Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα χρησιμοποησα αλλα τιποτα, καλα δεν μπορειτε να φανταστειται τους επρηξα με ποσα mail στο ASOS και ουτε ενα 10% δεν μου εδωσαν, τους ειπα οτι εχω ξοδεψει 1800 ευρω σε ενα χρονο και δεν μου εκαναν κανεναν special treat και αυτοι ακλονητοι, τα πηρα μαζι τους, μεχρι και για την οικονομικη κριση στην Ελλαδα τους ειπα!!!

 

Εντωμεταξυ θελω να κανω μια αγορα 270 ευρω απο το asos και επειδη ειναι μεγαλο το ποσο ηθελα εστω ενα 10%, γιατι απο τα ρουχα που πηρα μονο το ενα ειναι σε εκπτωσεις.

 

Τελικα μετα απο 10 μηνυματα με το costumer service, τα παρατησα!!!:(:(:(:(

 

τι εννοεις τα χρησιμοποιησες?εγω πεμπτη απο δυο λογαριασμους που εχω ασοσ χρησιμοποιησα δυο φορες το πρασινο κουπονι(ηταν για -20 pounds σε καθε αγορα ανω τον 60) οποτε κερδισα 40 pounds οχι και ασχημα..και παρασκευη οι κοκκινοι ειχαν -10% και free shiping που εχει ετσι και αλλιως

τεσπα μολις βρω κωδικο θα τον ποσταρω εδω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικα την εκανα την παραγγελια χωρις εκπτωση δυστυχως :mad::mad::mad:. Επελεξε το express delivery και αρα την παρασκευη πρεπει να ειναι εδω, ετσι και δεν ειναι εδω θα ζητησω τα λεφτα μου πισω απο τα εξοδα αποστολης, το εχω κανει αλλη μια φορα σε αλλη παραγγελια, δεν ειχα σκοπο να το κανω αλλα επειδη με νευριασαν που μετα απο 10 μηνυμηματα που τους εστειλα δεν προθυμοποιηθηακν να μου δωσουν εστω εναν κωδικο του 10%, ενω εχω ξοδεψει 1800 ευρω στο asos!!!! Στο κατω κατω οταν επιλεγω express delivery απαιτω να φτασει συγκεκριμενη μερα.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

Εχει κανεις εμπειρία απο επιστροφη στο antonioli ?

Γενικα ξερω οτι το customer service τους δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα ας πει καποιος που ξερει καλυτερα . Ευχαριστω.

 

με νευριασε το antonioli οταν εβαλε μεταφορικα 10 ε και αν θελεις να επιστρεψεις

κατι οπως εσυ , πρεπει να πληρωσεις ο ιδιος για την μεταφορα :X:X:X

 

λοιπον, εδω http://www.antonioli.eu/pages/22 εχει πληροφοριες !

αρκει , να μην εχεις βγαλει το κιτρινο ταμπελακι , μετα στελνεις email στο

customer service να τους ζητησεις επιστροφη κλπ κλπ ! τα λεει ξεκαθαρα πιστευω !

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

http://www.my-wardrobe.com/levis/mid-dirt-vintage-isa-wash-straight-jeans-414374

http://www.my-wardrobe.com/prps/navy-high-contrast-smythe-straight-jeans-892902

http://dope-factory.com/product.asp?Id=1640

αξιζει να τα σκασω τι λετε,σαν σχεδιο εννοω πιο πολυ πιο σας αρεσει η χαλια ολα?:worry:

για το 3ο εχω κωδικο και το παιρνω 140ε

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο μόνο εμένα δεν μου αρέσει πολύ.. Τα άλλα οκ.

 

παλιομοδιτικο γαρ? εχουν αυτο το κακο τα prps,χανουν εκει οσο κερδιζουν σε εφαρμογη.εμενα το πρωτο μου αρεσει πιο πολυ αλλα ακομα και με -60% το σκεφτομαι αν αξιζει...

Link to comment
Share on other sites

Κοστούμι με μαλλί-μετάξι αρχικής τιμης 320 ευρω να το εχουν τώρα 76 τι ποιότητα μπορει να έχει...και δεν είναι μόνο ενα και δυο..Τι να πω, την αποφευγω.

 

Να την αποφυγεις ειδικα αν εχεις το budget που αναφερεις , αλλα θα συμφωνησω με τον VeCo , διαβασε την απαντηση του , ειναι μια καλη ιδεα, ειδικα σε αυτα τα χρηματα , αλλα και γενικα σε ολο τον οροφο μπορεις να βρεις καλα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

παλιομοδιτικο γαρ? εχουν αυτο το κακο τα prps,χανουν εκει οσο κερδιζουν σε εφαρμογη.εμενα το πρωτο μου αρεσει πιο πολυ αλλα ακομα και με -60% το σκεφτομαι αν αξιζει...

 

Απλά μου φάνηκε πολύ φαρδιά η γραμμή δεν ξέρω.. κάτι με χάλασε.. όχι και για πέταμα βέβαια εντάξει οκ.. :) Αν και γενικα prps είναι πολύ ωραία jeans. Εξαρτάται κυρίως το γούστο σου και η ηλικία σου βέβαια.. Σημασία έχει να σου αρέσει και να ταιριάζει σε σένα.

Link to comment
Share on other sites

με νευριασε το antonioli οταν εβαλε μεταφορικα 10 ε και αν θελεις να επιστρεψεις

κατι οπως εσυ , πρεπει να πληρωσεις ο ιδιος για την μεταφορα :X:X:X

 

Εγώ που ψώνισα απο yoox 7 πράγματα και πλήρωσα 17-18 ευρώ με standard delivery τι να πω:X χρεώνουν 5.50 ευρώ + 1.5 ευρώ ανα ρουχο....στα περισσοτερα stores εχουν τη λογική όσα περισσότερα ψωνισεις τοσα λιγοτερα θα πληρωσεις για μεταφορα, στο yoox συμβαινει το αντιθετο:X:X

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα μπορουσατε να μου προτεινετε καποιες εταιριες για μαγιω?

 

Πολύ γενική η ερώτηση σου... Μαγιό φτιάχνει και η Nike και η Adidas και η Vilebrequin και η DSquared... :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Ψάχνω για τσάντα-τσαντάκι (δηλαδή μεσαίου μεγέθους) που κρεμιέται χιαστί για άνδρες. Θέλω κάτι σπορ και νεανικό και όχι πολύ ακριβό. Έχετε να μου προτείνετε κάτι ή έχετε υπ' όψιν σας κάποιο μαγαζί στη Θεσσαλονίκη για να δω;

 

Ευχαριστώ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

απο zappos.com εχει παραγγειλει ποτε κανεις?Δεν στελνουν ελλαδα αλλα αναρωτιομουν μηπως υπαρχει καποιος τροπος μεσω τριτων να ερθει ελλαδα το δεμα?
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

99.9% μούφα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Ψάχνω για τσάντα-τσαντάκι (δηλαδή μεσαίου μεγέθους) που κρεμιέται χιαστί για άνδρες. Θέλω κάτι σπορ και νεανικό και όχι πολύ ακριβό. Έχετε να μου προτείνετε κάτι ή έχετε υπ' όψιν σας κάποιο μαγαζί στη Θεσσαλονίκη για να δω;

 

Ευχαριστώ

 

Ρίξε μια ματιά και στο asos.com

Έχει κάποια και μέχρι πρόσφατα είχε αρκετά και σε προσφορά.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Μου είχαν στείλει πριν πολλά χρόνια μία κάρτα Nautica Gift Card με δώρο 10 ευρώ από την εταιρία για προώθηση.. δεν ξέρω κι εγώ πού με βρήκαν..... Αλλά δυστυχώς έχω πετάξει την επιστολή που τη συνόδευε και δε θυμάμαι πώς μπορώ να τα χρησιμοποιήσω.. Μπορώ να πάρω κάτι που έχει πχ 10 ευρώ και να μην πληρώσω τίποτα? Ή θα πρέπει να κάνω αγορά με συγκεκριμένο όριο? Ξέρει κανείς ?

http://www.ridenco.gr/gcbal/Login.aspx?ReturnUrl=%2fgcbal%2fdefault.aspx

Ή αν μπορώ να τη χρησιμοποιήσω σε online store?

Edited by Alex0077
Link to comment
Share on other sites

james55 εδώ...

Αυτός είναι ο νέος μου λογαριασμός, τα κατάφερα και ξεχάσα τον κωδικό μου στο myphone καθώς και τον κωδικό του email που είχα δηλώσει όταν γράφτηκα :lol:. Όσοι έχετε στείλει pms τον τελευταίο ενάμισι μήνα μπορείτε να τα κάνετε forward .

 

Τέλος μου φαίνεται ότι ο vkb έκοψε το shopping,100 καταστήματα έκλεισαν στο Κολωνάκι λόγω κρίσης και έπονται και άλλα :D.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω αν το παρακατω site ειναι αξιοπιστα και εχει αυθεντικα προιοντα.

http://www.prodirectselect.com/Products/Nike-Classic-Cortez-Light-Nylon-Mens-Shoes-Turquoise-Black-Mens-Footwear-31437.aspx

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω αν το παρακατω site ειναι αξιοπιστα και εχει αυθεντικα προιοντα.

http://www.prodirectselect.com/Products/Nike-Classic-Cortez-Light-Nylon-Mens-Shoes-Turquoise-Black-Mens-Footwear-31437.aspx

 

Αυτό μπορεί και να έχει αυθεντικά, τουλάχιστον είναι πιο καλοστημένο το σιτε απο τα άλλα 3 που ειχες βάλει, στειλ' τους κανα email και ρώτα τους(αν έχουν:rolleyes:) ...πάντως αν μένεις Αθήνα ρίξε μια ματιά στο εκπτωτικό χωριό που άνοιξε στα Σπάτα...έχει μεσα nike outlet με πραγματικά χαμηλές τιμές

 

http://imageshack.us/photo/my-images/825/shirtdb.jpg για αυτην την μαρκα μιλαω...

 

Δεν την έχω ξαναδει, μήπος είναι άλλη μάρκα και έχει απλά τον άνθρωπο σαν σχέδιο στο πουκάμισο?:confused:

Edited by VeCo
Χρησιμοποιείτε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μπορεί και να έχει αυθεντικά, τουλάχιστον είναι πιο καλοστημένο το σιτε απο τα άλλα 3 που ειχες βάλει, στειλ' τους κανα email και ρώτα τους(αν έχουν:rolleyes:) ...πάντως αν μένεις Αθήνα ρίξε μια ματιά στο εκπτωτικό χωριό που άνοιξε στα Σπάτα...έχει μεσα nike outlet με πραγματικά χαμηλές τιμές

 

 

fcandreas1990 σε ευχάριστο πολύ που απαντάς στα ερωτήματα μου.

Δύστυχος μένω επαρχία και θα κατέβω Αθηνά μετά το καλοκαίρι.

Εάν παρατήρησες σε όλα τα site που έχω βάλει έχει το συγκεκριμένο μοντέλο nike classic cortez nylon 09 που ψάχνω αλλά δυστυχώς δεν το βρίσκω στα μαγαζιά εδώ η σε κανένα site της προκοπής.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μπορεί και να έχει αυθεντικά, τουλάχιστον είναι πιο καλοστημένο το σιτε απο τα άλλα 3 που ειχες βάλει, στειλ' τους κανα email και ρώτα τους(αν έχουν:rolleyes:) ...πάντως αν μένεις Αθήνα ρίξε μια ματιά στο εκπτωτικό χωριό που άνοιξε στα Σπάτα...έχει μεσα nike outlet με πραγματικά χαμηλές τιμές

 

 

fcandreas1990 σε ευχάριστο πολύ που απαντάς στα ερωτήματα μου.

Δύστυχος μένω επαρχία και θα κατέβω Αθηνά μετά το καλοκαίρι.

Εάν παρατήρησες σε όλα τα site που έχω βάλει έχει το συγκεκριμένο μοντέλο nike classic cortez nylon 09 που ψάχνω αλλά δυστυχώς δεν το βρίσκω στα μαγαζιά εδώ η σε κανένα site της προκοπής.

 

αν δεν μπορει αν σου απαντησει καποιος απο εδω γιατι δεν γνωριζει το site,κανε και καμια ερωτηη σε κανα nike forum του εξωτερικου αν τομαγαζι που κοιτας ειναι οκ.σε τετοια forum υπαρχουν guru του ειδους και σιγουρα θα ξερουν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...