Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
το σαββατο το βραδυ υπηρχαν καμμια 40αρια κομματια,μην μας κανεις καμμια πλακα και πας και τα σηκωσεις ολα:pγιατι θελω 4 κομματια,ναι στην συγγρου ειναι
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
επειδη σε ξερω οτι εισαι "σκουπα"για αυτο το ειπα:pλοιπον σου επιτρεπω να παρεις 1 σημερα,και απο αυριο παρε τα υπολοιπα:p
Link to comment
Share on other sites

εγώ έστειλα ένα γνωστό μου που το ήθελε, πήρε γι αυτόν και πήρε και άλλα 3 για κάτι φίλους που ήταν εκεί, και απ όσο ξέρω πήρε και 3-4 ο Λαγουδάκης:) χεχεχε
Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα και εγω με το νεο μου 1640:rolleyes:δυστυχως δεν προλαβα την ομαδα,με το που παω στον πωλητη και του λεω θελω ενα 1640 γυριζει και μου λεει απο το myphone εισαι;:lol:ναι του λεω,μου απανταει εκπληκτος πριν λιγο ηταν εδω 7 ατομα απο το myphone και εχουν περασει απο το πρωι αλλοι 2-3,μου το αφησε 95 ευρω γιατι μου λεει τοσο το εδωσε και σε σας,τον γιαννη το πετυχα στο τηλεφωνο μολις ειχε φυγει απο το μαγαζι,του εχουν μεινει αλλα 10 κομματια μου ειπε τα οποια τα 5 θα τα κρατησει για κανεναν γνωστο του καταστηματος και τα αλλα θα τα δωσει σε οσους πανε συστημενοι και του τα ζητησουν,βιτρινα δεν θα βγει κανενα
Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα και εγω με το νεο μου 1640:rolleyes:δυστυχως δεν προλαβα την ομαδα,με το που παω στον πωλητη και του λεω θελω ενα 1640 γυριζει και μου λεει απο το myphone εισαι;:lol:ναι του λεω,μου απανταει εκπληκτος πριν λιγο ηταν εδω 7 ατομα απο το myphone και εχουν περασει απο το πρωι αλλοι 2-3,μου το αφησε 95 ευρω γιατι μου λεει τοσο το εδωσε και σε σας,τον γιαννη το πετυχα στο τηλεφωνο μολις ειχε φυγει απο το μαγαζι,του εχουν μεινει αλλα 10 κομματια μου ειπε τα οποια τα 5 θα τα κρατησει για κανεναν γνωστο του καταστηματος και τα αλλα θα τα δωσει σε οσους πανε συστημενοι και του τα ζητησουν,βιτρινα δεν θα βγει κανενα

Δεν πρόλαβαν να βγούν βιτρίνα :) Αφού από το Σάββατο τα έχουμε πάρει όλα.

@zx9999 τρέχει βίντεο σε φοβερή ποιότητα.

Εγώ στο δικό μου είχα βάλει 8gb sdhc αρκεί να του βάλεις ένα patch.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο πωλητής μου είπε ότι του έχουν μείνει τουλάχιστον 50 ακόμη! Α, έχει και μερικά 1620 (9090) στην ίδια τιμή. Φυσικά, όπως καταλαβαίνετε το τσίμπησα και εγώ, παρέα με το Λαγουδάκη και 3-4 ακόμη παιδιά από το myphone!
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο κι εμάς για 50 μας είπε. Τώρα δεν ξέρω πόσα έχει. Πάντως όσοι θέλουν καλό είναι να πάνε σύντομα να το αγοράσουν
Link to comment
Share on other sites

λοιπον δεν αντεξα και πηγα για δευτερη φορα,το απογευμα θυμηθηκα οτι σε λιγες μερες εχει γεννεθλια ο καλυτερος μου φιλος και επειδη εχει μεινει ακομα με ενα s100 ειπα να του παρω δωρο το 9000,το ζαχαρωνε μια ζωη αλλα δεν το βρηκε ποτε σε καλυτερη τιμη καινουργιο κατω απο 550 ευρω,με θυμηθηκε ο πωλητης και του λεω πιασε αλλο ενα,τον ρωτησα ποσα εμειναν και μου λεει την πεμπτη ηρθαν 50 περιπου και τωρα εχω καμμια 15αρια,σημερα εδωσε σχεδον 30!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα το πρωί πάντως είχε πλάκα, σκάσαμε 5 άτομα και πήραμε καμιά 7 αν δε κάνω λάθος!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Από τις τόσες συσκευές που ανοίξατε... σε καμία δεν βρέθηκε συσκευή με καμένα pixel; Μακάρι δηλαδή αλλά με αυτά που έχω δει στα τελευταία HTC... είναι το μεγάλο άγχος μου πια σε καινούργια συσκευή! :O

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

θα σε γελάσω, εγώ τρία που είδα ήταν μια χαρά. Τώρα για τα υπόλοιπα δεν ξέρω, αλλά ελπίζω πως είναι οκ. Σήμερα είπα να επικοινωνήσω με το service της HTC να ρωτήσω πόσο έχει μια οθόνη και τοποθέτηση. Ξέρετε πόσο έχει;;;;; 304 ευρώ. !!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σήμερα είπα να επικοινωνήσω με το service της HTC να ρωτήσω πόσο έχει μια οθόνη και τοποθέτηση. Ξέρετε πόσο έχει;;;;; 304 ευρώ. !!

 

:wacko::wacko::wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
στο συγκεκριμενο μηχανακι βλεπεις divx χωρις προβληματα ?

μεχρι ποσα gb καρτα μνημης παιρνει ?

χωρις να ειμαι 100% σιγουρος παιρνει μεχρι 4g,2 παιρνει σιγουρα,μιλαμε παντα για την original rom γιατι σε ορισμενες cook εχουν δει μεχρι 16 και 8 σχεδον ολες

 

Από τις τόσες συσκευές που ανοίξατε... σε καμία δεν βρέθηκε συσκευή με καμένα pixel; Μακάρι δηλαδή αλλά με αυτά που έχω δει στα τελευταία HTC... είναι το μεγάλο άγχος μου πια σε καινούργια συσκευή! :O
στις 3 που ανοιξα απο χτες δεν ειδα τιποτα γιαννη,γενικα σε οσα 9000 εχω δει(περιπου καμμια 15αρια)δεν ειδα ποτε καμμενο πιξελ,ασε γιαννη αυτο ειναι και μενα το αγχος μου σε μια καινουργια συσκευη,αλλα το καλο ειναι οτι η ace και με 1 αλλαζε οθονη,απλα αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι αν την συγκεκριμενη συσκευη την υποστηριζει η αντιπροσωπεια
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
θα σε γελάσω, εγώ τρία που είδα ήταν μια χαρά. Τώρα για τα υπόλοιπα δεν ξέρω, αλλά ελπίζω πως είναι οκ. Σήμερα είπα να επικοινωνήσω με το service της HTC να ρωτήσω πόσο έχει μια οθόνη και τοποθέτηση. Ξέρετε πόσο έχει;;;;; 304 ευρώ. !!
ακομα;τοσο την ειχαν πριν 2 χρονια,παντως η συγκεκριμενη οθονη ειναι πανακριβη και δεν ξερω γιατι,τοσο καλη ποιοτητα ειναι;με 304 επαιρνα σημερα 3 και μου μεναν και για σουβλακια
Link to comment
Share on other sites

ακομα;τοσο την ειχαν πριν 2 χρονια,παντως η συγκεκριμενη οθονη ειναι πανακριβη και δεν ξερω γιατι,τοσο καλη ποιοτητα ειναι;με 304 επαιρνα σημερα 3 και μου μεναν και για σουβλακια

χααχχαχααχ:) TFT-LCD HD Ready 32΄΄ αγοράζω με τόσα λεφτά. χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
για να λεμε και του στραβου το δικιο δεν φταιει η ace,εντολες ακολουθει απο την htc,προσωπικα απο την συγκεκριμενη αντιπροσωπεια δεν ειχα ποτε παραπονο,εδω ειχα παει με το jas jar και ζητησα ενα manual ελληνικο(του qtek 9000 δηλαδη)και μου το εδωσαν αμεσως ενω μπορουσαν να αρνηθουν αφου δεν ειναι δικια τους συσκευη,και φυσικα δωρεαν
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...