Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο yoox ξέρετε αν παίρνει χρεωστικές κάρτες visa ??

 

Εμένα πήρε και προπληρωμένες και χρεωστικές

Edited by alexdd
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλλον έχει να κάνει με την τράπεζα.. Με μία χρεωστική της alphabank που δοκίμασα σήμερα... έκανα κανονικά την αγορά
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν τοχετε παρατηρησει και εσεις αλλα οι εκπτωσεις yoox φετος πολυ μεγαλο fail :).εχω ποσα πραματα στο dream που ως τωρα δεν εχουν πεσει ουτε ενα ευρω:mad:
Link to comment
Share on other sites

γεια σας,διαβασα οσο μπορουσα πολλες σελιδες απο το φορουμ...ι το yoox.com kai to asos.com ειναι και εμπιστα σαιτ και εχουν αυθεντικα προιοντα?ρωταω γιατι ειμαι νεος στις ηλεκτρονικες αγορες...επισης ξερει καποιος κανενα σαιτ με nike air max?και το λεω γιατι εχω διαβασει ενα σωρο αναφορες για ψευτικα σαιτ με fake προιοντα.

http://www.nike2.org/nike-air-max-air-max-skyline-c-42_85.html για παραδειγμα εχω βρει αυτο το σαιτ οπως και αλλα...αλλα δεν ξερω τι παιζει

Link to comment
Share on other sites

γεια σας,διαβασα οσο μπορουσα πολλες σελιδες απο το φορουμ...ι το yoox.com kai to asos.com ειναι και εμπιστα σαιτ και εχουν αυθεντικα προιοντα?ρωταω γιατι ειμαι νεος στις ηλεκτρονικες αγορες...επισης ξερει καποιος κανενα σαιτ με nike air max?και το λεω γιατι εχω διαβασει ενα σωρο αναφορες για ψευτικα σαιτ με fake προιοντα.

http://www.nike2.org/nike-air-max-air-max-skyline-c-42_85.html για παραδειγμα εχω βρει αυτο το σαιτ οπως και αλλα...αλλα δεν ξερω τι παιζει

 

Γιατί δεν παραγγέλνεις από το επίσημο site της nike? Έχει και το nike id :)

Link to comment
Share on other sites

απλα το νικε ιd εχει περιορισμενα μοντελα που μπορεις να κανεις customize...px εγω θελω ta nike skyline.δεν το εχει...

Υστερα το yoox.com ειναι εμπιστο σαν σαιτ ,απο πλευρα αυθεντικοτητας των προιοντων?

Link to comment
Share on other sites

Υστερα το yoox.com ειναι εμπιστο σαν σαιτ ,απο πλευρα αυθεντικοτητας των προιοντων?

 

 

καλυτερα να φοβασαι κατι καταστηματα μεγαλα για μουφες παρα το yoox.....αυθεντικα εχει

Link to comment
Share on other sites

τωρα που παιζουν εκπτωσεις μπορειτε να μου πειτε ενα σαιτ που να χει σε καλες τιμες γνησιες μαρκατες(gucci, prada, burberry. louis vuitton klp) τσαντες γυναικειες ?

 

κανεις ρε παιδια ?

Link to comment
Share on other sites

απλα το νικε ιd εχει περιορισμενα μοντελα που μπορεις να κανεις customize...px εγω θελω ta nike skyline.δεν το εχει...

Υστερα το yoox.com ειναι εμπιστο σαν σαιτ ,απο πλευρα αυθεντικοτητας των προιοντων?

 

Πραγματικά όπως σου είπαν και πάνω καλύτερα να φοβάσαι μαγαζιά άλλα εδώ στην Ελλάδα παρά το yoox. Δεν τίθεται καν θέμα :)

Link to comment
Share on other sites

κανεις ρε παιδια ?

http://www.tizianafausti.com/outlet.html?limit=all

Oταν οι γνήσιες κάνουν 1000 ευρώ μην περιμένεις σε εκπτώσεις να τις βρεις λιγότερο απο 500 εκτός και ψάχνεις για μαιμού..πάντως πιο φθηνά από αυτο το σάιτ δεν υπάρχει και είναι 100% γνήσιο και εγγυημένο

Edited by alexdd
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πότε περίπου βάζει το yoox free delivery ?

 

Μόλις μέχρι προχθές υπήρχε ένα κουπόνι με -10% + free delivery ...

Link to comment
Share on other sites

Moncler στην αθήνα μπορείς να βρεις στα:

1)Detroit(3 καταστήματα στην κηφισιά στην οδό Κυριαζή και 1 κατάστημα στο μοναστηράκι στην μητροπόλεως δίπλα από τον μπαιρακτάρη).

2)Στον γαβαλά στο κολωνάκι (Βουκουρεστίου και Τσακάλωφ γωνία αν θυμάμαι καλά).

3)Στο Attica golden έχει περίπτερο της Moncler και νομίζω πως και στο attica στην πανεπιστημίου άνοιξε corner.

 

Αυτά μου έρχονται γρήγορα γρήγορα στο μυαλό....ελπίζω να βοήθησα.

D.G.
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω κάτι συγκεκριμένo για κατάστημα marc jacobs στην ρώμη. Τώρα λογικά κάτι θα υπάρχει...κοίτα στην via del corso ή και στην galleria alberto sardi που είναι και κοντά. Αλλά μιας και είσαι στην ρώμη γιατί δεν τσακίζεις τα alessandrini? :lol:
D.G.
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω κάτι συγκεκριμένo για κατάστημα marc jacobs στην ρώμη. Τώρα λογικά κάτι θα υπάρχει...κοίτα στην via del corso ή και στην galleria alberto sardi που είναι και κοντά. Αλλά μιας και είσαι στην ρώμη γιατί δεν τσακίζεις τα alessandrini? :lol:

 

Στη via del corso δεν βρήκα τίποτα ούτε στη via condotti που βρίσκονται τα περισσότερα καταστήματα των γνωστών..Alessandrini? να κοιτάξω;

 

 

---

- Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.Μηπως γνωριζετε που μπορει να βρει κανεις abercrombie στην Ελλαδα αλλα και μεσω ιντερνετ αξιοπιστα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Πήγα να παραγγείλω από το amazon.com 3 μπλουζάκια Armani Exchange, αλλά δυστυχώς δεν στέλνει Ελλάδα (ούτε το επίσημο). Με ένα googlαρισμα δεν βρήκα κάτι. Ξέρει κανείς που αλλού μπορούμε να βρούμε τα καινούργια σχέδια αυτής της μάρκας; (το ebay έχει κάποια παλιά θαρρώ...)
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Marc Jacobs στη Ρώμη; Ξέρετε αν έχει καμιά μπουτικ;

 

 

---

- Sent from my iPhone using Tapatalk

 

LA RINASCENTE

 

Piazza Colonna

ROME

Phone: 06 6797691

 

LA RINASCENTE

 

Piazza Fiume

ROME

Phone: 06 8841231

 

ELEONORA

 

Via del Babuino 97

00187 ROME

Phone: 39 06 6793173

 

απο οτι ειδα στο επισημο site , δεν εχει μπουτικ marc jacobs στην ρωμη ,

μονο μιλανο ! τα παραπανω καταστηματα εχουν πολλες μαρκες αλλα και

marc jacobs !

 

αυτα , πιστευω να μην κανω λαθος ! :)

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε μου.. Θα πάω να ρίξω μια ματιά.. Τελικά έπρεπε να πάω και Μιλάνο.. Νόμιζα ότι δεν συμφέρει..

 

 

---

- Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρώμη και πάλι Ρώμη. Μια χαρά μάρκες έχει για το λαό η Ρώμη συν ότι δε συγκρίνεται από άποψης αξιοθέατων. Υπάρχει και ένα καλό outlet στην Gesu Maria με πολύ καλές τιμές ,αλλά μικρή ποικιλία και νούμερα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάει σε πολλά. Το καλύτερο αλλά σχετικά μικρό ήταν ένα έξω από τη φλωρεντία. Δε θυμάμαι πως λέγεται. Είναι καινούριο πριν 2 χρόνια άνοιξε. Έχει καλές μάρκες σε πολύ καλές τιμές gucci, armani, rossi κ.α. Gucci outlet μόνο εκεί είδα πχ.

 

 

---

- Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το Barberino designer outlet λες ? ανηκει στην McArthurGlen , την εταιρια που εχει και αυτο των Σπατων , εκτος αν λες το The Mall , που ειναι στο Leccio Reggello , εκει εχω παει και οντως εχει πολυ καλα πραγματα , μερικα απο τα brands ειναι τα Alexander McQueen, Armani Jeans, Bottega Veneta, Burberry, Ermenegildo Zegna, Fendi, Giorgio Armani, Gucci, Hogan, La Perla, Loro Piana, Ferragamo, Tod's, Valentino, Yohji Yamamoto, Yves Saint Laurent , κλασσικες καλες μαρκες , δεν ειναι για τον VeCo και James που ειναι πιο ψαγμενοι σε brands ...

 

παντως οποιος βρεθει στην Φλωρεντια ειναι μια καλη ευκαιρια για να περασει απο εκει ...σιγουρα θα βρει κατι καλο και σε καλη τιμη ...

Edited by alexasso
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...