Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@DesertSMisSRaiN

 

 

στην κοπελα μου ειχαν κανει δωρο HERMES πορτοφολι ενας θειος της.οταν μπηκαμε ανηποψιαστοι στο σιτε να δουμε ποσο εχει ειχε τιμη 1250 pounds :lol:

η ******* ηταν οτι δεν μπορουσε να το επιστρψει γιατι ηταν δωρο....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ένα καλό πορτοφόλι χρειάζεται. Το «καλό» όμως είναι υποκειμενικό για τον καθένα και εξαρτάται φυσικά - τώρα πιο πολύ από ποτέ - από το πόσα διαθέτει. Μπορείς και με 50 ευρώ και με 100 ευρώ να βρεις ένα καλό πορτοφόλι, δεν είναι απαραίτητο να ξοδέψεις 200+...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Για τσεκαρε και Tommy Hilfiger νομιζω εχει καλα πορτοφολια.

 

Εγω ειχα παρει σε εκπτωσεις με ειδικη προσφορα απο Tommy πορτοφολι με 20 ευρω απο 40 (80 ειχε προ εκπτωσης) :)

Link to comment
Share on other sites

Η ActionAid ξεκίνησε μια πρωτοβουλία με κάτι t-shirts και μπλουζάκια

 

Τα πουλάει από το e-shop της και από το Me&home

 

Για δείτε το παιδιά, είναι για καλό σκοπό!

Link to comment
Share on other sites

Ένα καλό πορτοφόλι χρειάζεται. Το «καλό» όμως είναι υποκειμενικό για τον καθένα και εξαρτάται φυσικά - τώρα πιο πολύ από ποτέ - από το πόσα διαθέτει. Μπορείς και με 50 ευρώ και με 100 ευρώ να βρεις ένα καλό πορτοφόλι, δεν είναι απαραίτητο να ξοδέψεις 200+...

Για ποιο λόγο; Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο πρέπει να ξοδέψω χρήματα για ρολόι και πορτοφόλι. Με 15-20€ αγοράζω πορτοφόλι και με 80€ ρολόι. Γιατί να δώσω 50+;

Link to comment
Share on other sites

ειναι καποια αξεσουαρ που καποιοι δινουν πολλοι σημασια , υπαρχουν ανθρωποι που δεν φορανε ρολοι καθολου ή φορανε καποιο εντελως πρακτικο μιας και εχουν το ρολοι απλα για να ξερουν τι ωρα ειναι και υπαρχουν και καποιοι αλλοι που δινουν 2χιλιαρα και 3χιλιαρα μπορει και παραπανω για ενα ρολοι που πρωτα απο ολα γι αυτους ειναι ενα βασικο αξεσουαρ τους..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το ρολοι δεν το εχουμε για να βλεπουμε την ωρα.Ουτε το πορτοφολι για να κραταμε μεσα τα λεφτα και τις καρτες.

 

Ειναι τα μονα αξεσουαρ που εχει ο αντρας:)

Link to comment
Share on other sites

από lee και σταφ έχω μείνει ικανοποιημενος με την ποιότητά τους. 3-4 χρόνια αντεξαν με καθημερινή χρήση
Link to comment
Share on other sites

Θέλω κάποια jean που να αντεχουν στο χρόνο. Σε ποιες εταιρείες να κοιτάξω?

 

Συνήθως Diesel (καίτοι δεν έχω φορέσει ποτέ μου) και φυσικά οι μεγάλες ακριβές μάρκες (D&G, D2, PRPS κλπ.).

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

αν και παλαιοτερα εχει ξανασυζητηθει,ρωταω παλι...Εχει κανεις αποψη για ιντερνετικη αγορα ugg boots?Εχω βρει καποιους top rated sellers στο ebay και θα ηθελα να ακουσω αν υπαρχουν και αλλες επιλογες.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

stelios νομιζω μονο η πηγη που βρηκες υπαρχει , δεν ειναι τυχαιο οτι οι μισες βαλιτσες απο τους Ελληνες που ερχονται απο Αμερικη εχουν μεσα UGG
Link to comment
Share on other sites

Έψαξα σε πόσα Bershka Αθήνα αυτό το μπουφάν Bershka - wool jacket.

Πλέον δε το φέρνουν μου είπαν. Προσπάθησα να το πάρω από το online store της Αγγλίας αλλά μάλλον δε στέλνει εκτός Αγγλλίας. Κάνω κάτι λάθος? Έχει αγοράσει κανείς από 'κει? Αλλιώς δε παίζει να το βρω ε?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα σε πόσα Bershka Αθήνα αυτό το μπουφάν Bershka - wool jacket.

Πλέον δε το φέρνουν μου είπαν. Προσπάθησα να το πάρω από το online store της Αγγλίας αλλά μάλλον δε στέλνει εκτός Αγγλλίας. Κάνω κάτι λάθος? Έχει αγοράσει κανείς από 'κει? Αλλιώς δε παίζει να το βρω ε?

Ευχαριστώ!

 

Currently available in Spain, Portugal, France, Italy, Germany, United Kingdom, Netherlands, Austria, Belgium, Poland, Switzerland and Ireland.Δεν πρεπει να στελνει Ελλαδα:(

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα σε πόσα Bershka Αθήνα αυτό το μπουφάν Bershka - wool jacket.

Πλέον δε το φέρνουν μου είπαν. Προσπάθησα να το πάρω από το online store της Αγγλίας αλλά μάλλον δε στέλνει εκτός Αγγλλίας. Κάνω κάτι λάθος? Έχει αγοράσει κανείς από 'κει? Αλλιώς δε παίζει να το βρω ε?

Ευχαριστώ!

 

παρτω μεσω aramex

Link to comment
Share on other sites

παρτω μεσω aramex

 

Τι εννοείς φίλε Γιώργο? Να το παραγγείλει κάποιος από Αγγλία και να μου το στείλει? Πως ακριβώς δουλεύει εν ολίγεις? Το έχεις δοκιμάσει, κοστίζει πολύ?

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς φίλε Γιώργο? Να το παραγγείλει κάποιος από Αγγλία και να μου το στείλει? Πως ακριβώς δουλεύει εν ολίγεις? Το έχεις δοκιμάσει, κοστίζει πολύ?

Thanks!

 

aramex.com κανεις μια συνδρομη και εχεις μια διευθυνση Αγγλιας μια Αμερικης και μια Κινας ,και τωρα θα μου πεις τι ειναι ολες αυτες οι διευθυνσεις, στην εν λογω παραγγελια που θελεις να κανεις θα βαλεις την διευθυνση Αγγλιας που θα σου στειλει η αραμεξ και μετα αυτοι στο στελνουν ελλαδα με γενικη ταχυδρομικη,ναι ειναι εγκυρο εχει και στην Αθηνα γραφειο μπορεις να παρεις τηλεφωνο για πληροφοριες

Edited by giorgossssss
Link to comment
Share on other sites

Έψαξα σε πόσα Bershka Αθήνα αυτό το μπουφάν Bershka - wool jacket.

Πλέον δε το φέρνουν μου είπαν. Προσπάθησα να το πάρω από το online store της Αγγλίας αλλά μάλλον δε στέλνει εκτός Αγγλλίας. Κάνω κάτι λάθος? Έχει αγοράσει κανείς από 'κει? Αλλιώς δε παίζει να το βρω ε?

Ευχαριστώ!

 

Φίλε μου πήρα την προήγουμενη εβδομάδα ένα ίδιο σχεδόν montgomery (αλλά ανθρακί) από τα Pull & Bear. Αν δεν θες οπωσδήποτε καφέ πέρνα μια βόλτα και δες το.

Δες το και εδώ:

http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/pullandbeargr/en/pullandbear/29063/JACKETS#/79691/WOOL BOMBER JACKET WITH HOOD

Edited by babis200sx
--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πήρα την προήγουμενη εβδομάδα ένα ίδιο σχεδόν montgomery (αλλά ανθρακί) από τα Pull & Bear. Αν δεν θες οπωσδήποτε καφέ πέρνα μια βόλτα και δες το.

Δες το και εδώ:

http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/pullandbeargr/en/pullandbear/29063/JACKETS#/79691/WOOL BOMBER JACKET WITH HOOD

 

Thanks φίλε babi!!

Το έχω μπανίσει και γώ αυτό στα Pull&Bear απλά ψάχνω για καφέ μπουφανάκι ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παδια, επειδη ειμαι λιγο ασχετος με online shopping μηπως μπορειτε να μου πειτε απο που μπορω να αγορασω παπουτσια diesel αξιοπιστα?
Link to comment
Share on other sites

εκαννα μια παραγγελια πριν 2-3 ωρες στο yoox...γινετε να την ακυρωσω?δεν την εχουν κανει ship...και αν ναι πως?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες κάποιο μαγαζί ή ίδιο store για Springfield όπως και 3 Guys στην Θεσσαλονίκη; Με βολεύαν αυτά στο Cosmos, άλλα έκλεισαν, μετά βρήκα κάποια άλλα μαγαζιά (3Guys) και δεν ξαναφέρνουν πλέον... Τώρα δεν έχω που αλλού να δώ.... Έχετε υπ'όψιν τίποτα;

 

Είναι οι μόνες μάρκες που πάντα μα πάντα έβρισκα κάτι να αγοράσω, τώρα τελευταία όλο ψάχνω σε άλλα και το ένα δεν μου αρέσει - το άλλο μου βρωμάει κλπ.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...