Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

με πρόλαβες αυτό μπήκα να γράψω -10 και δωρεάν μεταφορικά μέχρι 29/1 και πολλές επιστροφές... δυστυχώς δεν μου έχουν βάλει ακόμα τα λεφτά στο moneyyoox από 19 του μηνά που έχω κάνει κάτι επιστροφές… θα αγόραζα 3 ρούχα που πετυχα από επιστροφές. james είσαι σίγουρος ότι στο sample sale θα βρεις ρούχα που έχεις στο dreambox σου; Τα ¾ από αυτά που ήθελα να αγοράσω έγιναν sold out

Δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει αν θέλεις δώσε 2,3 στοιχειά εκτός του ότι πρέπει να μπεις και να αγοράσεις γρήγορα . Η ημερομηνία είναι στάνταρ 8/4 ;

Edited by asxetoympas
venceremos
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα κάτι πριν 2-3 ώρες, και τώρα εμφανίστηκε το -10%.

 

Να ακυρώσω την παραγγελία και να την ξανακάνω ή θα παιχτεί βλακεία;

 

Με cash on delivery την έχω κάνει.

Link to comment
Share on other sites

κανε το καμια βλακεια δεν θα πεχτει το εχω κανει πολλες φορές:)

 

To κάνω και ο Θεος βοηθός.

Ένα ήταν τελευταίο item..

 

Edit:

Όλα μια χαρά τελικά! Πάνω στην ώρα ήρθε! :D

Edited by captain_cook
Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα στο dreambox να παω ενα τζιν στο καλαθι για να το παρω χωρις να ξερω για το -10% και μου ηρθε κουτι μαζι με τα free μεταφορικα πανω που σκεφτομουν οτι δεν παιζουν κουπονια τωρα με το -60% :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

bravo μαν :) πέτυχες επιστροφές και αγόρασες;

 

Όχι.

 

Ευχαριστώ πολύ και εσένα και τον Galea για την ενημέρωση, γλίτωσα κάτι ψιλά! :)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες είναι δικαιολογημένη αυτή η καθυστέρηση; έχω κάνει επιστροφές 19 του μήνα 22/01 παραδόθηκε στην Ιταλία και ακόμα δεν έχω δει χρήματα στο moneyoox…
venceremos
Link to comment
Share on other sites

Παίδες είναι δικαιολογημένη αυτή η καθυστέρηση; έχω κάνει επιστροφές 19 του μήνα 22/01 παραδόθηκε στην Ιταλία και ακόμα δεν έχω δει χρήματα στο moneyoox…

 

Δικαιολογημενη ειναι ειδικα με τον πανικο που επικρατει τωρα στο yoox. Και εγω εκανα επιστροφη λιγο πριν απο εσενα και ειχα παρομοια καθυστερηση. Πιστευω σημερα , αυριο θα σου επιστρεψουν τα χρηματα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Χθες παρελαβα απο το yoox καποια πουκαμισα μεταξυ των οποιων και ενα Mauro Grifoni. Δεν ειχα δοκιμασει πριν καποιο απο τη συγκεκριμενη φιρμα και χθες διαπιστωσα οτι η φορμα του ηταν υπερβολικα στενη. Το νουμερο μου για πουκαμισα ειναι 40 και αυτο που παρελαβα δεν κουμπωνε καν! Κοιταξα και στην ετικετα και οντως ηταν 40 το νουμερο.

Ξερει κανεις να μου πει αν τα πουκαμισα της συγκεκριμενης φιρμας ειναι σε στενοτερη γραμμη; Εχω δει μερικα που που αρεσουν αλλα δεν ξερω αν θα πρεπει να παραγγειλω το νουμερο 42, η αν ετυχε να ειναι στενοτερο μονο το συγκεκριμενο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Θα ηθελα την βοηθεια/γνωμη απο καποιον που εχει αγορασει abercrombie ειτε απο Αμερικη ειτε απο καπου αλλου.

 

Με ενδιαφερει πολυ να αγορασω ενα η δυο συγκεκριμενα κοματια που μου αρεσουν αλλα λογω απειριας αποφευγω να τα παραγγειλω απο Αμερικη. Εψαξα ετσι και βρηκα διαφορες σκορπιες πληροφοριες/αποψεις στο ελληνικο γκουγκλ αλλα και στα διαφορα ελληνικα και ξενα σαιτ δημοπρασιων. Σημερα επεσα σε δυο συγκεκριμενες πωλησεις A&F στο ελληνικο ρικαρντο.

 

Θα ηθελα την γνωμη σας σχετικα με την τιμη (μου φαινονται ακριβα), την γνησιοτητα αλλα και τη γνωμη σας σχετικα με το αν θα ψωνιζατε απο Ελλαδα η το εξωτερικο.

 

Ευχαριστω πολυ.

 

Αυτα ειναι

http://tinyurl.com/y9n8cfd

http://tinyurl.com/ya2zwnr

Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω αν είναι αυθεντικά,αλλά θα αγόραζες ποτέ ρούχα από πωλητή που έχει ψευδώνυμο replicamaster? :happy: .

athens1 πάρε 42 ,αν δεν είσαι σίγουρος πάρε 2-3 νούμερα και επιστρέφεις τα υπόλοιπα.

Asxetoumpa στο sample sale όλο και κάτι θα βρεις σε 2ψήφιο νούμερο,ίσως όχι απο αυτά που έχεις στο dreambox.

Edited by james55
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Θα ηθελα την βοηθεια/γνωμη απο καποιον που εχει αγορασει abercrombie ειτε απο Αμερικη ειτε απο καπου αλλου.

 

Με ενδιαφερει πολυ να αγορασω ενα η δυο συγκεκριμενα κοματια που μου αρεσουν αλλα λογω απειριας αποφευγω να τα παραγγειλω απο Αμερικη. Εψαξα ετσι και βρηκα διαφορες σκορπιες πληροφοριες/αποψεις στο ελληνικο γκουγκλ αλλα και στα διαφορα ελληνικα και ξενα σαιτ δημοπρασιων. Σημερα επεσα σε δυο συγκεκριμενες πωλησεις A&F στο ελληνικο ρικαρντο.

 

Θα ηθελα την γνωμη σας σχετικα με την τιμη (μου φαινονται ακριβα), την γνησιοτητα αλλα και τη γνωμη σας σχετικα με το αν θα ψωνιζατε απο Ελλαδα η το εξωτερικο.

 

Ευχαριστω πολυ.

 

Αυτα ειναι

http://tinyurl.com/y9n8cfd

http://tinyurl.com/ya2zwnr

 

Εχω μια μικρη ελαχιστη αμφιβολια που θελω κατι τελευταιο να τσεκαρω!

Περα ομως απο αυτο ειναι ΜΑΙΜΟΥΔΙΑ! Τρελη βεβαια απομιμηση αφου πρεπει να δεις λεπτομεριες. και φυσικα το εχει 2 φορες πανω στην τιμη!θα επανελθω με πιο τεκμηριωμενη απαντηση για τους λογους αλλα για παραδειγμα αφου λεει οτι το εχει αγορασει στο καταστημα της ΝΕας ΥΟρκης τι πλαστικη σακουλα με ακυρη ταμπελιτσα ειναι αυτη στην τελευταια φωτο κατω κατω??Πλαστικη σακοθλα απλα δεν υπαρχει με τετοιους κωδικους πανω.

Link to comment
Share on other sites

ποσο αξιοπιστο ειναι το ebay για αγορες? εκανα κατι αγορες πριν 3 μερες 200 ευρω.

επισης ειναι ριψοκινδυνο να βαζουμε την καρτα μας? ειναι καλυτερα να εχουμε μια προπληρωμενη?

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

ποσο αξιοπιστο ειναι το ebay για αγορες? εκανα κατι αγορες πριν 3 μερες 200 ευρω.

επισης ειναι ριψοκινδυνο να βαζουμε την καρτα μας? ειναι καλυτερα να εχουμε μια προπληρωμενη?

 

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

πάλι με πρόλαβες μπαγάσα :p δεν έχω δει γενναίο 70% μέχρι στιγμής …

 

Αργα το βραδυ , ισως και αυριο το πρωι θα ολοκληρωθει.

 

Τελικα δεν το ειδα ουτε εγω το γενναιο 70% οπως λες και εσυ. Απο το dreambox μου δεν επεσε ουτε 1 και γενικοτερα δεν ειδα πολλη κινηση προς τα κατω. Αλλα ηταν γενναια τα further στο 60% οποτε λογικο. Στο sample sale τα υπολοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Και στο πρώτο 60% λίγα ρούχα κατέβασε στην συνεχεία έδωσε ρέστα στο further χωρίς το ποσοστό να είναι 60% τα περισσότερα ρούχα τα κατέβασε στο 50%. Κάτσε μήπως δούμε κι αλλά further και αιφνιδιαστούμε. Αν κάνει κι αλλα και βάλει και το -10% και στο 70,80 έχω την αίσθηση ότι θα φύγουν παρά πολλά ρούχα, μακάρι να κάνω λάθος … Ο james καλά έλεγε δεν είναι το yoox για προγραμματισμένες αγορές εδώ και καιρό θέλω να πάρω ένα μπουφάν και τα περισσότερα τα πήραν τώρα μονό 2 έχω στο dreambox… μετάνοιωσα που δεν χτύπησα στο 50% εκεί εξαφανίστηκαν πολλά ρούχα… Edited by asxetoympas
venceremos
Link to comment
Share on other sites

Και στο πρώτο 60% λίγα ρούχα κατέβασε στην συνεχεία έδωσε ρέστα στο further χωρίς το ποσοστό να είναι 60% τα περισσότερα ρούχα τα κατέβασε στο 50%. Κάτσε μήπως δούμε κι αλλά further και αιφνιδιαστούμε. Αν κάνει κι αλλα και βάλει και το -10% και στο 70,80 έχω την αίσθηση ότι θα φύγουν παρά πολλά ρούχα, μακάρι να κάνω λάθος … Ο james καλά έλεγε δεν είναι το yoox για προγραμματισμένες αγορές εδώ και καιρό θέλω να πάρω ένα μπουφάν και τα περισσότερα τα πήραν τώρα μονό 2 έχω στο dreambox… μετάνοιωσα που δεν χτύπησα στο 50% εκεί εξαφανίστηκαν πολλά ρούχα…

 

Ποτε δεν ξερεις με το yoox αλλα οτι επεσε στα further του 60% πιστευω θα πεσει απο το 80% και μετα ισως μια και καλη στο sample sale. Οταν λεει 60% ειναι up to 60%. Τα περισσοτερα οντως στο 50% τα εριξε.

Οταν το θελεις κατι πολυ καλο ειναι να το παιρνεις στην πρωτη σοβαρη εκπτωση που θα γινει και να μην περιμενεις ακομα μεγαλυτερη.

Link to comment
Share on other sites

Καλά έφερε κάτι ρούχα το yoox χθες με πολύ χαμηλές τιμές.Ειδικά σε κάτι cavalli ρούχα έφερε κάτι jean με 50-60 ευρώ.Τώρα που μπήκα ξανά τα ανέβασαν 100-200 ευρώ.Είχε φέρει ένα δερμάτινο γύρω στα 300 ευρώ από 850 που το έχει τώρα.Καλά τόσο σοβαρή επιχείρηση πως γίνεται να κάνει τέτοια λάθη;Εγώ πάντως έκανα μια παραγγελία και μου την έστειλαν σήμερα κανονικά. Όποιος πρόλαβε πρόλαβε.Το παρατήρησε και κανένας άλλος;Χάθηκε και ο james55 που μας ενημέρωνε καθημερινά. Edited by zagonisn_21
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...