Jump to content

Huawei P8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραια.

τετοιο προβλημα δεν ειχα. περασε με την πρωτη.

Τωρα για να δεις εαν περασε, πηγαινεις:

1. Ρυθμισεις (πατας)

2. Ενημερωση Λογισμικου (Κατω προτελευταιο) - (Πατας)

3. Στην Τρεχουσα Εκδοση θα γραφει GRA...B.390

 

εαν το γραφει εισαι ενταξει...

 

Τωρα ειδα την φωτο...

εχεις την καινουργια...

εισαι ενταξει...

Σε αφηνω γιατι ξυπναω πρωϊ.

 

Καληνυχτα.

Edited by panos4650
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ωραια.

τετοιο προβλημα δεν ειχα. περασε με την πρωτη.

Τωρα για να δεις εαν περασε, πηγαινεις:

1. Ρυθμισεις (πατας)

2. Ενημερωση Λογισμικου (Κατω προτελευταιο) - (Πατας)

3. Στην Τρεχουσα Εκδοση θα γραφει GRA...B.390

 

εαν το γραφει εισαι ενταξει...

 

Σε αφηνω γιατι ξυπναω πρωϊ.

 

Καληνυχτα.

 

Σε Ευχαριστώ πολύ φίλε μου! Καλό σου βράδυ Καλή ξεκούραση!

Link to comment
Share on other sites

Ούτε Εγώ έχω καταλάβει κάποια διαφορά.Δεν μπορώ να βρω με τίποτα αυτό που λέει ότι μπορείς να βάλεις μια εισερχόμενη κλίση στο παρασκήνιο.
Link to comment
Share on other sites

Κατά 99%security update είναι και γενικός επειδή OS πλέον δεν έχει bugs πέρα από security updates μην περιμένετε τπτ άλλο
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση. επειδη το εχει η κοπελα μου το κινητο και βρισκεται στην εκδοση Β200 και μεσω update δεν βγαζει καποια ενημερωση. διαβασα οτι μπορει να βγαλει ενημερωση για android 6 μεσω hisuite με την τελευταια να ειναι η Β380. επειδη διαβαζα ομως για θεματα μπαταριας και ενημερωσεων, αξιζει η αναβαθμιση τελικα η οχι?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια. Εχω τη fRomFuture ρομ στο κινητο μου εδω και εναμιση χρονο περιπου. Το τελευταιο διαστημα δε μπορουσα να κανω εγκατασταση εφαρμογων στο κινητο μου. Ειδα τον αποθηκευτικο χωρο αλλα δεν υπηρχε προβλημα, γιαυτο ειπα να κανω μια επανεκινηση. Δυστυχως ομως το κινητο ενω παιρνει μπρος , δε φορτωνει και κολαει στο λογκο fRomFuture χωρις να κλεινει η οθονη. Επισης το κινητο δεν κλεινει. Οταν παταω για να κλεισει ουσιαστικα κανει επανεκινηση. Τι μπορω να κανω για να το επαναφερω;
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο twrp και κάνε αρχικά ενα clear την cache και την dalvik και δοκίμασε αν θα μπουταρει.

Αν δεν, ξανά στο twrp και κάνεις factory reset. Αν και πάλι δεν θα μπορεί να μπουταρει, ξαναπερνας την Ρομ αφού πρώτα κάνειςwipe out τα πάντα!

 

PS: Backup ελπίζω να έχεις κρατήσει, έτσι?

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση. επειδη το εχει η κοπελα μου το κινητο και βρισκεται στην εκδοση Β200 και μεσω update δεν βγαζει καποια ενημερωση. διαβασα οτι μπορει να βγαλει ενημερωση για android 6 μεσω hisuite με την τελευταια να ειναι η Β380. επειδη διαβαζα ομως για θεματα μπαταριας και ενημερωσεων, αξιζει η αναβαθμιση τελικα η οχι?

Αμα δεν ασχολειται δεν υπαρχει και λογος να μπλεξετε σε περιπετειες.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

απο οτι εχουν αναφερει στις προηγούμενες σελιδες τα παιδιασ εδω μαλλον οχι, για να μην πω συγουρα οχι.
Link to comment
Share on other sites

Έχω και το P9. Μόλις έκανα την αναβάθμιση σε Android 7. Η μέρα με την νύχτα. Πολύ θα ήθελα να την πάρει και το P8. Μου αρέσει πολύ αυτή η συσκευή και θα την ήθελα την αναβάθμιση.
Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Πως λειτουργεί το MirrorShare ξέρει κάποιος;

 

Ρωτησες το ίδιο και στο νήμα του Ρ9.

Σου απάντησα εκεί.

 

 

Ξέρει κανείς αν θα πάρει η συσκευή αναβάθμιση σε Android 7;

 

απο οτι εχουν αναφερει στις προηγούμενες σελιδες τα παιδιασ εδω μαλλον οχι, για να μην πω συγουρα οχι.

 

Έχει αναφερθεί πριν λιγα ποστ.

Όχι δεν θα πάρει nougat. Και αυτό γιατί η Google έχει στο νεο της λειτουργικό κάποιες ρουτίνες ασφαλείας που δεν υποστηρίζονται απο τον συγκεκριμένο kirin.

Για τον ίδιο λόγο και πολλοί SD έχουν μείνει εκτός παιχνιδιού (805, 810). Ούτε και οι συσκευές που τους φοράνε θα πάρουν.

 

Μιλάω πάντα επισήμως. Ανεπίσημα, με κάποια custom και με open gapps, δεν νομιζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Σιγά τις παραπάνω απαιτήσεις που θα έχει το 7 απο το 6.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Είναι απλά τα πράγματα δεν υποστηρίζει μια υπο ρουτίνα για hardware encryption και κάποιες ρουτίνες για vulkan
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησες το ίδιο και στο νήμα του Ρ9.

Σου απάντησα εκεί.

 

 

 

 

 

 

Έχει αναφερθεί πριν λιγα ποστ.

Όχι δεν θα πάρει nougat. Και αυτό γιατί η Google έχει στο νεο της λειτουργικό κάποιες ρουτίνες ασφαλείας που δεν υποστηρίζονται απο τον συγκεκριμένο kirin.

Για τον ίδιο λόγο και πολλοί SD έχουν μείνει εκτός παιχνιδιού (805, 810). Ούτε και οι συσκευές που τους φοράνε θα πάρουν.

 

Μιλάω πάντα επισήμως. Ανεπίσημα, με κάποια custom και με open gapps, δεν νομιζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Σιγά τις παραπάνω απαιτήσεις που θα έχει το 7 απο το 6.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

 

800,801 όχι 805,810

Link to comment
Share on other sites

800,801 όχι 805,810

Σωστός.

Ο 805 πήρε κανονικά (nexus6).

Θυμωμουν λάθος. Νόμιζα οτι το S5 φορούσε τον 805 και απο εκεί μπερδεύτηκα και πήγα ενα σκαλί πιο πάνω. Το S5 φοράει τον 801.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

GRA-L09C432B490

Αυτή η ενημέρωση προσθέτει μια λειτουργία που σας δίνει την δυνατότητα να μεταφέρετε τις εισερχόμενες κλήσεις στο παρασκήνιο, μια λειτουργία κοινής χρήσης ήχων hi-fi και βελτιστοποιεί την λειτουργία προσαρμογής της φωτεινότητας της οθόνης.

Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο που ακόμη το "προσέχει" το τηλέφωνο. Το αξίζει βέβαια γιατί είναι εξαιρετικό (αν εξαιρέσουμε την μπαταρία) αλλά το καλό πρέπει να λέγεται.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...