Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσωπικα ορισμενα πραγματακια που με ενοχλουν:

Στις γυναικες:

-Οταν βριζουν πολυ,χωρις ιδιαιτερο λογο απλως για να δειξουν..."κατι"

-Οταν περπατανε και κρατανε το τσιγαρο-καπνιζουν.

-Το υπερβολικο βαψιμο.

-Να ειναι του ρητου-"Αφου ειναι στη μοδα,θα το παρω και θα το βαλω για να ειμαι trendy-cool"(Ασχετως αν ειναι χαλια πανω τους).

-Να μην προσεχουν-περιποιουνται τον εαυτο τους.

-Να πιστευουν οτι ειναι "προνομιο" να γνωριζεις τους πορτιερηδες,και να συμπεριφερονται σαν και εγω δεν ξερω "τι" οταν τους χαιρετανε στην εισοδο του μπαρ...

 

Στους αντρες:

-Να ακολουθουν τυφλα την μοδα και να ακολουθουν και εκεινοι το παραπανω ρητο.

-Να μιλανε συνεχεια αργκο και με ενα στυλ:"ελα ρε δικε μου,τι λεει;Ολα καλα;-αραξε μαζι μας να πιουμε μια καφεδια...κτλ κτλ και να κολλανε και το "να πουμε" ενιοτε "να 'ουμ" στο τελος καθε φρασης τους...

-Με το που βλεπουν μια κοπελα να λενε αμεσως την τυπικη φραση:"Πω πω ρε Μ@@@ΚΑ!Τι ..... ειναι αυτο(ξερετε την λεξη απο "μ" που αναφερεται σε γυναικειο μερος του σωματος).

-Να πιστευουν οτι οι "μυρωδιες" του σωματος τους και της..."απλυσιας" να το πω;...εξαφανιζονται αν βαλεις μισο μπουκαλακι αρωμα....

-Να κυκλοφορουν με το ατοκινητο,τα παραθυρα κατω και τη μουσικη τερμα και οποτε περνανε διπλα απο κοπελες να μαρσαρουν ή να σπιναρουν...

-Να πιστευουν οτι ειναι προνομιο να ξερουν τους πορτιερηδες.....(ξερετε τα παρακατω.)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (25 Νοέ. 2004 , 21:09)

 

Κι εμένα μου τη σπάνε αφάνταστα αυτοι οι τρεντηδες με το καρφάκι μαλλί και τα ρούχα τελευταίας μόδας (μαρκες απο πανω ως κάτω φυσικα!)

 

Ti thes na forane diladi?

Moufes? ? ? :confused: :blink: :eek: :lol:

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DENIOR (26 Νοέ. 2004 , 19:20)

 

Episis mou tin spaei otan paraeinai koinonikes(kserete kanoun parea h mallon kollane se olous).

 

Θα πρεπει να πω πως και εμενα με εκνευριζει απιστευτα αυτο..Δηλαδη,πχ,να καθεται στα ποδια ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΤΗΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑΣ...Ημαρτον!! :mad:

Ενταξει,το καταλαβαμε εισαι ''το κεντρο του κοσμου''!!! :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 (27 Νοέ. 2004 , 21:07)

 

Θα πρεπει να πω πως και εμενα με εκνευριζει απιστευτα αυτο..Δηλαδη,πχ,να καθεται στα ποδια ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΤΗΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑΣ ...Ημαρτον!! :mad:

Ενταξει,το καταλαβαμε εισαι ''το κεντρο του κοσμου''!!! :mad: :mad:

 

 

Ama einai pout@na ti na kaneis? :confused: :mad: :eek:

Link to comment
Share on other sites

Επισεις με εκνευριζουν αφανταστα οι κοπελες που "παιζουν" μεσα στα club η στα ελληναδικα σε προκαλουνε με καθε δυνατο τροπο να τις πλησιασεις για να τις μιλησεις, σου χαμογελανε, σε καρφωνουν, και στο τελος αφου παρουν την επιβεβαιωση στριβουν .......... :mad:

.......Υστερα λενε γιατι οι αντρες μονο κοιτανε... :!: :!: :!:

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kakiasmeno (27 Νοέ. 2004 , 16:23)

 

Υγ. Απεχθανομαι τους Αθηναιους που ενω ειναι 30+ χρονων μαντραχαλοι δεν γνωριζουν απολυτως καθολου πως να κυκλοφορησουν απο τη μια περιοχη στην αλλη μεσα στην ιδια τους την πολη και πρεπει καθε φορα να ανοιγουν ευλαβως το udriveme και να κανουν υπερεντατικο μαθημα διαβιωσης αμα ξεμεινουν απο βενζινη σε εναν τοπο τοοοοοοοοοσο μακρυνο... και μετα να στο παιζουν και ταξιδιαρες ψυχες και δεν συμαζευεται.. α πα πα... ουτε στον εχθρο μου λεμε...

 

 

εγω ειμαι απο χωριο :p

 

Στο θεμα μας:

 

μου την σπαει η γκρινια...........δεν το αντεχω.........καλυτερα να με σφαξεις παρα να γρινιαζεις

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Τι δεν μου αρέσει σε μια Γυναίκα:

 

1. Να καπνίζει. Το μισώ!

2. Να βρίζει και ειδικά (όπως ειπώθηκε και πιο πριν) να ακούω να λένε γυναίκες η μια στην άλλη "ρε μαλ@κα" κλπ

3. Να ντύνεται για να "αρέσει" ... βλ. μίνια μέχρι τον αφαλό, κολλητά παντελόνια που μόνο η πωπωτρυπίδα δεν φαίνεται, υπερβολικό βάψιμο κλπ

4. Να φοράει φούστα + καλτσόν σε συνδιασμό με αθλητικά παπούτσια ή αθλητικές μπότες (όπως λέγονται τέλος πάντων αυτές...) Αηδία.

5. Να ακολουθεί τυφλά και χωρίς κριτική την όποια μόδα επιβάλλει το cosmopolitan, TV κλπ.

6. Το υφάκι της "θεάς" και του 2 σε 1 "θαυμάστε με τώρα/ουστ από δω λυγούρη που τολμάς να με κοιτάς!"

 

Στους άντρες:

Κυρίως το χλεχλεδιάρικο ανθυπογκέι στυλ που ήδη αναφέρθηκε.

Είναι κι άλλα, αλλά δεν μου έρχονται τώρα. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Henry__P900 (27 Νοέ. 2004 , 20:59)

Ti thes na forane diladi?

Moufes? ? ? :confused: :blink: :eek: :lol:

 

Δεν έννοω αυτο. Υπάρχουν ορισμένες μάρκες που φαίνεται οτι ο άλλος τα κάνει για να επιδειχθει κ οχι επειδη νοιάζεται τόσο για την ποιότητα του ρούχου/παπουτσιου/παλτώ/κλειδοθήκης κλπ κλπ

Ειδικά ο Έλληνας ψοφάει για επίδειξη, να μπει στο μάτι τού διπλανου τού με κάθε τρόπο. Και για να πετύχει αυτόν τον εντυπωσιασμό επιστρατεύει ό,τι μπορει: Αυτοκίνητο απο τα 18, ακριβό κινητό(και δεν εννοώ αυτούς που το παίρνουν επειδή τους αρέσει η τεχνολογία αλλά αυτους που παίρνουν ένα εξέλιγμένο κινητό και δεν ξέρουν καν τι είναι το Bluetooth), πανάκριβες μαρκες και παει λεγοντας... Ε αυτοί λοιπόν οι τύποι με ξενερώνουν απίστευτα σαν γυναίκα. Προτιμώ αυτους που συμπεριφέρονται ανάλογα με το εισόδημα τους κ όχι να ξοδεύουν περισσοτερα απ'οσα μπορουν για επιδειξη κ μετα να μην έχουν να φάνε και να παίρνουν δάνεια και 5 πιστωτικές για να τα βγάλουν πέρα. :mad: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σχεδόν όλοι με έχετε καλύψει, να πω ότι αντιπαθώ γενικά το βάψιμο των μαλλιών!

Εξηγούμαι : Στους άντρες - και ιδιαίτερα στους συνομήλικούς μου αλλά και μεγαλύτερους - θεωρώ απόλυτη ξεφτίλα να έχεις "κορακάτο" μαλλί και γκρίζα φρύδια :lol:

Αντίθετα, στις γυναίκες "επιβάλλεται" νομίζω η βαφή, αλλά μέχρι κάποια λογική ηλικία. Δεν είναι σωστό να βλέπεις μια 60άρα με βαμμένο μαλλί...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος poseidon2004 (26 Νοέ. 2004 , 23:08)

 

Κάτι που μου τη σπάει πολύ ακόμη είναι να φοράνε στρινγ οι παχουλές έως χοντρές ΈΛΕΟΣ !!! επίσης με εκνευρίζουν τα μπαζοβλήματα που το παίζουν γκόμενες ! :stupid: :down:

...

 

 

Αυτό με τις παχουλές είναι ό,τι χειρότερο... άστα να πάνε. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με το πάχος αυτό καθαυτό (άλλωστε η πρώην....) αλλά όταν μου βάζει ξώκοιλο, ξώμπουτο, κλπ, με τα ξύγκια http://www.myphone.gr/forum/image/icons/icon8.gif να κρέμονται είναι άκρως αηδιαστικό! Ας κοιταχτούν λίγο στο καθρέπτη, ας τρώνε λιγότερες σοκολάτες την ημέρα, ας πάνε σε κανένα γυμναστήριο και μετά βλέπουμε τι μπορεί να γίνει.

Για το στρινγκ συγκεκριμένα ένα έχω να πω: Ο Θεός να φυλάει!

 

Έλα μεγάλο ΕΛΕΟΣ και από μένα.

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mario_fit (27 Νοέ. 2004 , 19:02)

 

Προσωπικα ορισμενα πραγματακια που με ενοχλουν:

Στις γυναικες:

-Οταν βριζουν πολυ,χωρις ιδιαιτερο λογο απλως για να δειξουν..."κατι"

-Οταν περπατανε και κρατανε το τσιγαρο-καπνιζουν.

-Το υπερβολικο βαψιμο.

-Να ειναι του ρητου-"Αφου ειναι στη μοδα,θα το παρω και θα το βαλω για να ειμαι trendy-cool"(Ασχετως αν ειναι χαλια πανω τους).

-Να μην προσεχουν-περιποιουνται τον εαυτο τους.

-Να πιστευουν οτι ειναι "προνομιο" να γνωριζεις τους πορτιερηδες,και να συμπεριφερονται σαν και εγω δεν ξερω "τι" οταν τους χαιρετανε στην εισοδο του μπαρ...

 

Στους αντρες:

-Να ακολουθουν τυφλα την μοδα και να ακολουθουν και εκεινοι το παραπανω ρητο.

-Να μιλανε συνεχεια αργκο και με ενα στυλ:"ελα ρε δικε μου,τι λεει;Ολα καλα;-αραξε μαζι μας να πιουμε μια καφεδια...κτλ κτλ και να κολλανε και το "να πουμε" ενιοτε "να 'ουμ" στο τελος καθε φρασης τους...

-Με το που βλεπουν μια κοπελα να λενε αμεσως την τυπικη φραση:"Πω πω ρε Μ@@@ΚΑ!Τι ..... ειναι αυτο(ξερετε την λεξη απο "μ" που αναφερεται σε γυναικειο μερος του σωματος).

-Να πιστευουν οτι οι "μυρωδιες" του σωματος τους και της..."απλυσιας" να το πω;...εξαφανιζονται αν βαλεις μισο μπουκαλακι αρωμα....

-Να κυκλοφορουν με το αυτοκινητο,τα παραθυρα κατω και τη μουσικη τερμα και οποτε περνανε διπλα απο κοπελες να μαρσαρουν ή να σπιναρουν...

-Να πιστευουν οτι ειναι προνομιο να ξερουν τους πορτιερηδες.....(ξερετε τα παρακατω.)

 

 

Εδώ ο αγαπητός mario_fit εισχωρεί εις βάθος και είναι ίσως η πιο πλήρης αναφορά σε αυτά που μας ενοχλούν σε έναν άντρα και μία γυναίκα.

Όσον αφορά αυτό που "μαύρισα", τρανό παράδειγμα είναι αυτό που γίνεται κάθε βράδυ στην παραλιακή οδό της Ν. Κρήνης στην Θεσσαλονίκη μπροστά από τις καφετέρειες. Η "μαγκιά" ξεχυλίζει από τις εξατμίσεις κάποιων (πολλών)...

...Αλλά και από την επιδειξιομανία κάποιων πιτσιρικάδων με Mercedes E, BMW series 7, X5 και τα λοιπά γνωστά ακριβά αυτοκίνητα να διπλοπαρκάρουν και να βγαίνουν από το αυτοκίνητο με έναν αέρα "σας μαμάω όλους" και μάλιστα όταν θέλει να βγει αυτός στον οποίο διπλοπαρκάρισε, να τον αφήνει να κορνάρει κανένα 5λεπτο ώστε να στραφεί η προσοχή όλου του γύρω κόσμου στο αυτοκίνητο και μετά να πάει ο πιτσιρικάς με τον ίδιο μαμάτο αέρα (με την προσθήκη αγανακτισμένου βλέμματος που τον σήκωσε από την φραπεδιά άνευ λόγου) να ξεπαρκάρει το αυτοκίνητο και να διπλοπαρκάρει για ακόμα μια φορά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Johny-B (27 Νοέ. 2004 , 23:06)

 

Τι δεν μου αρέσει σε μια Γυναίκα:

 

1. Να καπνίζει. Το μισώ!

2. Να βρίζει και ειδικά (όπως ειπώθηκε και πιο πριν) να ακούω να λένε γυναίκες η μια στην άλλη "ρε μαλ@κα" κλπ

3. Να ντύνεται για να "αρέσει" ... βλ. μίνια μέχρι τον αφαλό, κολλητά παντελόνια που μόνο η πωπωτρυπίδα δεν φαίνεται, υπερβολικό βάψιμο κλπ

4. Να φοράει φούστα + καλτσόν σε συνδιασμό με αθλητικά παπούτσια ή αθλητικές μπότες (όπως λέγονται τέλος πάντων αυτές...) Αηδία.

5. Να ακολουθεί τυφλά και χωρίς κριτική την όποια μόδα επιβάλλει το cosmopolitan, TV κλπ.

6. Το υφάκι της "θεάς" και του 2 σε 1 "θαυμάστε με τώρα/ουστ από δω λυγούρη που τολμάς να με κοιτάς!"

 

Στους άντρες:

Κυρίως το χλεχλεδιάρικο ανθυπογκέι στυλ που ήδη αναφέρθηκε.

Είναι κι άλλα, αλλά δεν μου έρχονται τώρα. :p

 

Mesa apo to stoma mou ta pires! :p

Auta mou thn spane k emena.

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Α κάτι που έχω ξεχάσει και που προς μεγάλη έκπληξη δεν το είδα ! οι παχουλές – χοντρές να έχουν κάνει piercing http://briefcase.pathfinder.gr/download/Poseidon_cosmos/29439/347612/0/piercing.gif στον αφαλό :down: :blink: :down: ΜΠΛΙΑΞ http://briefcase.pathfinder.gr/download/Poseidon_cosmos/29439/347615/0/006.gif

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kakiasmeno (27 Νοέ. 2004 , 16:23)

 

Συμφωνω μαζι σου απολυτα, και για τα δυο φυλα και εχω να προσθεσω το εξης...

το ζητημα τελικα δεν ειναι τοσο η εμφανιση του καθενα,

γιατι αποτελει προσωπικη επιλογη

και μπραβο σε οσους τολμουν και εχουν το θαρρος της υπαρξης τους οσο κι αν αυτη μπορει να ξενερωνει τους αλλους...

το βασικο πραγμα που απεχθανομαι πληρως ειναι ο δολος που κρυβει μεσα του ο ανθρωπος ,

που ειναι υπερμετρα εγωιστης και παρτακιας,

καθως και η ταση του να επιδεικνυεται κανεις ιδιως μπρος σε ατομα "κατωτερα" του

και να μην αναγνωριζει και να μην σεβεται τπτ!!

 

Υγ. Απεχθανομαι τους Αθηναιους που ενω ειναι 30+ χρονων μαντραχαλοι δεν γνωριζουν απολυτως καθολου πως να κυκλοφορησουν απο τη μια περιοχη στην αλλη μεσα στην ιδια τους την πολη και πρεπει καθε φορα να ανοιγουν ευλαβως το udriveme και να κανουν υπερεντατικο μαθημα διαβιωσης αμα ξεμεινουν απο βενζινη σε εναν τοπο τοοοοοοοοοσο μακρυνο... και μετα να στο παιζουν και ταξιδιαρες ψυχες και δεν συμαζευεται.. α πα πα... ουτε στον εχθρο μου λεμε...

 

 

...Η εμφάνιση όμως είναι αυτή που μπορεί να αλλάξει & όχι ο χαρακτήρας!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος brutus (28 Νοέ. 2004 , 09:23)

 

Επειδή σχεδόν όλοι με έχετε καλύψει, να πω ότι αντιπαθώ γενικά το βάψιμο των μαλλιών!

Εξηγούμαι : Στους άντρες - και ιδιαίτερα στους συνομήλικούς μου αλλά και μεγαλύτερους - θεωρώ απόλυτη ξεφτίλα να έχεις "κορακάτο" μαλλί και γκρίζα φρύδια :lol:

Αντίθετα, στις γυναίκες "επιβάλλεται" νομίζω η βαφή, αλλά μέχρι κάποια λογική ηλικία. Δεν είναι σωστό να βλέπεις μια 60άρα με βαμμένο μαλλί...

 

ασε γιατι εχω τα νευρα μου!!!!!δεν μου πετυχε η βαφη και ειμαι χαλια!!!να δω πως θα παω στη δουλεια αυριο!! :p :p :p :p
Link to comment
Share on other sites

off topic:αυτό είναι μπηχτή για εμένα(για τα μηνύματα που μου έστελνες),σε παρακαλώ να μην με ξανα ενοχλήσεις

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VassiliosAthens (28 Νοέ. 2004 , 18:27)

 

...Η εμφάνιση όμως είναι αυτή που μπορεί να αλλάξει & όχι ο χαρακτήρας!

 

Και φτανουμε στο καιρο ερωτημα.. επιλεγουμε τους ανθρωπους που θα ειναι διπλα μας επειδη ειναι ομορφοι εξωτερικα ή επειδη μας καλυπτουν σαν ομορφια εσωτερικα?

 

Υγ.... και συμφωνω πως οντως ο ανθρωπος δεν αλλαζει ως χαρακτηρας.. μονο μεταβαλλεται..

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kakiasmeno (28 Νοέ. 2004 , 23:33)

 

Και φτανουμε στο καιρο ερωτημα.. επιλεγουμε τους ανθρωπους που θα ειναι διπλα μας επειδη ειναι ομορφοι εξωτερικα ή επειδη μας καλυπτουν σαν ομορφια εσωτερικα?

 

πιστεύω ότι μπορεί να είναι και τα δύο... :) :) :) ;)

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος poseidon2004 (28 Νοέ. 2004 , 14:51)

 

Α κάτι που έχω ξεχάσει και που προς μεγάλη έκπληξη δεν το είδα ! οι παχουλές – χοντρές να έχουν κάνει piercing http://briefcase.pathfinder.gr/download/Poseidon_cosmos/29439/347612/0/piercing.gif στον αφαλό :down: :blink: :down: ΜΠΛΙΑΞ http://briefcase.pathfinder.gr/download/Poseidon_cosmos/29439/347615/0/006.gif

 

off topic: Οι επιγραφές που αναφέρεσαι στην υπογραφή σου, περιμένουν να διαβαστούν από εμάς που βλέπουμε. Για παράδειγμα να μην παίρνουμε τα σκυλιά μας σε μέρη που τα τετράποδα που επιτρέπονται, είναι μόνο αυτά που οδηγούν τυφλούς.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgekap1 (25 Νοέ. 2004 , 01:09)

 

Σας ετυχε ποτε να βγειτε εξω με κοπελα και να σταματαει Σ Υ Ν Ε Χ Ω Σ σε καθε βιτρινα που βλεπει και να την χαζευει αδιαφορωντας τελειως για εσας και την παρεα σας? :mad:

Το αστειο ηταν οτι σε καμια 20 βιτρινες που σταματησε και στις 20 εφτιαχνε τα μαλια της!!! :!:

 

 

 

Ναι αλλά δεν ήταν κοπέλα..Ήταν κοπέλι..Τέτοιο ψώνιο αγόρι δεν έχω ξαναδεί..ειλικρινά..είναι τόσο σπαστικό.. :cry: :wacko:

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kakiasmeno (28 Νοέ. 2004 , 23:33)

 

Και φτανουμε στο καιρο ερωτημα.. επιλεγουμε τους ανθρωπους που θα ειναι διπλα μας επειδη ειναι ομορφοι εξωτερικα ή επειδη μας καλυπτουν σαν ομορφια εσωτερικα?

 

gia mena metrane kai ta 2 exisou.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος menelia (28 Νοέ. 2004 , 22:35)

 

off topic:αυτό είναι μπηχτή για εμένα(για τα μηνύματα που μου έστελνες),σε παρακαλώ να μην με ξανα ενοχλήσεις

 

 

Δεν αφήνετε τα προσωπικά σας εκτός φόρουμ??? :mad:

 

Σπύρος

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

a kai ena allo pou diapistosa shmera pos de maresei...to eida prin mish ora ka8os gyriza poa th sxolh mou...

na einai o allos-allh ano ton 17 kai na perpataei kanontas tsixlofouskes!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lemanis (29 Νοέ. 2004 , 09:52)

 

Δεν αφήνετε τα προσωπικά σας εκτός φόρουμ??? :mad:

 

Σπύρος

 

 

Ναι οντως! έλεος ρε παιδια! Υπάρχουν κ τα πμς! Και Μενελια, το παιδί είχε πει οτι δεν μιλάει για καποιο συγκεκριμένο άτομο. Που να μην το λεγε κιόλας δηλαδη!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...