Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

διαβασε τα feedbacks....απορω που υπαρχουν 8778 ατομα τον τελευταιο μηνα που νομιζουν οτι εκαναν την αγορα της ζωης τους.Γενικα οταν βλεπεις sellers ή μαγαζια που εχουν ολα τα νουμερα πολλες φορες απο την ιδια μπλουζα να σε υποψιαζει....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανενα εκπτωτικο κουπονι για το asos πεζει???? Edited by VeCo
Αφαίρεση αχρείαστης μορφοποίησης
Link to comment
Share on other sites

Δελεαστική τιμή για το συγκεκριμένο παπούτσι http://www.yoox.com/item.asp?tskay=361A2971&cod10=44196862DT&sts=dreambox80&areaid=74&id_code=1716338_6_11_DT_-1 αλλά δεν έχει νούμερα… τελείως μουφα το 50% το σημερινό και το χειρότερο από όλα σε σχέση με τα ρούχα που είχε αντίστοιχα το χειμώνα στο 50% δεν έχει μείνει ούτε το 1/3 . ΣΕ ποιο δελεαστικές τιμές φέρνει τα χειμερινά και φεύγουν αμέσως .
venceremos
Link to comment
Share on other sites

το αστειο ειναι οτι με το -15% και δωρεαν μεταφορικα , πολλα πραγματα ειχαν μεινει !!

τωρα ειναι πιο ακριβα και φευγουν ολα !!!

 

μου αρεσει πολυ ενα jacket ,αλλα υπαρχει μονο σε νουμερο 50 , το δικο μου ειναι 48 , και εχω παρει

απο αυτη τη μαρκα, οποτε ειναι σιγουρο ! οι διαφορες θα ειναι μεγαλες ;

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

το αστειο ειναι οτι με το -15% και δωρεαν μεταφορικα , πολλα πραγματα ειχαν μεινει !!

τωρα ειναι πιο ακριβα και φευγουν ολα !!!

 

μου αρεσει πολυ ενα jacket ,αλλα υπαρχει μονο σε νουμερο 50 , το δικο μου ειναι 48 , και εχω παρει

απο αυτη τη μαρκα, οποτε ειναι σιγουρο ! οι διαφορες θα ειναι μεγαλες ;

 

περιμενε λιγες μερες που θα εχει free delivery και χτυπα το....Αν δε σου κανει,ουτε γατα ουτε ζημια!!!

Σε μερικα απο -30 % τα πηγε σε -40 % και ορισμενα -50 %.....Πιθανον να μην εχουν προλαβει να αλλαξουν τιμες σε ολα.Παντως επειδη δεν εχουμε δει τπτ απο χειμωνιατικα ακομα,αναρωτιεμαι ποτε θα ερθει το δευτερο κυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι έφυγε πολύ πράγμα με το 15%. Μπορεί να είσαι τυχερός και να σου κάτσει σωστά το νούμερο , εάν περιμένεις λίγες μέρες και δεν το έχουν πάρει δοκίμασε στο free delivery λογικά σε λίγες μέρες θα βάλουν. Πάντως δεν υπάρχει λόγος να σκας μετά το 60% γίνονται οι καλύτερες αγορές και ειδικά το χειμώνα στο 70% έγινε πάταγος. James αν μπορείς δώσε τα φώτα σου με τις ημερομηνίες και τα σχετικά . κάπου στο forum είχες γράψει .ότι πέρσι το -70% έγινε 26/8 ,το -80% 16/9 και 25/9 το -85%. . από τα μέσα Ιουλίου μέχρι τα μέσα Αύγουστου δεν παίζει προσφορές πάνε και αυτοί διακοπές;
venceremos
Link to comment
Share on other sites

το http://www.zappos.com ειναι αξιοπιστο; πληρωνεις τελωνεια;

 

Do you ship to addresses outside the United States?

A:

 

In addition to all U.S. States, U.S. Territories and Military APO/FPO addresses, shipments can be made to Canada.

Link to comment
Share on other sites

Do you ship to addresses outside the United States?

A:

 

In addition to all U.S. States, U.S. Territories and Military APO/FPO addresses, shipments can be made to Canada.

 

δε καταλαβα :/

billy14 ριξε μια ματια εδω http://christianaudigier.com/

Link to comment
Share on other sites

δε καταλαβα :/

billy14 ριξε μια ματια εδω http://christianaudigier.com/

 

Πολύ απλά, δεν στέλνει Ευρώπη (ούτε Ασία, Αφρική, Ωκεανία κλπ. :p).

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ισως εχει απαντηθει και παλαιοτερα αλλα θα ηθελα να μου πει οποιος ξερει αν υπαρχει περιπτωση να πληρωσω τελωνειο αν παραγγειλω απο το dress-for-less.com!ειναι εντος ΕΕ το καταστημα η αμερικανικο??
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζετε ποιες εταιριες τζιν βγαζουν αυτα που στενευουν προς τα κατω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζετε ποιες εταιριες τζιν βγαζουν αυτα που στενευουν προς τα κατω

 

πολλες βγαζουν, δλδ ολες εχουν και τις slim-skinny lines τους.

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ισως εχει απαντηθει και παλαιοτερα αλλα θα ηθελα να μου πει οποιος ξερει αν υπαρχει περιπτωση να πληρωσω τελωνειο αν παραγγειλω απο το dress-for-less.com!ειναι εντος ΕΕ το καταστημα η αμερικανικο??

 

νομιζω ειναι Γερμανια,οποτε δεν εχει τελωνειο....Ταπεινη μου γνωμη για τις μαρκες που πουλαει,πιστευω πως θα βρεις καλυτερες τιμες στην Ελλαδα τον αλλο μηνα!!Και ειδικα για energie σου συνιστω το on line καταστημα που θα κανει -60 % και θα εχει και νουμερα εκεινη την περιοδο :happy:

Link to comment
Share on other sites

στο dressforless 100% δεν πληρωνεις τελωνειο...αν και εγω που εχω παρει μια tommy hilfiger μπλουζα και ενα πουκαμισο παλι ΤΗ δεν μου φενονται και πολυ γνησια(ειναι παρα πολυ μακρια) αλλα τα παιδια εδω λενε οτι το μαγαζι ειναι οκ..
Link to comment
Share on other sites

πολλες βγαζουν, δλδ ολες εχουν και τις slim-skinny lines τους.

 

Δεν εννοω γενικα τη slim την γραμμη αλλα τα τζιν που ενω ειναι κανονικα πανω στενευουν αρκετα προς τον αστραγαλο

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζετε ποιες εταιριες τζιν βγαζουν αυτα που στενευουν προς τα κατω

 

κοιτα ολες βγαζουν....Κατσε στο yoox και επελεξε denim>jeans>skinny..Oλα αυτα παιζουν με Width at end στα 18 cm

Link to comment
Share on other sites

Πιο παλια ειχα βρει ενα site οπου καθε χρηστης εκανε ενα προφιλ και μπορουσε να ανεβαζει σε μια wishlist διαφορα ρουχα απο μαγαζια, ηταν ενα social network και μπορουσε να βαλεις φιλο καποιον και να σχολιασεις τις αγορες του. Μετα απο φορματ δυστυχως το εχασα και απο οσο εχω ψαξει δεν το βρισκω, εχει κανεις ιδεα ποιο ειναι;
Link to comment
Share on other sites

νομιζω ειναι Γερμανια,οποτε δεν εχει τελωνειο....Ταπεινη μου γνωμη για τις μαρκες που πουλαει,πιστευω πως θα βρεις καλυτερες τιμες στην Ελλαδα τον αλλο μηνα!!Και ειδικα για energie σου συνιστω το on line καταστημα που θα κανει -60 % και θα εχει και νουμερα εκεινη την περιοδο :happy:

 

κατι μπλουζακια diesel με ενδιαφερουν και εχουν ηδη εξαιρετικες τιμες....ας μας απαντησει ομως αν γνωριζει καποιος στα σιγουρα για την ποιοτητα των ρουχων στο καταστημα....;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Το Σάββατο που μας έρχετε εχω εναν γάμο να παω παντρεύετε η ξαδέρφη μου και καταλαβαίνετε!Λοιπόν κατέληξα να αγοράσω μαύρα παππούτσια και παντελόνι και άσπρο πουκάμισο!Αλλά επειδή τώρα που τα πήρα μου κανουν λίγο σε σερβιτοριλίκη στυλ :lol::lol::X αποφάσισα να φορέσω και μια γραβατούλα να σπάει λίγο..οχι τις κλασικές παλιομοδίτικες κατα την άποψη μου αλλά αυτές τις λεπτές που είναι ποιο μοντέρνες!Το πουκάμισο που πήρα είναι αυτό:

http://img231.imageshack.us/i/dsc00035sy.jpg/

http://img824.imageshack.us/i/dsc00031s.jpg/

 

Όπως βλέπετε εχει μια υφασμάτινη επένδυση στα κουμπιά απο Μαύρο-Κόκκινο-Άσπρο και σκεφτόμουνα να πάρω μια τέτοια γραβάτα!

Ξέρει κανείς κανα μαγαζί στην Αθήνα(κέντρο ή δυτικά προάστια) που να χει αρκετές γραβάτες -ποικιλία-για να παω να πάρω μια?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...