Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

large παρε, εχουν πολυ στενη γραμμη. για ζακετα δεν παιρνω ορκο αλλα γενικα μιλαω!

 

Κρίμα και μάρεσε το σχέδιο και δεν έχει large σε αυτό.. Αρα μπορώ να εμπιστεύομαι το πινακα με τα νούμερα που έχει το site με το μεγεθος της πλάτης?? Γιατί με βάση αυτό ήθελα large..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως γνωρίζεται πού μπορώ να βρω στη Θεσσαλονίκη κατάστημα που να πουλάει Pepe Jeans, Franklin Marshall etc. (γιατί ενδιαφέρομαι για D.A.T.E.) ;

 

Ευχαριστώ πολύ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζεται πού μπορώ να βρω στη Θεσσαλονίκη κατάστημα που να πουλάει Pepe Jeans, Franklin Marshall etc. (γιατί ενδιαφέρομαι για D.A.T.E.) ;

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Καλυτερα να αγορασεις online αυτες τις μαρκες γιατι και φτηνοτερα θα τις βρεις και μεγαλυτερη ποικιλια θα εχει...

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα και μάρεσε το σχέδιο και δεν έχει large σε αυτό.. Αρα μπορώ να εμπιστεύομαι το πινακα με τα νούμερα που έχει το site με το μεγεθος της πλάτης?? Γιατί με βάση αυτό ήθελα large..

 

προτεινω να την αγορασεις σε medium,αφου σου αρεσει πολυ...Το πολυ πολυ τη γυρνας πισω δωρεαν....Εχει free delivery αυτες τις μερες.

 

Καλυτερα να αγορασεις online αυτες τις μαρκες γιατι και φτηνοτερα θα τις βρεις και μεγαλυτερη ποικιλια θα εχει...

 

Διαφωνω,για τετοιου οικονομικου μεγεθους μαρκες καλυτερα στην Ελλαδα...Θα πληρωσεις τη διαφορα στα μεταφορικα,εκτος και αν εχεις σκοπο να αγορασεις πολυ πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

προτεινω να την αγορασεις σε medium,αφου σου αρεσει πολυ...Το πολυ πολυ τη γυρνας πισω δωρεαν....Εχει free delivery αυτες τις μερες.

 

 

 

Διαφωνω,για τετοιου οικονομικου μεγεθους μαρκες καλυτερα στην Ελλαδα...Θα πληρωσεις τη διαφορα στα μεταφορικα,εκτος και αν εχεις σκοπο να αγορασεις πολυ πραγμα.

 

Μπορει να εχεις δικιο απο αποψη μεταφορικων αλλα δεν υπαρχει καθολου ποικιλια franklin ειδικα ελλαδα..uk γινεται χαμος.

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερετε που θα βρω στην αθηνα να πουλανε frankie morello?είδα ενα κιτρινο φουτερακι αμανικο ανιοχτο μπροστα στον λαιμο με κουκουλα,πολυ ωραιο,και ψαχνω να το βρω..
Link to comment
Share on other sites

Όλο παράπονα είστε. Μετράτε την απόσταση Αθήνα - Ιταλία με υποδεκάμετρο. 1800 αρχική πέρσι,το τσίμπισα από yoox δε λέω πόσο ,είναι πάνω από -70%. Ok τη γνώμη μου την ξέρετε για τα eurotrash εμπορικά ρούχα (dsq,gucci,burberry,dg κλπ) ,αλλά είπα να κάνω μία εξαίρεση για το βαρύ χειμώνα.Δείτε το μουτόν με την sheep γούνα εσωτερικά.

http://a.imageshack.us/img153/3524/img2219z.jpg

 

back

inside

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερετε που θα βρω στην αθηνα να πουλανε frankie morello?είδα ενα κιτρινο φουτερακι αμανικο ανιοχτο μπροστα στον λαιμο με κουκουλα,πολυ ωραιο,και ψαχνω να το βρω..

 

Καλλιθεα, πλατεια Κυπρου ειναι ενα γωνιακο μαγαζι στο κτιριο μιας καφετεριας που λεγεται Jolie και εχει μεσα μαζι με αλλες γνωστες μαρκες και Frankie Morello .

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας ψάχνω για μπουφάν carhartt ξέρετε μαγαζία μήπως; (θέλω το

CARHARTT Fellow Jacket black/grey αν δεν βρώ κάτι άλλο που να μου αρέσει...ή το CARHARTT Kodiak Blouson Jacket black/broken white)

Έχει μήπως κανέις καμία ιδέα για μαγαζιά που να έχουν μπουφαν CARHARTT; Στο μοναστηράκι είχα δει ένα παλαιότερα....μόνο μαγαζία με μπλουζες/T-shirt βρίσκω.

ευχαριστώ:happy:

 

ή Carhartt Black Heli Jacket Back :D

Edited by VeCo
Χρησιμοποιείτε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σελιδες με παρομοιες επιλογες σαν του assos εχουμε? (Διοτι το yoox το βρισκω ανουσιο προσωπικα) :)

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

παιδια πειτε μου λιγο το delivery στο yoox ειναι το ιδιο με του assos?δηλαδη τα στελνουν με απλο ταχυδρομειο που ερχετε ειδοποιηση και περνουμε το δεμα απο το ελτα ή με καποια ιδιωτικη εταιρεια ταχυμεταφορων?επισης το shipping 5-6 μερες ισχυει ή οχι?
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση για το yoox..Αλλες φορε εμφανιζει τις τιμες σε ευρω αλλες σε δολλαρια. Σε τι πληρώνουμε? Από οτι είδα σε δολλάρια συμφέρει περισσοτερο.
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση για το yoox..Αλλες φορε εμφανιζει τις τιμες σε ευρω αλλες σε δολλαρια. Σε τι πληρώνουμε? Από οτι είδα σε δολλάρια συμφέρει περισσοτερο.

 

Κάτω αριστερά στο yoox: change country----->Greece .Δεν μπορείς να αγοράσεις από καμία άλλη χώρα ,εκτός αν βρεις proxy.Κάθε χώρα έχει το δικό της yoox με διαφορετικές τιμές καθώς και διαφορετικό shipping (πχ Βέλγιο έχει χρόνο αποστολής 1 μέρα). Στην Ιταλία είναι πιο φθηνά τα ρούχα ,ομοίως και τα μεταφορικά.Άλλες φορές είναι πιο φθηνά για την Αμερική και άλλες φορές για την Ελλάδα ή Αγγλία.Πχ αρχές Αυγούστου το yoox είχε πολλά δερμάτινα των 2000 αρχική ,με τιμές από 200 ως 400 Ελλάδα και στην Ιταλία τα είχε από 400 ως 700. Εκεί έγινε το μεγάλο πάρτυ από τους καρχαρίες.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν βρω proxy μπορω να παραγγειλω απο οποιαδηποτε αλλη χωρα με αποστολη Ελλαδα? Επισης η σελιδα για τα μεταφορικα ποια είναι?
Link to comment
Share on other sites

Το 'χα ψάξει παλιότερα και νομίζω δεν είναι εφικτό.Eννοώ ,να παίξει το ρόλο ένα πρόσωπο το λεγόμενο "proxy".Να το παραγγείλει ένας φίλος από Ιταλία και έπειτα να το στείλει Ελλάδα ,εφόσον συμφέρει πραγματικά.Πρέπει να είσαι 100% σίγουρος για το νούμερο όμως.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σελιδες με παρομοιες επιλογες σαν του assos εχουμε? (Διοτι το yoox το βρισκω ανουσιο προσωπικα) :)

Κανείς ?:lol:

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Πως σας φαινεται αυτο το site http://www.abercrombiefitch.uk.com/ εχει abercrombie και εφοσον ειναι στο Λονδινο δεν θα εχει φορους, το βρισκεται αξιοπιστο? Παντως τις προαλλες καλεσα την FedEx στην Ελλαδα για να μου δωσει ενα ενδεικτικο κοστος για μια αγορα 300 $ απο τα abercrombie και η υπαλληλος μου ειπε οτι επρεπε να δωσω κοντα 200 ευρω στα τελωνεια και τα λοιπα, ετsι δεν συμφερει με την καμια εκτος μου ειπε αν κανεις μαζικη αγορα με φιλους και μοιραστειται τα εξοδα, παντως οταν την ρωτησα αν γενικα στην Ελλαδα τα αγοραζουν μου ειπε τα περισσοτερα πακετα που διαικπεραιωνουν ειναι απο αυτη την Εταιρεια!!!

 

PS. Επισης μου ειπε να μην τολμησω ουτε να μου τα στειλουν σαν gift γιατι πλεον το γνωριζουν και το χρεωνουν κανονικα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν έχω ασχοληθεί με A&F ιδιαίτερα απο το ταμπελάκι και απο ένα t-shirt που το έχω δει σε αμερικάνο δικό μου seller που πουλά 100% αυθεντικά πρέπει να είναι οκ.

Τώρα δεν ξέρω αν στέλνουν εκτός Uk...

 

Α btw τα A&F σε τι νούμερα τα πέρνεις;Δλδ ξέρω οτι είναι muscle shirts δλδ κολλάνε απάνω σου.Αν π.χ. εγώ που φωράω L και XL σε tees πάρω XL θα μου κολλά πάνω σαν βδέλα;

Απο περιέργεια έλεγα να πάρω ένα απο τον φιλαράκο να το φοράω για πρόχειρο(30$ μου το δίνει shipping included) αλλά αν είναι να κολλάνε άστο, είμαι περίεργος.

Υπάρχει κανένα μαγαζί στο κέντρο να δοκιμάσω (και να γελάσω με τιμές);

 

jim88 μην κάνεις κανένα λάθος και το πάρεις με fedex απο US.Θα φας που.....

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε τα ρουχα του http://www.woodhouseclothing.com αν ειναι γνησια?

 

παιδιά τελικά είναι όλα καλά με τα προϊόντα της σελίδας αυτής???

γνωρίζει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

κοιτα το βραδυ θα ψαξω πιο καλα,αλλα απο οτι ειδα σαν site ειναι οκ,λογικα μεταφορικα στις 10 λιρες και πληρωμη με πιστωτικη και οχι paypal...

 

Δες και τη σελιδα που διατηρουν στο fb

http://www.facebook.com/home.php?#!/woodhouseclothing?v=wall&ref=search

Link to comment
Share on other sites

μάλιστα.......δεν έχω και μεγάλη πείρα σε αυτά και τα ψάχνω αρκετά. αποστολή με αντικαταβολή να υποθέσω πως γίνεται έτσι???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...