Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξαναπερασα την ρομ,δεν τα εβγαλε,δεν εβγαλε ουτε τις εφαρμογες των οποιων η εικονα ηταν πρασινα αντροιντ.Παραξενο,κανετε battery calibration η αφηνετε την μπαταρια ως εχει?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς γιατί έχει πρόβλημα ο nova launcher; Έχω τον prime αλλά κρασάρει όταν ανοίγεις τις ρυθμίσεις του...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τι είναι αυτό το 1S που έχουν φαγωθεί όλα τα σάϊτ τις τελευταίες μέρες (που πούλησε λέει 11 μύρια συσκευές σε μια βδομάδα). Άλλο μοντέλο ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τι είναι αυτό το 1S που έχουν φαγωθεί όλα τα σάϊτ τις τελευταίες μέρες (που πούλησε λέει 11 μύρια συσκευές σε μια βδομάδα). Άλλο μοντέλο ?

Ναι φιλε καινουριο ειναι. Εχει λιγες μερες που το παρουσιασανε!

Link to comment
Share on other sites

1,5-1,7 εμενα και φορτωμενο

Εγω με κλειστές τις εφαρμογές είμαι στο 1.2 μονο μετά απο επανεκκίνηση πιανω 1,7. Με την 7ς είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε καινουριο ειναι. Εχει λιγες μερες που το παρουσιασανε!

Και τι διαφορά έχει απτο δικό μας, εγώ μόνο ότι είναι 32 GB rom είδα διαφορετικό στα χαρακτηριστικά.

Επίσης, για OTG τι κάνουμε - πρέπει να βρούμε micro usb type c ή κάνει και το απλό το micro USB, ξέρει κανείς ?

Link to comment
Share on other sites

Και τι διαφορά έχει απτο δικό μας, εγώ μόνο ότι είναι 32 GB rom είδα διαφορετικό στα χαρακτηριστικά.

Επίσης, για OTG τι κάνουμε - πρέπει να βρούμε micro usb type c ή κάνει και το απλό το micro USB, ξέρει κανείς ?

Κάνει το απλό micro USB αρκεί να έχεις αναπτορα micro USB σε micro USB type c ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗΣ

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω με κλειστές τις εφαρμογές είμαι στο 1.2 μονο μετά απο επανεκκίνηση πιανω 1,7. Με την 7ς είσαι;

Ναι,και hola launcher

Link to comment
Share on other sites

Εγω με κλειστές τις εφαρμογές είμαι στο 1.2 μονο μετά απο επανεκκίνηση πιανω 1,7. Με την 7ς είσαι;

 

Μια από τα ίδια και σε εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Και το έγινε ρε παίδες; και 300mb να εχετε ελευθερα δεν λεει κατι. Το θέμα είναι να πάει ομαλά το κινητό και να κάνει σωστό garbage collection.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί έχει πρόβλημα ο nova launcher; Έχω τον prime αλλά κρασάρει όταν ανοίγεις τις ρυθμίσεις του...

 

Κάπου είχα δει ότι ο nova δεν δουλεύει... Νομίζω ο mythozz το είχε αναφέρει. Με apex και hola δεν έχει πρόβλημα! Μάλλον είναι της rom.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Και το έγινε ρε παίδες; και 300mb να εχετε ελευθερα δεν λεει κατι. Το θέμα είναι να πάει ομαλά το κινητό και να κάνει σωστό garbage collection.

 

το κινητο δεν εχει κανενα προβλημα lag ή ομαλοτητας.

 

προερχομαι απο M9,S6,S6edge και δεν παρατηρω καμμια αλλαγη σε ταχυτητα σε σχεση με τα προηγουμενα κινητα μου.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Eπισης ψαχνω μεταλλικη θηκη,αλουμινιου πχ.

Θα υπαρχει προβλημα στο σημα?

Για το xiaomi mi3 που ειχα μου το μπλοκαρε εντελως

 

εγω εχω παραγγειλει απο το αμαζον μια θηκη, ειναι λιγο ακριβη αλλα γουστα ειναι αυτα.

http://www.amazon.com/gp/product/B00YL42QKS?keywords=letv%20le1%20case&qid=1446716586&ref_=sr_1_2&sr=8-2

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα καλυτερη μπαταρια τελικα με την 6s και με την aosp.

 

αλλα επειδη βαριεμαι να στηνω το κινητο ολη μερα θα το αφησω ως εχει και βλεπουμε.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Η aosp μου εχει κεντρισει το ενδιαφερον..σε σχεση με την 7s,2 πραγματα με ενδιαφερουν.μπαταρια και ισχυς wifi.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πολύ χρήσιμες όλες οι πληροφορίες που δίνετε για εγκατάσταση της 7s , αλλά στην ουσία είναι σαν παζλ που πρέπει να ψάξεις στο φόρουμ για να βρεις όλη την διαδικασία! Όποιος το κατέχει καλά και έχει όρεξη Ίσως να μας βοηθούσε με Ένα βίντεο οδηγό! Πιστεύω θα ήταν το καλύτερο για εμάς τους αρχάριους!
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω παραγγειλει απο το αμαζον μια θηκη, ειναι λιγο ακριβη αλλα γουστα ειναι αυτα.

http://www.amazon.com/gp/product/B00YL42QKS?keywords=letv%20le1%20case&qid=1446716586&ref_=sr_1_2&sr=8-2

 

Εγώ παρήγγειλα αυτή! Λέτε να έχουμε θέμα με το σήμα..??http://m.ebay.com/itm/Ultra-Thin-Aluminum-Metal-Bumper-Acrylic-Back-Case-Cover-For-Letv-Le-1-X600-/171806553931?nav=SEARCH

Link to comment
Share on other sites

Εγω αλλαξα ρομ τελικα,ειναι ευκολο απλα πρεπει να ενωσεις τις πληροφοριες που ειναι σκορπισμενες σε διαφορετικες σελιδες,αρχη η μετατροπη του ρικοβερυ σε αγγλικο,μετα εβαλα την ρομ αζιπαριστη στο κινητο,μπηκα ρικοβερυ με mobileuncletools και την εγκατεστησα,απλα...αν δεν ειναι μαζεμενα ολα σε μια μερια οποιος θελει να μαθει....ταλαιπωρειται
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρήγγειλα αυτή! Λέτε να έχουμε θέμα με το σήμα..??http://m.ebay.com/itm/Ultra-Thin-Aluminum-Metal-Bumper-Acrylic-Back-Case-Cover-For-Letv-Le-1-X600-/171806553931?nav=SEARCH

 

Να προσέχεις όταν τη βάλεις γιατί γρατζουναει τη πλάτη του κινητού,την έχει πάρει ένας φίλος για ένα Lenovo s60 Κ έκανε χαρακια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...