Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mia erotish.Poio ladi einai kalitero gia to Dinamik?

 

Apo Motul to 510 h to 710?

H mipos tis Castrol to TTS??

Anaferw tis Castrol giati h Castrol ehei ta kalitera ladia gia ta Autokinhta k lew mipos einai k sta mixanakia etsi....

K oso afora tis times ehoun 2 me 3 euro diafora.

VIEWER DISCRETION IS ADVISED
Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνώμη μου και μετα απο πολλές δοκιμές και γνώμες

ειδικών τα καλύτερα λάδια για δίχρονα ειναι

 

(1) motul 710

(2) Castrol power 1 Racing

 

Castrol power 1 Racing

http://img123.imageshack.us/img123/6389/dsc00636cy4.jpg

 

Motul 710

 

http://edenvalesuzuki.bikeonline.co.za/osc/images/oilslotionsandpotions%20001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνώμη μου και μετα απο πολλές δοκιμές και γνώμες

ειδικών τα καλύτερα λάδια για δίχρονα ειναι

 

(1) motul 710

(2) Castrol power 1 Racing

 

Castrol power 1 Racing

http://img123.imageshack.us/img123/6389/dsc00636cy4.jpg

 

Motul 710

 

http://edenvalesuzuki.bikeonline.co.za/osc/images/oilslotionsandpotions%20001.jpg

 

Ok ty file..

VIEWER DISCRETION IS ADVISED
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημερα σε ολους... σκεφτομαι να παρω το dynamic καινουριο αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχω ολα τα λεφτα... ειτε για καινουριο ειτε για μεχταχειρισμενο... το θεμα ειναι αν μπορω να παρω καποιο δανειο καποιο τροπο ωστε να το πληρωνω με δοσεις... το θεμα ειναι παλι οτι θα δουλευω μεροκαματα σε διαφορες δουλειες τι θα πρεπει να δειξω στην τραπεζα ??
Link to comment
Share on other sites

Φορολογική δηλωση εχεις?

Αν εχεις μικρη φορολικη δηλωση πρεπει να βαλεις εγγυητη!!

Και αν δεν κανεις δηλωση θα σου ζητησουνε μισθοδοσίες και εγγυητη!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μου καθολου φορολογικη δηλωση... μαλλον μου φενεται να το περνω μεταχειρισμενο.... τα μισα λεφτα ειναι και σε 2 μηνες θα μπορω να το παρω... θα το ψαξω οσο μπορω να μην παρω κανα λιομενο... αλλος τροπος δεν μου μενει :(
Link to comment
Share on other sites

Eσυ ξερεις!!

Ψαξτο λιγο το θεμα παντος μπορεις να βρεις κατι καλο σε χρηματοδοτηση χωρις τραπεζα!!!

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες μπορω να βρω κατι και σε χρηματοδοτηση χωρις τραπεζα τι εννοις απο μαγαζι ??? και αν ναι εχεις καποιο υποψην σου ??

 

 

 

εγω παντως πηγα σε ενα εκει στην νικαια που εχει πολλα μαγαζια βρηκα 1 μαγαζι που μπορουσε να μου βρει modenas dynamic καινουριο αλλα υθελε ταυτοτητα και εκαθαριστικο το οποιο εκαθαριστικο δεν εχω..... !!! :(

Link to comment
Share on other sites

Mηπως εκανε δοσεις αυτος χωρις τραπεζα στην μεση!!

Δυσκολο βεβαια οχι δεν εχω κατι στα υποψην μου οσα ξερω με τραπεζα λειτουργουνε!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι γμτ. Ολα με τραπεζα λειτουργουνε!! επησης το μονο μειον που βρηκα στο modenas.. ειναι οτι δεν εχει στροφομετρο... επισης ρε παιδια τα παλαιοτερα μοντελα βγενανε και 5ταχυτα ??
Link to comment
Share on other sites

hi paides exw ksanagrapsei edw...exw ena crypton R..thelw na katalavw..poioi oi logoi na dialeksei kapoios ena dixrono apo ena tetraxrono? poies einai oi pragmatikes fthores enos dixronou? einai alitheia oti kollane?
Link to comment
Share on other sites

Aμα δεν τα προσεχεις φιλε μου δεν βαζεις καλο λαδι και το πας συνεχεια τρεμα ειναι φυσικο οτι θα σου κολλησει!!!

Η ερωτηση που κανεις θελει ολοκληρη αναλυση!

Ενα θα σου πω ειναι καλυτερο να κανεις κατι σε 2 χρονους παρα σε 4!!

Link to comment
Share on other sites

Aμα δεν τα προσεχεις φιλε μου δεν βαζεις καλο λαδι και το πας συνεχεια τρεμα ειναι φυσικο οτι θα σου κολλησει!!!

Η ερωτηση που κανεις θελει ολοκληρη αναλυση!

Ενα θα σου πω ειναι καλυτερο να κανεις κατι σε 2 χρονους παρα σε 4!!

 

γιατι ειναι καλυτερο να κανεις κατι σε 2t και οχι σε 4t????

Link to comment
Share on other sites

γιατι ειναι καλυτερο να κανεις κατι σε 2t και οχι σε 4t????

Γιατι λογικα οσα κυβικα ειναι ενα διχρονο, ενα τετραχρονο στο ιδια κυβικα δεν θα φτασει ποτε,και κατα την γνωμη μου που εχω και διχρονο με καλο λαδι και σωστο service θα το φχαριστηθεις περισσοτερο απο ενα τετραχρονο:):){ασε που τα διχρονα κανουν και ωραιο θορυβο}:)

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ενα θα σου πω ειναι καλυτερο να κανεις κατι σε 2 χρονους παρα σε 4!!

 

Δεν το συνταξα καλα δεν ειπα ειναι καλυτερο να φτιαξεις ενα διχρονο απο ενα τετραχρονο!

Ηθελα να πως καλυτερα σε δυο χρνους παρα σε τέσσερις δεν ξερω αν καταλαβαίνετε τι εννοω?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το συνταξα καλα δεν ειπα ειναι καλυτερο να φτιαξεις ενα διχρονο απο ενα τετραχρονο!

Ηθελα να πως καλυτερα σε δυο χρνους παρα σε τέσσερις δεν ξερω αν καταλαβαίνετε τι εννοω?

 

το μηχανακι αν ειναι 2χρονο θα βγαλει τη δυναμη του σε 2 χρονους και οχι σε 4 οπως σε ενα 4χρονο...

π.χ τραβα τερμα το γκαζι σε ενα 4χρονο, και μετα σε ενα 2χρονο... θα καταλαβεις διαφορα ;) (με 1η)

Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους...είμαι νέο μέλος εδώ και θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά περί modenas..το μηχανάκι δεν το έχω πάρει ακόμα αλλά θα το πάρω τώρα στα κοντά..βασικά για λάδια και στρώσιμο...τα motul 512 μου είπαν πως είναι καλά λάδια αλλά υπάρχουν και καλύτερα???και στο στρώσιμο κάνει να πέρνω 2καβαλία??άλλοι λένε ναι άλλοι οχι...
Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους...είμαι νέο μέλος εδώ και θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά περί modenas..το μηχανάκι δεν το έχω πάρει ακόμα αλλά θα το πάρω τώρα στα κοντά..βασικά για λάδια και στρώσιμο...τα motul 512 μου είπαν πως είναι καλά λάδια αλλά υπάρχουν και καλύτερα....και στο στρώσιμο κάνει να πέρνω 2καβαλία??άλλοι λένε ναι άλλοι οχι...

 

εγω ξερω πως οχι...

Link to comment
Share on other sites

Στον τιτλο γιατι γραφει dinamic?!?!

Dynamic δεν ειναι το σωστο??

 

Dynamic einai to sosto alla Dinamik grafetai.

Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους...είμαι νέο μέλος εδώ και θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά περί modenas..το μηχανάκι δεν το έχω πάρει ακόμα αλλά θα το πάρω τώρα στα κοντά..βασικά για λάδια και στρώσιμο...τα motul 512 μου είπαν πως είναι καλά λάδια αλλά υπάρχουν και καλύτερα???και στο στρώσιμο κάνει να πέρνω 2καβαλία??άλλοι λένε ναι άλλοι οχι...

 

Τουλαχιστον καινουργιο δυσκολα να βρεις!!

Δεν εισαγουνε πλεον αλλα τουλαχιστον ετσι μας ειπανε πολλα καταστηματα moto!!

Oσο για τα λδια το εχουμε πει απειρες φορες..

Tα καλυτερα λαδια ειναι τα εξεις:

 

Castrol power 1 Racing

http://img123.imageshack.us/img123/6389/dsc00636cy4.jpg

 

Motul 710

 

http://edenvalesuzuki.bikeonline.co.za/osc/images/oilslotionsandpotions%20001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...