Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι στην οθονη δεν το βλεπεις εκτος αν βαλεις καποιο προγραμμα οπως το battery status,οταν λες καλλιθεα ειναι αυτο που βρισκεται στην συγγρου;και ειχε αλλα 5 σημερα;:blink:

ναι αυτο στην συγγρου ειναι, εχθες το βραδυ που το αγορασα ειχε αλλα 5 κομματια σφραγισμενα φυσικα

[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
ναι αυτο στην συγγρου ειναι, εχθες το βραδυ που το αγορασα ειχε αλλα 5 κομματια σφραγισμενα φυσικα
τους παιρνω τωρα τηλεφωνο και εχουν κλεισει φυσικα:(νομιζω οτι την δευτερα δεν θα υπαρχει ουτε ενα:(σε ποιον οροφο τα εχουν;ειναι με ελληνικα η αγγλικα;
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σίγουρα έχουν κλείσει? δεν νομίζω
ναι παιρνω στο 210-9484056 αυτο δεν ειναι το τηλεφωνο,αν ειναι ανοιχτα σε 10' με την μηχανη ειμαι εκει
Link to comment
Share on other sites

To media market που είναι της ιδιας εταιρείας απ όσο ξέρω είναι μέχρι τις 8. Το αναφέρει και στο site του. Τώρα μη σε πάρω και στον λαιμό μου.
Link to comment
Share on other sites

κοίτα μπορώ να πάρω το αυτοκίνητο και να πάω σε 10 λεπτα, αν είναι ανοιχτά σου λέω και έρχεσαι!!εε;;
Link to comment
Share on other sites

ας δωσει ο pulsar κανενα τηλεφωνο μηπως ειναι αλλο,το γραφει στην αποδειξη του
211-1811800 και το τηλ.του πωλητη Γιωργος 6975204513 που ξερει για τα σχετικα pda γιατι τα αλλα παιδια δεν ξερουν
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μολις γυρισα με το καινουργιο μου 9000:D αφου πηγαμε και για καφε με τον φιλο μου τον τασο:happy:και απλωσαμε στο τραπεζι τα μηχανηματα μας,το vodafone 1640 ειναι με ελληνικα και η τιμη του ειναι αυτη που ειπε ο φιλος pulsar,99 ευρω!!!:blink:ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ,και η πλακα ειναι που ρωτησα τον πωλητη να μου πει ποσα κομματια υπαρχουν ακομα και αφου γυρισε απο την αποθηκη μου λεει 50!!!φυσικα δεν τα εχει βγαλει ακομα εξω(απο τριτη-τεταρτη μου ειπε)οποτε σε αυτη την τιμη σε 2 μερες πιστευω οτι δεν θα υπαρχει τιποτα!!εγω ειχα σκοπο την δευτερα να παρω μια μπαταρια και ενα δευτερο φορτιστη για την δουλεια μου και να δωσω 55 ευρω οποτε με 99 πηρα και μια συσκευη(ευχαριστω τον pulsar που ενημερωσε)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γιαννη αν θελεις παω την δευτερα,απλα στειλε μου με pm ενα τηλεφωνο να τα πουμε,δεν το ελεγες λιγο νωριτερα;:lol:

 

Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη για την προθυμία! Εάν δεν κανονίσω κάτι αύριο ίσως σε χρειαστώ! Ευχαριστώ και πάλι! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
α και κατι ακομα,ειναι πληρως ελληνικο και ειδα το γνωστο σημα τις ace στις ρυθμισεις που εχει για να τσεκαρεις 160 χαρακτηρες στα μηνυματα,οποτε προφανως το υποστηριζει η αντιπροσωπεια(θα εβαζα το χερι μου στην φωτια οτι δεν εχει καλυψει απο την ace)
Link to comment
Share on other sites

α και κατι ακομα,ειναι πληρως ελληνικο και ειδα το γνωστο σημα τις ace στις ρυθμισεις που εχει για να τσεκαρεις 160 χαρακτηρες στα μηνυματα,οποτε προφανως το υποστηριζει η αντιπροσωπεια(θα εβαζα το χερι μου στην φωτια οτι δεν εχει καλυψει απο την ace)

Ρε είναι φοβερή προσφοράααα, με εγγύηση κομπλέ με τα πάντα, ουτε μεταχειρισμένο Windows Mobile δεν αγοράζεις με αυτά τα λεφτά.

Υ.Γ Την άλλη φορά πάμε σε μια καφετέρια με Wi-FI να θαυμάσεις το 7500 μου χεχε !!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ρε είναι φοβερή προσφοράααα, με εγγύηση κομπλέ με τα πάντα, ουτε μεταχειρισμένο Windows Mobile δεν αγοράζεις με αυτά τα λεφτά.

Υ.Γ Την άλλη φορά πάμε σε μια καφετέρια με Wi-FI να θαυμάσεις το 7500 μου χεχε !!

δεν το συζηταμε!!!με 99 ευρω καινουργιο περνεις μια απλη συσκευη που δεν εχει καμερα!!η πλακα ειναι οτι την δευτερα θα παω να παρω αλλα 2 για φιλους μου,δεν επαιρνα 5 κομματια το απογευμα:O οντως τζαμι το 7500 σου
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ο φίλος του tasosvel που θα πάμε τη Δευτέρα, χεχε!

 

Καλά παιδιά όντως τέτοια προσφορά δεν έχει ξαναγίνει... Και ότι ψαχνόμουν αυτή την περίοδο για ένα windows mobile... και σε τέτοια τιμή περιμένω πώς και πώς τη Δευτέρα να το χτυπήσω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...