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Δοκίμασε αυτό η αυτό η καί τα δύο κάνουν πολύ καλή δουλειά.ΟΧΙ όμως το clean master

Δεν θέλω να κάνω καθαρισμό αχρήστων αρχείων.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...