Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

A ακομα ενα, το οποιο δεν ξερω αν το εχει καποιος αλλος...Δεν μπορω να βλεπω γυναικα και να καπνιζει ενω περπαταει...:O

Να κοιταει π.χ. βιτρινες, να ειναι στον δρομο δηλαδη και να κραταει τσιγαρο.

το βρισκω πολυ ξενερουαρ.:p

Αν και γενικα μου την σπαει το τσιγαρο, αν ειμαστε για καφε και καπνιζει δεν δινω σημασια...αλλα στον δρομο...:X :down:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι και θέμα στυλ. Κι εμένα δεν μου αρέσει ιδιαίτερα να καπνίζει μια κοπέλα, ειδικά στις περιπτώσεις που αναφέρεις, αλλά μια φίλη μου όταν καπνίζει το κάνει με τόσο στυλ που δεν σε πειράζει καθόλου.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Oντως ειναι κι αυτο φιλε Veco, γιατι αν και με χαλαει ιδιαιτερα εχω πιασει τον εαυτο μου σε ορισμενες -ελαχιστες- περιπτωσεις να μην με ενοχλει...Να μην μου χαλαει την εικονα δηλαδη.

Απλως γενικα μωρε...δεν ξερω...δεν τους παει.Τους αφαιρει απο την θυληκοτητα τους πιστευω.:O

Link to comment
Share on other sites

Oντως ειναι κι αυτο φιλε Veco, γιατι αν και με χαλαει ιδιαιτερα εχω πιασει τον εαυτο μου σε ορισμενες -ελαχιστες- περιπτωσεις να μην με ενοχλει...Να μην μου χαλαει την εικονα δηλαδη.

Απλως γενικα μωρε...δεν ξερω...δεν τους παει.Τους αφαιρει απο την θυληκοτητα τους πιστευω.:O

 

Μαζί σου φίλε μου. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το προβλημα ειναι με μερικες γυναικες που δεν ξερουν τι θελουν απο την ζωη τους ..

και το προβλημα δεν ειναι σε καποια συγκεκριμενη ηλικια ..

Τα βασικα προβληματα που εχω συναντησει σε μια γυναικα ειναι

α. Το βρισιμο και γενικα συμπεριφορα τυπου "μαγκας"

β. Εχει καβαλησει το καλαμι

γ. Η ζηλεια (αφου τα εχεις μαζι της εχει ανασφάλειες )

 

Το θέμα ειναι να καταλαβαίνουν και τον αλλον που ειναι μαζι τους ..

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρεσει στην γυναικα:

1. να περπαταει σαν τον μητσο

2. να καθεται με το ενα ποδι πανω στο αλλο

3. να βριζει

4. να μην ειναι ναζιαρα

5. να το παιζει χαζη

6. να ειναι κοντη και χοντρη και να φοραει μποτες

7. να ειναι κοντη και να φοραει μακρυες φουστες κατω απ' τον αστραγαλο

8. να ειναι μαυρη σαν τουρκαλα και να εχει πλατινε μαλλι

9. να φοραει πολλα δαχτυλιδια σαν την χατζηχρηστου

10. να φοραει κρεμαστα πολυχρωμα σκουλαρικια πλαστικα κρικους του τυπου Laika Boutique (λαικη αγορα)

 

τι δεν μου αρεσει σε εναν αντρα:

 

1. να καθεται με τις ωρες μπροστα απο τον καθρεφτη

2. να το παιζει μαγκας

3. να το παιζει ομορφος

4. να προσεχει την καθε του κινηση

5. να φοραει κρεμαστα πραγματα στον λαιμο του, σαν λατερνα. ειδικα κοχυλακια και αλλες μαλ@κ..ες

6. να φοραει πολυ τζελ που γυαλιζει λες και ειναι ο μαναβης απ' την απεναντι λαικη αγορα

7. να βρομανε τα ρουχα του

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα κατι το οποιο θεωρω το σημαντικοτερο ...

Η καθαριοτητα ..

Δεν παει να εχει βαλει το βαψιμο της αρκουδας , και τα αρωματα τα πολλα αν δεν ειναι καθαρη ειναι αστα να πανε ...(εννοω περι ιδρωτα, κ.λ.π.)

Το ιδιο ισχυει και για τους αρρενες βεβαια

Η καθαριοτητα ειναι μιση αρχοντια ...

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Μερικα ακομα......

 

1) Να περναει μπροστα απο καφε, και αναμεσα απο παρεες που λιγο πολυ γνωριζει, και ενω βλεπει γνωστους ,να μην χαιρεταει....:mad:

 

2)Να εχει απαιτησεις του στυλ "ο αντρας πρεπει να εχει πολυ χρημα, να εχει Τζιπακι, η σπορ, η πολυ κυριλε αμαξι, να ειναι πολυ ωραιος,γυμνασμενος, ψηλος και καλος μαζι μου...."Ενω η ιδια να μην κανει τιποτα και να ειναι εντελως αργοσχολη.....και..απο εμφανιση... να ειναι αστα να πανε....:p

 

3)το παρακατω το ακουσα χθες το μεσημερι, απο μια Τυπισα σε μια κοριτσοπαρεα που καθοταν πισω μας σε ενα κεντρικο καφε....."ο Γιωργος" το παλικαρι που τα εχει κολητη μου ολο δωρακια και ελκπηξεις της κανει ρε συ.... καθε εβδομαδα την βλεπω και με κατι καινουριο και οταν την ρωταω απο που το πηρες μου αρεσε θελω να παρω και εγω... ολο μου λεει...""ο Γιωργος μου το πηρε""....ενω ο δικος μου πρεπει να εχουμε καποια γιορτη για να μου παρει κατι.........:happy:

 

Τα σχολια δικα σας.... :)

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

h xatzhxrhstou pou foraei polla daxtylidia poia einai?

 

Η γυναίκα του Χατζηχρήστου του ηθοποιού(που έχει πεθάνει).

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα δώρα που μου μόλις ανέφερες δεν νομίζω ότι είναι κάτι κακό. Πρέπει να καταλάβετε ότι τα δώρα για τις γυναίκες είνα πολύ συμαντικά. Δεν είναι απαραίτητο να είναι ακριβά (υποθέτω ότι αυτό κατάλαβες). Οτι,δήπτε μικρό. Είναι καθαρά συμβολικό. Δείχνει ότι δεν σταματάς να τη σκέφτεσαι. Τουλάχιστον αυτό ισχύει σε όλες όσες γνωρίζω.

Από την άλλη τον παράγοντα "ύψος" τον έχετει παρει πολύ σοβαρά όλοι. Εγώ είμαι 1,70 και το αγόρι μου 1,66. Ποτέ δεν αισθανθήκαμε περίεργα ή αβολα. Τακούνια φοράω κανονικά αλλά όχι 10ποντα.....

Απλά να μην τα γενικεύουμε όλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα το θεμα υψος, πιστευω πως ειναι σημαντικος παραγοντας.

δεν γινεται οπως και να το κανουμε η γυναικα να ειναι 1.75 και ο αντρας για παραδειγμα 1.60-.170 δεν θα νοιωθει κανεις βολικα.

Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα το θεμα υψος, πιστευω πως ειναι σημαντικος παραγοντας.

δεν γινεται οπως και να το κανουμε η γυναικα να ειναι 1.75 και ο αντρας για παραδειγμα 1.60-.170 δεν θα νοιωθει κανεις βολικα.

sumfono !! alla ok an h diafora upsous dn einai megalh dn trexei tpt !!

Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα το θεμα υψος, πιστευω πως ειναι σημαντικος παραγοντας.

δεν γινεται οπως και να το κανουμε η γυναικα να ειναι 1.75 και ο αντρας για παραδειγμα 1.60-.170 δεν θα νοιωθει κανεις βολικα.

 

Εμείς είμαστε μαζί 6,5 χρόνια και ποτέ η διαφορά ύψους δεν στάθηκε ανασταλτικός παράγοντας. Ούτε οι γύρω μας μας βλέπουν περίεργα. Εντάξει θα μου πεις δεν είναι τόσο τεράστια η διαφορά. ΟΚ. Το ίδιο άσχημο όμως είναι και όταν ένας άντρας είναι 1,85 και η κοπέλα 1,65. Τελείως αντιαισθητικό αλλά εκέι κανένας δεν λεει τίποτα.

Το να διαλέγεις λοιπόν τον άλλον ακόμα και με βάση το ύψος του το θεωρώ υπερβολή. Έχω ακούσει ακόμα και από γνωστές μου που λένε ότι κάποιος τους αρέσει πάρα πολύ, είνια πολύ καλό παιδί κτλ κτλ αλλά είναι κοντύτερος 5 πόντους και τον απορρίπτουν. Απλά δεν συμφωνώ. Λίγο ρατσιστικό μου ακούγεται!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμείς είμαστε μαζί 6,5 χρόνια και ποτέ η διαφορά ύψους δεν στάθηκε ανασταλτικός παράγοντας. Ούτε οι γύρω μας μας βλέπουν περίεργα. Εντάξει θα μου πεις δεν είναι τόσο τεράστια η διαφορά. ΟΚ. Το ίδιο άσχημο όμως είναι και όταν ένας άντρας είναι 1,85 και η κοπέλα 1,65. Τελείως αντιαισθητικό αλλά εκέι κανένας δεν λεει τίποτα.

Το να διαλέγεις λοιπόν τον άλλον ακόμα και με βάση το ύψος του το θεωρώ υπερβολή. Έχω ακούσει ακόμα και από γνωστές μου που λένε ότι κάποιος τους αρέσει πάρα πολύ, είνια πολύ καλό παιδί κτλ κτλ αλλά είναι κοντύτερος 5 πόντους και τον απορρίπτουν. Απλά δεν συμφωνώ. Λίγο ρατσιστικό μου ακούγεται!!!

 

 

Δεν είναι ακριβλως ρατσιστικό, είναι θέμα προτίμησης.. Πχ θα μπορούσε να ήταν και κάποιος κινέζος!

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων. Για να είμαι εντός θέματος δεν μου αρέσει σε έναν άντρα να νομίζει ότι super ουαου επειδή έχει έχει τρομερό αυτοκίνητο. Απλά μου τη δίνουν αυτοί οι τύποι που έχουν εντύπωση ότι θα σε ρίξουν έτσι.....Τις περισσότερες περιπτώσεις δε, αναρωτιέσαι αν έχουν καν καθρέπτες στο σπίτι τους.....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμείς είμαστε μαζί 6,5 χρόνια και ποτέ η διαφορά ύψους δεν στάθηκε ανασταλτικός παράγοντας. Ούτε οι γύρω μας μας βλέπουν περίεργα. Εντάξει θα μου πεις δεν είναι τόσο τεράστια η διαφορά. ΟΚ. Το ίδιο άσχημο όμως είναι και όταν ένας άντρας είναι 1,85 και η κοπέλα 1,65. Τελείως αντιαισθητικό αλλά εκέι κανένας δεν λεει τίποτα.

Το να διαλέγεις λοιπόν τον άλλον ακόμα και με βάση το ύψος του το θεωρώ υπερβολή. Έχω ακούσει ακόμα και από γνωστές μου που λένε ότι κάποιος τους αρέσει πάρα πολύ, είνια πολύ καλό παιδί κτλ κτλ αλλά είναι κοντύτερος 5 πόντους και τον απορρίπτουν. Απλά δεν συμφωνώ. Λίγο ρατσιστικό μου ακούγεται!!!

έχεις απόλυτο δίκιο δεν μου αρεσει και οταν η γυναικα ειναι 1.50 και ο αντρας 1.85 ειναι αηδια! λες... οριστε... και απ' εδω το παιδακι του, λολ

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων. Για να είμαι εντός θέματος δεν μου αρέσει σε έναν άντρα να νομίζει ότι super ουαου επειδή έχει έχει τρομερό αυτοκίνητο. Απλά μου τη δίνουν αυτοί οι τύποι που έχουν εντύπωση ότι θα σε ρίξουν έτσι.....Τις περισσότερες περιπτώσεις δε, αναρωτιέσαι αν έχουν καν καθρέπτες στο σπίτι τους.....

 

 

και εμενα με εκνευριζει αυτο...

τι νομιζεις ρε φιλε επειδη εχεις ενα ωραιο αυτοκινητο και μια λεφτα θα πρεπει ολες οι γυναικες να σε θελουν?λες και θα ειναι δικο τους...

βεβαια φταινε κομματακι και μερικες γυναικες που τους κανουν ετσι...

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

ακομα χειροτερα να εχει ωραιο σωμα και να το παιζουν οι γ@μι... της παραλιας μιας και ερχεται καλοκαιρι... και μιας και βασανιζομαι να αποκτησω κοιλιακους... ασχετο το ξερω, Lol!
Link to comment
Share on other sites

Μερικα ακομα......

 

1) Να περναει μπροστα απο καφε, και αναμεσα απο παρεες που λιγο πολυ γνωριζει, και ενω βλεπει γνωστους ,να μην χαιρεταει....:mad:

 

Ναι.. βεβαια εδω εχουμε και το αλλο ακρο. Που ισχυει και για εμας τους αντρες αλλα και για τις γυναικες. Κακη η αντι-κοινωνικοτητα κακη και η υπερ-κοινωνικοτητα. Δλδ να προχωραει καποιος/καποια και οποιον γνωστο δει να του πιανει κουβεντα για κανα 5λεπτο ενω ο συνοδος να περιμενει σαν μλκς.(αυτο ισχυει και για μεγαλη παρεα) Και να επαναλαμβανεται αυτο ειδικα σε μερη με μαζεμενες καφετεριες κλπ. Αν ειναι καθε φορα που παω για καφε και περναω απο στεκια που συχναζω να πιανω κουβεντα κανα 5λεπτο στο καθενα γνωστο τοτε κλαφτα...

 

Τελος, ενα απο τα πιο εκνευριστικα που μπορω να συναντησω σε μια γυναικα ειναι να ασχολειται με ζωδια, γουρια, "ματιασματα" κλπ κατινιες. :blink:

 

Επισης δεν μου αρεσει ειδικα τωρα που ανοιγει ο καιρος και βγαινει ηλιος να φορανε όοοοοολες τα ιδια {τυπου} γυαλια ηλιου με τη τεραστια μασκα σαν μυγες. Μου φαινονται ολες απελπιστικα ιδιες...:p

Και τελος...μιας που αναφερεται πολυ το βρισιμο. Δεν υπαρχει πιο αντιαισθητικο πραγμα απο το να ακους γυναικα να λεει σε φιλη της "ελα ρε μλκα" ή "στα @@ σου" ( !! :ninja: ) κλπ..Ξεφτιλα κανονικη. Οπως και να το κανουμε το βρισιμο δεν ταιριαζει στη φυση της γυναικας.

Link to comment
Share on other sites

ο παραγων υψος ειναι εντελως ηλιθιο κατ εμε

εγω ειμαι 1,170κατι και δεν με πειραζει καθολου ποτε δεν ειχα προβλημα με αυτο και ουτε εχω κομπλεξ η κατι τετοιο ολα καλα και ωραια αν τυχει και πει καμια μπροστα μου τιποτα για το υψος μου απλα την βαζω στην θεση της με την μια και το βουλωνει

@stephen θα σου γνωρισω μια κοπελα που δουλευει στο ναυτικο να δεις τι παει να πει κοπελα με @@ αν τις κανεις τιποτα σε αρχιζει στις χριστοπαναγιες και βαραει κιολας! :p

Link to comment
Share on other sites

na pros8eso se ola osa eipate (me ta opoia se alla sumfono kai se alla diafono:dizzy: )oti einai polu asxhmo toso gia gunaika oso kai gia antra na mh para/(apo)/dexete kati pio omorfo apo ekeinon/ekeinh kai na prospa8ei na brei psegadia h esto na meiosei to prosopo gia to opoio ginete logos..:rolleyes:

o kompleksismos se olo tou to megaleio den einai spanio....:O :whistle: :help: :oops:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εγω ξενερωνω υπερβολικα με την μεγαλη μυτη...

δεν μπορω με τιποτα...

επισης σιχαινομαι την μαγκια!!!πραγμα δυσκολο να το αποφυγεις στην ηλικια μου γιατι ολοι το παιζουν κ καλα...

εχουμε γινει ομως ολοι πολυ απαιτητικοι κ γι΄αυτο υπαρχουν κ πολλοι ανθρωποι που ειναι μονοι τους,και το χειροτερο σε μεγαλες ηλικιες(γαμου κ επειτα)...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...