Jump to content

Huawei P8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα κατάφερα και πέρασα επιτέλους και εγώ την Β370.θα την δουλέψω και θα σας πω εντυπώσεις.βασικά εδώ και καμιά ώρα που το δουλεύω δεν βρήκα κάποιο πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και αλλος εχει κανει σχολιο αν πατε ποιο κατω

η προσφορα ηταν απο καταστημα κωτσοβολος για μια ημερα

περιμενουμε νεα προσφορα:)

Edited by Johny-B
Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή Carrier aggregation, πού βρίσκεται στο μενού;

 

Με Android 5 η συσκευή και στα Ελληνικά ρυθμισμένη (αν αυτό επηρεάζει κάτι).

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή Carrier aggregation, πού βρίσκεται στο μενού;

 

Με Android 5 η συσκευή και στα Ελληνικά ρυθμισμένη (αν αυτό επηρεάζει κάτι).

 

Στο νήμα μας, ποστ #1639

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το πιστευω γιατι εισαι πολυ εξυπνος...

Και αλλος εχει κανει σχολιο αν πατε ποιο κατω

η προσφορα ηταν απο καταστημα κωτσοβολος για μια ημερα

περιμενουμε νεα προσφορα:)

 

Κάπου Φεβρουάριο ή Μάρτιο ήταν η προσφορά για τα εγκαίνια καταστήματος στο Περιστέρι.

Το είχα πάρει κι εγώ. Λουκούμι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Αφού είδα και απόειδα ότι δεν μου έρχεται η αναβάθμιση μέσω HiCare, Πέρασα την Β321α (απο εδώ). Όλα πηγαν οκ. Παρατηρώ όμως πως όταν πάω Ρυθμίσεις -> Σχετικά με το τηλέφωνο στον Κωδικό Μοντέλου πλέον γράφει "GRACE" και όχι "GRA-L09" και απο κάτω στον αριθμό έκδοσης γράφει " GRA-C900B321" αντί για "GRA-C432B321".

 

Υπάρχει θέμα;

 

Η έκδοση που είχα πρίν ήταν η C432B200 CEE Nordic Regions κατεβασμένη απο εδώ (αργότερα πρόσθεσαν την έκδοση για Ελλάδα)

Edited by lambis_7

Huawei P8 Titanium Grey, Android 5.0.1

Samsung Galaxy S4 mini (GT-I9195 Black), Android 4.4.2

Samsung Galaxy S Advance (GT-I9070 Black) Android 4.1.2

Samsung Wave I (GT-S8500) BadaOS 2.0

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Το κινητό με την Β370 τρέχει νερό! Όλα τρέχουν ομαλά όπως πάντα άλλωστε στο πολύ καλό κινητό μας.Το μόνο πρόβλημα που βρήκα είναι στον καιρό δεν μου βρίσκει την τρέχον τοποθεσία.Αν μπορεί κάποιος ας μου εξηγήσει τι είναι το αναγνωριστικό Huawei.έχω την εντύπωση ότι έχει λίγο καλύτερη κατανάλωση μπαταρίας.αυτά από την χρήση μιας μέρας και κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Αφού είδα και απόειδα ότι δεν μου έρχεται η αναβάθμιση μέσω HiCare, Πέρασα την Β321α (απο εδώ). Όλα πηγαν οκ. Παρατηρώ όμως πως όταν πάω Ρυθμίσεις -> Σχετικά με το τηλέφωνο στον Κωδικό Μοντέλου πλέον γράφει "GRACE" και όχι "GRA-L09" και απο κάτω στον αριθμό έκδοσης γράφει " GRA-C900B321" αντί για "GRA-C432B321".

 

Υπάρχει θέμα;

 

Η έκδοση που είχα πρίν ήταν η C432B200 CEE Nordic Regions κατεβασμένη απο εδώ (αργότερα πρόσθεσαν την έκδοση για Ελλάδα)

Δεν νομιζω να υπαρχει θεμα.

Στο hicare ποτε δεν εμφανιζοταν αναβαθμιση.επρεπε να μπεις να κανεις αναζητηση χειροκινητα για να εμφανιστει.

Απο οτι βλςπω εχεις cyta.πες μας εντυπωσεις :)

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να υπαρχει θεμα.

Στο hicare ποτε δεν εμφανιζοταν αναβαθμιση.επρεπε να μπεις να κανεις αναζητηση χειροκινητα για να εμφανιστει.

Απο οτι βλςπω εχεις cyta.πες μας εντυπωσεις :)

 

Θα το κρατήσω με αυτή την έκδοση μερικές μέρες, και αν όλα πάνε καλά και δεν έχω κάποιο πρόβλημα, θα περάσω μετά και την B370.

 

Όσον αφορά την cyta, είμαι υπέρευχαριστημένος. Με το σήμα είμαι οκ (χρησιμοποιεί το δίκτυο της Vodafone μόνο για το access κομμάτι, όλα τα υπόλοιπα είναι δικά της, όπως μου ανέφερε τεχνικός της εταιρείας που ήρθε σπίτι για βλάβη στο σταθερό.) Δεν έχει 4G μόνο, αλλά προσωπικά δεν το χρειάζομαι, γλυτώνω και την αυξημένη κατανάλωση μπαταρίας έτσι :)

Edited by lambis_7

Huawei P8 Titanium Grey, Android 5.0.1

Samsung Galaxy S4 mini (GT-I9195 Black), Android 4.4.2

Samsung Galaxy S Advance (GT-I9070 Black) Android 4.1.2

Samsung Wave I (GT-S8500) BadaOS 2.0

Link to comment
Share on other sites

software είναι το θεμα θα κάνω μια εγγραφή με το fv-5 cinema θα δεις διαφορά...

 

Αν εχεισ χρονο και διαθεση ανεβασε κανενα βιντεακι η κανενα βιντεακι αν υπαρχει στο youtube που να βλεπεται.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεισ χρονο και διαθεση ανεβασε κανενα βιντεακι η κανενα βιντεακι αν υπαρχει στο youtube που να βλεπεται.

Το συγκεκριμένο πρόβλημα το επιβεβαιωνω και εγώ.

Ειναι θέμα software. Και με την 321 πλέον έπαψε εντελώς να εστιάζει ή τέλος πάντων εγώ δεν μπορούσα να καταλάβω που στο κόρακα εστίαζε αυτό!

 

Με το fv-5 (το οποίο παρεμπιπτόντως το πήρα payed κιόλας γιατί ειναι εξαιρετική εφαρμογή για κάμερα), δεν έχει πρόβλημα.

Όχι οτι ξαφνικά έγινε επαγγελματική βιντεοκάμερα αλλά το χάλι της μαμά εφαρμογής δεν το έχει. Είναι αξιοπρεπέστατο.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και sorry αν είναι λίγο χαζή η ερώτηση. Που μπορώ να βρω την 370 για να την περάσω στο κινητό; Όπως είπε και κάποιος πιο πάνω δεν την βρίσκεις στο HiCare.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και sorry αν είναι λίγο χαζή η ερώτηση. Που μπορώ να βρω την 370 για να την περάσω στο κινητό; Όπως είπε και κάποιος πιο πάνω δεν την βρίσκεις στο HiCare.

Δες τα προηγούμενα post μου, έχει και link και οδηγίες και ότι άλλο θες

Link to comment
Share on other sites

Το οποιο θελει αρκετη υπομονη να κατέβει.εγω τουλαχιστον με την συνδεση που εχω δεν το εχω καταφερει.
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πρόβλημα το επιβεβαιωνω και εγώ.

Ειναι θέμα software. Και με την 321 πλέον έπαψε εντελώς να εστιάζει ή τέλος πάντων εγώ δεν μπορούσα να καταλάβω που στο κόρακα εστίαζε αυτό!

 

Με το fv-5 (το οποίο παρεμπιπτόντως το πήρα payed κιόλας γιατί ειναι εξαιρετική εφαρμογή για κάμερα), δεν έχει πρόβλημα.

Όχι οτι ξαφνικά έγινε επαγγελματική βιντεοκάμερα αλλά το χάλι της μαμά εφαρμογής δεν το έχει. Είναι αξιοπρεπέστατο.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

 

Ευχαριστω!Με τετοιο χαλι στο βιντεο η συσκευη αδικει τον ευαυτο της.Με το hardware που εχει λογικα θα μπορουσε να εχει και 4κ βιντεο.Το fv-5 το κατεβασα για το Doogee που εχω ,αλλα ηδωρεαν εκδοση υποστηριζει αναλυση 640χ480.Τιποτα δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!Με τετοιο χαλι στο βιντεο η συσκευη αδικει τον ευαυτο της.Με το hardware που εχει λογικα θα μπορουσε να εχει και 4κ βιντεο.Το fv-5 το κατεβασα για το Doogee που εχω ,αλλα ηδωρεαν εκδοση υποστηριζει αναλυση 640χ480.Τιποτα δηλαδη.

Δες αν σου δουλεύει αυτή.

https://www.dropbox.com/s/4thdyc587wes0x3/CameraNext%20Mod%20v10%20CM13.apk?dl=0

 

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες! Μου είχε έρθει ενημέρωση για την 370(αν θυμάμαι καλά) και αποφάσισα να την κάνω σήμερα. Έκανα επαναφορά εγοστασιακών ρυθμίσεων για να κάνω μετά την ενημέρωση και πλέον δεν μου την εμφανίζει πουθενά! Το είχα κατεβάσει ήδη το πακέτο. Αλλά τώρα κάνω έλεγχο για ενημερώσεις και μου βγάζει ότι δεν υπάρχει καινούρια ενημέρωση... Πωτς γκένεν ατό;
Link to comment
Share on other sites

κανε εκγατασταση το hi care απο playstore να δουμε τι θα γινει.....

 

Ουτε απο εκει μου βγαζει κατι. Δεν υπαρχουν ενημερωσεις λεει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...