Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες ερωτηση. Εχω ενα θεμα με το knock code. Δεν μ αφηνει να το διαλεξω. Μου βγαζει μηνυμα οτι εχει απενεργοποιηθει απο τον διαχειριστη η οτι ειναι πολιτικη κρυπτογραφησης. Μεχρι χθες το ειχα αλλα σημερα εβαλα μοτιβο και απο τοτε δεν μου δινει την επιλογη να το ξαναβαλω. Καμια ιδεα τι εγινε ξαφνικα;

Υπάρχει περίπτωση να πειράξεις την κρυπτογράφηση τηλεφώνου;

Αλλιώς δοκίμασε Ρυθμίσεις-Ασφάλεια- Γενικές- Διαγραφή διαπιστευτηρίων.

Link to comment
Share on other sites

Βολεύει οταν πας στο δωματιο,ειναι θεοσκοτεινα και κοιμαται η γυναικα.. :)

 

Εκτος απο αυτο που λες συν οτι ετσι αποφευγεις το βαλε βγαλε στο βυσμα του κινητου το ακουμπας στο κομοδινο σου και το ξεχνας εκει....

Το θεμα ειναι να φορτιζει το ιδιο καλα με τον μαμα φορτιστη και να μην επηρεαζεται αλλη λειτουργια του κινητου...nfc κλπ...

Αλλιως ωραιο ειναι σκεφτομαι να το τσιμπησω και εγω !!! ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Βολεύει οταν πας στο δωματιο,ειναι θεοσκοτεινα και κοιμαται η γυναικα.. :)

Ωραίο γκατζετακι είναι αλλά όχι απαραίτητο...

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο γκατζετακι είναι αλλά όχι απαραίτητο...

 

Σιγουρα οχι απαραιτιτο αλλα θα ειναι πολυ βολικο !!! Ξεχασα να ξανα ρωτησω κατι και εγω ?? Μεσα στο αλμπουμ εκει που δειχνει τους φακελους γιατι δεν υπαρχει (στο g2 υπηρχε) η επιλογη για αποκρυψη φακελου ?? Ειναι βλακεια καθε app που εχει χψ πολλες φωτο να φαινεται στο μενου εκτος απο τα κλασσικα καμερα screenshot κλπ. Υπαρχει περιπτωση να το φτιαξουμε αυτο η ειναι καποια επιλογη που εγω δεν εχω δει ??? ;) ;)

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Σιγουρα οχι απαραιτιτο αλλα θα ειναι πολυ βολικο !!! Ξεχασα να ξανα ρωτησω κατι και εγω ?? Μεσα στο αλμπουμ εκει που δειχνει τους φακελους γιατι δεν υπαρχει (στο g2 υπηρχε) η επιλογη για αποκρυψη φακελου ?? Ειναι βλακεια καθε app που εχει χψ πολλες φωτο να φαινεται στο μενου εκτος απο τα κλασσικα καμερα screenshot κλπ. Υπαρχει περιπτωση να το φτιαξουμε αυτο η ειναι καποια επιλογη που εγω δεν εχω δει ??? ;) ;)

 

Το g2 εχει λειτουργιες που δεν εχει η ναυαρχιδα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ οπως οτι σελιδα θες την προσθετεις σαν εφαρμογη στην αρχικη οθονη αυτο εμενα μου εκοψε τα ποδια ευτυχως που εχω κρατησει και το τζι2 .

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

 

Το g2 εχει λειτουργιες που δεν εχει η ναυαρχιδα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ οπως οτι σελιδα θες την προσθετεις σαν εφαρμογη στην αρχικη οθονη αυτο εμενα μου εκοψε τα ποδια ευτυχως που εχω κρατησει και το τζι2 .

 

Πολυ σοβαρος λογος για να μην παρεις το G4...εχει τοσες εφαρμογες για αυτη την δουλεια.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

 

Πολυ σοβαρος λογος για να μην παρεις το G4...εχει τοσες εφαρμογες για αυτη την δουλεια.

 

Για πες γτ το εχω παρει.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

 

Σιγουρα οχι απαραιτιτο αλλα θα ειναι πολυ βολικο !!! Ξεχασα να ξανα ρωτησω κατι και εγω ?? Μεσα στο αλμπουμ εκει που δειχνει τους φακελους γιατι δεν υπαρχει (στο g2 υπηρχε) η επιλογη για αποκρυψη φακελου ?? Ειναι βλακεια καθε app που εχει χψ πολλες φωτο να φαινεται στο μενου εκτος απο τα κλασσικα καμερα screenshot κλπ. Υπαρχει περιπτωση να το φτιαξουμε αυτο η ειναι καποια επιλογη που εγω δεν εχω δει ??? ;) ;)

 

Ψάξε λίγο το μενου μέσα στο άλμπουμ. Υπάρχει ρύθμιση να κρύβεις φώτο, δεν θυμάμαι αν είναι για φακέλους η μία μια.την χρησιμοποιουσα και τώρα έχω δώσει το κινητό και δεν θυμάμαι ακριβώς.αλλά υπάρχει ψαξτο λίγο

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Aνοιγετε τη φωτο που θελετε να κρυψετε, πατατε την οθονη, εμφανιζονται οι 3 κουκιδες επανω δεξια, πατατε στο μενου και επιλεγετε λουκετο. Μπορειτε να το κανετε κατευθειαν και σε ολο το folder επιλεγοντας οσες φωτο θελετε.

Αν το κανετε για πρωτη φορα θα σας ζητηθει να βαλετε εναν κωδικο. Απαξ και τον βαλετε δεν θα σας ξανα ζητηθει.

 

Για να τις προβαλετε, πατηστε εμφανιση κλειδωμενων αρχειων στο ιδιο μενου.

Link to comment
Share on other sites

http://forum.gsmhosting.com/vbb/f475/octoplus-octopus-box-lg-v-2-0-6-lg-g4-series-lg-band-play-lte-more-1995089/

Octopus octoplus

Γνωρίζει κανεις αυτό το πρόγραμμα? Πως λειτουργει κ που το βρίσκω??

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο προγραμμα ειναι ολοκληρη συσκευη.... Προασπαθησε με Mcaffee να βγαλεις ακρη μονο ετσι θα το σωσεις φιλε

 

 

http://forum.gsmhosting.com/vbb/f475/octoplus-octopus-box-lg-v-2-0-6-lg-g4-series-lg-band-play-lte-more-1995089/

Octopus octoplus

Γνωρίζει κανεις αυτό το πρόγραμμα? Πως λειτουργει κ που το βρίσκω??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για κάποιο λόγο δεν εμφανίζονται τα εικονίδια συντόμευσης στην οθόνη κλειδώματος... Πως το αλλάζω αυτό; Δεν έχω βρει τη ρύθμιση
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο προγραμμα ειναι ολοκληρη συσκευη.... Προασπαθησε με Mcaffee να βγαλεις ακρη μονο ετσι θα το σωσεις φιλε

Η mcafee λέει να απευθυνθω στο support tis Lg.!! Δν παραδέχονται οτι είναι δικο τους σφάλμα..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για κάποιο λόγο δεν εμφανίζονται τα εικονίδια συντόμευσης στην οθόνη κλειδώματος... Πως το αλλάζω αυτό; Δεν έχω βρει τη ρύθμιση

Μήπως έχεις κλειδωμένη την οθόνη με μοτίβο ή κωδικό;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για κάποιο λόγο δεν εμφανίζονται τα εικονίδια συντόμευσης στην οθόνη κλειδώματος... Πως το αλλάζω αυτό; Δεν έχω βρει τη ρύθμιση

 

Μήπως έχεις κλειδωμένη την οθόνη με μοτίβο ή κωδικό;

 

Εμενα λειτουργει μια χαρα.Ξανατσεκαρε τον τροπο που εχεις βαλει για ξεκλειωμα και κανε και ενα ρησταρτ...!!! ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Η mcafee λέει να απευθυνθω στο support tis Lg.!! Δν παραδέχονται οτι είναι δικο τους σφάλμα..

 

Φίλε μου γιατί να είναι δικό τους το σφάλμα? Από την στιγμή που παίρνουμε τα ρίσκα να πειράζουμε τα τηλέφωνα τότε θα πρέπει να υποστούμε και τις συνέπειες όταν κάτι πάει στραβά. Φιλικά πάντα..

:respect:
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος να μου πει γιατι κολλαει το tools kai στο 90% με πεταει εξω??

http://postimg.org/image/z9y8e1orj/

 

http://postimg.org/image/k2i8towwv/

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος..Περασε με paypal ;; Η εβαλες balance ;[/QUO

 

βολευει το ασυρματο η απλα ειναι για εφε?? για εχω χιαομι power bank 10400

προσφερει κατι η ασυρματη φορτιση πχ ταχυτητα, καλυτερη φορτιση η ειναι ενα εφε της τεχνολογιας?

 

Εμένα με είχε βολέψει πολύ στο nexus 5. Το έχεις μόνιμα στο γραφειο, στην δουλειά ή στο κομοδίνο. Είσαι στην δουλειά; το ακουμπάς εκει, φορτίζει, σε περνούν τηλ.; το σηκώνεις μιλάς το ξαναακουμπας. Ούτε να μπαινοβγαζεις καλώδιο ούτε να κρεμιέσαι γιατί δεν φτανει το καλώδιο. Στο κομοδίνο. Πας για ύπνο το ακουμπάς θες να το πάρεις να δεις κάτι η χτυπάει τηλ και είναι σκοτεινά; το σηκώνεις το ξαναακουμπας. Ούτε ψάξε τρύπες στα σκοτάδια η το πάνω κάτω. Δεν είναι απαραίτητο αλλά δίνει μια ευκολία. Αν θες βέβαια γρήγορη φορτίζει βάζεις τον μαμα

Edited by palavas1986
Link to comment
Share on other sites

http://forum.gsmhosting.com/vbb/f475/octoplus-octopus-box-lg-v-2-0-6-lg-g4-series-lg-band-play-lte-more-1995089/

Octopus octoplus

Γνωρίζει κανεις αυτό το πρόγραμμα? Πως λειτουργει κ που το βρίσκω??

 

http://octoplusbox.com/en/download/software/ Octapus v2.0.9 για LG επελεξε. Δεν ξερω αν λειτουργει. Απλα το βρηκα

Link to comment
Share on other sites

http://octoplusbox.com/en/download/software/ Octapus v2.0.9 για LG επελεξε. Δεν ξερω αν λειτουργει. Απλα το βρηκα

Tjanks...νομιζω όμως πως κανει δουλεια μαζί με το box.. Όχι μονο το προγραμματακι....

Καλημερες σε ολους

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

και τι κανουμε σε αυτην την περιπτωση δηλαδη.?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...