Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια οσοι ειχαν προβλημα με τα mms με την τελευταια ρομ της ACE ας ριξουν μια ματια στο xda-developers μιας και το προβλημα εχει λυθει.

 

Φιλικα.

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μέσω ενός explorer το επιλέγεις και τα ανοίγεις.

Μέσα από το word+excel σου επιτρέπει να δεις μόνο όσα βρίσκονται σε φακέλους πρώτου επιπέδου (δηλ όχι σε υποφακέλους).

Εναλλακτικά αντίγραψε τα αρχεία σου στο My Documents.

Στο My Documents? ποιου του mobile device ή του υπολογιστη?

Μαλλον δεν εγινα σαφης και φταιω εγω.

θελω να ανοιγω wordexcelakia μου, να τα επεξεργαζομαι και απο τον υπολογιστη ή αντιστροφα και μετα αυτα να συγχρονιζονται. Απο activesync παω explore κτλ. και οταν τα ανοιγω μου δειχνει properties...

eyxaristo!

[sIGPIC][/sIGPIC] Τα λόγια ειναι περιττά...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οσοι ειχαν προβλημα με τα mms με την τελευταια ρομ της ACE ας ριξουν μια ματια στο xda-developers μιας και το προβλημα εχει λυθει.

 

Φιλικα.

Ε πρότεινέ μας όμως και ένα link... ;)

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχεις κάποιο link ή όχι; Εγώ δεν κατάφερα να εντοπίσω κάτι λίγο που έψαξα.

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Στο My Documents? ποιου του mobile device ή του υπολογιστη?

Μαλλον δεν εγινα σαφης και φταιω εγω.

θελω να ανοιγω wordexcelakia μου, να τα επεξεργαζομαι και απο τον υπολογιστη ή αντιστροφα και μετα αυτα να συγχρονιζονται. Απο activesync παω explore κτλ. και οταν τα ανοιγω μου δειχνει properties...

eyxaristo!

 

Αποθήκευέ τα στο mydocuments του ppc και στο mydocuments του pc.

Μέσα από το ActiveSync όρισε να συγχρονίζει τον συγκεκριμένο φάκελο.

 

Το είχα κάνει για μικρό διάστημα παλιά. Ελπίζω να θυμάμαι καλά.

Αν θέλει κάποιος ας διορθώσει.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ΠΟΙΑ εφαρμογή Backup λειτουργεί πλήρως, και χωρίς πρόβλημα ούτε στα SMS/MMS? Το SUnnysoft, ή το Spb Backup?...

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

To spb backup στην τελευταια του εκδοση λειτουργει μια χαρα.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
λογικη η τιμη του τωρα:) λογικα για καποιον που το θελει μπορει να το παρει τωρα,αλλωστε δεν υπαρχει περιπτωση συμφωνα με την εως τωρα πολιτικη τις ace να παει πιο κατω;)οποτε δευτερο χερι θα παιξει γυρω στα 550
Link to comment
Share on other sites

γεια σας.

Έχω το εξής θέμα...........

Αγόρασα το qTEK 9000. ΈΚΑνα τις ρυθμίσεις για τους λογιαρασμούς μου στο ιντερνετ μέσα στο outlook του PPC. έχω δυο λογαριασμούς. Ενάν εταιρικό και έναν προσωπίκο. όταν πάω να συνδεθώ με την δουλειά μου βγάζει το εξής μύνημα. MESSAGES COULD NOT BE DOWNLOADED AS YOUR POP3 SERVER DOES NOT PROVIDE A UNIQUE IDENTIFIER FOR EACH MESSAGE eρώτηση?

 

Αυτό γιατί το λέει? Τι μπορώ να κάνω για αυτό? Μήπως να χρησιμοποιήσω άλλο πρόγραμμα.

 

Γενικώς για ένα χρόνο χρησιμοποιούσα τοTREo 650(καταπληκτικό μηχανήμα απλώς μου έπεσε και άρχισε να κλείνει μόνο του, ώσπου μια μέρα από τα νεύρα μου το κλώτσηα). Με το versamail δεν έιχα κανένα πρόβλημα. Τώρα με το outlook DEN ΕΊμαι ικανοποιημένος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

θα ξανακάνω το σχόλειο. Οι έλληνες είμαστε φτωχός λαός με ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ κινητά:)

Link to comment
Share on other sites

 

Καλη τιμη, αλλα το συγκεκριμενο ειναι στο STOCK που σημαινει διαφορα. Η κανονικη τιμη ειναι 929 πριν μερικοι βιαστουν να χαρουν. Κριμα.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Καλη τιμη, αλλα το συγκεκριμενο ειναι στο STOCK που σημαινει διαφορα. Η κανονικη τιμη ειναι 929 πριν μερικοι βιαστουν να χαρουν. Κριμα.

Εγώ πάλι που ΔΕΝ θέλω να πέσει η τιμή του? :Ρ

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση να μην πεσει;:confused: :confused:

Βαδίζουν στα χνάρια της (άχρηστης) Nokia, η οποία ρίχνει πολύ λίγο τις πετυχημένες. Συνεπώς, θα παίξει κοντά στα 850 λίγο πάνω λίγω κάτω, αλλά δε νομίζω να πάει παρακάτω ακόμη και μετά από καιρό. Ε, μα, συσκευές Nokia και λοιπών εταιριών που δεν κάνουν τίποτα, με πολύ μικρές οθόνες κλπ, παίζουν στα 500-600, αυτό δεν θα παίζει στα 800-900;

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω αυτή τη θήκη της Brando αλλά δε βλέπω πουθενά αν έχει belt clip.

 

Μήπως την έχει δει κανείς να μου πει?

έχει belt clip αλλά δεν βολεύει και πολύ

δεν έχω μείνει ικανοποιημένος από την αγορά της

Link to comment
Share on other sites

έχει belt clip αλλά δεν βολεύει και πολύ

δεν έχω μείνει ικανοποιημένος από την αγορά της

 

Μα δεν έχει belt clip....εκτός αν έχεις κάνει καμία πατέντα. Εμένα πάντως με βολεύει...αυτό που θα ήθελα θα ήταν ένα belt clip....

Γ.Μ.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας.

Έχω το εξής θέμα...........

Αγόρασα το qTEK 9000. ΈΚΑνα τις ρυθμίσεις για τους λογιαρασμούς μου στο ιντερνετ μέσα στο outlook του PPC. έχω δυο λογαριασμούς. Ενάν εταιρικό και έναν προσωπίκο. όταν πάω να συνδεθώ με την δουλειά μου βγάζει το εξής μύνημα. MESSAGES COULD NOT BE DOWNLOADED AS YOUR POP3 SERVER DOES NOT PROVIDE A UNIQUE IDENTIFIER FOR EACH MESSAGE eρώτηση?

 

Αυτό γιατί το λέει? Τι μπορώ να κάνω για αυτό? Μήπως να χρησιμοποιήσω άλλο πρόγραμμα.

 

Γενικώς για ένα χρόνο χρησιμοποιούσα τοTREo 650(καταπληκτικό μηχανήμα απλώς μου έπεσε και άρχισε να κλείνει μόνο του, ώσπου μια μέρα από τα νεύρα μου το κλώτσηα). Με το versamail δεν έιχα κανένα πρόβλημα. Τώρα με το outlook DEN ΕΊμαι ικανοποιημένος

Link to comment
Share on other sites

@ aaitken, geomed

 

Τελικά πήρα αυτήν που έχει belt clip. Βέβαια τα σχόλια που ακούω όταν το εμφανίζω στην παρέα (σημειωτέον ότι η θήκη του δίνει ακόμα περισσότερο όγκο) είναι... άστα να πάνε.

Link to comment
Share on other sites

@ n30filou..... Tin exo kai ego kai einai apsogi....alla apo mege8os....asta!!!!

 

Παιδιά, όσοι σχολιάζουν το μέγεθος, απλώς δηλώνουν την άγνοιά τους για τα mini laptops. Από την άλλη με ένα bt ακουστικό...δεν χρειάζεται καν να το εμφανίζουμε, γλυτώνοντας έτσι και τα αδιάκριτα κακά μάτια!!!

Γ.Μ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όσοι σχολιάζουν το μέγεθος, απλώς δηλώνουν την άγνοιά τους για τα mini laptops. Από την άλλη με ένα bt ακουστικό...δεν χρειάζεται καν να το εμφανίζουμε, γλυτώνοντας έτσι και τα αδιάκριτα κακά μάτια!!!

Σωστόοοοος!

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...