Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σχετικά με την fv camera ίσως έχει να κάνει με την έκδοση που έχει ο καθένας. Είχα περάσει την 1.46 γκουχου και όντως έκανε force close. Δοκίμασα την 1.52 γκουχου και παρόλο που την ανοίγει κάπως αργά δουλεύει. Οι υπόλοιπες αναλύσεις δουλεύουν σφαίρα.

 

Δοκίμασα τις τελευταίες εκδόσεις και τις κράτησα 5 λεπτά,δεν άξιζαν (κατ'εμέ). Δοκιμάστε αν θέλετε την cameringo+.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως το αρχείο με τα mod που λέει ο Ιταλός διορθώνουν αυτό το πρόβλημα

(Fix Cumulativo R1)

μολις το δοκιμασα, ξανα τις εμφανιζει μαυρες!

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

μολις το δοκιμασα, ξανα τις εμφανιζει μαυρες!

 

Περίεργο,εμένα δεν μου το κάνει πλέον.

Δοκίμασε να αν σε βολεύει αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asus.contacts&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την fv camera ίσως έχει να κάνει με την έκδοση που έχει ο καθένας. Είχα περάσει την 1.46 γκουχου και όντως έκανε force close. Δοκίμασα την 1.52 γκουχου και παρόλο που την ανοίγει κάπως αργά δουλεύει. Οι υπόλοιπες αναλύσεις δουλεύουν σφαίρα.

 

Την 1.52(γκουχου) έχω και εγώ αλλά δεν στα 4Κ...

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχοντας διαβασει τις 100 σελιδες πιστηκα απο τις οικανοτητες του κινητου και απο τις rom αλλα πριν αγορασω μονο κατι με προβληματιζει πολυ εχω το coolpad f1 και εδω και 1.5 χρονο του εχω αλλαξει 2 μπαταριες που τα ειχαν φτισει ειχαν φουσκοσει ! με το le tv αμα η μπαταρια τα φτισει στους 6 μηνες τι κανουμε ? υπαρχει τροπος αλλλαγης ? ή παει για πεταμα μετα ?:lol:
καποιος εδω μπορει να βοηθησει ? :worry:
Link to comment
Share on other sites

καποιος εδω μπορει να βοηθησει ? :worry:

 

Δες εδω

http://vifocal.com/3000mah-lt55b-battery-replacement-for-letv-one-1-x600-smartphone.html

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω την 2.8.7.1 κινεζικη και θελω να περασω την 2.8.0.6 νομιζω αγγλικη.δεν καταλαβα πως το εκανε?
στο ξεζιπαρισμα του 2.8.7.1 που θα κανεις στο υπολογιστη μεσα στο φακελο θα αντικαταστησεις το 2.8.7.1 recovery με το 2.8.6.0 recovery και θα κανεις την διαδικασια.
Link to comment
Share on other sites

αρα υπαρχει τροπος αλλαγης στην μπαταρια τελεια! ευχαριστω φιλε εφιγε παραγγελια :D
Link to comment
Share on other sites

Ολα κανονικα παιζουν, viber δεν εχω, to whatsapp κανονικα

Καμερα δεν τη χρησιμοποιω πολυ, δεν ξερω να σου πω. 2-3 φωτο για τη δουλεια μου που εβγαλα δεν συναντησα προβλημα ουτε ειδα κακη ποιοτητα.

Απο αυτες που εχω δοκιμασει μεχρι τωρα η miui vazarg ειναι η καλυτερη συνολικα, αμεσως μετα η ultimate, μετα η massopa και τελος η 7s του ιταλου.

Το εντυπωσιακο ειναι οτι συνολικα και οι 4 αυτες ειναι πολυ καλες ρομ χωρις προβληματα, δεν θα δυσαρεστηθει κανεις απο τη χρηση τους.

 

Παντως απο ταχυτητα και σπιρταδα του κινητου η ultimate ειναι ενα σκαλι πανω, αλλα με εμφανως πασχουσα καμερα (αν και δεν δοκιμασα καποιο application για να το διορθωσω αυτο)

Θεωρείς δηλαδή ότι η miui έχει καλύτερη camera ? Εννοείς η stock εφαρμογή ?

Πάντως η fv πραγματικά είναι φοβερή όσον αφορά την ποιότητα των φώτο.

Δοκίμασα και την cameringo γκουχου αλλά επειδή είναι γκουχου δεν με αφήνει να αλλάξω τις ρυθμίσεις !!!!!!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την 1.52(γκουχου) έχω και εγώ αλλά δεν στα 4Κ...

Κολλάει τελείως? Εμένα την ανοίγει πολύ αργά αλλά παίζει.

Βέβαια δεν έχω τραβήξει κιόλας να δω μήπως βγάζει πρόβλημα κατά την εγγραφή ή την αποθήκευση του αρχείου.

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Θεωρείς δηλαδή ότι η miui έχει καλύτερη camera ? Εννοείς η stock εφαρμογή ?

Πάντως η fv πραγματικά είναι φοβερή όσον αφορά την ποιότητα των φώτο.

Δοκίμασα και την cameringo γκουχου αλλά επειδή είναι γκουχου δεν με αφήνει να αλλάξω τις ρυθμίσεις !!!!!!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κολλάει τελείως? Εμένα την ανοίγει πολύ αργά αλλά παίζει.

Βέβαια δεν έχω τραβήξει κιόλας να δω μήπως βγάζει πρόβλημα κατά την εγγραφή ή την αποθήκευση του αρχείου.

 

Κλείνει η εφαρμογη

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περασα και εγω την miui vazarg και δεν μπορω να περασω τον nova launcher.

Μπορει να βοηθησει καποιος?

 

τι ενοεις?δεν μπορεις να κανεις τον nova προεπιλογη?

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

τι ενοεις?δεν μπορεις να κανεις τον nova προεπιλογη?

 

Ναι,αλλα ok τελικα το βρηκα.Σε ευχαριστω!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εβγαλε καινουργια rom ο vazarg.

http://www.letv.re/topic/99-miui-v7-6122-international/

Την εχει δοκιμασει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Ναι,αλλα ok τελικα το βρηκα.Σε ευχαριστω!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εβγαλε καινουργια rom ο vazarg.

http://www.letv.re/topic/99-miui-v7-6122-international/

Την εχει δοκιμασει κανεις?

οποιος την δοκιμασει μπορει νας πει τη αλλαζει σε σχεση με την προηγουμενη?

Link to comment
Share on other sites

Γραφει εδω τι εχει αλλαξει

http://www.letv.re/topic/99-miui-v7-6122-international/?page=5

 

ο καιρος παιδια στην miui περνει απο παροχο τις κινας?γιατι δειχνει συνεχεια λαθος.το εχει παρατηρησει και κανενας αλλος?

Link to comment
Share on other sites

ο καιρος παιδια στην miui περνει απο παροχο τις κινας?γιατι δειχνει συνεχεια λαθος.το εχει παρατηρησει και κανενας αλλος?

 

δεν βρισκει ελληνικες πολεις εννοεις?

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

δεν βρισκει ελληνικες πολεις εννοεις?

 

δεν λεει σωστο καιρο

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

την εβαλε κανεις την καινοuργια miui?thn 6.1.22

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς όταν κατεβάσουμε θέματα για την miui που πρέπει να αποθηκευτούν για να μπορούμε να αλλάζουμε;

Και επίσης πως γίνεται το update της ρομ με τον updater? Αποθηκεύουμε από πριν την ρομ στην internal, πατάμε στον updater τις τρεις τελιτσες, πατάμε για να επιλέξουμε το πακέτο αναβάθμισης από την εσωτερική και μετά;

Edited by suzukis
Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κόλπο για τον καιρό να αλλαζει σε AccuWeather στην miui. Όταν πάω σπίτι θα ποσταρω.

 

για ποσταρε,γιατι ετσι δεν παλευετε αυτος ο καιρος

Link to comment
Share on other sites

Suzuki την διαδικασία update την γράφεις σωστά.

Τα θέματα αποθηκεύονται στο ''Themes''

Όταν πατάς να αλλάξεις θέμα σε βγάζει σε μια καρτέλα που τα κατεβασμένα έχουν ονομασία ''local'' αν δεν απατώμαι οικτρά. Για να σου βγάλει τι είναι και το κάθε εικονίδιο πας στις εφαρμογές που τρέχουν και στην εφαρμογή θέματα τρέχουν 2 πράγματα. Κάνε κλείσιμο των και των 2 και μετά άνοιξε την εφαρμογή θέματα. Θα είναι στα ελληνικά.

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Suzuki την διαδικασία update την γράφεις σωστά.

Τα θέματα αποθηκεύονται στο ''Themes''

Όταν πατάς να αλλάξεις θέμα σε βγάζει σε μια καρτέλα που τα κατεβασμένα έχουν ονομασία ''local'' αν δεν απατώμαι οικτρά. Για να σου βγάλει τι είναι και το κάθε εικονίδιο πας στις εφαρμογές που τρέχουν και στην εφαρμογή θέματα τρέχουν 2 πράγματα. Κάνε κλείσιμο των και των 2 και μετά άνοιξε την εφαρμογή θέματα. Θα είναι στα ελληνικά.

 

Αφού επιλεξω το πακέτο από την εσωτερική με βάζει στο ρικοβερι. Γιατί, για να φλασαρω από εκεί την ρομ;

Edited by suzukis
Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...