Jump to content

[S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τοποθετησα το ScreenKnight Samsung Galaxy S6 Edge Plus FULL BODY SCREEN PROTECTOR - Curved Fit .Καθισε τελεια και πολυ ευκολα μαλιστα.Το εβαλα βλεποντας αυτο το βιντεο
και κανοντας το κολπο με το πιστολακι μαλλιων.Επισης εκανα και τις κινησεις αυτες διωχνοντας το νερο.

Screenknight αγορα απο που;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

υπαρχει καποιος να διαθετει περισσια καμια θηκη οτι ναναι για s6 edge?πηρα καποιες απο ebay,αλλα ακομα περιμενω..
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Screen protector της ScreenKnight, ξεκκολαει με spigen Rugged Armor?

Για το Galaxy s6 edge ρωτάω.

Αν έχει κάποιος τον παραπάνω συνδυασμό ας μου πει.

Ευχαριστώ

 

Με ενδιαφερει και εμενα για το s6 edge του πατερα μου, του πηρα την UAG που ειναι θηκαρα αλλα το tempered glass που τιου πηρα μαζι δεν καθεται με την θηκη.

 

Εχει να προτεινει κανεις τπτ ή να παω σε απλο screen protector;

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Ειχα παρει 2-3 tempered glass απο ebay αλλα κανενα δεν καθισε καλα, εχει να προτεινει καποιος κατι δοκιμασμενο για το s6;

Μηπως ειναι καλυτερα καποιο screen protector να βαλω;

 

Για δες εδώ

 

http://www.e-shop.gr/forever-tempered-glass-matt-for-samsung-s6-p-TEL.029721

http://www.e-shop.gr/forever-tempered-glass-for-samsung-galaxy-s6-g920-p-TEL.022514

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----[/size

Link to comment
Share on other sites

Για δες εδώ

 

http://www.e-shop.gr/forever-tempered-glass-matt-for-samsung-s6-p-TEL.029721

http://www.e-shop.gr/forever-tempered-glass-for-samsung-galaxy-s6-g920-p-TEL.022514

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----[/size

 

Δοκιμασμένο είναι αυτο φίλε; παρελαβα πριν δυο μέρες από eshop screen protector και εφάρμοσε πολύ καλά, ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου

Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο ναι..έχεις κάποιο link να μου στείλεις; Φίλη...������

 

ουπς , σωστα φιλη :O , αυτο εδω πηρα http://www.e-shop.gr/folia-screen-guard-samsung-galaxy-s6-g920-p-TEL.022655 ,πολυ καλη εφαρμογη πανω στο κινητο ,θα παραγγειλω ακομη ενα για ευνοητους λογους ;)

Link to comment
Share on other sites

ουπς , σωστα φιλη :O , αυτο εδω πηρα http://www.e-shop.gr/folia-screen-guard-samsung-galaxy-s6-g920-p-TEL.022655 ,πολυ καλη εφαρμογη πανω στο κινητο ,θα παραγγειλω ακομη ενα για ευνοητους λογους ;)

 

Αφήνει δαχτυλιες;αλλοιωνει τα χρώματα της οθόνης;

Για s6 ε;

Link to comment
Share on other sites

Αφήνει δαχτυλιες;αλλοιωνει τα χρώματα της οθόνης;

Για s6 ε;

Δαχτυλιες αφήνει ελάχιστες, καθορίζονται όμως πολύ εύκολα, για αλλοίωση των χρωμάτων δεν παρατήρησα κάτι

Για το s6 μιλάμε

Στάλθηκε από το SM-G920F μου

Link to comment
Share on other sites

Δαχτυλιες αφήνει ελάχιστες, καθορίζονται όμως πολύ εύκολα, για αλλοίωση των χρωμάτων δεν παρατήρησα κάτι

Για το s6 μιλάμε

Στάλθηκε από το SM-G920F μου

 

ειναι μεμβρανη προστασιας? η tempered glass? Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

ειναι μεμβρανη προστασιας? η tempered glass? Ευχαριστω :)

Μεμβράνη προστασίας είναι, tempered glass δεν δοκιμάζω ξανά διότι 4-5 περίπου πέρασα και δεν έκανα δουλειά

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα παιδιά μήπως γνωρίζει κάποιος για αυτόν το wireless charger qistoneπου έχω πάθει πλάκα και τον βρίσκω στο Amazon,είναι ταχυφορτιστης η απλός έχει και bamboo έκδοση φθηνότερη βέβαια.Τι λέτε;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα τούμπανο power bank με fast charging και να φορτίζει και το ίδιο με fast charging?? Γύρω στα 20000mAh ψάχνω (όχι Ελλάδα)
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, αγορασα τον wireless charger της samsung για το s6 που εχω, απο ebay..κ λιγο που το εψαξα εχω υποψιες οτι ειναι fake..να τον χρησιμοποιω;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, αγορασα τον wireless charger της samsung για το s6 που εχω, απο ebay..κ λιγο που το εψαξα εχω υποψιες οτι ειναι fake..να τον χρησιμοποιω;

 

Εχω αγορασει 4 wireless chargers no name απο ebay διαφορετικα σχεδια ολοι, δεν ειχα ποτε προβλημα με καποιον.

Δεν νομιζω να εχεις καποιο προβλημα και εσυ.:cool:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εχω αγορασει 4 wireless chargers no name απο ebay διαφορετικα σχεδια ολοι, δεν ειχα ποτε προβλημα με καποιον.

Δεν νομιζω να εχεις καποιο προβλημα και εσυ.:cool:

Μην έχω κάποιο πρόβλημα με το κινητό με ενδιαφέρει..ο φορτιστής ας χαλάσει :p ..αν καί δεν νομίζω!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλημερα σε όλους!Θελω να αγορασω την clear view για s6 edge plus και ηθελα να ρωτησω τους κατοχους αυτης της θηκης αν εχει παρουσιασει προβλημα με γρατζουνιές στην οθόνη οπως ακούγεται οτι κανει στο απλο s6...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος ποια η διαφορά (αν υπάρχει) στα power bank της samsung 5200mAh μεταξύ των μοντέλων EB-PA500U και EB-PN920;Γιατί μου φαίνονται ίδια ακριβώς.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους!Θελω να αγορασω την clear view για s6 edge plus και ηθελα να ρωτησω τους κατοχους αυτης της θηκης αν εχει παρουσιασει προβλημα με γρατζουνιές στην οθόνη οπως ακούγεται οτι κανει στο απλο s6...

 

Κανένα σημάδι δεν έχει κάνει, ούτε μπρος, ούτε πίσω. Τη χρησιμοποιώ ένα χρόνο τώρα. Δυστυχώς η ίδια γρατσουνιέται εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση να μπαινει tempered glass στην οθονη και απεξω η clear view?ή θα το σπρωξει η θηκη το τζαμακι;
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση να μπαινει tempered glass στην οθονη και απεξω η clear view?ή θα το σπρωξει η θηκη το τζαμακι;

 

Το τζαμάκι θα σπρώχνει τη θήκη και δε κλείνει ακριβώς

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανείς το shark proof liquid screen protector?Ειδα ενα video στο youtube και μου φανηκε καλό αντι μεμβρανης....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιζει στο eshop να βρω καλωδιο που να κανει για τον φορτιστη του s6 ;

 

Σχεδόν σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...