Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σιγά ρε 600 Ευρώ παπούτσι.Αμα σε έλεγαν Τασούλα και όχι Τάσο τότε οκ. :p

Δε θυμάμαι πότε κάνει εκπτώσεις αλλά τελευταία κάνει κάτι 20-30 % και το έχω αφοδευμένο μέχρι να μου σκάσει το κουπονάκι για έξτρα έκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το luisa όντως φερνει ΑΛΛΑ ωραία ρούχα. για τις επιλογές απο πάνω δεν θα σχολιασω.

για τα adidas του james +1 αλλά θελουν ιδιαίτερη ντουλάπα μερικά.. :)

Link to comment
Share on other sites

Επίσης με μια επίσκεψη από κοντά στο κατάστημα στη Φλωρεντία, θα διαπιστώσετε τα θετικά και αρνητικά του online shopping..:scared:
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ τον φίλο salonicafan_TASO να μην "τσιμπήσει" τίποτα.Τουλάχιστον τα παπα να περιμένει τις εκπτώσεις γιατί 400Ε για παπούτσια παραείναι προκλητικό.Ρε πήγαν 400Ευρο τα παπούτσια;Θα τρελαθώ,έτσι.

Α και το galliano jean θα το πάρεις και θα το βάλεις μια φορά γιατί παραείναι αναγνωρίσιμο και προσωπικά θα έτρωγες πολύ δούλεμα στο δρόμο αν σε έβλεπα με αυτό.No offense.

 

Edit.Ο ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!Τώρα είδα οτι αναφέρεσαι σε waxed μαύρα!Ο Θεε μου!

Edited by vkb
Link to comment
Share on other sites

 

πολυ ιδιαιτερο το dsq.....ψαξε το και σε αλλο site να δεις και αλλες φωτο....εχεις φορεσει ποτε σωληνα?ειναι 17 cm κατω!!!!

το galliano μια χαρα....κλασσικο galliano με τα prints...

 

Τωρα προσεξα οτι ρωτας για το Co...Aρα καταλαβαινω πως δεν γνωριζεις τα waxed jeans....Γιατι θελουν ειδικη συντηρηση...Οποτε ασε το καλυτερο.

Edited by stelios85
Link to comment
Share on other sites

James κατάστημα έχει αλλά 600$ είναι πολλά φίλε. Έχω απο αλλού κονέ αλλά δεν έχω λεφτά τώρα.

Σου στέλνω ημελι.

Link to comment
Share on other sites

 

σε αυτη την κατηγορια αν θες jeans με unique prints θα κοιταγα και evisu limited edition.... πολυ δυσκολα θα βρεις καποιον με ιδιο ειδικα στην Ελλαδα:!: οσο για το galliano:X

Link to comment
Share on other sites

ποποο με τι σκέψη να τα πάρω δούλεμα έφαγα! :lol:

ε πείτε μου να μάθω για την συντήρηση των waxed jeans ρε παιδιά, τι το δυσκολο έχουνε;

δεν ειναι και τα μάρμαρα του παρθενώνα να τα καθαρίζεις με πινέλο!

 

potpot123 έχεις κάνα λινκ;

2-3 βρήκα μόνο και ήταν απαράδεκτα, με μωβ κ μπλε τεράστιες γραμές

 

vkb έχεις δίκιο για το γκαλιανο κ μακάρι να μην είχε τα μεγάλα κοκκινα γράματα απλος μαρεσει που απο κάτω είναι σαν εφημερίδα.

Edited by salonicafan_TASO
...
Link to comment
Share on other sites

Την πατησα με την ups! περιμενα να ερθουν τα πραγματα που παργγειλα απο το D&G αφου την Κυριακη γινομαι νονος, και με ενημερωσαν απο την ups οτι θα τα παραλαβω απο εβδομαδα, εγω τωρα τι να κανω να τα βαλω με τους μα......κες του φορτηγατζηδες να τα βαλω με την ups που δεν εχει δικα της ιδιωτικα φορτηγα και μισθωνει ξενα για τις μεταφορες στην Θεσσαλονικη, εσκασα ενα σωρο λεφτα και εμεινα χωρις ρουχα και μετα να ερθουν εγω τι να τα κανω!!!!!!:(:(:(:(:(

 

Τωρα τι να κανω που δεν εχω πουκαμισο, κατεβω αυριο στο κεντρο να παρω αλλο και θα επιστρεψω το πακετο για refund, εχετε να προτεινεται καπιο μαγαζι απο την Θεσσαλονικη, περιπου στα 180 ευρω το πουκαμισο?

Edited by jim88
Link to comment
Share on other sites

ποποο με τι σκέψη να τα πάρω δούλεμα έφαγα! :lol:

ε πείτε μου να μάθω για την συντήρηση των waxed jeans ρε παιδιά, τι το δυσκολο έχουνε;

δεν ειναι και τα μάρμαρα του παρθενώνα να τα καθαρίζεις με πινέλο!

 

potpot123 έχεις κάνα λινκ;

2-3 βρήκα μόνο και ήταν απαράδεκτα, με μωβ κ μπλε τεράστιες γραμές

 

vkb έχεις δίκιο για το γκαλιανο κ μακάρι να μην είχε τα μεγάλα κοκκινα γράματα απλος μαρεσει που απο κάτω είναι σαν εφημερίδα.

 

δεν ξερω καποιο λινκ... αν και πιστευω οτι δυσκολα να βρεις τετοιο jean online τουλαχιστιν με τα ωραια paints... κοιτα και για red monkey:!:

Link to comment
Share on other sites

james55 το site http://www.circlemenswear.com

ξερεις εαν εχει delivery to Athens-Greece ???

 

 

πουλάει γνησια αυτο το site?

Link to comment
Share on other sites

Στείλε καμιά ερώτηση στο custome care,να δεις τι παίζει και πράξε αναλόγως ,αν βρεις κάτι που σ'ενδιαφέρει.

Ταξίδι Ιταλία karlito.Πας σε outlet και παίρνεις jean με 60 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλε mail to Αsos πως λόγω των απεργιών στην Ελλάδα τα πράγματα που παρήγγειλα θα καθυστερήσουν.

Πολύ ωραία... :mad:

Well, τουλάχιστον με ενημέρωσαν.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ναι απο τον οδηγο σου το βρηκα αλλα δεν ξερω εαν στελνει Ελλαδα?

Ασε που και τα αλλα site που δινεις εχουν πολυ καλα ρουχα!

Για οσους δεν το εχουν διαβασει πρεπει γιατι αξιζει πολλα ......

Link to comment
Share on other sites

Παντού σε outlets.Βρωμάει ο τόπος.Ενίοτε γίνονται λάθη και στο yoox.Μετράνε τα dsq φίλε στο άλλο φύλο.Τα έβγαλα από την ντουλάπα σήμερα, τα φόρεσα λόγω της βροχής και μου είπαν και "ωραία παπούτσια".Πριν 3 χρόνια ούτε ένα σχόλιο που μεταφράζανε το logo ως ντι εις το τετράγωνον,ενώ τώρα που τα ξέρουν και οι πέτρες ...
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα γυαλιά πως σας φαίνονται;

http://global.ebay.com/TOM_FORD_TF35_CHARLES_753_SILVER_35_AVIATOR_SUNGLASSES/320593350180/item

 

Φοβάμαι μην είναι απάτη ο τύπος γιατί στο asos τα έχει 280

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...