Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ημερες με την 13s lite και παει τελεια,και η μπαταρια κραταει περισσοτερο και 55+ στο antutu απο 50 που ειχα με την 7s,σκεπτομαι να το δωσω για το X820 γιατι μ αρεσει πολυ το χρυσο χρωμα και φυσικα θα ειναι πιο τελευταιο μοντελο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο tempered glass τι εμπειρια εχετε ? Eγω αυτο της nikklin που ειχα δεν εκανε καλη δουλεια η πτωση δεν ηταν και απο πολυ ψηλα , βεβαια φταιει σιγουρα που η ποιοτητα της οθονης ειναι τρεχα γυρευε αλλα αν ξερετε καποιο καλυτερο ποσταρετε κανα λινκ .
Link to comment
Share on other sites

 

Την εχω απο χθες. Ειναι λολιποπ με χαρακτηριστικα της miui8

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την εχω απο χθες. Ειναι λολιποπ με χαρακτηριστικα της miui8

Καλημέρα.

Δοκιμαζω και εγώ την Miui, αλλά μου φαίνεται ότι το τηλέφωνο πιάνει μεγαλύτερη θερμοκρασία οταν το χρησιμοποιώ, σε σχέση με την EUI 13s bb72 που είχα...

Είναι ιδέα μου; :-) ή χαρακτηριστικό της Miui...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Δοκιμαζω και εγώ την Miui, αλλά μου φαίνεται ότι το τηλέφωνο πιάνει μεγαλύτερη θερμοκρασία οταν το χρησιμοποιώ, σε σχέση με την EUI 13s bb72 που είχα...

Είναι ιδέα μου; :-) ή χαρακτηριστικό της Miui...

 

Το εκανε και σε εμενα μονο στην αρχη μετα το φλασαρισμα και Οταν την σεταριζα αλλα μετα εστρωσε

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το εκανε και σε εμενα μονο στην αρχη μετα το φλασαρισμα και Οταν την σεταριζα αλλα μετα εστρωσε

Οκ. Ευχαριστώ.

Με τα θέματα τελικά έχει πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Ευχαριστώ.

Με τα θέματα τελικά έχει πρόβλημα;

 

Μπορεις και να κατεβάσεις και να αλλαξεις θεμα. Οταν μπεις απο την εφαρμογή κρασαρει αν μπεις απο τις ρυθμίσεις μονο στα on line κρασαρει

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις και να κατεβάσεις και να αλλαξεις θεμα. Οταν μπεις απο την εφαρμογή κρασαρει αν μπεις απο τις ρυθμίσεις μονο στα on line κρασαρει

Φιλαρακι οπότε μπορείς στείλε μου πμ θέλω να σε ρωτησω κάποια πράγματα για την miui.

Έχω κάνει πορτ απλά να τα πούμε και να κάνουμε 2-3 σύγκρισεις

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει απαντηθει παλιοτερα δεν το βρισκω με την αναζητηση.

Ξερετε αν το μοντελο Χ608 παιρνει τις ιδιες ρομ με το Χ600?

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι οπότε μπορείς στείλε μου πμ θέλω να σε ρωτησω κάποια πράγματα για την miui.

Έχω κάνει πορτ απλά να τα πούμε και να κάνουμε 2-3 σύγκρισεις

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ δεν μπορώ να βοηθήσω, αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι, που ήταν και ο κύριος λόγος που δεν ασχολήθηκα πολύ με τις Miui ως τώρα.

Η αυτόματη φωτεινότητα λειτουργεί;

Link to comment
Share on other sites

Η LeEco (LeTV) είναι πλέον η μεγαλομέτοχος του ομίλου CoolPad

 

H LeEco (http://www.leeco.com), γνωστή ως LeTV, έγινε ο βασικός μέτοχος του Ομίλου Coolpad. O κινεζικός κολοσσός εξαγόρασε ένα επιπλέον 11% της Coolpad από τη Data Dreamland, τον μεγαλύτερο προηγούμενο μέτοχό της, για 135 εκατομμύρια $. Πλέον η LeEco κρατά το 28.9 τις εκατό των μετοχών της Coolpad και γίνεται ο μεγαλύτερος μέτοχος στο σχήμα που είναι γνωστό ως “4 κορυφαία domestic brand κινητής”.

 

 

Η LeEco.com είναι ο μεγαλύτερος πάροχος περιεχομένου στην Κίνα με αξία 13δις$ και διαρκώς αυξανόμενη παρουσία σε Ινδία και Ρωσία με σχέδια ανάπτυξης και στις ΗΠΑ. Συνδυαστικά η LeEco και η Coolpad αναμένεται να ξεπεράσουν τις 60 εκατομμύρια μονάδες κινητών μέσα στο 2016 και 100 εκατομμύρια μονάδες το 2017, καθιστώντας το σχήμα το No. 4 στην Κίνα και το No. 6 παγκοσμίως.

 

Η ενσωμάτωση αναμένεται να ευθυγραμμίσει τα προϊόντα της Coolpad με το οικοσύστημα της LeEco -πλατφόρμα, περιεχόμενο, τερματικό, εφαρμογές. Αυτή η σύνδεση θα μπορούσε να εξυπηρετήσει το οικοσύστημα της LeEco ώστε να ενσωματωθεί με εκατομμύρια τερματικά, σε πολύ σύντομο χρόνο, βοηθώντας την εταιρεία να αναπτύξει τις πωλήσεις της σε Νότια Αμερική, Ευρώπη, Ασία, Αφρική.

 

Η LeEco, ως ο μεγαλύτερος μέτοχος της Coolpad, θα επηρεαστεί θετικά από την επιπρόσθετη προϊοντική έρευνα, τις υπηρεσίες marketing και after-sales ενώ παράλληλα θα βοηθηθεί η ενδυνάμωση επιμέρους brands, αλλάζοντας τον παγκόσμιο χάρτη στην αγορά των smartphones.

 

πηγη: http://www.techgear.gr/leeco-letv-coolpad-109644/?utm_source=News247&utm_medium=footer_article&utm_campaign=24MediaWidget

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Έχει το κινητό ένας φίλος και το έχω αναλάβει. Γνωρίζω για τις ROM του Ιταλού αλλά έχω κάποιες απορίες για τις official της LeTV. Είναι multilanguage? Έχουν Google Apps?

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Έχει το κινητό ένας φίλος και το έχω αναλάβει. Γνωρίζω για τις ROM του Ιταλού αλλά έχω κάποιες απορίες για τις official της LeTV. Είναι multilanguage? Έχουν Google Apps?

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

η οφισιαλ δεν εχει google apps,μονο κινεζικα κ αγγλικα απο οσο ξερω

Link to comment
Share on other sites

η οφισιαλ δεν εχει google apps,μονο κινεζικα κ αγγλικα απο οσο ξερω

Επειδή ο φίλος ενδιαφέρεται περισσότερο για την κάμερα, υπάρχει κάποια ROM με καλύτερη κάμερα από αυτή του Ιταλού(έχει την 11s αυτή τη στιγμή). Αν όχι, υπάρχει κάποιο patch για την κάμερα?

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ο φίλος ενδιαφέρεται περισσότερο για την κάμερα, υπάρχει κάποια ROM με καλύτερη κάμερα από αυτή του Ιταλού(έχει την 11s αυτή τη στιγμή). Αν όχι, υπάρχει κάποιο patch για την κάμερα?

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

το εχω κι εγω,δεν εχω θεμα με την καμερα,ειναι απο τις καλυτερες που εχω δει εχω την 13s lite,link υπαρχει πιο πισω..

Link to comment
Share on other sites

το εχω κι εγω,δεν εχω θεμα με την καμερα,ειναι απο τις καλυτερες που εχω δει εχω την 13s lite,link υπαρχει πιο πισω..

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, βαζω ενα usb stick SanDisk 32gb στο κινητο και δεν το βλεπει..εχει κανεις δοκιμασει?

Δοκιμασα fat32, ntfs, ExFat αλλα τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, βαζω ενα usb stick SanDisk 32gb στο κινητο και δεν το βλεπει..εχει κανεις δοκιμασει?

Δοκιμασα fat32, ntfs, ExFat αλλα τιποτα...

 

Έχω έχω από την αρχή μια 32sd με card reader μια χαρά την βλέπει

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, βαζω ενα usb stick SanDisk 32gb στο κινητο και δεν το βλεπει..εχει κανεις δοκιμασει?

Δοκιμασα fat32, ntfs, ExFat αλλα τιποτα...

ποια ROM? Μήπως η 13s lite? Αν ναι, τότε άλλαξε ROM

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τώρα έχουμε και android 6!!

http://www.letv.re/topic/1055-eui-58-015s-android-60-for-x600-by-sister-aa/

Δεν είναι multilingual

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...