Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι "κάτι βρωμάει" ρε συ;;

Δεν το βλέπεις πώς είναι το site;;;;;

Προχειροφτιαγμένο, ημιτελές και άκυρο.

Εννοείται πως είναι μαϊμού.

Αλλά μη γράφεις με κεφαλαία, γιατί είναι σα να φωνάζεις.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παδια ξερετε απο που μπορω να αγορασω κανενα ημιπαλτο χωρις να δωσω μια περιουσια?

 

Επισης,θελω δερματινα παπουτσια καπως καλα,να συνδυαζονται δηλαδη με πουκαμισο+πουλοβερ+σακακι ή και με κοστουμι αλλα πολυ πιο σπανια.

 

Να κινθω σε παπουτσια με κορδονια ή σε ankle boots?

 

πχ http://cdn.kurtgeiger.com/dynamic/eshop/product_images/thumbnail_cache/474x427/9825100109-1-kg-addison-black-boots-ankle.jpg

 

ps:Μποτακι πιο casual σε στυλ timberland εχω ηδη.

Link to comment
Share on other sites

Παδια ξερετε απο που μπορω να αγορασω κανενα ημιπαλτο χωρις να δωσω μια περιουσια?

 

Επισης,θελω δερματινα παπουτσια καπως καλα,να συνδυαζονται δηλαδη με πουκαμισο+πουλοβερ+σακακι ή και με κοστουμι αλλα πολυ πιο σπανια.

 

Να κινθω σε παπουτσια με κορδονια ή σε ankle boots?

 

πχ http://cdn.kurtgeiger.com/dynamic/eshop/product_images/thumbnail_cache/474x427/9825100109-1-kg-addison-black-boots-ankle.jpg

 

ps:Μποτακι πιο casual σε στυλ timberland εχω ηδη.

 

τσέκαρε το αsos για κανενα ημίπαλτο σχετικά φθηνό και μετά αν θα βρεις πιο ακριβά και στο yoox...για μένα ankle boots

Link to comment
Share on other sites

καλως υπαρχει κανενα σιτε που να ξερετε με καλες τιμες για franklin&marshall ρουχα?οτι κοιταξα κυμαινοταν σε κανονικες τιμες ελληνικης αγορας..
Link to comment
Share on other sites

Όταν δεν το περιμένεις,θα τα γραπώσουμε οι καρχαρίες...:D

 

ασε τα ψαρακια να φανε και αυτα τπτ........Το κακο βεβαια ειναι πως ετσι θα γινει και φετος :( :(

Ας κερδισει λοιπον το πιο γρηγορο click:D

Link to comment
Share on other sites

ασε τα ψαρακια να φανε και αυτα τπτ........Το κακο βεβαια ειναι πως ετσι θα γινει και φετος :( :(

Ας κερδισει λοιπον το πιο γρηγορο click:D

 

 

Έχω να ψωνίσω για μένα από τις 14/9 ,αν θες το πιστεύεις. Άλλες 2 φορές ψώνισα ανεπιτυχώς τους τελευταίους μήνες με ισάριθμες επιστροφές. Αυτό δε σημαίνει και πολλά ,γιατί μπορεί να φέρει πράγματα που θέλω όλα μαζί .Επίσης πιστεύω ότι θα προλάβεις ,αλλά σε cashmere μη τρέφεις πολλές ελπίδες για μεγάλες εκπτώσεις ,ίσως να κάνω και λάθος.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έλεος μην λέτε για cashmere.... έλεος, έχω φάει άπειρο κόλημα με όλα αυτά εδώ ->> http://uk.burberry.com/store/mens-accessories/scarves/cashmere/ ... ενοείται πως αν πάρω... θα πάρω μόνο ένα ... αλλά πείτε μου είναι όντως τόσο τεράστια η σπατάλη όσο νομίζω? =/ .

 

Δεν είναι απλά ΤΕΛΕΙΑ?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έλεος μην λέτε για cashmere.... έλεος, έχω φάει άπειρο κόλημα με όλα αυτά εδώ ->> http://uk.burberry.com/store/mens-accessories/scarves/cashmere/ ... ενοείται πως αν πάρω... θα πάρω μόνο ένα ... αλλά πείτε μου είναι όντως τόσο τεράστια η σπατάλη όσο νομίζω? =/ .

 

Δεν είναι απλά ΤΕΛΕΙΑ?

Είναι.

Και είναι :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Παίδες όποιος θελει δωρεάν πρόσκληση για το Brands Galaxy το νέο private Shop του Ant1

μπορεί να πάρει από εδω http://www.brandsgalaxy.gr/i/kostas_an/

 

Thanks!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες όποιος θελει δωρεάν πρόσκληση για το Brands Galaxy το νέο private Shop του Ant1

μπορεί να πάρει από εδω http://www.brandsgalaxy.gr/i/kostas_an/

 

Thanks!

 

Kαλη ενεργεια φιλε μου αλλα δεν εχει και τιποτα καλο :happy:

Link to comment
Share on other sites

παιδια στο ΑSOS το 8 στα γυναικεια ειναι το medium?ξερετε πως πανε τα νουμερα?για παραδειγμα στα ιταλικα η κοπελα εχει νουμερο 40.Και κατι αλλο..ειναι ευκολες οι επιστροφες στο asos?
Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερεται που θα βρω κανα κουπονι για δωρεαν μεταφορικά η καμια εκπτωση για αγορες απο το σιτε του ralph lauren; εψαξα παντου αλλα τιποτα
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερεται που θα βρω κανα κουπονι για δωρεαν μεταφορικά η καμια εκπτωση για αγορες απο το σιτε του ralph lauren; εψαξα παντου αλλα τιποτα

 

Tο site του Ralph Lauren στέλνει Ελλάδα? Είσαι σίγουρος? Link pls . Thanks

Link to comment
Share on other sites

Tο site του Ralph Lauren στέλνει Ελλάδα? Είσαι σίγουρος? Link pls . Thanks

 

Εγώ βλέπω αυτό στο site τους: ''We do not ship outside the United States. We do, however, have Ralph Lauren stores all over the world.''

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω αυτό στο site τους: ''We do not ship outside the United States. We do, however, have Ralph Lauren stores all over the world.''

 

Και με πολύ καλές τιμές!

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!! Θελω να κανω μια αγορα απο το online store της franklin(http://www.fmeshop.com)

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει περιπτωση να μπλεξω με τελωνεια;;απ 'οτι βλεπω στελνει με ups...

Οποιος εχει παραγγηλει η οποιος γνωριζει ας βοηθησει...thanx:))

Link to comment
Share on other sites

παιζει καμια σελιδα με parka?

 

φωτοβολταϊκα παρκα ; :lol::lol::lol:

ειναι και της μοδας τωρα, εχει εδω πληροφοριες

http://www.engaia.gr/?gclid=CPm7rv2fy6YCFYUw3wodCki4IA :p:p

 

 

 

 

για αυτο που ζητας , εχει και στο yoox και στο asos !

απλα θελει λιγο ψαξιμο γιατι δεν εχει ειδικη κατηγορια ... κοιτα στα jackets !

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

μακριά απο το asos φίλε!!!μόνο yoox και παλι yoox !!!απο προσωπική εμπειρία ακόμα περιμένω τα χρήματα μου πίσω από το asos.......παραγγέλνω 20/12 ενα jacket που υποτείθεται ότι αφού ετοιμαστεί η παραγγελία,,,, 22/12 φεύγει απο UK..και καλά έλεγε το email ότι 7/01 θα το είχα.... τις 16/01, μετά από 9 μέρες ακόμα, όχι μόνο δεν ήρθε αλλά στο email που τους έστειλα να δώ τι γίνεται και υποτίθεται ότι σου απαντάνε μέσα σε μια ώρα, με γράψαμε κανονικά 17/01 τώρα μετα απο 4 email με το τελευταίο μου email να :chair: τους προ'ι'δοποιεί ότι θα τους δυσφιμήσω στα ελληνικά forums μου απαντάνε και μου λένε ότι θα ερευνήσουν να δουν τι έγινε και θα απαντήσουν το πολύ σε 6 ώρες...........άσε που δεν μου είπανε καν τον courier που συνεργάζονται ούτε trace number όπως κάνει το yoox και είσαι :cool:..μετά απο 15 ώρες

τελικά το jacket χάθηκε.........έτσι απλά...μπας και είναι αυτο που φοράει ο ταχυδρόμος μου?????θα τον :kill:

τέλος μου είπαν σε ένα last email ότι τα χρήματα έχουν επιστραφεί στον λογαριασμό μου...αλλά μπορεί να πάρει 5νθήμερο μέχρι να φανούν στον λογαριασμό:shifty::rocket:

στις 4 μέρες είμαι και ακόμα περιμένω.....καλή φάση να τα ρουφάνε τα €€ με ένα πάτημα ενός πλήκτρου μπορούνε..να τα δώσουνε πίσω όταν κάνουν λάθος δεν γίνεται....????

:protest:

ποτέ πια asos....+++++full low quality

άσε που στην αγόρα αυτήν την περίοδο γίνεται χαμόςςςςς απο special pricesss

δεν έχει νόημα να ψάχνεις το asos και να καίγεσαι:dizzy:

βγες μια βόλτα athens κέντρο η golden θα βρεις εκεί ότι θέλεις σε πραγματικά χαμηλές τιμές....και άσε τα shoppingsiteσκυλα :tease:να υποστηρίζουν τα δικά τους

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο το yoox θα πάει σε ελληνικά χέρια το βλέπω:lol:...Κοίταγα απο περιέργια τα στατιστικά τους και μετά την Ιταλία είμαστε δεύτερη χώρα σε επισκεπτιμοτητα..όπως και στο άσος 6η:D
Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω για ακόμη μία φορά, ότι οιαδήποτε συζήτηση αφορά παραγγελίες από οιαδήποτε ηλεκτρονικά καταστήματα, δεν αφορά το παρόν θέμα, αλλά το E-Shops και Ηλεκτρονικές Αγορές.

 

Συνεπώς καθυστερημένες παραγγελίες, προβλήματα με την εξυπηρέτηση πελατών και το refund, προφανώς και απέχουν παρασάγγας από το θέμα μας.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...