Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα,

αν θα μπορούσε κάποιος πιο γνώστης να βοηθήσει με τη γνώμη του για το πιο τηλέφωνο θα αγόραζε ανάμεσα στο letv pro & elephone vowney?

ξέρω πως ρωτάω κάτι πολύ γενικό απλά βάση χαρακτηριστικών (δεν είμαι και ο τέλειος γνώστης) δεν μπορώ να αποφασίσω... με απασχολεί και η έλλειψη αντιπροσωπείας και η έλλειψη sd αλλά για κάποιο λόγω "γέρνω" προς letv... κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

1. Επειδη ειμαι εκτος Αττικης ΑΤΜ, μπορει καποιος να μου πει αν πιανει 4g με Wind στην Αθηνα;

 

2. Kαταφερε κανεις να "περασει" αποκωδικοποιητη τηλεορασης με το infra red?

 

Εγώ έχω περάσει τον αποκωδικοποιητή της τηλεόρασης μου, μια χαρα :)

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

Καλώδιο otg με τον αντάπτορα από microusb σε usb-c δουλεύει; ή θέλει καινούριο καλώδιο otg usb-c; δοκίμασε κανείς να το συνδέσει με mhl στην TV;
Link to comment
Share on other sites

ένα 32αρι Kingston micro usb δουλεύει με τον ανταπτορα, ένα παλιό mhl που έχω πάλι με τον ανταπτορα δεν δουλεύει
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια! Παρέλαβα το κινητό και βάζω το εργαλείο για να βγάλει το δισκάκι των sim και δεν βγαίνει! Πιεζω και δεν κάνει τίποτα και σε διάφορες γωνίες, όσο επιτρέπει. Καμιά ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Πάτα το ίσια, χωρίς γωνία. Κι εγώ δυσκολευτηκα στην αρχή. Θέλει λίγο πίεση παραπάνω.

 

Το πατάω αρκετά, φοβάμαι μην το σπάσω...πετάγεται μόνο του έξω?

Edited by SCORPIONE69
Link to comment
Share on other sites

Το πατάω αρκετά, φοβάμαι μην το σπάσω...πετάγεται μόνο του έξω?

Ναι.Αλλά και το πινάκι είναι λίγο της πλάκας. Άν έχεις κάτι άλλο ίδιας διαμέτρου δοκίμασε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι.Αλλά και το πινάκι είναι λίγο της πλάκας. Άν έχεις κάτι άλλο ίδιας διαμέτρου δοκίμασε.

 

Δοκίμασα κι ένα άλλο πινάκι που έχω και πάλι το ίδιο πρόβλημα. Δεν νιώθω να πιεζω κάτι συμπιεστό, σα να πιεζω σταθερή επιφάνεια είναι, μέσα στην υποδοχή.

 

Τελικά πήρα το ρίσκο και το πάτησα περισσότερο και βγήκε! Κάθε φορά έτσι θα είναι?

Edited by SCORPIONE69
Link to comment
Share on other sites

Mετα απο λιγες ημερες με cuoco 6s μπορω να πω οτι δεν εχω κανενα προβλημα, δεν ζεσταινεται και η μπαταρια κραταει 4+ ωρες sot με 2 καρτες.

 

ps: x910 http://www.gizmochina.com/2015/12/02/letv-max-pro-x910-model-spotted-on-antutu-with-snapdragon-820/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μια γρήγορη ερώτηση. Είμαι κάτοχος εδώ και 3 μήνες του Meizu MX5. Θέλω να παραγγείλω ακόμη ένα κινητό. Βρίσκομαι ανάμεσα στο να πάρω ένα ακόμη MX5 ή στο LETV. Οι ενδοιασμοί μου έχουν να κάνουν με την εταιρία, καθότι άγνωστη σε εμένα. Στο μεν πρώτο είμαι χρήστης και γνωρίζω στο δε δεύτερο μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει; Εσείς σαν χρήστες του κινητού τι μου προτείνετε;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μια γρήγορη ερώτηση. Είμαι κάτοχος εδώ και 3 μήνες του Meizu MX5. Θέλω να παραγγείλω ακόμη ένα κινητό. Βρίσκομαι ανάμεσα στο να πάρω ένα ακόμη MX5 ή στο LETV. Οι ενδοιασμοί μου έχουν να κάνουν με την εταιρία, καθότι άγνωστη σε εμένα. Στο μεν πρώτο είμαι χρήστης και γνωρίζω στο δε δεύτερο μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει; Εσείς σαν χρήστες του κινητού τι μου προτείνετε;

Θα ήθελες η γκόμενα σου να είναι ιδιά με την γυναικά σου ;; αν όχι πάρε ένα LeTV ONE PRO.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελες η γκόμενα σου να είναι ιδιά με την γυναικά σου ;; αν όχι πάρε ένα LeTV ONE PRO.

 

:lol: κορυφαιος.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις το gps? παιζει κανονικα με τη ρομ του ιταλου?

 

Με την 6S που έχω κλειδώνει στα 2", πρώτη φορά βλέπω τόσο γρήγορη απόκριση σε GPS!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η μεμβράνη που έστειλε το vickmall είναι γ.τ.π.κ. Έχετε να προτείνετε καμιά καλή ?Βρήκα στο ebay αυτές:

1) http://www.ebay.com/itm/HOT-Nillkin-Anti-Fingerprint-View-Matte-Screen-Protector-For-LeTV-Le1-pro-X900-/151794362304?var=&hash=item2357a627c0:m:mY4vU1q9CVI-AQ1atLXmfwg

2) http://www.ebay.com/itm/5x-3x-For-Letv-Le-1-Pro-X800-Tempered-Glass-Film-Guard-Screen-Protector-Cover-/151844315005?var=&hash=item235aa05f7d:m:mHstylu87LkB3zRjek3HDQw

3) http://www.ebay.com/itm/9H-Anti-Burst-2-5D-Tempered-Glass-Screen-Protector-Film-For-Letv-Smart-Mobles-/252171849978?var=&hash=item3ab69d10fa:m:muHOvo7j4qwRoca8zKkzE8A

Προτείνετε καμία?

Link to comment
Share on other sites

1. Επειδη ειμαι εκτος Αττικης ΑΤΜ, μπορει καποιος να μου πει αν πιανει 4g με Wind στην Αθηνα;

 

 

Κανονικότατα 4G με Wind στην Αθηνα. Την περιφημη 800αρα μπαντα δε τη βλεπω πουθενα να κανει τη διαφορα στην Αθηνα (σημειωτεον κανω τη συγκριση με κινητο που εχει και την 800αρα και βλεπω την ιδια ληψη).

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελες η γκόμενα σου να είναι ιδιά με την γυναικά σου ;; αν όχι πάρε ένα LeTV ONE PRO.

:lol:

Σ'ωραίος!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.gizchina.com/2015/12/03/letv-le2-pro-snapdragon-820/

 

kai tσουφ μολις βγει αυτο θα δουμε το Pro1 να πηγαινει στα 240Ε και θα τρελαθουμε εντελως...

 

στα χαρτια φαινεται τελειο το Pro2...σαν προδιαγραφες...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gizchina.com/2015/12/03/letv-le2-pro-snapdragon-820/

 

kai tσουφ μολις βγει αυτο θα δουμε το Pro1 να πηγαινει στα 240Ε και θα τρελαθουμε εντελως...

 

στα χαρτια φαινεται τελειο το Pro2...σαν προδιαγραφες...

 

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Π.Α.Ο.Κ. 1926
Link to comment
Share on other sites

Show me the money.

 

Πολύ vfm κινητό. Ευτυχώς δε ψάχνομαι ακόμα αλλά αν χρειαστώ 2ο είναι η 1η επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...