Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με λυπη μου σας ανακοινωνω οτι το 9000 ειναι πλεον ασχημα λαβομενο :(

δεν ξερω πως, το πρωι που σηκωθηκα ηταν πεσμενο απο το κομοδινο και ειχε σπασει η οθονη του :(

Υστερα απο κοντα 3 χρονια συνυπαρξης θα το αποχαιρετησω ,τα ευχαριστω ειναι οτι θα περιμενω 1 μηνα για να αποκτησω το htc touch pro.

το θεμα που συμμετειχα τοσα χρονια ομως δεν θα το αφησω ,και οπου μπορω θα βοηθαω και εγω :):)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
κριμα Βασιλη:( τουλαχιστον θα περνας απο εδω για ενα γεια οκ;θα τα λεμε και στο αλλο thread του pro γιατι θα το παρω και εγω μαλλον αλλα προς τον δεκεμβρη επειδη εχω γερη επιδοτηση για να κανει παρεα στο 9000 μου:D
Link to comment
Share on other sites

ααα τρεχω να τη βαλω χιχιχι(αυτη τη στιγμη την οθονη του κινητου μου τη βλεπω μονο απο το pc με το mymobile) xaxaxa
Link to comment
Share on other sites

Εγω την περασα κιολας και ειμαι στα τελειωματα.

Πιστευω πως σε μερικες περιπτωσεις οπως την εκκινηση του Comm manager εχει πολυ καλυτερη αποκριση.

 

Μεχρι στιγμης ομως δε εχει κολλησει ουτε υπερφορτωθηκε στη μνημη, για να δουμε πως θα παει.

Γιατι ο Λαγουδακης θα περιμενει πρωτα καμια 100στη ποσταρισματα να λεμε ποσο καλη ειναι και μετα θα το σκεφτει να τη βαλει :lol:

Link to comment
Share on other sites

το μονο σιγουρο ειναι οτι θα το εχω παντα μεσα στη τσαντα μου!! 3 χρονια δεν τα πετας ετσι ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Εγω την περασα κιολας και ειμαι στα τελειωματα.

Πιστευω πως σε μερικες περιπτωσεις οπως την εκκινηση του Comm manager εχει πολυ καλυτερη αποκριση.

 

Μεχρι στιγμης ομως δε εχει κολλησει ουτε υπερφορτωθηκε στη μνημη, για να δουμε πως θα παει.

Γιατι ο Λαγουδακης θα περιμενει πρωτα καμια 100στη ποσταρισματα να λεμε ποσο καλη ειναι και μετα θα το σκεφτει να τη βαλει :lol:

ανοιχτο βιβλιο ειμαι πια ο π......:D:D
Link to comment
Share on other sites

ωραια βγηκε και η 8.

αντε παιδια εντυπωσεις περιμενω γιατι μαλλον το σαββατοκυριακο θα την περασω:):):)

Link to comment
Share on other sites

ναι πειτε τι λεει οσοι την βαλετε!!!δουλευουν ολα σωστα;Γιαννη ακομα δεν την εβαλες;:Dετοιμη ειμαι!!!αλλα θελω πρωτα ψυχολογικη υποστηριξη:D
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω παρατηρησει κατι κακο μεχρι στιγμης...

 

Τεσταρα την καμερα σε ολα τα Modes, ανοιξα wifi - BT.το τηλεφωνο οπως αναφερεται πραγματικα ανοιγει πιο γρηγορα (αμεσα μαλιστα)(ανοιγμα,οχι απαντηση σε τηλεφωνημα).

 

Εχοντας το ανοιχτο χωρις επανεκκινηση απο το μεσημερι και εχοντας ανοιξει destinator, msn, memmaid και αλλα ψιλοπραγματα η ελευθερη μνημη βρικεται ανω των 23ΜΒ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω παρατηρησει κατι κακο μεχρι στιγμης...

 

Τεσταρα την καμερα σε ολα τα Modes, ανοιξα wifi - BT.το τηλεφωνο οπως αναφερεται πραγματικα ανοιγει πιο γρηγορα (αμεσα μαλιστα)(ανοιγμα,οχι απαντηση σε τηλεφωνημα).

 

Εχοντας το ανοιχτο χωρις επανεκκινηση απο το μεσημερι και εχοντας ανοιξει destinator, msn, memmaid και αλλα ψιλοπραγματα η ελευθερη μνημη βρικεται ανω των 23ΜΒ...

 

μια χαρα μου ακουγετε οσα λες....

για να δουμε:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει μεσα MMS Composer.Εμενα προσωπικα δε με απασχολει καθολου η συγκεκριμενη λειτουργια...

 

Επισης δεν εχει today plugin για το messaging.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
την εβαλα αλλα δεν με ενθουσιασε:Oο λογος;το msn δεν δουλευε με τιποτα,και το θελω,επισης ουτε τα mms,και το οτι δεν εχει today plugin για το messaging,αλλα ειναι πολυ γρηγορη,βασικα γυρισα στην 7.7 για αυτους τους λογους,κυριως για το msn(ελεγα μηπως ειχε προβλημα το msn αλλα με το που εβαλα την 7.7 δουλευε)
Link to comment
Share on other sites

την εβαλα αλλα δεν με ενθουσιασε:Oο λογος;το msn δεν δουλευε με τιποτα,και το θελω,επισης ουτε τα mms,και το οτι δεν εχει today plugin για το messaging,αλλα ειναι πολυ γρηγορη,βασικα γυρισα στην 7.7 για αυτους τους λογους,κυριως για το msn(ελεγα μηπως ειχε προβλημα το msn αλλα με το που εβαλα την 7.7 δουλευε)

 

να σαι καλα γιαννη.με γλυτωσες απο χασιμο χρονου:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:αφου τα εχουμε πει αυτα.

περιεργια γιαννη.

και αν δεν εισουν εσυ,θα ηταν καποιος αλλος μπορει και εγω.

ετσι και αλλιως θα την περναγα το σαββατοκυριακο.

πιστευω οτι θα την διορθωσει παντος συντομα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...