Jump to content

[Microsoft Lumia] Φήμες και μελλοντικά μοντέλα


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα πάντως για υπολογιστής μου φαίνεται και όχι για τηλέφωνο Πάνο.

 

Καλησπερες Duc!

Ριξε μια ματαια εδω γιατι μαλλον για το αναμενομενο surface το πανε..

http://m.windowscentral.com/microsoft-announces-windows-10-arm?utm_medium=slider&utm_campaign=navigation&utm_source=wp

αλλα οπως καταλαβαίνεις υπαρχουν πολλα ερωτηματα που πρεπει να απαντηθούν..απλα την τελευταια 5ετια οποιος εχει φαει το χυλο με την MS φυσαει και το γιαουρτι που λενε και στο χωριο μου..περιμενω και Ελπιζω σε κατι δυνατο αλλα ειμαι πολυ καχυποπτος και συγκρατημενος..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 322
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα πάντως για υπολογιστής μου φαίνεται και όχι για τηλέφωνο Πάνο.

 

Το δικό μου διάβασε που το έβαλα και πρώτος.....:ninja:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα εγω ειχα βαλει πρωτος το επιμαχο βιντεακι που εμπεριέχεται στο Link..

Χαχαχα..ρε πλακα που εχουμε σημερα..Καλο μεσημερακι παιδια!!

Link to comment
Share on other sites

 

Επί τέλους. Αυτό περιμένω 4 χρόνια τώρα για να πάρω windows phone. Με το καλό να έρθει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επί τέλους. Αυτό περιμένω 4 χρόνια τώρα για να πάρω windows phone. Με το καλό να έρθει.

 

Αν ισχύουν όλα αυτά τότε θα είναι μια επανάσταση όχι μόνο για τα κινητά αλλά και για τα tablet, laptop, PC.

Για να δούμε.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχύουν όλα αυτά τότε θα είναι μια επανάσταση όχι μόνο για τα κινητά αλλά και για τα tablet, laptop, PC.

Για να δούμε.

 

Μα μετά τα windows 6 για κινητά πίστευα ότι αυτό είχαν σκοπό να κάνουν αλλά πιο οργανωμένα. Ποτέ δεν είναι αργά όμως..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχύουν όλα αυτά τότε θα είναι μια επανάσταση όχι μόνο για τα κινητά αλλά και για τα tablet, laptop, PC.

Για να δούμε.

 

Καλύτερα να κρατάμε μικρό καλάθι, για 3η φορά...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να κρατάμε μικρό καλάθι, για 3η φορά...

 

Γι αυτό έγραψα ΑΝ ΙΣΧΎΟΥΝ. Κι εδώ όπως είπα, δεν περιορίζεται στα κινητά για να λέμε για 3η 4η κλπ φορά. Αφορά PC, tablet και κινητά.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό έγραψα ΑΝ ΙΣΧΎΟΥΝ. Κι εδώ όπως είπα, δεν περιορίζεται στα κινητά για να λέμε για 3η 4η κλπ φορά. Αφορά PC, tablet και κινητά.

 

Δε σε διόρθωσα κάπου. Συζήτηση κάνουμε. Στα pc, σχετικά καλά τα πάει/κάνει. Στα κινητά μας "έχει πουλήσει". Και επειδή δεν αλλάζω υπολογιστές τόσο συχνά, όσο τα κινητά, στα δεύτερα είναι που με καίει.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δε σε διόρθωσα κάπου. Συζήτηση κάνουμε. Στα pc, σχετικά καλά τα πάει/κάνει. Στα κινητά μας "έχει πουλήσει". Και επειδή δεν αλλάζω υπολογιστές τόσο συχνά, όσο τα κινητά, στα δεύτερα είναι που με καίει.

 

Όχι, δεν το έγραψα από αντίδραση. Απλά τόνισα πως κι εγώ για ΑΝ μίλησα. Ίσως φάνηκε και άλλο λόγω γραπτού λόγου.

Πάνω σε αυτό που έγραψα, σκέψου ένα δυνατό pc στα 200€. Θα αρχίσεις να τα αλλάζεις κι αυτά όπως τα κινητά...... σκέψου επίσης οι Κινέζοι να βγάλουν κινητά τόνισα στις γνωστές τιμές και με Full windows......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν το έγραψα από αντίδραση. Απλά τόνισα πως κι εγώ για ΑΝ μίλησα. Ίσως φάνηκε και άλλο λόγω γραπτού λόγου.

Πάνω σε αυτό που έγραψα, σκέψου ένα δυνατό pc στα 200€. Θα αρχίσεις να τα αλλάζεις κι αυτά όπως τα κινητά...... σκέψου επίσης οι Κινέζοι να βγάλουν κινητά τόνισα στις γνωστές τιμές και με Full windows......

 

Ο γραπτό λόγος είναι όντως περίεργος. Καλό θα είναι αυτό, αλλά δε βλέπω να γίνεται αυτό με τους Κινέζους. Εκτός κι αν συνεχίσει το free μέχρι και τις 9". Βέβαια και αυτό να συνεχίσει να υφίσταται, δεν ξέρω τι θα ισχύσει με τις άδειες για Office.. Γιατί, για τα μέχρι τώρα wp/wm, ήταν δωρεάν. Για τη δεύτερη μορφή θα χρειάζεται άδεια;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ο γραπτό λόγος είναι όντως περίεργος. Καλό θα είναι αυτό, αλλά δε βλέπω να γίνεται αυτό με τους Κινέζους. Εκτός κι αν συνεχίσει το free μέχρι και τις 9". Βέβαια και αυτό να συνεχίσει να υφίσταται, δεν ξέρω τι θα ισχύσει με τις άδειες για Office.. Γιατί, για τα μέχρι τώρα wp/wm, ήταν δωρεάν. Για τη δεύτερη μορφή θα χρειάζεται άδεια;

 

Εννοείται πως στη δυσχερή θέση που βρίσκεται τώρα θα τα δίνει όλα τζάμπα και καιρό (το office ούτε τώρα είναι δωρεάν σε οθόνες άνω των 9", ακόμη και στο continuum "κόβεται" η πλήρης μορφή του).

Και όπως λέμε καιρο τώρα, η MS δεν περιμένει να βγάλει από τους άδειες (και στο pc που είναι σχεδόν μονοπώλιο χάρισμα τις έδωσε) αλλά από τις υπηρεσίες.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως στη δυσχερή θέση που βρίσκεται τώρα θα τα δίνει όλα τζάμπα και καιρό (το office ούτε τώρα είναι δωρεάν σε οθόνες άνω των 9", ακόμη και στο continuum "κόβεται" η πλήρης μορφή του).

Και όπως λέμε καιρο τώρα, η MS δεν περιμένει να βγάλει από τους άδειες (και στο pc που είναι σχεδόν μονοπώλιο χάρισμα τις έδωσε) αλλά από τις υπηρεσίες.

 

Όντως ισχύει για το continuum;.... Τι να πω.. Με όλα τα υπόλοιπα, συμφωνώ..

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Μήπως πρέπει να αλλάξει ο τίτλος εδώ σε νέες συσκευές της Microsoft;

Για Lumia δεν υπάρχει μέλλον μάλλον!

 

http://www.trustedreviews.com/news/microsoft-surface-phone-release-date-news-specs-price-rumours

Κι αυτό βρίσκεται στις φήμες προς το παρόν! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πρέπει να αλλάξει ο τίτλος εδώ σε νέες συσκευές της Microsoft;

Για Lumia δεν υπάρχει μέλλον μάλλον!

 

http://www.trustedreviews.com/news/microsoft-surface-phone-release-date-news-specs-price-rumours

Κι αυτό βρίσκεται στις φήμες προς το παρόν! :(

 

+1 από εμένα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καμια Κινεζική μάρκα με windows υπάρχει? Ή εχει ακουστει αν θα βγάλει κντ καμια ?

Μόνο σε τάμπλετ....

Τα smartphones τελείωσαν!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε τάμπλετ....

Τα smartphones τελείωσαν!

 

κι ομως, κατι υπαρχει..

Cube WP10 4G Phablet ... (στο κινεζομάγαζο gearbest το ειδα).

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

κι ομως, κατι υπαρχει..

Cube WP10 4G Phablet ... (στο κινεζομάγαζο gearbest το ειδα).

Μακάρι να δούμε κι άλλα....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδια ξερουμε αν θα παρουσιαστει φετος το surface phone?

 

Στάλθηκε από το LG-V490 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερουμε αν θα παρουσιαστει φετος το surface phone?

 

Στάλθηκε από το LG-V490 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Προσωπική εκτίμηση.. Ούτε καν...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερουμε αν θα παρουσιαστει φετος το surface phone?

 

Στάλθηκε από το LG-V490 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πλέον το 2018...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Microsoft Lumia] Φήμες και μελλοντικά μοντέλα

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...