Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@manolog3 μην το λες..εχει κατι κοπελες με κατι σωματαρες και μολις δεις φατσα.....:down:

....παναγιά μου βοήθα!:lol:

Link to comment
Share on other sites

@manolog3 μην το λες..εχει κατι κοπελες με κατι σωματαρες και μολις δεις φατσα.....:down:

 

σωστος ο παικτης......ηξερα μια μπαργουμαν απο πισω απλα ΘΕΑ λογω της κορμαρας απο μπροστα ομως χαλι μαυρο λογω φατσας :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Για να ξεφύγουμε από τον πισινό και το σίδερο..

 

Φοβερά ενοχλητικό είναι να έχεις βγει με κάποιον έξω και αυτός να φλερτάρει ή να χαλβαδιάζει άλλες...

 

Ακόμη σπαστιστικό είναι όταν οι άντρες θεωρούν ότι κάποιες ενοχλητικές συμπεριφορές είναι αποκλειστικά δικό τους προνόμιο.

 

Χαρακτηριστικό παράδειγμα φίλου μου:

 

τα έχει με μια κοπέλα που σπουδάζει Θεσ/κη βλέπονται δύο φορές το μήνα εδώ και ένα χρόνο (εξαιρούνται τα καλοκαίρια, γιορτές κλπ. που είναι συνέχεια μαζί). Ορκίζεται ότι την αγαπά την λατρεύει κλπ κλπ... ωστόσο με την πρώτη ευκαιρία θα φασωθεί και όχι μόνο με άλλες. Όταν το συζητάμε και τον ρωτάω εάν αισθάνεται τύψεις ή άβολα μου απάντά φυσικότατα όχι. Ότι αυτό το κάνουν όλοι οι άντρες και ότι είναι απλές αρπαχτές, πάντα τσακωνόμαστε όταν το συζητάμε γιατί:

 

1. πως γίνεται να αγαπάς κάποιον και να το πληγώνεις?

2. γιατί αυτό πρέπει να το κάνουν όλοι οι άντρες, γιατί για τον άντρα είνα απλά μία αρπαχτή, κάτι που υπάρχει στην φύση του ενώ για την γυναίκα είναι ότι χειρότερο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κάτι παίζει με την φώτο είναι στάνταρ πειραγμένη ... εντάξει στηρίχτηκε στο σίδερο όλως ο κόσμος το κάνει ...αλλά εδώ το σίδερο έχει διεισδύσει σε επίκινδυνα σημεία... :X:X:X:X

 

Τς τς τς κακιιιιιες!!! Η κοπελα ειναι "εργαλειο"..... αμεσως να την κατηγορησετε!!! :p:p

 

Στο θεμα μας ομως....τι δεν μου αρεσει σε μια κοπελα και μπορει να με απομακρυνει απο αυτην???

 

3 απλα πραγματακια:

 

α) Δεν μου αρεσει να ειναι κυκλοθυμικη....

 

β) Δεν μου αρεσει να ειναι νευρικη...

 

γ) Δεν μου αρεσει οταν δεν χαμογελαει συχνα....

 

:)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

ζηλευεις η μου φαινεται;

 

τι να ζηλέψω? το γεγονός ότι βλέπουν όλοι τον καλοφτιαγμένο πισινό κάποιας να εχει σφηνώσει σε ένα σίδερο??????? ::X:X

 

το σχόλιο για το πείραγμα δεν αναφέρεται στον πισινό αλλά στο πως αγκαλιάζει το σίδερο...:X:X

 

ορίστε πάλι στο πισινό γύρισα:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει να ρουφιανεύει στις φίλες της κάθε ανατριχιαστική λεπτομέρεια από ... εχμμ προσωπικές στιγμές:X κ μετά οι άλλες να μου πετάνε υπονοούμενα:mad:

ΠΟΤΕ όμως μπροστά της!!!

Έλεος με την υποκρισία πια:protest:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει να ρουφιανεύει στις φίλες της κάθε ανατριχιαστική λεπτομέρεια από ... εχμμ προσωπικές στιγμές:X κ μετά οι άλλες να μου πετάνε υπονοούμενα:mad:

ΠΟΤΕ όμως μπροστά της!!!

Έλεος με την υποκρισία πια:protest:

Πες της να μην το κάνει;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει να ρουφιανεύει στις φίλες της κάθε ανατριχιαστική λεπτομέρεια από ... εχμμ προσωπικές στιγμές:X κ μετά οι άλλες να μου πετάνε υπονοούμενα:mad:

ΠΟΤΕ όμως μπροστά της!!!

Έλεος με την υποκρισία πια:protest:

 

αυτες που κρατανε τα προσωπικα τους ειναι σπανιες γυναικες πιστεψε με και πανω απ'ολα ειναι γυναικες δεν ειναι κοριτσακια να λενε στις φιλες ποσο ειναι το ενα και ποσο ειναι το αλλο

Link to comment
Share on other sites

αυτες που κρατανε τα προσωπικα τους ειναι σπανιες γυναικες πιστεψε με και πανω απ'ολα ειναι γυναικες δεν ειναι κοριτσακια να λενε στις φιλες ποσο ειναι το ενα και ποσο ειναι το αλλο

Σωστό κι αυτό.Είναι στο αίμα τους φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

βασικα εμενα δε μου αρεσει η γυναικα να κυκλοφορει για ψωνια ετσι...

 

http://www.imageshack.gr/images/hu0jhtzdhmmqmymuzym1.jpg

Φαίνεται ξέχασε την μπλούζα της στο δοκιμαστηριο:lol:

Link to comment
Share on other sites

ξερεις ποσες και ποσοι θα εβγαιναν γυμνοι στους δρομους αν τους το επετρεπαν οι χωρες τους;:lol::lol::lol:

 

Εγώ πάντως όχι:nagger:

Φοβάμαι μη με ματιάξουν:lol::ninja::grin:

(Πλάκα κάνω έτσιιιι;;))

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως όχι:nagger:

Φοβάμαι μη με ματιάξουν:lol::ninja::grin:

(Πλάκα κάνω έτσιιιι;;))

 

oχι, και σοβαρα μιλωντας,καταρχας, θα ξεπαγιαζαμε στο κρυο στην πλειοψηφια του χρονου...και επισης, δεν εχουν ολοι σωματα μοντελου για να ναι και κατι που θα θελαμε να βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

Tώρα το θυμήθηκα που είπε ένας φίλος παραπάνω για υπονοούμενα,όταν οι γυναίκες φουντώνουν και δεν κοντρολάρονται με τίποτα ακούστε εδώ περιπτώσεις

1)Λέω σε μια φίλη που έμαθα μετά ότι με γούσταρε <<Δεν μας γ**ας και εσύ ρε Μαρία>> και μου απαντάει <<μακάρι να μπορούσα>> (δεν ήξερα που να κρυφτώ ρε)

2)Λέγαμε γενικά για φαντασιώσεις στην παρέα και μας κοιτάει (εμένα και τον κολλητό) μια φίλη πάλι και λέει <<εμένα μου αρέσουν τα σάντουιτς>> (εδώ δεν μπόρεσα να κρατηθώ και γέλασα..)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

oχι, και σοβαρα μιλωντας,καταρχας, θα ξεπαγιαζαμε στο κρυο στην πλειοψηφια του χρονου...και επισης, δεν εχουν ολοι σωματα μοντελου για να ναι και κατι που θα θελαμε να βλεπουμε

 

μη το λες αυτο δες κατι φωτογραφιες που βγαζει ενας φωτογραφος σε κτιρια σε ποταμια σε δρομους σε γεφυρες με γυμνους ανθρωπους καθε ειδους ψηλο κοντο λιγνο παχυ κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

<<Δεν μας γ**ας και εσύ ρε Μαρία>> και μου απαντάει <<μακάρι να μπορούσα>> (δεν ήξερα που να κρυφτώ ρε)

2)Λέγαμε γενικά για φαντασιώσεις στην παρέα και μας κοιτάει (εμένα και τον κολλητό) μια φίλη πάλι και λέει <<εμένα μου αρέσουν τα σάντουιτς>> (εδώ δεν μπόρεσα να κρατηθώ και γέλασα..)

 

Καλά τί πουτ@....ς είν'αυτές??

Link to comment
Share on other sites

Καλά τί πουτ@....ς είν'αυτές??

 

:lol:Η φοιτήτρια εάν έχει κ**λες δεν την μαζεύεις με τίποτα,εξάλλου είμαι σίγουρος ότι δεν πληρώσαμε στο τέλος..:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:lol:Η φοιτήτρια εάν έχει κ**λες δεν την μαζεύεις με τίποτα,εξάλλου είμαι σίγουρος ότι δεν πληρώσαμε στο τέλος..:lol:

 

Έλεος Κύριε ΠΡΟΕΔΡΕ!!!παρακαλώ πολύ μη γενικεύετε ! θα πέσουν μηνύσεις!:p:happy:

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...