Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι σημαίνει «ευκολοφόρετα»;

 

Sygnomi an den egina katanoitos, ennoousa oti einai eukola rouxa sto na ta foresei opoiosdipote gia to logo oti mporoun na syndiastoun eukola kai mporoun na forethoun oles tis ores tis imeras, ta perissotera ap'auta einai rouxa kathimerina!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Sygnomi an den egina katanoitos, ennoousa oti einai eukola rouxa sto na ta foresei opoiosdipote gia to logo oti mporoun na syndiastoun eukola kai mporoun na forethoun oles tis ores tis imeras, ta perissotera ap'auta einai rouxa kathimerina!

 

To idio leme Vassili mou me alla logia!!! :)

 

Pantws eida kai kapoia kostoumia tou Maki, aisxra entelws!!! Exei kai polu kala kommatia omws!!!:)

Link to comment
Share on other sites

sorry αλλα μας βγηκαν τα μάτια για να το διαβασουμε :worry: :geek:

αν θές χρησιμοποίησε αυτό το πρόγραμμα http://speech.ilsp.gr/greeklish/greeklishdemo.asp για να είναι πιο ευανάγνωστο :geek:

 

 

τελειο!!!ευχαριστωωω ;) το παραθετω παρακατω σε ελληνικα για οσους ζαλιστικαν προηγουμενως :whistle:

 

πως δεν είχα διαβάσει αυτό το topic τόσο καιρό δεν δύναμαι να το διανοηθώ!:P

πάντως διάβασα και μερικά τέρατα...ακόμα κι εγώ που είμαι η "καραψωναρα" κι έτσι δεν σκέφτομαι...anyway ο καθείς με τις απόψεις του...εγώ πιστεύω πάντως ότι το ράσο δεν κάνει το παπα με ΤΙ ΠΟ ΤΑ!σίγουρα μπορείς να καταλάβεις από το ντύσιμο πολλά πράγματα αλλα όχι κάθε αυτού τον χαρακτήρα με την ουσιαστική έννοια του(καλοσύνη,μεγαλοψυχία,ιδιοτέλεια,ωριμότητα,βλακεία,κακια ,whatever)...επίσης το αν ταιριάζεις με έναν άνθρωπο δεν θα στο καθορίσει το αν ταιριάζουν τα γούστα σας...κι άλλωστε τα γούστα αλλάζουν με τις εποχές,τις εμπειρίες,τη διάθεση...όπως επίσης αν ταιριάζουν οι χαρακτήρες 2 ανθρώπων δεν θα σταθεί εμπόδιο η διαφορα γούστου..σιγά σιγά μπορεί να αλλάξει ο ένας κάτι,ο άλλος κάτι,και να συμβαδίσουν τα πράγματα...το θέμα είναι καθαρά η συμπεριφορά,οι αρχές,οι εμπειρίες,οι απόψεις και η ηθική του καθενός...

όσο για τη μόδα,aaaaaaallo κεφαλαιο τούτο...τη μόδα τη φτιάχνουμε εμείς και μονο εμείς,δεν μπορούμε να είμαστε όλοι ίδιοι θα ήταν βαρετό...δηλαδή αν εγώ είμαι σαν "μοσχαρα" και φορέσω ένα φόρεμα της Donatella,θα είμαι μέσα στη μόδα?για μένα εκεί καθορίζεται το γούστο και η έννοια της μόδας..να μπορείς να κανεις τον εαυτό σου ωραιότερο σύμφωνα με τις ανάγκες που έχεις,σωματικές,οικονομικές,etc και να αισθάνεσαι άνετα μέσα σε αυτό...άλλωστε η μαγκια είναι να έχεις το δικό σου style και να σε ακολουθούν οι άλλοι όχι το αντίθετο...

::Simplicity leads to Happiness::

 

 

----->pwleitai olokainourgio samsung d410......

Link to comment
Share on other sites

To idio leme Vassili mou me alla logia!!! :)

 

Pantws eida kai kapoia kostoumia tou Maki, aisxra entelws!!! Exei kai polu kala kommatia omws!!!:)

 

Eida (kai dokimasa sxedon oli mporo na sou po) tin collection gia kalokairi kai exei poly omorfa rouxa, opos eipes einai kapoia kommatia pou den einai oraia, sygkekrimena kapoia sakakia de mou aresan, ta perissotera omos t-shirts se rige sxedio & auta se portokali xroma einai fovera!

Link to comment
Share on other sites

...Parempiptontos exei kai poly omorfa underwear!

Συμφωνω απολυτα! ;)

Στις γιορτες που ημουν κατω πηρα 2 πουκαμισα του , ενα παντελονι του , μια γραβατα ,μια μπλουζα με τη φιρμα του(μαυρη (οπως και ολα τα υπολοιπα) και γραφει μπροστα το ονομα του με ασπρα γραμματα!-Δεν θελω να ακουω να με λετε ψωνιο! :p ) , και μερικα εσωρουχα με την φιρμα του.

Μου αρεσαν πραγματικα παρα πολυ οι "προτασεις" που ειχε για τον Χειμωνα , και περιμενω να δω και τις καλοκαιρινες πλεον,μαις και οταν ξανακατευω κατω θα ειναι....ΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ... :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδια μηπως γνωρίζεται κανενα σιτε που να πουλαει hip hop ρουχα; κατι σαν αυτο http://www.rocawear.com
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να ειναι η σωστη λεξη χιπ χοπ ρουχα...καλυτερα απλα φαρδια ρουχα.

απλα συνηθως τα φαρδια ρουχα(για καμια παντελονα θα εννοεις ή τιποτα τετοιο)τα φορανε εως το λυκειο...κ μετα τα πετας οπως κ τα καμποσα λευτα που δινεις για αυτες τις μαρκες που ειναι πανακριβες...

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι ωραιο παντελονι. εχω ενα παρομειο απο Miss Sixty αλλα κ αυτο δεν παει πισω.. Heel η καλυτερη μου μαρκα στα ρουχα :)

http://www.heel.gr/images/ProductPhoto169Large.jpg

Link to comment
Share on other sites

koita prosopika gousta einai ayta...esu to briskeis oraio ego to brisko kato tou metriou...

esy to briskeis prototupo ego to brisko" ti soi tsepes einai ekeines sth mesh pou fouskonoun kai moiazoun me palaskes"..epishs de maresei to fermouar sto mpatzaki pou katalhgei se...kordoni... anyway gousta einai ayta

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

koita prosopika gousta einai ayta...esu to briskeis oraio ego to brisko kato tou metriou...

esy to briskeis prototupo ego to brisko" ti soi tsepes einai ekeines sth mesh pou fouskonoun kai moiazoun me palaskes"..epishs de maresei to fermouar sto mpatzaki pou katalhgei se...kordoni... anyway gousta einai ayta

ενταξει το καταθαψες το παντελονι.. :)

μην ξεχνας οτι το original το πρωτοεβγαλε η miss sixty που βγαζει παντα λιγακι περιεργα ρουχα, εμενα παντος ειναι το αγαπημενο μου παντελονι και εδωσα για να το παρω και 300 ευρω :cool: δεν το χω ξανακανει να δωσω τοσα για ενα παντελονι και ουτε προκειται :O

Link to comment
Share on other sites

Bre koukla mou prosopika gousta einai ayta...se sena arese kai to phres se mena den aresei kai de 8a to paro

 

pantos to oti einai ths miss sixty kai kanei 300 eyro de mou kanei kamia diafora...de maresei oute tora:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλα σιγουρα δεν κανει διαφορα απλα στο ειπα γιατι η συγκεκριμενη μαρκα τα βγαζει κατι τετοια "περιεργα" ρουχα..

τεσπα δεν μπορουμε να εχουμε ολοι την ιδια γνωμη κ παλι καλα δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι ωραιο παντελονι. εχω ενα παρομειο απο Miss Sixty αλλα κ αυτο δεν παει πισω.. Heel η καλυτερη μου μαρκα στα ρουχα :)

http://www.heel.gr/images/ProductPhoto169Large.jpg

 

Ουάου...

Ωραίο αλλά σίγουρα ακριβό!

Αυτό είναι το θέμα βρε Freakaki να μη φοράμε ίδια ρούχα αλλά ο καθένας σύμφωνα με το δικό του γούστο να έχει και δικό του στυλ...Δικαίωμα σου είναι να μη σου αρέσει :p

Εμένα πάντως μου αρέσει γιατί δεν είναι κάτι το συνηθισμένο... :D

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι ωραιο παντελονι. εχω ενα παρομειο απο Miss Sixty αλλα κ αυτο δεν παει πισω.. Heel η καλυτερη μου μαρκα στα ρουχα :)

http://www.heel.gr/images/ProductPhoto169Large.jpg

πολύ ωραίο,που το βρήκες;

εγώ πήρα ένα παντελόνι καμπάνα από το TOI&MOI καταπληκτικό...

soho;

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

εμένα προσωπικά αυτό το στυλ μου αρέσει αλλά πρέπει να υπάρχει και στο νούμερο μου,γιατί είναι άβολα τα χαμηλοκάβαλα;

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Διοτι θα πρέπει να ειναι σφηχτό πάνω σου για να σταθεί. Οπότε, σε πιέζει συνεχώς. Ομως ειναι πολύ καλό και κυρίως στα κορίτσια. :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...