Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Χαίρομαι που βλέπω τόση κίνηση σε αυτό το θέμα, τόσον καιρό μετά το λανσάρισμα αυτής της συσκευής.

 

Τι να πω, αυτό το ppc μου έχει μείνει απωθημένο, πάντα ήθελα να το αποκτήσω και πάντα κάτι στράβωνε.

 

Ξέρω όμως ότι όταν ο φίλος μου lagoudakis αποφασίσει να πουλήσει το ένα από τα τρία, θα μου στείλει pm. :rolleyes:

μην δινεις σημασια,ειμαστε 4-5 βλαμμενοι με το 9000 ακομα και συντηρουμε ενα thread μετα απο 3 χρονια,γραφικοι παντου υπαρχουν:lol:,παρε το 9000 που δινει ενας φιλος του lepes στα 200,γρηγορα ομως γιατι θα το παρω εγω:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον, θα κάνω και μια αναζήτηση στο δίκτυο. Μετά τις διακοπές πάντως, γιατί ήδη τα σκάσαμε για το διαμάντι. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον, θα κάνω και μια αναζήτηση στο δίκτυο. Μετά τις διακοπές πάντως, γιατί ήδη τα σκάσαμε για το διαμάντι. :)

 

μην ανυσηχεις,θα βρεις και μαλιστα ευκολα.

εισαι ικανοποιημενος με το diamond??

Link to comment
Share on other sites

μην δινεις σημασια,ειμαστε 4-5 βλαμμενοι με το 9000 ακομα και συντηρουμε ενα thread μετα απο 3 χρονια,γραφικοι παντου υπαρχουν:lol:,παρε το 9000 που δινει ενας φιλος του lepes στα 200,γρηγορα ομως γιατι θα το παρω εγω:lol:
θες να πεις γιαννη οτι ειμαι γραφικια;:pαυτη την εντυπωση σου εδωσα;
Link to comment
Share on other sites

@jimlost

Μέχρις στιγμής αποδεικνύεται εξαιρετικό, το σίγουρο είναι ότι δε θα ξαναπιάσω συσκευή χωρίς VGA.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

θες να πεις γιαννη οτι ειμαι γραφικια;:pαυτη την εντυπωση σου εδωσα;

 

συγνωμη που επεμβαινω,αλλα στο γραφικοι ειμαι σιγουρος οτι ο γιαννης οτι δεν συμπεριλαμβανε εσενα μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
@jimlost

Μέχρις στιγμής αποδεικνύεται εξαιρετικό, το σίγουρο είναι ότι δε θα ξαναπιάσω συσκευή χωρίς VGA.

αυτη ζημια επαθα και εγω επαθα με το 9000 συν οθονη και τελειο πληκτρολογιο, και δεν μπορεσα να κρατησω το 3300-3600-tytn-3650:Oοι οποιες ηταν εξαιρετικες συσκευες
Link to comment
Share on other sites

@jimlost

Μέχρις στιγμής αποδεικνύεται εξαιρετικό, το σίγουρο είναι ότι δε θα ξαναπιάσω συσκευή χωρίς VGA.

 

 

ναι ε??το σκεφτωμουν και εγω το διαμαντι αλλα ειπα να το αφησω για το pro.

δεν ξερω κατι με εκανε να μην επιλεξω την συγκεκριμενη συσκευη.

το μονο σιγουρο ειναι οτι θα μιλαμε για το best seller της htc οταν αναφερωμαστε στο διαμαντι.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που επεμβαινω,αλλα στο γραφικοι ειμαι σιγουρος οτι ο γιαννης οτι δεν συμπεριλαμβανε εσενα μεσα.
αντρικη αλληλεγγυη:pτι θα ελεγες για τον φιλο σου:lol:
Link to comment
Share on other sites

αντρικη αλληλεγγυη:pτι θα ελεγες για τον φιλο σου:lol:

 

 

γυναικεια λογικη.ενω διαμαρτυρεσαι που ισως σε ειπε γραφικια,την αμεσως επομενη στιγμη παλι διαμαρτυρεσαι που μαλλον εγω σε απεκλεισα απο αυτον τον χαρακτηρισμο.

δεν θα σας καταλαβω ποτε,αλλα αυτο ετσι και αλλιως μου αρεσει σε εσας.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
συγνωμη που επεμβαινω,αλλα στο γραφικοι ειμαι σιγουρος οτι ο γιαννης οτι δεν συμπεριλαμβανε εσενα μεσα.
και φυσικα την συμπεριλαμβανα μεσα!!!ειναι δυνατον να βλεπεις μια κοπελιτσα ντυμενη-φτιαγμενη στην πενα και να κουβαλαει και το καροτσακι με το 9000;ειναι σοβαρα πραγματα αυτα;δεν θα σκεφτεις οτι κατι δεν παει καλα;:lol:
Link to comment
Share on other sites

και φυσικα την συμπεριλαμβανα μεσα!!!ειναι δυνατον να βλεπεις μια κοπελιτσα ντυμενη-φτιαγμενη στην πενα και να κουβαλαει και το καροτσακι με το 9000;ειναι σοβαρα πραγματα αυτα;δεν θα σκεφτεις οτι κατι δεν παει καλα;:lol:

 

δεν την γνωριζω την κοπελα ωστε να μπορω να κρινω...απλα καπως ετσι ειναι οι συνχρονες δυναμικες γυναικες της εποχης μας.

αλλα για να το λες εσυ κατι θα ξερεις.

και μιας και το εφερε η κουβεντα,αντε δεν κανονιζουμε για κανα καφε πριν τις διακοπες?

τωρα που καπως εφτιαξε και το ποδι μου και μπορω να βγω παλι ανετε,αντε γιαννη το αφηνω σε σενα.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
γραψε μητσε στο google,themes ppc και θα σου βγαλει ενα σωρο site,για καφε απο σεπτεμβριο γιατι φευγω την αλλη βδομαδα και θα γυρισω 27 αυγουστου,ετσι και αλλιως απο τωρα θα αρχισουν να λειπουν πολλοι οποτε.....(ναι την γνωριζω την ιωαννα,ειναι αστα να πανε:p )
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια καλησπερα,γιαννη τι εγινε με τα vista;τα περασες;υπαρχει κανενα προβλημα στον συνχρονισμο με το 9000;(με την ρομ 7.7; )
κατα περιεργο τροπο ολα πηγαν μια χαρα:D,το device manager ειναι πραγματικα πολυ εντυπωσιακο στα vista!!καμμια σχεση με το active sync που ξεραμε,βεβαια στο laptop μου αφησα τα xp για να περναμε καμμια ρομ γρηγορα και στα σιγουρα:)
Link to comment
Share on other sites

Πως τα πάνε τα vista με το activesync;

 

Ακόμα διστάζω να τα εγκαταστήσω.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Πως τα πάνε τα vista με το activesync;

 

Ακόμα διστάζω να τα εγκαταστήσω.

και εγω τον ειχα τον φοβο...λεω vista και cook rom τα πιασαμε τα λεφτα μας:pκαι ομως ολα δουλεψαν αμεσως!!!!!μεχρι και συνχρονισμο μεσω bt εκανα αμεσως:blink:,μιλαμε για γνησια ε?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Γιάννη, ίσως να τα προσπαθήσω.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

καιρο ειχα να μπω εδω....για το θεμα της κοπελας ντυμενη κτλ που λετε με το 9000 στο "τσαντακι" οταν το πρωτοπηρα και βγηκα με μια κοπελα πρωτη φορα για καφε το βγαζω με μια υπερηφανια στο τραπεζι...και το βγαζει στα καπακια me extended battery κιολας.απλα ρομπα....ωραια σκηνικα..χαχαχχχα!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειμαι στο να βαλω η να μην βαλω vista στον υπολογιστη μου,αλλα μετα την απαντηση του γιαννη οτι ολα παιζουν με το 9000 λεω να το τολμησω,βασικα τα εχω βαρεθει τα xp 5 χρονια τωρα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...